PDA

View Full Version : Хапче за по - нисък разход, ниски нива на замърсяване и малко конски сили/ама малко/



markonialfa
14-02-2009, 19:30
Здравейте, днес бях на един семинар в Хилтън. Става въпрос за един продукт, който не е добавка за гориво. Сваля вредните емисии с 70 - 80 %, сваля разхода с 1/100 градско и 1.5/100 извън градско. Ампулата струва 3 евро и се слага в от 20 до 40 л гориво първоначално, а следе няколко такива интервенции се намалява на 1/2. Тя подпомага за пълното изгаряне на горивото в горивната камера, като изчиства двигателя от така наречения нагар, удължава живота на мотора и най - важното което е тествано и гарантирано, че вредните емисии са намаляли драстично. Използва се в 235 страни. Също тъка прави свещите като нови.......Ще ходя на едни консултации и ще ви пиша пак.......Мисля да стана представител........Ще го пробвам на личния си автомобил. На мен ми хареса много. Поздрави!!!

Доко
14-02-2009, 19:34
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23338&highlight=%F5%E0%EF%F7%E5 :comphits:

п.с. ПИРАМИДА................................

ФЕРАРИСТ
14-02-2009, 19:35
Не вярвам докато поне 10-20 човека не потвърдят тука това.....

Pinky
14-02-2009, 19:36
а аз, дори и тогава не

Xtrime7
14-02-2009, 19:37
Един от нашите клиенти в сервиза е представител на такива хапчета,и мисля че са доста полезни за автомобила,много хора са го пробвали и продължават.Мисля че ампулата при него струва 5 лв и става за бензин,дизел даже и гас.В скоро време и аз ще пробвам.

AntiLuuP
14-02-2009, 19:37
Един приятел работеше на ОМВ и няква жена го беше филмирала с тия хапове ... ама май са без ефектни....

търтей
14-02-2009, 19:39
... емисий ...

Емисий е римски сенатор, първи братовчед на Телевизий, нали така?

Доко
14-02-2009, 19:50
Емисий е римски сенатор, първи братовчед на Телевизий, нали така?

А дядо им е Американий........:roll2:

vaklinator
14-02-2009, 21:47
Ето така се сваля разхода.
http://nrg.blog.bg/viewpost.php?id=165465
Колегата го е пробвал на 155 1,7

Stefo
14-02-2009, 22:25
//Offtopic
Хех, емисий и консултаций да не би да са единствено число на емисии и консултации :)
А Търтий чий братовчед е :-P

trace
15-02-2009, 11:08
http://vbox7.com/play:8bc5910a

Grozdan
15-02-2009, 11:21
Колега, и аз бях на семинар за тези биклуци и бих казал, че това е пълна пирамида! Един приятел си взе такива(5 хапчета за 30 лв!) и без ефект за намаляне на разхода и повече вървеж.За вредните емисии незнам(те казаха че стават почти равни на 0!)Поредната измама- златни членове, сребърни и т.н.......абе ако някой е :fish: ще го хванат за клиент. Там някакви депозити трябва да се внасят, за да станеш продавач и т.н.....съвременна пирамида.

fein86
15-02-2009, 11:50
Здравейте, днес бях на един семинар в Хилтън. Става въпрос за един продукт, който не е добавка за гориво. Сваля вредните емисий с 70 - 80 %, сваля разхода с 1/100 градско и 1.5/100 извън градско. Ампулката струва 3 евро и се слага в от 20 до 40 л гориво първоначално, а следе няколко такива интервенций се намалява на 1/2. Тя подпомага за пълното изгаряне на горивото в горивната камера, като изчиства двигателя от така наречения нагар, удължава живота на мотора и най - важното което е тествано и гарантирано, че вредните емисий са намалали драстично. Използва се в 235 страни. Също тъка прави свещите като нови.......Ще ходя на едни консултаций и ще ви пиша пак.......Мисля да стана представител........Ще го пробвам на личния си автомобил. На мен ми хареса много. Поздрави!!!

Бате, внимавай само да не те прецакат нещо наистина, иначе ако става няма лошо!!!

fein86
15-02-2009, 11:52
http://vbox7.com/play:8bc5910a
Сори за офтопика:
Абе колега, ти не беше ли във Фиат форума, гледах там, като представяше новата ти 147ца, и е много готина, честита да ти е и със здраве да си я търкаляш :respect:

markonialfa
15-02-2009, 11:55
Емисий е римски сенатор, първи братовчед на Телевизий, нали така?

Ей много оригинално, как се сети??!?!?!?!?

markonialfa
15-02-2009, 11:56
А дядо им е Американий........:roll2:

Колега поздрави и за теб и ти си много оригинален.

JORDI
15-02-2009, 12:02
Колега, и аз бях на семинар за тези биклуци и бих казал, че това е пълна пирамида! Един приятел си взе такива(5 хапчета за 30 лв!) и без ефект за намаляне на разхода и повече вървеж.За вредните емисии незнам(те казаха че стават почти равни на 0!)Поредната измама- златни членове, сребърни и т.н.......абе ако някой е :fish: ще го хванат за клиент. Там някакви депозити трябва да се внасят, за да станеш продавач и т.н.....съвременна пирамида.

Точно това е!Гледах им брошурите,пуснах им демонстрационният диск, влизах им в сайта! И стигнах до същото заключение-пирамида с единствена цел-печалба на гърба на наивника! И забележете никакви доказателства за икономия, а само за екология и то само имагинерни предположения!:grandpa:

markonialfa
15-02-2009, 12:03
//Offtopic
Хех, емисий и консултаций да не би да са единствено число на емисии и консултации :)
А Търтий чий братовчед е :-P

Човек не може да се обърка и то елементарна грешка, постоянно пишете "гас", "Ас", и всякъкви такива еднокласни грешки...........не мога да коментирам...............смешничко е!!!

markonialfa
15-02-2009, 12:03
МОЛЯ, Г-Н МОДЕРАТОР ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА!!!

soldier
15-02-2009, 12:07
Колега пробвай го първо известно време да видиш дали работи и ако действа тогава си прецени дали да ставаш представител.
Мое мнение е че дори и да действа не бих станал представител (да дам 1500лв), защото не мисля, че ще има голям пазар, по-хубаво си намери някой да ти снася на теб и не се занимавай, лесните пари не винаги са лесни :grandpa:

fein86
15-02-2009, 12:12
Човек не може да се обърка и то елементарна грешка, постоянно пишете "гас", "Ас", и всякъкви такива еднокласни грешки...........не мога да коментирам...............смешничко е!!!

Ей, не им се връзвай, те и Търтейчо и другите са си такива, само чакат човек една грешка да направи и го вкарват във е**си филма, ама реално за това си има тема и не е нужно да мачкат самочувствието на всеки като му оспамват темата!!!

markonialfa
15-02-2009, 12:22
Ей, не им се връзвай, те и Търтейчо и другите са си такива, само чакат човек една грешка да направи и го вкарват във е**си филма, ама реално за това си има тема и не е нужно да мачкат самочувствието на всеки като му оспамват темата!!!

Не бе Влади мен по принцип не ми пука, ама не дразнят некви хора дето обръщат внимание само на дребните неща. Пък и не съм от потребителите дето пускат теми за всякакви глупости.....Ама мисля, че съм ги надраснал тези неща!!!

markonialfa
15-02-2009, 12:25
Колега пробвай го първо известно време да видиш дали работи и ако действа тогава си прецени дали да ставаш представител.
Мое мнение е че дори и да действа не бих станал представител (да дам 1500лв), защото не мисля, че ще има голям пазар, по-хубаво си намери някой да ти снася на теб и не се занимавай, лесните пари не винаги са лесни :grandpa:

Колежке, аз по принцип не съм представител, имам далеч по различен бизнес и нямам намерение да давам каквито и да е пари за нещо си. Аз си имам фирма и се справям добре, но просто ми дадоха ВИП - Покана, отидох и споделям мнение, това което съм чул и видял. Не съм приканил абсолютно никой и АЗ НЕ СЪМ ПРЕДСТАВИТЕЛ. Повярвай ми, цялото ми семейство се занимава с частен бизнес от 1992г. и знам, че няма лесни и бързи пари.................

code
15-02-2009, 12:47
Умряха вече тия балъци .. тия хапчета са дъвкани по всички форуми и всички промити мозъци дето ги канят по промивките из разни хотели са VIP, повярвай ми :fish: всичко е лъжа и измама, на 100тъпаци винаги има по 1тарикат. А че цялото ти семейство се занимава с бизнес от 92-ра е мн хубаво ама ти тогава си бил на 6г.

soldier
15-02-2009, 12:53
Колежке, аз по принцип не съм представител, имам далеч по различен бизнес и нямам намерение да давам каквито и да е пари за нещо си. Аз си имам фирма и се справям добре, но просто ми дадоха ВИП - Покана, отидох и споделям мнение, това което съм чул и видял. Не съм приканил абсолютно никой и АЗ НЕ СЪМ ПРЕДСТАВИТЕЛ. Повярвай ми, цялото ми семейство се занимава с частен бизнес от 1992г. и знам, че няма лесни и бързи пари.................

Не съм колежка :grandpa:

markonialfa
15-02-2009, 13:37
Умряха вече тия балъци .. тия хапчета са дъвкани по всички форуми и всички промити мозъци дето ги канят по промивките из разни хотели са VIP, повярвай ми :fish: всичко е лъжа и измама, на 100тъпаци винаги има по 1тарикат. А че цялото ти семейство се занимава с бизнес от 92-ра е мн хубаво ама ти тогава си бил на 6г.

Абе не бих се нарекъл промит мозък, или поне в дипломата ми за висше образование пише много добър, а иначе надявам се знаеш какво означава мрежови маркетинг.................това е нещото за което съм бил, а дали съм един от 100 промивки съм си доказъл в живота..........знам кой съм и какво съм постигнал.
Няма значение на колко съм бил, а на какво съм научен.
Само за протокола да ти кажа, че не съм бил на един или два семинара......и мога да успоря дали всички имат покани, ако ти си посещавал някакви масови мероприятия, незнам? Да си жив и здрав!!!

markonialfa
15-02-2009, 13:38
Не съм колежка :grandpa:

Бързах и съм се подвел от снимката, сори!!!

Grozdan
15-02-2009, 15:55
Колега, markonialfa, съвсем приятелски те съветвам да не се заемаш с тези глупости. Дано разбра, че това е една доста добра измама.Не може от 4 часа прием 30 мин. да са отделени за показване на качествата на продукта, а останалите за обясняване на маркетинга и всичките там начини за разпространение. От пръв поглед разбрах, че е измама за привличане на нови балъци, които имат излишни пари.

Mupo
15-02-2009, 18:01
...Също тъка прави свещите като нови.......Ще ходя на едни консултации и ще ви пиша пак.......

Колега имам 1-2 комплекта свещи... така малко карани, можеш ли да им ги дадеш да ги направят нови?
Благодаря

JORDI
15-02-2009, 18:35
Колега имам 1-2 комплекта свещи... така малко карани, можеш ли да им ги дадеш да ги направят нови?
Благодаря
Абе стига сте се бъзикали с момчето!Иска колегата да си отвори интернет магазин за този продукт! И това влиза в инструкциите на семинарите! Няма лошо!Нека върви търговията, щото друг ефект няма да има!:grandpa:

markonialfa
16-02-2009, 10:07
[QUOTE=Mupo;419368]Колега имам 1-2 комплекта свещи... така малко карани, можеш ли да им ги дадеш да ги направят нови?
Благодаря[/QUOTE

Още малко и ще си помисля, че си взел Алфата назаем за да се пофукаш, това е типично изказване за комплексиран голфаджия.........Чети малко темата бе Мен!!! Споделям къде съм бил и какво са казала както всички го правят!!! Оправдай очакванията на всички тук, че след като си с Алфа си интилигентен...............

markonialfa
16-02-2009, 10:08
Абе стига сте се бъзикали с момчето!Иска колегата да си отвори интернет магазин за този продукт! И това влиза в инструкциите на семинарите! Няма лошо!Нека върви търговията, щото друг ефект няма да има!:grandpa:

Бизнеса ми е далеч по различен!!!

markonialfa
16-02-2009, 10:10
СИМПАТЯГИ, АЗ НЕ СЪМ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ТОЗИ ПРОДУКТ!!!

Това е за всички от тази тема, дето показаха, че са най - големите тарикати и разбирачи!!! Много сте големи.......

Mind_Control
16-02-2009, 10:28
СИМПАТЯГИ, АЗ НЕ СЪМ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ТОЗИ ПРОДУКТ!!!

Това е за всички от тази тема, дето показаха, че са най - големите тарикати и разбирачи!!! Много сте големи.......

Мисля, че всички се стремят точно към това- да те предпазят да не станеш представител на този продукт. Кажи честно сега- верно ли мислиш да се занимаваш с продажба на това нещо? Особено пък щом си имаш друг бизнес- не се занимавай с глупости и кокошкарски работи!! Схемата е пределно ясна- класическа структура за източване на пари.. И Avon и Oriflame правят мрежов маркетинг, но кампаниите им не протичат полу- криминално в затворен кръг хора :flirt: и не ти искат пари, за да им станеш представител.. От тук нататък решението е изцяло твое :)

markonialfa
16-02-2009, 11:40
Мисля, че всички се стремят точно към това- да те предпазят да не станеш представител на този продукт. Кажи честно сега- верно ли мислиш да се занимаваш с продажба на това нещо? Особено пък щом си имаш друг бизнес- не се занимавай с глупости и кокошкарски работи!! Схемата е пределно ясна- класическа структура за източване на пари.. И Avon и Oriflame правят мрежов маркетинг, но кампаниите им не протичат полу- криминално в затворен кръг хора :flirt: и не ти искат пари, за да им станеш представител.. От тук нататък решението е изцяло твое :)


Не колега, не мисля да се занимавам!!! Просто ми беше интересно!!! Веднага след това на другия ден съм проучил абсол=тно всичко и за момента не искам да се занимавам!!! Ето един трезвен коментар в темата с колегиално отношение..................ЕВАЛА

Mupo
16-02-2009, 12:40
Още малко и ще си помисля, че си взел Алфата назаем за да се пофукаш, това е типично изказване за комплексиран голфаджия.........Чети малко темата бе Мен!!! Споделям къде съм бил и какво са казала както всички го правят!!! Оправдай очакванията на всички тук, че след като си с Алфа си интилигентен...............
Добре че не съм комплексиран Алфаджия и съм взел голфа да се пофукам. Тая тема съм я чел отдавна ... Съжалявам че си толкова афектиран, не съм искал да те обидя ... но както и да е :band::flirt:.

Susscrofa
16-02-2009, 13:29
Ей, не им се връзвай, те и Търтейчо и другите са си такива, само чакат човек една грешка да направи и го вкарват във е**си филма, ама реално за това си има тема и не е нужно да мачкат самочувствието на всеки като му оспамват темата!!!


Поставете това мнение, на видно място, един вид табелка, както има знаци за опасност от преминаващи домашни животни през пътя, така и тук хората да си имат едно на ум. :big_beer::lol_sign::lol_sign:

Напълно реално е да има катализатор, намаляващ разхода и отделянето на вредни емисии.

pr_00f
16-02-2009, 13:56
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_13420_0.html

Mind_Control
16-02-2009, 14:06
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_13420_0.html


Можеш ли да го копираш и пейстнеш тук, че ми иска регистрация там, моля!

pr_00f
16-02-2009, 14:13
Лошо - темата там е в коша , а определено си струва д а се прочете.
Еми регистрирайте се :)
Просто няма как да се копират 7 страници а има поне 2 пълни с интересни мнения.
Интересното е че в темата се пусната от друг човек се появява търговец на подобни дивотии и влиза в спор с един научен сътрудник от БАН.
Резултата от спора предполагам ви е ясен де, но си струва да се съпоставят научната гледна точка с глупостите на търговците с цел зарибяване на канарчета.

Mind_Control
16-02-2009, 14:23
Лошо - темата там е в коша , а определено си струва д а се прочете.
Еми регистрирайте се :)
Просто няма как да се копират 7 страници а има поне 2 пълни с интересни мнения.
Интересното е че в темата се пусната от друг човек се появява търговец на подобни дивотии и влиза в спор с един научен сътрудник от БАН.
Резултата от спора предполагам ви е ясен де, но си струва да се съпоставят научната гледна точка с глупостите на търговците с цел зарибяване на канарчета.

А как се казва темата в кошчето, че не я намирам?

pr_00f
16-02-2009, 14:26
биокатализатор... ? до 40% икономия на гориво - 3та страница в средата

Ako толкова искате, ще я copy/paste цялата темав един док файл.

търтей
16-02-2009, 14:29
биокатализатор... ? до 40% икономия на гориво - 3та страница в средата

Ako толкова искате, ще я copy/paste цялата темав един док файл.

не щем
искаме да си купуваме хапчета :)

не нарушавай конституционното право на всеки да бъде идиот :choice:

Susscrofa
16-02-2009, 15:12
Това е друга добавка, но очевидно (да не казвам със сигурност) добре действаща.
Относно: Резултати от експериментално изпитване на добавка за дизелово гориво "Хелиос 3Д", производство на "АИБО - С" ЕООД

Проведено в СКГТ - Автотранспорт - София
Одобрено със Заповед № РД-09-63/28.06.2000

Експерименталното изпитване обхваща 5 автобуса, стопанисвани от поделение "Дружба" на СКГТ - Автотранспорт АД. Автобусите са в нормално техническо състояние и не са извършвани никакви въздействия върху тях, освен традиционните.

Наблюдението и обработката на резултатите е извършено по "Методика за експериментално изпитване в реални експлоатационни условия", съгласувана с "АИБО - С" ЕООД и утвърдена от Изп.Директор на СКГТ - Автотранспорт АД.

Третирането на дизеловото гориво е извършено по предписанията на "АИБО - С" ЕООД от специалисти на поделение "Дружба". Преди третирането е измерена димността на отработилите газове.
Резултатите за разхода на гориво преди третиране с "Хелиос 3Д" са определени за един предходен месец по приходни и разходни документи на поделението.

Резултатите за разхода на гориво след третиране с "Хелиос 3Д" са отчетени за периода 11 юли - 20 юли 2000г по приходни и разходни документи на поделенията.

Резултатите от наблюденията и измерванията са дадени в табличен вид(Таблици от 1 до 4).
Противозамръзващите свойства на третираното гориво (температура на замръзване) са определени от НИС към ХТМУ - София.

Температурата на замръззване е определена за двата вида дизелово гориво - лятно и зимно.

Изводи:

1. Постига се намаляване на действителния експлоатационен разход на дизелово гориво с 6,79% при относителна разлика в нормения разход 1,92%.
2. Димността на отработилите газове на автобусите намалява средно с 12,6%, като минималното намаление е 2,56, а максималното - 24,49%
3. Икономическата ефективност от използването на "Хелиос 3Д" се изразява в 1390лв от един автобус годишно, като са включени и разходите за третиране на дизеловото гориво.
4. Изполването на "Хелиос 3Д" позволява да се подобрят нискотемпературните качества на дизеловото гориво средно с 10 °С.

В заключение може да се каже, че резултатите от извършеното наблюдение потвърждават ефективността от използването на "Хелиос 3Д" по отношение намаляване димността на отработилите газове и действителния експлоатационен разход на дизелово гориво и подобряване на нискотемпературните му свойства. Използването на "Хелиос 3Д" е целесъобразно от екологическа и от икономическа гледна точка, както при зимна експлоатация на автобусите, така и целогодишно.

Протоколът има констативен характер и е подписан от:
Инж.В.Божков - Гл.Специалист
Ст.Павлова - Н-к Служба "ТЕ"
К.Каймакамов - технолог в служба "ТЕ"

Утвърден от Изп.Директор инж. А.Добранов
Подпечатан с печата на СКГТ - Автотранспорт АД

Бобби
16-02-2009, 15:30
Това е друга добавка, но очевидно (да не казвам със сигурност) добре действаща.
Относно: Резултати от експериментално изпитване на добавка за дизелово гориво "Хелиос 3Д", производство на "АИБО - С" ЕООД

Проведено в СКГТ - Автотранспорт - София
Одобрено със Заповед № РД-09-63/28.06.2000

Експерименталното изпитване обхваща 5 автобуса, стопанисвани от поделение "Дружба" на СКГТ - Автотранспорт АД. Автобусите са в нормално техническо състояние и не са извършвани никакви въздействия върху тях, освен традиционните.

Наблюдението и обработката на резултатите е извършено по "Методика за експериментално изпитване в реални експлоатационни условия", съгласувана с "АИБО - С" ЕООД и утвърдена от Изп.Директор на СКГТ - Автотранспорт АД.

Третирането на дизеловото гориво е извършено по предписанията на "АИБО - С" ЕООД от специалисти на поделение "Дружба". Преди третирането е измерена димността на отработилите газове.
Резултатите за разхода на гориво преди третиране с "Хелиос 3Д" са определени за един предходен месец по приходни и разходни документи на поделението.

Резултатите за разхода на гориво след третиране с "Хелиос 3Д" са отчетени за периода 11 юли - 20 юли 2000г по приходни и разходни документи на поделенията.

Резултатите от наблюденията и измерванията са дадени в табличен вид(Таблици от 1 до 4).
Противозамръзващите свойства на третираното гориво (температура на замръзване) са определени от НИС към ХТМУ - София.

Температурата на замръззване е определена за двата вида дизелово гориво - лятно и зимно.

Изводи:

1. Постига се намаляване на действителния експлоатационен разход на дизелово гориво с 6,79% при относителна разлика в нормения разход 1,92%.
2. Димността на отработилите газове на автобусите намалява средно с 12,6%, като минималното намаление е 2,56, а максималното - 24,49%
3. Икономическата ефективност от използването на "Хелиос 3Д" се изразява в 1390лв от един автобус годишно, като са включени и разходите за третиране на дизеловото гориво.
4. Изполването на "Хелиос 3Д" позволява да се подобрят нискотемпературните качества на дизеловото гориво средно с 10 °С.

В заключение може да се каже, че резултатите от извършеното наблюдение потвърждават ефективността от използването на "Хелиос 3Д" по отношение намаляване димността на отработилите газове и действителния експлоатационен разход на дизелово гориво и подобряване на нискотемпературните му свойства. Използването на "Хелиос 3Д" е целесъобразно от екологическа и от икономическа гледна точка, както при зимна експлоатация на автобусите, така и целогодишно.

Протоколът има констативен характер и е подписан от:
Инж.В.Божков - Гл.Специалист
Ст.Павлова - Н-к Служба "ТЕ"
К.Каймакамов - технолог в служба "ТЕ"

Утвърден от Изп.Директор инж. А.Добранов
Подпечатан с печата на СКГТ - Автотранспорт АД
Друго си е...:flirt: като си взимаш редовно хапчетата :baby:

търтей
16-02-2009, 15:37
и понеже като винаги говорим на изуст
http://forum.offroad-bulgaria.com/showpost.php?p=555542&postcount=295

pr_00f
16-02-2009, 15:43
Тези тестове не са от сертифицирана лаборатория :butt:

търтей
16-02-2009, 15:44
Тези тестове не са от сертифицирана лаборатория :butt:

оди са пери :sniper::band:

Бобби
16-02-2009, 15:55
Към края на темата май се губи връзката!!!?
..един говори за хапчета свързани с икономия и екология
...друг за присадки в нафтата
..трети за лаборатория:smartass:
...:prescription:..ще стигнете до антибйотици бе момчета:)

търтей
16-02-2009, 16:00
Към края на темата май се губи връзката!!!?
..един говори за хапчета свързани с икономия и екология
...друг за присадки в нафтата
..трети за лаборатория:smartass:
...:prescription:..ще стигнете до антибйотици бе момчета:)



няма, ние сме на светещи гъби :)

Бобби
16-02-2009, 16:02
няма, ние сме на светещи гъби :)
..около празниците в раздел продава имаше и внос на други неща

markonialfa
16-02-2009, 16:10
Ей, ако може да ме изядете....................б..си м...та, споко бе няма да зарибявам никой................а сетих се да ви кажа, че досега не съм го казвал, аз не съм търговски представител на тези "амфети" за кола...............еееееееееееееее, поне вече ми е адски смешно...............веселя се много.........

pr_00f
16-02-2009, 16:18
Ми то това си беше крайната цел :)

markonialfa
16-02-2009, 16:51
Ми то това си беше крайната цел :)

Евала, колега.............да се смееме малко и така!!!

trace
16-02-2009, 18:31
Сори за офтопика:
Абе колега, ти не беше ли във Фиат форума, гледах там, като представяше новата ти 147ца, и е много готина, честита да ти е и със здраве да си я търкаляш :respect:

Да, но след като Браво-то се спомина реших да "скоча" на нещо друго - италианско естествено.
Е, пак си ходя на срещите на Фиат форума но ще намина и към вашите. И благодаря за пожеланията.
А ето и още нещо по-темата - други средства за икономии:

http://store2.data.bg/trace/AutoBild/2003%20br.5%20May/Sredstva%20za%20ikonomii.jpg?NF=1

Susscrofa
16-02-2009, 18:53
и понеже като винаги говорим на изуст
http://forum.offroad-bulgaria.com/showpost.php?p=555542&postcount=295

Търтей, (ужасно се чувствам, когато ти отговарям), бррррр, но ще го превъзмогна.
Искам да ти кажа, че не варя боза нито правя ракия, а това което си постнал, ми прилича точно на това. Аз ти дадох резюме от сериозен "експеримент", има и сериозна икономическа обосновка, а когато има пари и ЕООД би трябвало да знаеш, че в условията на капитализъм и "свободен пазар", едва ли ще ни разтягат локуми. Айде стягай се малко.:big_beer:

търтей
16-02-2009, 20:17
прасчо мили, нали знаеш колко те обичкам, особено като си напрягаш интилекта
вредничко е, недей, шса пувредиш

Susscrofa
17-02-2009, 12:06
прасчо мили, нали знаеш колко те обичкам, особено като си напрягаш интилекта
вредничко е, недей, шса пувредиш

Ех ех......Когато нямаше какво да каже, по същество, той се опита да се обясни в любов.
Аз грам не си напрягам мозъка.
Просто правя операция копи_пейст.
И продължавам да твърдя, че теоритично, а съм убеден, че и на практика е напълно възможно с добавка да се намали разхода и вредните емисии.
:lupe::lupe::lupe:

Pinky
17-02-2009, 12:09
Това е абсолютно сигурно. Въпросът е, за сметка на какво?

Mind_Control
17-02-2009, 12:09
Ех ех......Когато нямаше какво да каже, по същество, той се опита да се обясни в любов.
Аз грам не си напрягам мозъка.
Просто правя операция копи_пейст.
И продължавам да твърдя, че теоритично, а съм убеден, че и на практика е напълно възможно с добавка да се намали разхода и вредните емисии.
:lupe::lupe::lupe:

И теоритично и практически си напълно прав, но както беше писано в един пост мисля, че в форума на ланча и го беше писал химик- тази икономия няма да е повече от 2-3%, което все си мисля, че не е особена далавера, при положение, че не са съвсем ясни вредите.

Susscrofa
17-02-2009, 12:16
Това е абсолютно сигурно. Въпросът е, за сметка на какво?

Еми, ако всичко е направено добре, няма причина да се притеснява човек.
Между витамините на центрум и на "суправит", разликата е някъде между 80 % по добра усвояемост в полза на едните.
А това, че "химик" се е опитвал да обяснява, не означав а нищо. От химик до химик разликата е огромна, като между автомонтьор и автомонтьор.
Аз реагирах, защото се смесиха тук две различни неща.
Добавките нямат нищо общо с пирамиди и мошеници.

markonialfa
17-02-2009, 13:16
Опа, започва да ми става адски интересно............Абе ще стигнем до БАН ние, ама да видим .....................хахахахахахах, абе кефите ме!!!

JJJ
17-02-2009, 20:16
Еми, ако всичко е направено добре, няма причина да се притеснява човек.
Между витамините на центрум и на "суправит", разликата е някъде между 80 % по добра усвояемост в полза на едните.
А това, че "химик" се е опитвал да обяснява, не означав а нищо. От химик до химик разликата е огромна, като между автомонтьор и автомонтьор.
Аз реагирах, защото се смесиха тук две различни неща.
Добавките нямат нищо общо с пирамиди и мошеници.
По начина, по който си го написал излиза, че знаеш как се прави т.е. да се прави добре, така че да няма причина да се притеснява човек. В такъв случай обясни, напиши: как, защо и колко, за да прочетем, обсъдим и решим. Но предварително ще те помоля да пишеш неща, които си сигурен, че са факт и могат да бъдат доказани, а не такива прочетени в някоя реклама в Интернет. :calc: Иначе е безсмислено!

mirchozo
18-02-2009, 00:46
в неделя си сипвам една таблетка в резервара и отивам на кушийте да ги скъсам :super:

Susscrofa
18-02-2009, 08:47
По начина, по който си го написал излиза, че знаеш как се прави т.е. да се прави добре, така че да няма причина да се притеснява човек. В такъв случай обясни, напиши: как, защо и колко, за да прочетем, обсъдим и решим. Но предварително ще те помоля да пишеш неща, които си сигурен, че са факт и могат да бъдат доказани, а не такива прочетени в някоя реклама в Интернет. :calc: Иначе е безсмислено!

Първо, вземи прочети всичките ми постове по темата.
Второ, дори и да знам как се прави е логично да се сетиш, че може да е търговска тайна.
Трето, колега това не е предаването "вкусно" на Ути, да ти продиктувам три кила праз и малко кисело зеле и да си свариш армеева чорба.
Обясних ясно и точно, че всяко нещо в "Индустрията - химия" може да бъде и адски некачествено и адски качествено. Питай гаджето си каква е разликата между кремче за лице нивеа и кремче за лице Лореал или парфюм "селска тетка" и някое скъпо парфУмче на булгари.
Ако нямаш гадже питай лели, стринки, каки или тетки.
Айде, че ми изстина кафето.

markonialfa
18-02-2009, 11:29
Първо, вземи прочети всичките ми постове по темата.
Второ, дори и да знам как се прави е логично да се сетиш, че може да е търговска тайна.
Трето, колега това не е предаването "вкусно" на Ути, да ти продиктувам три кила праз и малко кисело зеле и да си свариш армеева чорба.
Обясних ясно и точно, че всяко нещо в "Индустрията - химия" може да бъде и адски некачествено и адски качествено. Питай гаджето си каква е разликата между кремче за лице нивеа и кремче за лице Лореал или парфюм "селска тетка" и някое скъпо парфУмче на булгари.
Ако нямаш гадже питай лели, стринки, каки или тетки.
Айде, че ми изстина кафето.


Без нерви, аз така се запалих в началото на темата, ама после се усетих и си ударих два шамара с крак и кротнах...........сега гледам по жълто на нещата!!!!!!!

Susscrofa
18-02-2009, 11:58
Без нерви, аз така се запалих в началото на темата, ама после се усетих и си ударих два шамара с крак и кротнах...........сега гледам по жълто на нещата!!!!!!!

Къде точно видя нерви, това за мен е нормално състояние. Знам, че ти си автор на темата, но пиши по темата, ако искаш да добавиш нещо разбира се. За забележки си има модератори.:lupe:

markonialfa
18-02-2009, 12:01
Къде точно видя нерви, това за мен е нормално състояние. Знам, че ти си автор на темата, но пиши по темата, ако искаш да добавиш нещо разбира се. За забележки си има модератори.:lupe:

Това не е забележка , а препоръка!!! Благодаря и за твоите съвети!!!!

JJJ
19-02-2009, 02:16
Първо, вземи прочети всичките ми постове по темата.
Второ, дори и да знам как се прави е логично да се сетиш, че може да е търговска тайна.
Трето, колега това не е предаването "вкусно" на Ути, да ти продиктувам три кила праз и малко кисело зеле и да си свариш армеева чорба.
Обясних ясно и точно, че всяко нещо в "Индустрията - химия" може да бъде и адски некачествено и адски качествено. Питай гаджето си каква е разликата между кремче за лице нивеа и кремче за лице Лореал или парфюм "селска тетка" и някое скъпо парфУмче на булгари.
Ако нямаш гадже питай лели, стринки, каки или тетки.
Айде, че ми изстина кафето.Първо: Ти си човека, който заявява, че знае нещо си, как става? Аз поисках просто да докажеш твърдението си. Отказвам да повярвам на твърдения доказани с думичките „търговска тайна”!

Второ: Не се интересувам от химическата формула или технологията на производство, а от това, какви модификации са необходими по автомобила, колко пари струва на километър, какво е влиянието в/у надеждността и ресурса на двигателя, методиката на изпитване, и накрая доказателство, че въпросните изпитания наистина са се случили - и не ми се оправдавай с „търговска тайна”. :nono: