PDA

View Full Version : Кучетата не обичат велосипеди ...



jorko
30-12-2005, 14:34
Значи карам си аз велосипеда из квартала и разминавайки се с некъв пумяр-културист , същия подло направи рязък обратен завой и ме ръфна за крачето :(

Кръвожадния звяр остави отпечатък върху целостта на кожата ми ...след публично порицаване - за :shoot: немаше начин , АК-то ми беше в колата :? - :stick: мелеза между http://www.smilies-world.de/smilies/smilies_Picture/tiere/91.gif и Хищника отстъпи от позицията си и би задна

Но факта , че ме гризна ме отведе в поликлиника Вита , където бях обстойно прегледан :D Много добро обслужване :wink:

Ваксина против тетанус ми биха там , а сега трябва да ида в Първа градска в противобесен кабинет за да преценят за по-нататъчно лечение :?

Очевидно кмета не си върши работата както трябва , що се отнася за кучетата ... все пак ако бях на 8-10 год и карам колело , Чудовището от Слатина би могло да ми отнеме парче мускулна тъкан :shock:

П.П. ще си направя стойка за АК-то и на колелото :roll: :? 8)

Venci
30-12-2005, 15:30
Жорко, не ти трябва АК за пумиярите! Аз съм тренирал колоездене 3 години и половина и още около 5 съм карал много активно. Помпата им е майката. Хем ако спукаш гума си подготвен, хем биеш наред - пумияри, пенсионери и т.н. Вярвай ми не една помпа съм счупил не по предназначение. Само трябва да я купуваш по размер да се фиксира на рамката на колелото.

jorko
30-12-2005, 16:15
Жорко, не ти трябва АК за пумиярите! Аз съм тренирал колоездене 3 години и половина и още около 5 съм карал много активно. Помпата им е майката. Хем ако спукаш гума си подготвен, хем биеш наред - пумияри, пенсионери и т.н. Вярвай ми не една помпа съм счупил не по предназначение. Само трябва да я купуваш по размер да се фиксира на рамката на колелото.
И после ще си имам кучешки глави над камината 8)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
30-12-2005, 18:09
Мен ако питате и на тая тема и трябва ключ,подобно на темата с циганите! :? :roll:

valjo
30-12-2005, 18:11
Мен ако питате и на тая тема и трябва ключ,подобно на темата с циганите! :? :roll:
извод: всички мразим сигани и псетия ;)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
30-12-2005, 18:13
И до колкото разбрах от един от по-горните постинги-и пенсионери :roll:

MrX
30-12-2005, 18:23
Мен ако питате и на тая тема и трябва ключ,подобно на темата с циганите! :? :roll:
да разбирам ли че и ти си от тея хуманисти за който човешкото здраве е на заден план

jorko
30-12-2005, 18:30
Мен ако питате и на тая тема и трябва ключ,подобно на темата с циганите! :? :roll:
не ти го пожелавам , колежке , ама как ще ти се отразят 4 кучешки зъбки проникнали през блестящата ти кожа на перфектното ти глезенче ? а ? :?

KGB
30-12-2005, 19:07
Колежке не съм съгласен с тебе, че на темата и трябвало ключ...също като на темата с мангалите...

Колегата Алфаманяк за малко да си счупи кръка заради шибания мангал който е гепил решетка 40ь40см...да не ти казвам колко коли имат леки поражения.

Същото е с тия гадни псета...навремето се изкефих..когато тия платени кретени (природозащитници) отидоха да разбият кучкарника и да освободят всички псета...знаеш ли какво стана...ами кучетата ги изпохапаха, а после нямаше и ваксини....а сети се...ама си го заслужиха.


пс: Жорко продават едни ултразвукови свирки дето плашат псетата...в Метро ги гледах, че ги имат

jorko
30-12-2005, 19:09
пс: Жорко продават едни ултразвукови свирки дето плашат псетата...в Метро ги гледах, че ги имат

това добре , но и АК-то си остава 8)

Gogata
30-12-2005, 19:35
това бездомните кучета са голяма напаст :evil: незнам дали някой изобщо предприема някакви мерки,но по улиците е пълно с тях и още по-лошото е,че все стоят пред входа на някой блок :shoot:

Aquila
30-12-2005, 20:39
Колегата Алфаманяк за малко да си счупи кръка заради шибания мангал който е гепил решетка 40ь40см...да не ти казвам колко коли имат леки поражения.

За решетката и при мен беше подобно - имахме баскетболен мач една вечер,прибирам се и тичам ... по едно време обаче вече не тичам ами лежа на земята и яко ме боли кръка. Нямаше решетка на една шахта ,за малко да си обърна коляното,но се разминах с едно голямо надуване на кръка.
Същия случай с един приятел,пак след баскетбол ,но след един невероятен порой,както си върви момчето и пада в една шахта с вода до гърдите му. Ако беше някое дете???
Определено тези теми не са за триене ами даже да се сложат като важни теми

Crusader
30-12-2005, 20:52
Може да Ви прозвучи странно изказването ми, но аз не смятам че изтреблението е начин за справяне с кучетата, освен това е жестоко, смятам че кастрацията е решение на проблема. Само че никой не работи сериозно по въпроса. А и кучетата за разлика от циганите не са мислещи същества, при тях това е инстинк за оцеляване, наистина съжалявам за колегата, който е ухапан /и аз съм хапан и то по времето когато ваксината против бяс се биеше в областта на корема - доста е болезнено/ знам че не е приятно а и остават неприятни спомени, но кучето което го е направило е действало от чист инстинкт /за разлика от циганина, който убива или ограбва/.
Аз самият съм ловец и съм участвал в хайка за бездомни кучета /с което не се гордея/, вярвайте ми ямата пълна с избити кучета/включително и от мен/ съм я сънувал дълго!!!
Аз лично повече не бих посегнал на куче, но това не важи за циганите!!!

virusalfa
30-12-2005, 21:07
Тоя помияр по описание отговаря на мелез между Зелендолска ов4арка,и ули4на превъзходна :lol: :lol: -4ифте му е майката!!!!
П>П> Само не ми се правете на природозащитници!!!

gigi
30-12-2005, 22:19
Понеже и аз карам колело и често ме нападат съм им хванал цаката, взимаш си има газови пистолети за гризачи и змии се водят патрона е като на ловна пушка вътре е пълен със сачми, ама много дребни не са кой знае колко опасни и най важното е че са разрешени защотно се води газов. Лошото е че ако те нападне домашно куче и го напълниш със олово трябва много бързо да бягаш от собственика че ако те гепи.........
Направо ми е писнало зад ъгъла може някой мангал да те прасне с тръба за 1 телефон, по натам куче да те пооръфа щото е див помяр или домашен звяр от тия забранените а ако туй не стане то със сигурност ще си изкълчиш крака защото някой бастун е откраднал капак на шахта.

pipi
30-12-2005, 23:17
Аз съм против избиването на животни!(познати са ни са ми противобясовите ваксини на 5 пръста от пъпа :))) ама ТЕ НЕ са виновни, че ние така сме ги възпитали........И мен в последно време с това палто много ме харесват :)))
Явно те си преценяват кой да захапят, относително е............

jorko
30-12-2005, 23:48
Явно те си преценяват кой да захапят, относително е............
е , следващия път , когато направят преценка която не ми се нрави , ще има Кучето без глава 2 :evil:

BatVas
30-12-2005, 23:58
За тези които защитатават хапещите бездомни и оставените без надзор домашни кучета - дали ще мислят така ако такова куче нахапе детето им. Не дай си боже - нещо по лошо да стане от обикновенно охапване :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

П.П. Обичам кучетата - имал съм доберман, сега имам (при наште де) ризеншнауцер. Ама понеже ги обичам - ги гледам вкъщи. :D

INTEGRALE
31-12-2005, 10:24
И аз мисля, че кучетата на се виновни.
Виновни са тия дето прибират пари уж за кастрация и обезпаразитяване, а аз такова куче тук не съм видял.
Естествено още по-малоумни са тия които си пускат злобните кучета да се разхождат без надзор.
В Кавала в Гърция бездомните кучета бяха с ярки каишки, на които беше отбелязано, че кучето е кастрирано и обезпаразитено.
Такова куче никога нищо не може да ти направи и затова хората нямат нищо против тях. Даже им се радват.

MrX
31-12-2005, 10:56
Такова куче никога нищо не може да ти направи и затова хората нямат нищо против тях. Даже им се радват.

а ти сериозно ли си на мнение че кастрирано куче нищо неможе да ти направи
:roll: :roll: :roll:
по този повод и един виц:
в едно село тече предизборна кампания за кмет и единия кандидат изнася реч:.............и ще се погрижиме за бездомните кучета......от тълпата се чува глас: и какво ще направите?!?.....ми ще ги кастрираме казва гордо кандидата,а една баба от пурвите редове се провиква :ма чедо они ни апат не ни ебат.............................

BatVas
31-12-2005, 11:53
Такова куче никога нищо не може да ти направи и затова хората нямат нищо против тях. Даже им се радват.

:ма чедо они ни апат не ни ебат.............................

Едва ли някой в България ще хвърля средства за да кастрира женско куче-(а те са доста по злобни-доказано) Кастрацията на зряло женско куче не е елементарна операция - да ви казвам ли че трябва пълна упоика и екип от минимум двама човека - по малко пари струва раждането на жена и операция от апандисит (а пък както се сещате нещата не са розови там) Та ако може превържаниците на кастрацията да ми кажат -От къде ще дойдат парите - Не е ли по добре тези пари да отидат за нуждаещи се деца или болни
П.П. Присъствал съм на кастриране на женско куче и лично съм кастрирал женско прасе - да не вземе сега някои да ми обяснява че не е така. Е вярно че при мъжките е елементарно - ама едно мъжко куче без конкуренция (да приемем че другите са кастрирани) може да заплоди 10 женски за 2 седмици - стига да му попаднат насреща докато са разгонени - кучетата се разгонват и раждат два пъти в годината.(около 5 до 13 кученца) Кастрацията би била приложима само при усложие че в София има общо 50-100 кучета.
Така че умъртвяването с инжектиране е най-хуманно и ефективно :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: :!:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
31-12-2005, 13:00
Въобще не съм изчела цялата тема,за което ще ме прощавате,но аз СЪМ природозащитничка и не само природо....

Също карам колело.Куче не ме е нападало,но е нападало моето куче(ирландски сетер)И какво?Трябваше да се озлобя към всички кучета ли?Ми..не,няма как да стане.Когато видя улично куче,не му тропам с крак и да го плаша(което може да доведе до озлобяване на кучето и да ме сръфа),а напротив-говоря им изключително мило,все едно са мои кучета.И интересно..не ме нападат,а ми се радват и не рядко тръгват след мен.Кучетата ме обичат,аз тях СЪЩО!

Просто трябва да се научим да живеем в мир със заобикалящата ни среда,каквато и да етя и да бъдем по-адаптивни,Това мисля аз.

jorko
31-12-2005, 14:21
Въобще не съм изчела цялата тема,за което ще ме прощавате,но аз СЪМ природозащитничка и не само природо....

Също карам колело.Куче не ме е нападало,но е нападало моето куче(ирландски сетер)И какво?Трябваше да се озлобя към всички кучета ли?Ми..не,няма как да стане.Когато видя улично куче,не му тропам с крак и да го плаша(което може да доведе до озлобяване на кучето и да ме сръфа),а напротив-говоря им изключително мило,все едно са мои кучета.И интересно..не ме нападат,а ми се радват и не рядко тръгват след мен.Кучетата ме обичат,аз тях СЪЩО!

Просто трябва да се научим да живеем в мир със заобикалящата ни среда,каквато и да етя и да бъдем по-адаптивни,Това мисля аз.
аз също обичам кучета , но в дадения случай бях нападнат подло в гръб без причина :evil:

MrX
31-12-2005, 14:21
е и ти ще ме извиняваш но аз съм преди всичко човекозащитник и всяко нещо заплашващо живота и здравето на човека подлежи на терминация.незнам дали си спомняш случая на стадиона на НСА за жената която беше нахапана докато си тича,е кажи ми колко човека трябва да останат инвалиди заради природозащитници като теб.Аз също подкрепям опазването на околната среда но тази чума мездомните псета са зараза която трябва да бъде елиминирана.Имам домашно куче(даже сега за 4) имам и котка и съм имал какви ли не и колко ли не животни вкъщи,но кум бездомните съм крайно негативно настроен

jorko
31-12-2005, 15:34
Добродушното животинче ме целуна нежно 8) , само дето се престара малко в страста си :? http://valjo.alfaromeo-bg.com/phorum/Pix/JorkoIMGP0233.JPG П.П. някой може ли брои ? :twisted:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
31-12-2005, 15:48
Виж,аз не казвам,че е хубаво,че те е ухапало кучето,даже напротив!И искрено ти съчувтвам за стреса и болката,която си изпитал!

Просто не мисля,че ИЗТРЕБВАНЕТО на горките животни е начина да се справим с проблема,както бях против хвърлянето на напалм срещу циганите...

А на мен едно не ми е ясно-как така има хора,които имат домашни животни и обичат тях,а другите животни(в частност уличните кучета )не?! :shock:
Аз не деля животните на топло и студенокръвни,на домашни и улични.Ако обичам животните,то ги обичам всичките и това е.
Пак казвам,това е моето мнение,но смятам,че ще е хубаво и ще се радвам,ако малко повече хора мислят като мен! :roll:

Dodo 155
31-12-2005, 16:23
Тоя помияр по описание отговаря на мелез между Зелендолска ов4арка,и ули4на превъзходна :lol: :lol: -4ифте му е майката!!!!
П>П> Само не ми се правете на природозащитници!!!
Не съм съгласен с теб :roll:
Това по описание е КОФермАн :lol: :lol: :lol:

И аз много обичам кучетата, но домашните :wink:

BatVas
01-01-2006, 15:08
Виж,аз не казвам,че е хубаво,че те е ухапало кучето,даже напротив!И искрено ти съчувтвам за стреса и болката,която си изпитал!

Просто не мисля,че ИЗТРЕБВАНЕТО на горките животни е начина да се справим с проблема,както бях против хвърлянето на напалм срещу циганите...

А на мен едно не ми е ясно-как така има хора,които имат домашни животни и обичат тях,а другите животни(в частност уличните кучета )не?! :shock:
Аз не деля животните на топло и студенокръвни,на домашни и улични.Ако обичам животните,то ги обичам всичките и това е.
Пак казвам,това е моето мнение,но смятам,че ще е хубаво и ще се радвам,ако малко повече хора мислят като мен! :roll:

Няма да мислиш така ако нахапят детето ти :?: :?: :?: :?: :?: :?: ти ще вземеш пушката

1115
01-01-2006, 22:15
Проблема при домашните кучета идва от стопаните им или по точно в тяхната ниска култура която се забелязва почти във всички тях.

Ще поясня за какво става въпрос:
1. Опасни зверове се пускат без наморници и то нявсякъде.
2. Почти всеки си изхожда кучето където му падне и не си чисти.
Това става най често пред входната ми врата и е много гнусно.

ДРАЗНИТЕЛ-ка
01-01-2006, 23:48
Виж,аз не казвам,че е хубаво,че те е ухапало кучето,даже напротив!И искрено ти съчувтвам за стреса и болката,която си изпитал!

Просто не мисля,че ИЗТРЕБВАНЕТО на горките животни е начина да се справим с проблема,както бях против хвърлянето на напалм срещу циганите...

А на мен едно не ми е ясно-как така има хора,които имат домашни животни и обичат тях,а другите животни(в частност уличните кучета )не?! :shock:
Аз не деля животните на топло и студенокръвни,на домашни и улични.Ако обичам животните,то ги обичам всичките и това е.
Пак казвам,това е моето мнение,но смятам,че ще е хубаво и ще се радвам,ако малко повече хора мислят като мен! :roll:

Няма да мислиш така ако нахапят детето ти :?: :?: :?: :?: :?: :?: ти ще вземеш пушката

Само искам да помоля да не се намесва детето ми с цел да застана на ваша страна!(защото няма да го направя!) :roll:

jorko
02-01-2006, 08:16
[quote="ДРАЗНИТЕЛ-ка":3bgx04qg]Виж,аз не казвам,че е хубаво,че те е ухапало кучето,даже напротив!И искрено ти съчувтвам за стреса и болката,която си изпитал!

Просто не мисля,че ИЗТРЕБВАНЕТО на горките животни е начина да се справим с проблема,както бях против хвърлянето на напалм срещу циганите...

А на мен едно не ми е ясно-как така има хора,които имат домашни животни и обичат тях,а другите животни(в частност уличните кучета )не?! :shock:
Аз не деля животните на топло и студенокръвни,на домашни и улични.Ако обичам животните,то ги обичам всичките и това е.
Пак казвам,това е моето мнение,но смятам,че ще е хубаво и ще се радвам,ако малко повече хора мислят като мен! :roll:

Няма да мислиш така ако нахапят детето ти :?: :?: :?: :?: :?: :?: ти ще вземеш пушката

Само искам да помоля да не се намесва детето ми с цел да застана на ваша страна!(защото няма да го направя!) :roll:[/quote:3bgx04qg]
демек ако некой ти плесне шамар , ти ще си подадеш и другата буза ли ? :shock:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-01-2006, 13:01
[quote="ДРАЗНИТЕЛ-ка":2svpky9c]Виж,аз не казвам,че е хубаво,че те е ухапало кучето,даже напротив!И искрено ти съчувтвам за стреса и болката,която си изпитал!

Просто не мисля,че ИЗТРЕБВАНЕТО на горките животни е начина да се справим с проблема,както бях против хвърлянето на напалм срещу циганите...

А на мен едно не ми е ясно-как така има хора,които имат домашни животни и обичат тях,а другите животни(в частност уличните кучета )не?! :shock:
Аз не деля животните на топло и студенокръвни,на домашни и улични.Ако обичам животните,то ги обичам всичките и това е.
Пак казвам,това е моето мнение,но смятам,че ще е хубаво и ще се радвам,ако малко повече хора мислят като мен! :roll:

Няма да мислиш така ако нахапят детето ти :?: :?: :?: :?: :?: :?: ти ще вземеш пушката

Само искам да помоля да не се намесва детето ми с цел да застана на ваша страна!(защото няма да го направя!) :roll:
демек ако некой ти плесне шамар , ти ще си подадеш и другата буза ли ? :shock:[/quote:2svpky9c]

Не виждам връзка на примера ти с темата!
Демек искам да НЕ СЕ намесва детето ми.Тва е!

MrX
02-01-2006, 13:29
искаш неискаш като го ръфне някое псе друга песен ще запееш
лесно е да се говори като не се засяга теб или близките ти

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-01-2006, 13:33
Аре да престанем,че да не сбием накрая,а?Става ли?
Аз се оттеглям от темата!Пишете каквото си искате от тук нататък,можете да намесите и мъжа ми и който искате,но аз кучеубийца няма да стана!Бах маа му!!!!!!!!!!!!

jorko
02-01-2006, 13:46
аз кучеубийца няма да стана!Бах маа му!!!!!!!!!!!!

абе то и аз не мислех да ставам , но отдаде ли ми се възможност да си го върна ....ще им си стъжни на псетата долни :evil:

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-01-2006, 16:55
Има ли хора дето нараняват,бият и убиват други хора? Да? Айде тогава да затрием цялото човечество,какво ще кажете?

viki
02-01-2006, 17:04
Има ли хора дето нараняват,бият и убиват други хора? Да? Айде тогава да затрием цялото човечество,какво ще кажете?
Някак си не ми се връзва сравнението между хора и животни !

jorko
02-01-2006, 19:07
Има ли хора дето нараняват,бият и убиват други хора? Да? Айде тогава да затрием цялото човечество,какво ще кажете?
За такива хора има затвори , а за такива кучета има Зоозащитници и разни милостиви създания , които викат - Моля , да не ги убиваме щото не е хуманно , само да ги кастрираме - че като пощуреят да хапят , а да не се чукат помежду си :roll: ... То бива да защитаваш природата , ама да й подаваш дупето си някак не върви :?

P.A.C.O.
02-01-2006, 20:49
но отдаде ли ми се възможност да си го върна А снимки има ли :)

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-01-2006, 20:57
но отдаде ли ми се възможност да си го върна А снимки има ли :)

Мисля,че прекалявате.Останалото оставям БЕЗ ДУМИ :?

ДРАЗНИТЕЛ-ка
02-01-2006, 20:58
Има ли хора дето нараняват,бият и убиват други хора? Да? Айде тогава да затрием цялото човечество,какво ще кажете?
Някак си не ми се връзва сравнението между хора и животни !

Тъй ли?Тц,тц тц...ай стига ве!

Bobo
02-01-2006, 22:26
Аве тая тема заприличала на тунинг форум бре :twisted:
Както и да е аз имам куче и мога да ви кажа че последния път като изръмжа само на човек му беше нашокана кофата подобаващо :wink:

А относно това че се опитвате да откриете топлата вода относно методите няма да коментирам - според мен в цял свят има кучета и природозащитници ма само в БГ бездомни кучета хапят хора ми що ли ми щото държавата не си е на мястото затва :!:

Аз имам идея да се фанеме да утрепеме десет набелязани кучета които е ясно че хапят (защото такива много ги има и се знаят), и да ги оставиме десетте пред кметството, и да извикаме медиите даже, пък да видиме БББ дали ще направи нещо :?: :!: :?:

valjo
02-01-2006, 22:43
Аве тая тема заприличала на тунинг форум бре :twisted:
Както и да е аз имам куче и мога да ви кажа че последния път като изръмжа само на човек му беше нашокана кофата подобаващо :wink:

е Боби, нали знаеш АЗ как реагирам на Грант ?? :horror: :ph34r:
познай от кво е това...

просто с годините съм нападан 4-5 пъти от глутници, за щастие без да успеят да ме захапят, но от това такъв страх и съответно злоба съм натрупал, че....
най добре ми се струва флоберка с оптически мерник, отдалечко, тихичко , да не смущаваме съседите : :sniper: :sniping:

а да , и винаги е по-добре две "невинни кучета" мъртви, отколкото едно малко дете, възрастен човек, инвалид, или колоездач нахапан !

gigi
02-01-2006, 23:22
Валъо мое да го е шубе ама Гранд си е пич явно щот мноо бой е изял.
А иначе най гот си е със отрова пръскаш я кучетата хапват и после айдеееееее ко стана никой не знае нещо им прилошало. А с флоберката зарежи тия помяри оцеляват и след нея

valjo
02-01-2006, 23:29
Валъо мое да го е шубе ама Гранд си е пич явно щот мноо бой е изял.
А иначе най гот си е със отрова пръскаш я кучетата хапват и после айдеееееее ко стана никой не знае нещо им прилошало. А с флоберката зарежи тия помяри оцеляват и след нея
е ние сме пробвали с отрова във Варна докато живеех, и нема братче, псето се беше приспособило !!!!
3 пъти тровено, и спасявано от пенсионерите-слободни и вече му беше се тая :shock:
ефекта беше че спре да гони съквартиранта, щото реши че му носи кренвирши ! де($*& и напастта ...

jorko
03-01-2006, 08:15
Оръжейните магазини в колко отварят ? :twisted: :roll: ... че имам работа по центъра след малко ... :? 8)

BatVas
03-01-2006, 09:59
Искам да Ви кажа да НЕ пробвате с отрова - защото е опасно за хората - кучетата се тровят трудно - такъв е прганизма им че...........не става - отровата която действа е стрихнин- но стрихнин има право да ползва законно по един човек в областен град- ветеринар. Така че -"НЕ" на отровата!!!

Crusader
03-01-2006, 10:11
Има спрей против кучета, ефекта е задоволителен! Но не опитвайте със сълзотвони /създадени за хора/, ефекта върху кучетата е 0. А с флоберова карабина съм почти сигурен че няма да стане, куршума е малокалибрен и с ниска начална скорост, да не говорим че няма обков и е твърде мек /лесно се сплесква върху костите/. Ефективна би била при изстрел от 20-тина метра и то в главата!
Но съм виждал какъв ефект предизвиква спрея /разработен е за защита на туристите в северна америка от мечки/ песът направо побягва като опърлен!
Предупреждение :!: :!: :!: Ако ползвате такъв спрей внимавайте от къде духа вятъра и на къде насочвате струята, не знам какъв е ефекта върху хора, но не ми се вярва да е положителен :!: :!: :!:

pent
03-01-2006, 10:19
Имам такъв спрей, още не съм го ползвал върху животинче, но човекът който ми го продаде, беше също така убеден че е ефективен!

Купих го от оръжеиния на Гладстон и Витошка - струва 7-8лв!

viki
03-01-2006, 11:10
[quote="ДРАЗНИТЕЛ-ка":3m8df16r]Има ли хора дето нараняват,бият и убиват други хора? Да? Айде тогава да затрием цялото човечество,какво ще кажете?
Някак си не ми се връзва сравнението между хора и животни !

Тъй ли?Тц,тц тц...ай стига ве![/quote:3m8df16r]

Тъй,тъй ,
различни класи сме :)Или породи ако така те кефи повече:)

Yon
04-01-2006, 11:06
Имам газов пистолет откакто едно псе напика детската количка в парка. С два патрона PV-газ досега обаче само веднъж заредих срещу една глутница в Драгалеци но не сам го ползвал, псетата останаха на дистанция явно надушват когато си по арбап като има с кво да ги разпраснеш... Когато карам колело винаги ме лаят но там по добре е свирка за кучета :lol:

Crusader
04-01-2006, 16:28
Имам газов пистолет откакто едно псе напика детската количка в парка. С два патрона PV-газ досега обаче само веднъж заредих срещу една глутница в Драгалеци но не сам го ползвал, псетата останаха на дистанция явно надушват когато си по арбап като има с кво да ги разпраснеш... Когато карам колело винаги ме лаят но там по добре е свирка за кучета :lol:

Няма да ти свърши работа, по вероятно е да ги уплаши гърмежа от колкото газа, пак повтарям сълзотворните газове нямат почти никакъв ефект върху кучета, за тях има СПЕЦИАЛНИ газове /не знам да ли се произвеждат газови патрони с такъв газ/. Виждал съм такива на спрей!

Yon
05-01-2006, 10:48
Тия от магазина казаха, че ПВ газа бил за "зли" животни, но най вероятно гърмежа ще ги изплаши, първия в пълнителя е халостен втория ПВ/ПВ са по-скъпи са от "С ес" и "С ен"/ Кой какъв е не съм се интересувал навремето ги учихме по НВО :D