PDA

View Full Version : Правен въпрос



mohi
12-03-2009, 10:56
Здравейте, понеже знам, че има правно запознати, реших да се възползвам за повърхностна информация и съвет.

Имам следният проблем. На улицата на която се намират два мой търговски обекта общината правят канализация и ми затварят достъпа, единствено пеш може да стигнеш до обектите. За зареждане единия има изход на съседна улица, ама ресторанта няма, нито как да се зарежда нито да влезеш с автомобил, което супер много ми спъва работата. Не стига, че с тая криза ни спадна оборота, а и това. Знам, че при такива неща винаги има недоволни и все пак е за всеобщо благо, но аз имам кредити за изплащане, работници, и др. разходи.
Аз не желая да преча на работата или да я спирам, но според мен може да се действа малко по рационално и да не спъват работата и на други фирми. С/у ресторанта има
една автокъща и сервиз до нея, то тия хора хептен им спират работата.
Някой ако се е сблъсквал с нещо подобно да даде идея какво може да се направи, да постигнем някакъкво споразумение.

SandoOne
12-03-2009, 11:07
Батко какво да ти кажа ако имаш нерви плащаш на адвокат и завеждаш дело което трудно ще земеш макар че ако земеш ще си оправиш сички неприятности определено за мене тва ущетяване не мислят за хората а ние на избори ги избираме да го еба