PDA

View Full Version : Горивен филтАр алфа 147 1.6



alex11
08-03-2009, 22:56
Здравейте
Бях в няколко сервиза за различни работи и към всичките зададох въпроса : Има ли горивен филтар тая кола?
Те ми отговориха че нямало начин да няма.В единия сервиз разровиха цялата кола но нищо.
Та въпроса ми е имали такова нищо или не?
Ако не някои дали си е приспособявал сам горивен филтар.:help:

търтей
08-03-2009, 23:05
ни филтАр ни филтЪр горивен има в тая кола
смени сервиза и прабвай да пишеш на правилен български

dimo
09-03-2009, 00:35
Момче, пиши на български!

bokota
09-03-2009, 13:53
За съжеление наистина е пълно с такива сервизи,които си нямат понятие,а се правят не големи "майстори".Аз два пъти съм спорил в сервизи за това.

fred
09-03-2009, 19:40
Ами това показва простотията им, ама ровят пък, туко воиж намерили..../показетелно е че не се интересуват от най елементарни неща, при условие, че се занимават с ремонт на коли/

rady156
09-03-2009, 20:04
няма филтър

spe4elist
09-03-2009, 21:05
Здравейте
Бях в няколко сервиза за различни работи и кам сичкити зададох въпроса : Има ли горивен филтар тая кола?
Те ми отговориха че нямало начин да няма.В единия сервиз разровиха цялата кола но нищо.
Та въпроса ми е имали такова нищо или не?
Ако не някои дали си е приспособявал сам горивен филтар.:help:

Има няколко сервиза във Варна, в които са виждали и чували за Алфа Ромео. Не е лошо да научиш кои са и да не даваш на разни пенкелери да ти барат из колицата.

Освен това, ценна информация, съвети и добри (мисля) контакти, можеш да получиш, ако дойдеш на срещите, които си правим - паркинга на Терапията, всяка втора и последна неделя от месеца, 15,30 часа.
Ако нямаш възможност, ползвай търсачката тук.

Успех