PDA

View Full Version : ръчни на Панчарево



blagun
26-12-2005, 17:49
Снощи ходихме с едни приятели до Панчарево и решихме да се отбием на полигона да се повъртим малко. Отиваме ние и още от началото се стрелкаме, ръчна, а наляво - а надясно и изведнъж пред нас едно рено19 се клати яко. Упсссс прекъснахме некакъв полов акт:) изведнаж се отваря вратата на Реното и изскача една мацка и вика:"Е вие сте ебати олигофрените" :crazy: и си тръгнаха. А ние продължихме с олигофренските си занимания:). По-късно доиде и Милиция :busted_cop: , ръмжаха нещо, правиха се на интересни, искаха некви актове да пишат, ама се оправихме този път. Миналият път ме хванаха с една ФАБИЯ как уча да кара гаджето на един приятел и пак същото:"Акт ще пишем колега!".....е жалкото е че си продадоха душите за 8,50 лв. Но въпреки това беше много яко прекарване на свободното време, въпреки че ми блокираха накладките на предно дясно колело:)Та исках да споделя тази история с вас!

blagun
26-12-2005, 18:25
Забравих да кажа, че с удоволствие ще се присъединя към такива щури приключения и да ви провокирам да споделите някаква такава история.

ShoxXx
26-12-2005, 18:37
Като падне сняг се качваме към хижа Алеко от Драгалевци тръгаме и аз заедно с още двама приятели тренираме по отсечката.
Но самото меропиятие не е само въртене на ръчни и кеф, ами контрол над автомобила и доста напрежение...
Ако искаш да ти зжънна следващия път.

blagun
26-12-2005, 18:52
ОК! С удоволствие бих се присъединил към вас. А идеята за контрол върху колата ми харесва, надявам се да ме научите на нещо, тъй като е едно да се въртиш за кеф, а друго е да се научиш да владееш колата при такава ситуация.