PDA

View Full Version : PC на AirBag Alfa 156



svetozar_sosi
19-02-2009, 19:45
Колеги утре ще ходя да ми чистят компа на еърбега. Кажете има ли нещо проблемно. Не знам дали той е самостоятелен или е вързан към общия. Страх ме е докато бърникат из него да не объркат някоя друга настройка? Ako e самостоятелен, то не би имало проблем, но ако е към общия и има възможност да объркат нещо в него предпочитам да го сменя.
Има ли за какво да се безпокоя?

HELP ME!:info::info::info::info::info::info::info:HELP ME!

ФЕРАРИСТ
19-02-2009, 20:04
Ми на теория няма какво да огелпят, не е задължително да го сменяш ако има просто някаква грешка.....се едно да сменяме екуто на колата след сяка грешка на ламбадата....
Така и така пишеш - защо ще ходиш да го чистят - какво и кога стана....

svetozar_sosi
19-02-2009, 20:28
Миналата неделя като запалих колата ми светна лампата за еър-бега на борда. Казаха ми, че или са разхлабени клеми или компа е забил. Ако можеш да ме посъветваш, приемам всякакви мнения.

kkkrisss
20-02-2009, 10:42
Миналата неделя като запалих колата ми светна лампата за еър-бега на борда. Казаха ми, че или са разхлабени клеми или компа е забил. Ако можеш да ме посъветваш, приемам всякакви мнения.

На диагностика би трябвало да даде г/д къде е грешката. Това със забилия комп малко не го разбирам. По - скоро буксата под пасажерската седалка да се е разместила, така или иначе задължително ти трябва екзаминър иначе няма как да изгасиш лампата дори и да е нещо незначително.
Иначе еърбега е с отделен комп и няма какво толкова да се обърка там...

boian
20-02-2009, 17:55
Колега, къде във Варна ще ходиш на диагностика?

VladoG
20-02-2009, 19:10
И на мен ми светна преди време. Даваше две грешки - проблем с шофьорски ербег и нещо си на компа.
Натегнах всички куплунги от лявата страна и едната грешка изчезна. Но на компа не успяха да я изчистят.
Предложиха ми да оставя колата, да свалят, сменят и др. подобни процедури с компютъра. Ама не ми вдъхна доверие тази работа. И си карам така вече 3-4 месеца.

svetozar_sosi
20-02-2009, 22:44
Момчета днес ми я изчистиха от компа. Стана страхотно! Хората си разбират от работата...