PDA

View Full Version : Gumball BG ?



Highvoltage
07-03-2009, 01:36
Здравейте колеги,
Какво ще кажете за някакво пътуване из България? Нещо като световно известното състезание Gumball 3000,но при нас ще е БГ . Примерно тръгва се от София-Пловдив-Стара Загора- Бургас- Варна - ..... и пак София ? Спим в някои от градовете и купонясваме . Наистина ще хвръкнат пари ,но ще е уникално. Особено и като се снима :)
:band:

Kris
07-03-2009, 01:43
за с 3те ръце ... но организацията ...

Furious 155
07-03-2009, 01:54
абе добре звучи и даже съм ЗА, но като се знаеме какви сме - всичките ще ни изпозаключат по МВР-тата с тия наще коли :) - знаете разликата между добрата кола и наистина добрата кола: Добрата кола те пренася от т.А до т.Б, а наистина добрата кола те вкарва в неприятности ;)

п.п. мале какъв съм сектант!!!

ludkanar
07-03-2009, 09:27
това е супер ама май ще тряя да се уцелим когато всичките смесе опаричили доста зада можем да направим як купон

life style
07-03-2009, 17:43
от сега виждам само как олеквате с по 1000лева във всеки град за ремонт на алфите хаха :humpx:

Xtrime7
07-03-2009, 18:59
за с 3те ръце ... но организацията ...

Колега,а ние от къде ще тръгнем :)
Иначе съм ЗА

Highvoltage
07-03-2009, 18:59
Еее стига пък ти lifestyle,не толкова грубо :) Иначе се радвам,че ви харесва идеята . Наистина ще е супер яко преживяване :) Организацията може да се направи и тук ,но първо искам да видим колко още хора ще са съгласни и какви мнения ще дадат. И ще го направим през Май,Юни,за да е хубаво времето. Парите ,то е ясно ,че ще се дават,но поне ще е за нещо много яко :)
А иначе за МВРтата - първо трябва да ни хванат ;)

Примерно от София и по пътя ще се събираме,за да не трябва да идват хора от Пловдив, Стара Загора и др. Но хората от Враца, Монтана и др.. ще трябва да слезнат до тук и после навръщане ще си останат там :)

wallbanger
08-03-2009, 00:07
Това ми е една от неосъществените ми младежки мечти - автообиколка на България . Трябва да се помисли по организацията . Аз съм с двете ръце ЗА !!!

Highvoltage
09-03-2009, 14:01
Май няма много навити гледам :(( Аз сега ще подготвя едно превю и ще дам линк.

Kris
09-03-2009, 21:50
Абе ти измисли кое как ще бъда ... поразрови се в чужди авто форуми, ако хората вече са го правили питай как седят нещата с организация и т.н. Ако има сериозно предложение, хората ще се навият.

Highvoltage
09-03-2009, 22:18
Еми то няма какво да се мисли толкова.Тръгва се от Ал. Невски премерно в 10:00h или по-рано... то трябва тук да привлека повече хора,за да може да го разгледаме като сериозно предложение. Иначе са точно 1300км ,като всики градове ,през които ще минаваме са отбелязани на едно клипче,което направих и ще го дам като линк и на лични.. Спи се в Бургас ,един цял ден във Варна се купонясва,след това или Ловеч ,или Плевен(Разстоянието между тях е около 50км) пак се купонясва и се спи и накрая през Враца,Монтана и се прибираме. Повечето неща съм ги проверил. Даже мисля да поканя и който иска и от другите форуми,за да е още по-яко.
Всичко е за 4тири дни,но може да се направи и за 3. Мисля да е към края на Май началото на Юни,за да е по-хубаво времето.

Повтарям: Хората ,които са по път няма смисъл да идват до София,защото може и такива екземпляри да има,което не е лошо,но... Просто в даден час се присъединяват по пътя!

The_Game
09-03-2009, 22:23
Абе ти измисли кое как ще бъда ... поразрови се в чужди авто форуми, ако хората вече са го правили питай как седят нещата с организация и т.н. Ако има сериозно предложение, хората ще се навият.

Да ама представяш ли си по новините. Група улични състезатели застрашават живота на невинни хора из цяла българия. Полицията за да симулира дейност взема книжките защото нали все пак се борят с войната по пътищата. И всичко приключва.
Това ще стане ако ей така се съберат 20 коли и започнат лудо преследване по магистралите и пътищата.

Иначе с организация някаква ще стане нещо доста интересно :)

mik mik
09-03-2009, 22:35
звучи доста интересно бих се присъединил с удоволствие:)

Highvoltage
09-03-2009, 22:38
Е то това ще е от първостепенна важностт!!! ИДеята е не да се гоним (въпреки че всеки знае,че и няма да се пести много,но не и прекалено),А ДА ПЪТУВАМЕ В ГРУПА(Това задължително ще се предопреди.Да няма изцепки и фалове по пътя,че да не се превърне в лош спомен)
Всъщност това ще е грандиозното. Примерно 15-20-25 алфи, опели, vw,пежа..
И

Борил
11-03-2009, 11:54
Е добре де, някакви дати ориентировъчни нема ли да дадете? Евентуално да си правиме сметката.


Всъщност това ще е грандиозното. Примерно 15-20-25 алфи, опели, vw,пежа..

Е тия с аЛдита-та не сме ли хора бе колега?

Highvoltage
11-03-2009, 21:08
Е добре де, някакви дати ориентировъчни нема ли да дадете? Евентуално да си правиме сметката.



Е тия с аЛдита-та не сме ли хора бе колега?

Разбира се ,че всички са поканени:) Аз съм пуснал тема в Ауди форума :))
ИНАЧЕ ДО ВСИЧКИ ДНЕС СЕ РЕШИ ОФИЦИАЛНИ ДАТИ 5-7 ЮНИ 2009 :)
Сега говоря с Бойко да видим дали ще ми позволи да го направим официално,защото искам да вкарам спонсори.. Иначе се реши ,че от всеки желаещ ще се събират по 20лв, срещу които получавате тениска и стикери за колата,за да си личи ,че всички сме заедно! :)


http://video.data.bg/41/Спорт/71834/gumball_bg ето и трейларът,който ще търпи промяно,но да Ви въведе в нещата :)

Kris
11-03-2009, 23:50
Говориш с Бойко ? Цялата работа е доста сериозна, не знам как я виждаш тая работа да стане с едно говорене. Регистрирай се във всички клубове и предложи идеята и на тях! Направи някакъв списък с хора, за да го опрганизираш това нещо ще влезеш доста навътре с парите! Телефони, фолио, тениски, такси ... аз бих помагал с квото мога.

mochko1
12-03-2009, 00:13
Разбира се ,че всички са поканени:) Аз съм пуснал тема в Ауди форума :))
ИНАЧЕ ДО ВСИЧКИ ДНЕС СЕ РЕШИ ОФИЦИАЛНИ ДАТИ 5-7 ЮНИ 2009 :)
Сега говоря с Бойко да видим дали ще ми позволи да го направим официално,защото искам да вкарам спонсори.. Иначе се реши ,че от всеки желаещ ще се събират по 20лв, срещу които получавате тениска и стикери за колата,за да си личи ,че всички сме заедно! :)


http://video.data.bg/41/Спорт/71834/gumball_bg ето и трейларът,който ще търпи промяно,но да Ви въведе в нещата :)

Бравооо колега бравооо :clap2: :clap2: Идеята ти е страхотна и с огромно удоволствие бих се включил ,но по това време няма да съм в България ,но ако имах възможност бих се включил от Бургас нататък за да съм по икономичен ;) Още веднъж ,страхотна идея :clap2:

П.П. Организирането ще е адски трудно ,но не и невъзможно ,късмет ти желая :th_up:

Highvoltage
12-03-2009, 00:20
Така е наистина. Адски ще е трудно ,за да стане легално. Ако не стане,просто ще го направим и може би догодина да стане легално :)
А за Бойко,то много ясно,че неговоря само:D Просто така съм написал :) Иначе Крис,всички ,които искат да се включат в организацията са добре дошли! На мен ще ми е адски приятно!

А за регистрациите,вече в ауди,мерцедес и тунинг бг има по една тема ,с линк към тази

Да обясня: Далеч съм от мисълта ,че някой нас ,ще ни изпраща ,както са написали в един от форумите или че ще пръскаме пари за едното пиене! Целта ми е самите контакти и запознанства с хората! Хубаво е да се запознаят хора,които казват 'да' и пробват ,а не 'тъпо' и това е.. Наистина може и нищо да не излезе,но важното е да се пробва

blacksnoopy
12-03-2009, 21:19
Нещо не ми отваря видеото

sheim
13-03-2009, 13:35
Определено за...тва ще е нещо страхотно ...но и много трудно като изпълнение..

zdravio
13-03-2009, 13:47
И аз съм за стига да си направим отпуската тогава :mrgreen:

drajko145
13-03-2009, 13:55
страхотна идея е това браво, и аз ще доида :)

trouble
13-03-2009, 21:42
Между другото една кола с надписи gumball 3000 , английска регистрация и модел Субару Импреза 22B днес мина покрай мен......яка гледка.

Bubuto
13-03-2009, 22:06
:bravo::big_bow_down:

annihilator
13-03-2009, 22:46
Супер идея!Дано се получи!!!:clap:

alfa boy Qv
17-03-2009, 01:08
Тва ште е уникално но аз до колкото знам ,ште е о6те по яко ако има и други марки коли а?Вие кво мислите??????

alfa boy Qv
17-03-2009, 01:09
145 QV

Highvoltage
17-03-2009, 23:36
Колеги,
дойде време за записване!
Ето и официалните правила,които трябва да знаете! Записването започва от утре,но утре ми е много натоварено и няма да мога да влезна във форума.
GUMBALLBG
Записване : 18 Март
Краен срок за записване : 30 април
Брой коли участници : 101
Дати: 5-7 Юни
Събиране - 9h на площад "Ал. Невски"
Тръгване - 10h
Ден 1
Дестинации: София; Пловдив; Стара Загора,Нова Загора; Бургас - официална вечеря и купон по случая!
Ден 2
Бургас; Варна; Шумен; Велико Търново - официална вечеря и купон (предполага се ,че ще се пристигне по-рано,така че всеки ще е свободен да разгледа)
Ден 3
Велико Търново; Ловеч; Плевен; Враца; Монтана; София - събиране на площад " Ал. Невски "
Всеки ,който изяви желание може да получи карта за намаление на горивата от Лукойл. Достатъчно е при записване да отбележите ,че искате. Хубаво е и да отбележите приблизително с колко пасажери ще пътувате. (пример: Анатоли Пенчев от София кола : алфа ромео 145;ауди а3 + 1 пасажер(2-3) - карта за намаление))
Забележка :
1.ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА GUMBALLBG НЕ ПОЕМАТ РАЗХОДИТЕ ПО ХОТЕЛИ ,ПЪТ И ЗАБАВЛЕНИЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ!!!
2.Всички участници използват услугата на един и същи ходел,за да може да се проведе мероприятието и замислената вечеря!
3.Всички участници в Gumballbg са задължени да внесат от 20 до 30 лв такса(предстои да се обсъди,но няма да е повече от тeзи суми!),според която ще получите фланелка + стикер за колата Ви!
4. ТОВА НЕ Е РАЛИ!ПОРАДИ УСЛОВИЯТА ,С КОИТО РАЗПОЛАГАМЕ НЕ МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМ ТАКОВА! Поне за сега Не сте задължени да се движим в пакет,така че по-бързите няма да са спирани
5. ХОРАТА ОТ ПО-ДАЛЕЧНИТЕ ГРАДОВЕ ДА НИ СИГНАЛИЗИРАТ ЗА ТЯХ ЩЕ ИМА РАЗЛИЧНИ ВАРИАНТИ!
За записване,контакти,въпроси и организатори:
Стефан Любенов - тел. 0888437124 e-mail : breaker__@abv.bg Може и на лично тук във форума!
Георги Полежанов - тел. 0889590447
Скоро ще има и сайт,на който ще може да се записвате!
Гарантираме ,че информацията предоставена от Вас няма да се използва за нищо друго освен по предназначение!

trouble
17-03-2009, 23:48
Не очаквах :).....Това ми прилича на сериозната работа. Успех, който ще се запише.!!! и Браво на колегата!

Kris
18-03-2009, 00:00
аз мога ли да се включа от варна ?

blacksnoopy
18-03-2009, 19:26
Не знам дали Gumball BG е походяшо име.

На Gumball не ходял ли луксозни и скъпи коли :)

Highvoltage
18-03-2009, 22:01
Е да ,но дай боже по-натам да се включим и ние с по-хубави коли. Засега ,който каквото има,затова е БГ ;)

Как да затворя тази тема?! Вече се прехвърляме към другата :)

Fear
22-03-2009, 16:55
Браво за ентусиазма, това хич няма да е лесно за организиране. Но и аз смятам, че името е неподходящо, като се има предвид, какви коли ще се съберат на това събитие.
Дано да стане, пожелавам успех! :go:

Highvoltage
22-03-2009, 19:58
Даже и германците се опитват да направят нещо подобно!
http://www.youtube.com/watch?v=2mJwFOFxMR4