PDA

View Full Version : Във Варна ще се кара през ден?



Old Fox
19-02-2009, 11:05
А такааа:
http://www.youtube.com/watch?v=gwdpmkmg4v0
Тоя с хората от провинцията много ме забавлява:metal:

П.П. Я да си признаете кой е колегата дето се мярва на 16 сек от клипчето.

търтей
19-02-2009, 11:17
както винаги съм твърдел, тфа прувинсиалистити са виновни за сичку, техната мама

viki
19-02-2009, 11:31
Този репортаж колко е актуален ?
Питам,защото последните два месеца градът ни е пуст.Заминаха си на село работниците от строежите(които пък спряха заради кризата ) и всичко е супер:metal:
Работа на центъра и паркирането си беше приключение,сега нямам проблеми,намирам място без да обикалям 20мин уличките:wow:
п.п.
ако пък все пак въведат някаква подобна глупост четни/нечетни ,просто ще си купя още една кола:metal:

old alfist
19-02-2009, 11:32
както винаги съм твърдел, тфа прувинсиалистити са виновни за сичку, техната мама
Това, като анонс за дебат големи градове срещу останалата част от България, ли да се разбира ?

Kris
19-02-2009, 11:35
а нека нека ... по-добре от това да не можеш да се прибереш от задръствания, кой тръгнал да си купува обувчици, кой излязал на разходка с колата ...

viki
19-02-2009, 11:40
По -добре ,пришълците да ги задължават да паркират някъде около Метро!http://www.foxes2.be/k/girl_blum2.gif

LeoVin4i
19-02-2009, 12:01
Ний дет раЛтим около Метро сме си много доволни, че има място да си паркираме пред офиса и нИ щем никакви пришълци :spam_laser:

Susscrofa
19-02-2009, 12:04
Всеки един от нас, в определен период от живота си може да бъде или е бил пришълец.
Аз съм дори и за по "хард" мерки, като изцяло затваряне за автомобили на идеалния център, било то на Варна, София, Русе и т.н. Но общинските власти трябва да се погрижат за градския транспорт и тротоарите.
Според мен се работи в тази посока. :picnic::tequilla:

koolio
19-02-2009, 12:10
Всеки един от нас, в определен период от живота си може да бъде или е бил пришълец.
Аз съм дори и за по "хард" мерки, като изцяло затваряне за автомобили на идеалния център, било то на Варна, София, Русе и т.н. Но общинските власти трябва да се погрижат за градския транспорт и тротоарите.
Според мен се работи в тази посока. :picnic::tequilla:
Абсолютно си прав. Аз за себе си центъра съм го затворил - между 8 и 20 часа в работен ден няма сила която да ме накара да вляза в центъра с колата.

soldier
19-02-2009, 12:12
Абсолютно си прав. Аз за себе си центъра съм го затворил - между 8 и 20 часа в работен ден няма сила която да ме накара да вляза в центъра с колата.

Аз съм склонен да мина, но не и да паркирам някъде :screwy:

koolio
19-02-2009, 12:15
Аз съм склонен да мина, но не и да паркирам някъде :screwy:То и минаването си е минавка. Светофарът на Раковска и Царя в посока СУ държи по 40 минути.:wow:

viki
19-02-2009, 12:34
Всеки един от нас, в определен период от живота си може да бъде или е бил пришълец.
Аз съм дори и за по "хард" мерки, като изцяло затваряне за автомобили на идеалния център, било то на Варна, София, Русе и т.н. Но общинските власти трябва да се погрижат за градския транспорт и тротоарите.
Според мен се работи в тази посока. :picnic::tequilla:
:kissy:
Звучи прекалено добре,за да се осъществи... :metal:
п.п.
за пришълците съм съгласна...:wow:
Обаче ... едно е да караш на село,друго в голям град...

Old Fox
19-02-2009, 14:32
Леко я понатаковахте темата... ама мен ме вълнува нещо друго. Ако тая туфлещина се въведе дали варненци ще си плащат само 50% данък? Или пак е мислено само от едната страна.

търтей
19-02-2009, 14:34
Леко я понатаковахте темата... ама мен ме вълнува нещо друго. Ако тая туфлещина се въведе дали варненци ще си плащат само 50% данък? Или пак е мислено само от едната страна.

батко
оно изобщо не е мислено

аз примерно имам три броя мпс и наш пред къде ми е таково ограничение? :metal:

Old Fox
19-02-2009, 14:38
Ма ти си част от проблема ръйшли:-)
Имам три коли ма прувинасилистите ми пречат с техните, ади де;-)
А хората с по едно возило кът мен? Найш колко рускини ше реват лятото, ако не мога редовно да ходя до Варна?

viki
19-02-2009, 14:39
Това е само един репортаж и нищо не значи!
В общината уж ще започват обсъждания ....:drinking:

търтей
19-02-2009, 14:45
Найш колко рускини ше реват лятото, ако не мога редовно да ходя до Варна?

аз шъ те замествам при рускините, спокс

Susscrofa
19-02-2009, 15:05
Абе никви коли бре. На некои хора анусите им се залепиха за седалките да ева.
Даже по плажовете вече с тях се разхождат. То ако слезе и е без кола нЕма помирише женско.
Егати простотията написах........
Дано го приемат и после София да вземе пример от Варна.
А на тия с многото коли, ще им намерят цаката, тея в общината да не са толкова будали.:drinking::drinking::drinking:

Old Fox
19-02-2009, 15:51
аз шъ те замествам при рускините, спокс
Упокоиф сЪ.

търтей
19-02-2009, 15:59
Упокоиф сЪ.

антетака те искам
ибо стресът води до кофти нища

ФЕРАРИСТ
19-02-2009, 16:00
Варна много убав град, ама много терсене пътища в града, не толкова дупки, колкото нагънат асфалт - ожасно......
Иначе оня ден с един кухар дискутирахме преселението на народите, и тяхната циркулация в големите ситита......били му пречели и на него.....питах го дали обича като порка да мези - обичал.....питам го с кво мези - със салатка и тънко нарязано животинско месо.......питам го според него тия салатки и животинки дали се отглеждат на жълтите павета, или поне около Волуяк, а той гледа като кухар......трябваше му време да сфане какво му намеквам......кухар......не защото е от някъде, а защото просто си е такъв.....


А на тия с многото коли, ще им намерят цаката, тея в общината да не са толкова будали.:drinking::drinking::drinking:
Никогиш не може да стане тва.....

Stefan Caromov
19-02-2009, 23:05
е па я да си каем .Оти оно я съм си софиянец ,майка ми и баща ми също ,техните също ....демек я съм си натурален .
Относно задръствания , много коли и т.н. еми откъде идват тия неща ... ами от факта ,че преди 10 години София беше по малко от милион ,сега пришълец до пришълец...над два милиона и половина ни водят . За другите градове не знам ,нямам наблюдения,но както е казал някой умен "Сека жаба да си знае гьола" а не ,куцо ,кьораво и сакато да ламти да идва у гулемио град ... за проблема със задръстванията има един единствен виновен ,а именно Желю Желев, че освободи софииското жителство. Нема забравя как си паркирах пред нас и как всеки съсед си имаше място ,а сега ...писна ми ,местната железария ме обича адски много ,щот на месец по 2-3 кутии блажна боя отива да боядисвам чуждите коли :):):)ехх, що си нямам село ,да ида и да си кутам там и да ми е спокойно и да стана и аз един селянин,и у местната кръчма,а бе ... мемчти мечтии

търтей
19-02-2009, 23:34
е па я да си каем .Оти оно я съм си софиянец ,майка ми и баща ми също ,техните също ....демек я съм си натурален .
Относно задръствания , много коли и т.н. еми откъде идват тия неща ... ами от факта ,че преди 10 години София беше по малко от милион ,сега пришълец до пришълец...над два милиона и половина ни водят . За другите градове не знам ,нямам наблюдения,но както е казал някой умен "Сека жаба да си знае гьола" а не ,куцо ,кьораво и сакато да ламти да идва у гулемио град ... за проблема със задръстванията има един единствен виновен ,а именно Желю Желев, че освободи софииското жителство. Нема забравя как си паркирах пред нас и как всеки съсед си имаше място ,а сега ...писна ми ,местната железария ме обича адски много ,щот на месец по 2-3 кутии блажна боя отива да боядисвам чуждите коли :):):)ехх, що си нямам село ,да ида и да си кутам там и да ми е спокойно и да стана и аз един селянин,и у местната кръчма,а бе ... мемчти мечтии

3 милиона са всъщност постоянните жители у наше село
това е дълбоко пазена тайна :)
скоро ще е цяла работеща България тука
което аз лично не го сгрявам поради что е така, ама е на, факт
тъп факт

koolio
20-02-2009, 10:11
което аз лично не го сгрявам поради что е така, ама е на, факт
тъп факт
пОмисли още малко и може да се сетиш.

търтей
20-02-2009, 10:22
пОмисли още малко и може да се сетиш.

аз лично на тебе съм ти го обяснявал що е така ма тва е друга тема :smoke:

didiod
20-02-2009, 11:15
както винаги съм твърдел, тфа прувинсиалистити са виновни за сичку, техната мама

аз съм провинционалист нещо за маика ми ли искаш да кажеш?много взе да си позволяваш и ми бъркаш вече в газа с ръждив пирон...мери си приказките софиянче мазно

koolio
20-02-2009, 11:40
Дидо, търтея така си говори и тва последното беше ирония, макар и не особено успешна. Докато се псуваме на "селяни" и "софиянци мазни" нищо няма да постигнем.

didiod
20-02-2009, 12:04
Дидо, търтея така си говори и тва последното беше ирония, макар и не особено успешна. Докато се псуваме на "селяни" и "софиянци мазни" нищо няма да постигнем.

не ме интересува как си говори по този начин обижда всички колеги който живеят извън софия и са се опитали да си търсят прехраната в големия град ,какво са виновни че не са се родили в Люлин,а ми в Ленвуново примерно

pr_00f
20-02-2009, 12:09
Странно,
Аз пък като настоящ селянин и провинциалист не се обиждам.

Stefan Caromov
20-02-2009, 12:15
без да обиждам никой , мнението ми е ,че във всеки град трябва да се изгради някаква вътрешна инфраструктура и всеки да си стои в града,или селото. То вярно ,че без селяни не може ,щото на практика те ни хранят ,те ни дават почти всичко за възможното оцеляване,но не разбирам факта защо всеки се пъне да иде в големия град,а не си построи комунизма в неговото си населено място.
То софия си е най- голямото село .... ама то затова д-вата ни е виновна.
ако си субсидираха краве,овце,птичи и другите ферми ,нямаше всеки да търси бонусите по големите градове.Вместо това те си купуват министерски коли за милиони евра ,крадейки от всички субсидии отпуснати за всичко от еврото

ФЕРАРИСТ
20-02-2009, 12:55
Мен трябва да ме черпите - додах и си зех жена от СФ, и почти я замъкнах у провинцията - спомагам за по малко задръствания......

koolio
20-02-2009, 13:25
.
ако си субсидираха краве,овце,птичи и другите ферми ,нямаше всеки да търси бонусите по големите градове.Вместо това те си купуват министерски коли за милиони евра ,крадейки от всички субсидии отпуснати за всичко от еврото
:notworthy: Имаме участник, познал верния отговор.

koolio
20-02-2009, 13:39
Днес ме мързи д аизлизам за обяд, та имам време да изложа по-подробно мнението си по въпроса София - провинциалисти.
Аз, както и огромната част от "пришълците", не сме дошли тук, защото умираме да висим в задръстванията. Дошли сме, защото възможностите за развитие в професионалния и личния живот в София в момента са многократно по-големи от тези в провинцията. А някой замисля ли се защо е така? защото тоталитарният режим е централизирал всички блага и възможности за "по-равните" в София и е ограничил достъпа на останалите с административни мерки като софийското жителство. След падането на режима падат и мерките, но благата - университети, печеливши предприятия и дейности и т.н. остават в София. И съвсем естествено хората се насочват към тях, вече в условията на свободен пазар.
Аз съм роден в Плевен. И си обичам града. Но не желая да работя като юрисконсулт на община Тръстеник. Затова в момента живея и работя в София. Но аз не обвинявам за това софиянци, не обвинявам Търтей, Баунсър и другите, както те обвиняват мен, че им дишам въздуха. Обвинявам тези, които направиха всички университети в София, обвинявам тези, които направиха Плама и всички безумни и непечеливши предприятия в моя край, обвинявам тези, които след това не използваха създадената база, а я разрушиха и разграбиха.
За сметка на това, аз (не аз персонално, а всички в моето положение) непрекъснато съм обвиняван, че дишам въздуха на някого, наричан съм селянин, пришълец, натрапник и т.н. Аз, който си плащам данъците и си харча парите в София. Това е несправедливото в случая.

old alfist
20-02-2009, 13:44
Колеги, дайте да не се дърлим пожежду си. Всички сме едни мишоци на фона на световната глобализация. Това което усещаме всички са ефекти от нея.
Положението е негативно за всички - "стари пришълщи", "нови пришълщи" и тези които са по родните си места. Малко хора биха тръгнали да живеят на друго място, ако всичко им е добре.
Управлението на бизнеса и държавните органи се концентрират, все повече на едно място, защото така е по-лесно и евтино, примесено и с все по-голямата липса на доверие.
Всеки човек иска да работи по-хубава и достойна за труда си работа. В малките населени места шанса да намериш такава работа е минимален. Всеки, който е тръгнал от там е от безизходица или да подобри тези шансове. Но за това не е виновен отделният индивид.
Отделен въпрос е какво намира в София или някой друг голям град - по големи доходи, но и по-големи разходи /транспорт, квартири или кредити/. В крайна сметка като се направи аритметиката се вижда какъв е "келепира", като се има впредвид по-спокойния живот,климатични условия, чист въздух и др., които е изоставил. Но в големия град можеш да имаш някаква надежда за нещо по-дорбо, докато в малкото населено място е сведена почти до 0.
Еднакво неприятно е за всички това положение и нека не се обвиняване един друг.

търтей
20-02-2009, 13:44
кольо, кольо
- кво имаш против тръстеник?
- колко обслужващ персонал се пада на един вишист?
изобщо мислете :)
личният пример е много важно нещо
не ти харесва тука, ама и ти като другите у кюпа?
е а моля ти се :)

The_Game
20-02-2009, 15:20
Като един мой колега. СЕЛЯНИ, туристи, гражданите да си се прибират по селата.

Ама той живее на няколко км от София , и вече е ГОЛЕМИЯТ ГРАЖДАНИН.



.

koolio
20-02-2009, 15:29
кольо, кольо
- кво имаш против тръстеник?
- колко обслужващ персонал се пада на един вишист?
изобщо мислете :)
личният пример е много важно нещо
не ти харесва тука, ама и ти като другите у кюпа?
е а моля ти се :)
Нямам нищо против Тръстеник. Имам против държавните заплати от по 400 лева. Сега знам какво ще ми кажеш - че в тръстеник се живее по-добре с 400 лева отколкото в София с 2000 примерно, ама не знам някой да го твърдитова от опит.
и да, не ми харесва, но по-добър вариант нямам. както и другите в кюпа. айде мисли малко от малко обективно, а не само както ти изнася :cheers:

търтей
20-02-2009, 15:30
Нямам нищо против Тръстеник. Имам против държавните заплати от по 400 лева. Сега знам какво ще ми кажеш - че в тръстеник се живее по-добре с 400 лева отколкото в София с 2000 примерно, ама не знам някой да го твърдитова от опит.
и да, не ми харесва, но по-добър вариант нямам. както и другите в кюпа. айде мисли малко от малко обективно, а не само както ти изнася :cheers:

аз мисля обективно и като ситуацията е ми харесва я променям :Lkingsmiley::smoke:

ще си говорим другия месец :)

Бобби
20-02-2009, 17:19
Не е проблема кой от къде е, и къде пребивава!
..а самата урбанизация на държавата!

DiStefano
20-02-2009, 17:22
както винаги съм твърдел, тфа прувинсиалистити са виновни за сичку, техната мама

ми на мене пари да ми даваш нема да стъпим у твойта убава столица ...
а макар и майтап ако искаш мое да те запознаем с мойта майка ...

trustworthy
20-02-2009, 20:36
Абе темата си беше за Варна. Защо софиянци я използват за платформа на вечния си дебат, ааа?:smackbum:

Аз нямам нищо против гостите на Варна, стига да не натоварват излишно движението и да се съобразяват, доколкото им е възможно, с обстановката. Не, че 'кореняците' съблюдават тези правила, но когато дойде и помощ 'отвън', нещата загрубяват съвсем.
Няма какво да се лъжем, немалка част от моторизираните гости на града нямат необходимата подготовка за обстановката.

Pinky
20-02-2009, 20:43
Пичове, дайте по-сериозно, моля ви се. В най-добрия случай е малоумно да търсиш вина в мигриращите и пътуващите хора. А конкретно Варна е пример за идиотска организация на движението.

LeoVin4i
20-02-2009, 20:51
Pinky кое точно от организацията на движението в китния ни град те е ядосало толкова много, че да даваш такива крайни определения :cheers:

mochko1
20-02-2009, 21:08
Pinky кое точно от организацията на движението в китния ни град те е ядосало толкова много, че да даваш такива крайни определения :cheers:

От червения към Пикадили център както си караш в лявата лента изведнъж на светофара се оказва ,че си в лентата за на ляво ,а искаш да продължиш на право и в някой пиков час като не те пуснат да се престроиш си оставаш там. Ако не си минавал от там и незнаеш си е кофти. Първият път като минах от там ,изхвърчах на право и си ме поусвиркаха :boo:

П.П. Иначе не е чак толкова зле движението във Варна ,малко тесни улички и всеки си спира на пътя както си иска ,но като цяло е добре ;)

trustworthy
20-02-2009, 21:20
Пичове, дайте по-сериозно, моля ви се. В най-добрия случай е малоумно да търсиш вина в мигриращите и пътуващите хора. А конкретно Варна е пример за идиотска организация на движението.

Аз има и наблюдения върху движението на 'мигриращите' още от времето, когато Варна 'беше просто малък град' :) Виждал съм неварненска регистрация да излиза от 'Иван Аксаков' (така май се казваше), още когато не бяха я направили еднопосочна (Бинго 'Мустанг' още съществуваше :)) на 8-ми Приморски Полк и вместо да следва еднопосочния ТРИЛЕНТОВ булевард, и да завие вдясно, завива НАЛЯВО в насрещното и се нарежда небрежно на светофара, на червено, падайки се насрещно в най-лявата лента на идващите откъм Общината. Е, не знам какъв дивак трябва да си, че да го направиш това :)

Освен това, организацията е много стройна даже, понеже на всеки 20-30 метра си има светофар с брояч, секции...яката раута. После що на един авер от Пловдив, дето му гори там 7/100, тука му дава 11 дизелът. Хем бмв е колата, не е някое жтд с изпушил дебитомер и прецакан термостат:-D

Stefan Caromov
20-02-2009, 21:23
А па за мен , Варна е най - красивия,ЧИСТИЯ и пазения град от живущите си в него. А за аномалиите в движението ,си е направо супер ... я някой да каже ква е аджеба тая недоумица у софия на руски паметник кръговото да е БЕЗ предимство!?!

trustworthy
20-02-2009, 21:25
А па за мен , Варна е най - красивия,ЧИСТИЯ и пазения град от живущите си в него. ..

И е 'най-добрия град за живеене в България' вече втора година. Направо се пукаме от гордост :flex:

Stefan Caromov
20-02-2009, 21:27
И е 'най-добрия град за живеене в България' вече втора година. Направо се пукаме от гордост :flex:

Бе за живеене не знам . Имам приятелки ,които от сф избегаха у варна и не се оплакват ,но аз не съм живял там ... освен почивки за по месец примерно

viki
20-02-2009, 21:45
А конкретно Варна е пример за идиотска организация на движението.
Варна е прекрасен град !:Lkingsmiley:Не случайно сме номер едно !http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif

Аз стигам за максимум 10минутки до офиса,па нека е идиотско:)
В задръстване съм висяла 2 пъти лятото(когато ремонтираха едното платно по пътя за Златните...т. е. ,когато правеха светофар ,заради едно небезизвестно заведение ) и веднъж тази есен :flex:През другото време си карам спокойно :)Напоследък още по http://www.pic4ever.com/images/19.gif
п.п.
Пинки , по нова година, когато "софиянци" си бяха по родните места ,в София как беше движението?http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

Pinky
20-02-2009, 22:14
Беше мечта, естествено.
То и сега не е чак умопомрачително, като е отворено околовръстното.
Работи се долу-горе по въпроса. Но определено не достатъчно, имайки предвид постоянно увеличаващите се коли.

И все пак, организацията на движението във Варна е идиотска :)

koolio
20-02-2009, 22:56
аз мисля обективно и като ситуацията е ми харесва я променям :Lkingsmiley::smoke:

ще си говорим другия месец :)

Що другия месец бре, къде ше одиш?:tank:

viki
21-02-2009, 10:31
И все пак, организацията на движението във Варна е идиотска :)
Добре де,какво не ти харесва?http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif
...освен указателните табели за София,които ако следваш ще се въртиш в кръг до откат...http://www.foxes2.be/k/girl_blum2.gifhttp://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

Blade
21-02-2009, 12:24
Само не разбрах сега защо "софияне" толкова ги хваща яд като се окаже, че някой град е по-добър в някакво отношение, направо изтръпват, почват да злобят...не говоря конкретно за форума, говоря от опит, общувам с разни кореняци и т.н.

trustworthy
21-02-2009, 12:27
Ами какво да му харесва?!? Например еднопосочните улици в Гръцката махала - както са ги направили, се налага да горя по една туба нафта, за да се върна от офиса вкъщи, пък съм на няма 2 километра от там. Един авер, дето е на една крачка, вече ми е на по-кратко пешеходно разстояние (и като време), отколкото с кола. За закарването на детето до детската градина също отива поне половин туба нафта, а реално ни се пада отсреща през булеварда.

viki
21-02-2009, 12:36
Е,не може всичко да е перфектно,обаче като цяло си е много добре организирано движението:)Също така, не може да е удобно за всички ,каквото и да се направиhttp://place.forumotion.com/users/84/14/08/smiles/52226.gifИ аз искам булевард ,с по 3 ленти в едната посока,от в къщи до офиса ,фитнеса и мола...ама на,лоши хора!http://place.forumotion.com/users/84/14/08/smiles/557763.gif

п.п.
Падре,предложи в общината по-добро решение:Lkingsmiley:
Ше ти кажа на кого да се обадиш даже ,ако искашhttp://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

mochko1
21-02-2009, 13:10
Ами какво да му харесва?!? Например еднопосочните улици в Гръцката махала - както са ги направили, се налага да горя по една туба нафта, за да се върна от офиса вкъщи, пък съм на няма 2 километра от там. Един авер, дето е на една крачка, вече ми е на по-кратко пешеходно разстояние (и като време), отколкото с кола. За закарването на детето до детската градина също отива поне половин туба нафта, а реално ни се пада отсреща през булеварда.

То в Гръцката няма място за една кола да мине ти искаш по две да се разминават :holiday: Миналата седмица там така се качих на един бордюр ,чак душата ме заболя и това защото карах в забранената уличка и дойде бус срещу мен :BIGsmile:

Sunny
21-02-2009, 13:12
Ами какво да му харесва?!? Например еднопосочните улици в Гръцката махала - както са ги направили, се налага да горя по една туба нафта, за да се върна от офиса вкъщи, пък съм на няма 2 километра от там. Един авер, дето е на една крачка, вече ми е на по-кратко пешеходно разстояние (и като време), отколкото с кола. За закарването на детето до детската градина също отива поне половин туба нафта, а реално ни се пада отсреща през булеварда.

Нали знаеш , това са си рисковете да живееш в центъра на града . Аз като човек който е излязъл от идеалния център и се е преселил в крайните квартали мога да кажа , че дори във Владиславово се чувствам по-добре отколкото в идеалния център където терасата ми е над бившият магазин Детмаг на бул.Владислав . А защо искам да съм в кварталите мога да отговоря много лесно - има си всичко необходимо без да блуждая 40 мин за да стигна до магазин , детската градина която посещава синът ми е отдругата страна на улицата и най вече въздухът който няма нищо общо с този в центъра на града ( който не се вижда вечер от смог ) . А затова , че може да се наложи да си караме колите през ден -ами ОК имам 2 коли и не ми пречи да си ги карам през ден както каза търтию , дори се замислям да си взема мотопед (миксер ) защото там където ми е офиса на пазара - Билла - за да паркирам ми отнема между 5 и 35 мин

spe4elist
21-02-2009, 14:21
Не се тревожете за Варна - мой човек от кадастъра ми каза, че "скоро щели да свържат" Автогарата с бул. Левски (В и К).:shocking:

Тогаз - всички всички кУрортисти, проВИНЦЕалисти, чуждоземци и т.н., ще бегат за Златните още преди да са се набутали в "перфектната организация" ...:go:

И ето, ще можем, варненци, да си караме алфите (или кой квото има) по "Мария Луиза" и къдет ни е кеф...:drive:

trustworthy
21-02-2009, 17:09
То в Гръцката няма място за една кола да мине ти искаш по две да се разминават :holiday: Миналата седмица там така се качих на един бордюр ,чак душата ме заболя и това защото карах в забранената уличка и дойде бус срещу мен :BIGsmile:

не съм казвал, че трябва 2 коли да се разминават. Ти сам си разбрал защо ;)

@Спечелист
Това със свързването на автогарата с 'Левски' може да стане към 2050 година, когато ще са откоригирани вече всички грешно вписани имоти от благоевградските безхаберници - фирмата, която изготвя новата кадастрална карта на града. Кон да ги .... дано тея!!!:death:
Може да го питаш твоя човек от кадастъра ;)

spe4elist
21-02-2009, 17:33
Само си представете картинката:

1. Карабиниери на входовете на Варна са опънали бариери, конуси, шипове и други благи устройства, и отпращат объркали се бизнесмени, курортисти и гости на града - поради факта, че са с неправилния номер в неправилния ден.

2. Гестапо обикаля в центъра на Варна, с необозначени автомобили, яки бинокли и ха е мръднал някой с неправилния номер, отива да полива палмите и да бърше праха от листата им (ако е местен) или го ескортират до портите на града (ако не е местен).

:paddle:

Sunny
21-02-2009, 17:37
Само си представете картинката:

1. Карабиниери на входовете на Варна са опънали бариери, конуси, шипове и други благи устройства, и отпращат объркали се бизнесмени, курортисти и гости на града - поради факта, че са с неправилния номер в неправилния ден.

2. Гестапо обикаля в центъра на Варна, с необозначени автомобили, яки бинокли и ха е мръднал някой с неправилния номер, отива да полива палмите и да бърше праха от листата им (ако е местен) или го ескортират до портите на града (ако не е местен).

:paddle:
В общи линии почти като в Атина без конусите и шиповете , те затова там минаха на моторетки ;)

trustworthy
21-02-2009, 18:13
Палмите са мейнтенанс-фрее, бе. За какво да ги поливат :)

spe4elist
21-02-2009, 18:56
За да им намерят гадна и досадна, безсмислена работа - за назидание...

RPWWD
23-02-2009, 21:43
Варненци ще решат проблема на джамбазите, като си купят по още една кола с четен/нечетен номер;-)

Old Fox
24-02-2009, 08:55
Именно! И това само ще им удвои проблемите с трафика, паркиралите и т.н. Ей за тва пиша, че е туфлещина тая идея.