PDA

View Full Version : Стабилизираща щанга за Либра от Алфа?



BO
15-03-2009, 00:33
Колеги имам информация, че може да се замени предната стабилизираща щанга на Либрата от Алфа 147.
Някой има ли 100% достоверна информация за това?
Целта е сега да се сложи въпросната щанга от 147-ца на Либрата, защото след това има за нея по-хубави тампони за смяна, а за Либра няма качествени тампони и единствените тампони (на Бърт) са пълен боклук!

Dodo 155
15-03-2009, 01:59
Колеги имам информация, че може да се замени предната стабилизираща щанга на Либрата от Алфа 147.
Някой има ли 100% достоверна информация за това?
Целта е сега да се сложи въпросната щанга от 147-ца на Либрата, защото след това има за нея по-хубави тампони за смяна, а за Либра няма качествени тампони и единствените тампони (на Бърт) са пълен боклук!
Като парт номер как излиза?
Защо не й сложиш полиуретанови тампони?

BO
16-03-2009, 20:45
Като парт номер как излиза?
Защо не й сложиш полиуретанови тампони?
Като парт номер излиза различна естествено.
Няма полиуретанови тампони на 20мм, за това искам да сложа по-голямата щанга от 147-ца и за бъдеще да инвестирам в полиуретанови тампончета.
Ама явно никой не знае за замяната.
Ако на едно и също място намеря щанга за Либра и 147-ца да ги купя и двете и ако стане от 147-ца да има възможност да върна тази за Либрата, иначе не знам как ще разбера.

Dodo 155
16-03-2009, 21:59
Като парт номер излиза различна естествено.
Няма полиуретанови тампони на 20мм, за това искам да сложа по-голямата щанга от 147-ца и за бъдеще да инвестирам в полиуретанови тампончета.
Ама явно никой не знае за замяната.
Ако на едно и също място намеря щанга за Либра и 147-ца да ги купя и двете и ако стане от 147-ца да има възможност да върна тази за Либрата, иначе не знам как ще разбера.
Ако намериш, няма смисъл да ги купуваш и двете.
Налагаш ги и гледаш. Ако не видиш разлика, взимаш тази за Алфа-та, за да може да слагаш полиуретанови тампони.
Ще има разлика в захващането към биалетката, най-малко.

голямата риба
17-03-2009, 20:46
в ланча форума е изписано достатъчно
стават от 156 147 ГТ някой ГТВ-а
също става и от мареа, но е много по тънка

BO
24-03-2009, 20:31
в ланча форума е изписано достатъчно
стават от 156 147 ГТ някой ГТВ-а
също става и от мареа, но е много по тънка

Все пак всички теми в Ланча форума съм ги изчел.
Всички мнения са от рода "а бе чувал съм че става"!

Все пак вчера получих сигурен отговор, че става.

голямата риба
24-03-2009, 23:44
значи, си чел между редовете