PDA

View Full Version : Кора за двигател!



latimer
17-03-2009, 20:41
Искам да попитам дали някоий знае откъде мога да намеря кората която е отдолу под двигателя на алфа 156 1.8 и колко горе долу струва

Dodo 155
17-03-2009, 20:49
Искам да попитам дали някоий знае откъде мога да намеря кората която е отдолу под двигателя на алфа 156 1.8 и колко горе долу струва
Провери тук:
http://www.avtokori.com/types/alfa-romeo.php

zimin
17-03-2009, 20:50
не помня колко беше но беше доста,счупена ли е товята?
няма смисъл от нова,взимаш метални или алуминиеви листчета и с нитачката тап пат...
при мен цялото ухо го нямаше и си го правих сам :P

latimer
17-03-2009, 21:16
Счупена е и се влачи.Мерси много за информацията

plamen76
17-03-2009, 22:05
http://www.avtosklad.bg/8/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B4+%D0%B4 %D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F/1/Alfa+Romeo/10288/Alfa+Romeo-156.html
Искам да попитам дали някоий знае откъде мога да намеря кората която е отдолу под двигателя на алфа 156 1.8 и колко горе долу струва
Тук ги има и са на добра цена

slaviego
17-03-2009, 22:13
Аз си взех от този сайт "автокори" и изглежда добра. Пластмасата е дебеличка, а и не е много скъпа-100 лева..Другата седмица ще я слагам.

ФЕРАРИСТ
17-03-2009, 22:24
Аз наложих моята върху тавана на едно разглобено купе, със спрей очертах, после с флекса, и сега след още час работа ще имам две кори, даже на ламаринената ще направя няколко допълнителни отвора.....

Lqnkata
17-03-2009, 22:45
И аз съм с двете ръце за кора под двигателя, но на всичките, които намирам пише, че са за бензиновите 1.6, 1.8 и 2.0, а за моя двигател не намирам. Бихте ли ми казали дали има разлика в моделите или пък захващането им или са универсални?

fuji
17-03-2009, 23:48
Провери тук:
http://www.avtokori.com/types/alfa-romeo.php

Аз си взех от тази фирма кора.Доволен сьм.Дупките малко се разминаваха но си направих нови и направо кората заспа.С доставката до Бургас ми излезе 113лева.

rusiq86
18-03-2009, 01:36
за всеки двг подкартерната кора е различна, моята беше цепната, и сега чакам да ми пристигне от италия новата кора(360 лева) ЗАСТАХОВАТЕЛИТЕ ПЛАЩАТ!

ОБИЧАМ ГИ ТЕЯ ХОРА!!

boian
18-03-2009, 12:26
Моята кора също я взех от автокори. Водят се универсални за 156 за бензин и дизел, само при дизела трябвало да се изреже на едно място за кулера или за филтъра!

latimer
18-03-2009, 15:00
fuji за колко време ти доставиха кората?

ФЕРАРИСТ
18-03-2009, 15:03
Ако някой има време и матрял - ей това мое да си направи....

oem
18-03-2009, 15:17
Ако някой има време и матрял - ей това мое да си направи....

Ники, тая ламарина не е ли тежичка?

krasy k
18-03-2009, 15:19
Ако някой има време и матрял - ей това мое да си направи....

Ей,човеко,няма ли да дрънка тая ламарина вместо малко да "обира " шума и вибрациите?
Иначе е перфектен щит за двигателя.Браво!!!

oem
18-03-2009, 15:27
Аз искам цялата кола от долу да облека с алуминиеви листове. Ама... не ми се занимава :rotfl:

lubo_red
18-03-2009, 15:32
да ползвам темата и да ви попитам
някой правл ли си е защита на картера по някакъв начин
и ако да, бихте ли споделили как се е получило

ФЕРАРИСТ
18-03-2009, 15:43
Тая ламарина е от покрива на V6-то....не вярвам да дрънка, дали е тежка не ми дреме, така или иначе ще правя 3-4-5-6 отвора на нея, но след като видя как ще се напасне на двигателя.....

krasy k
18-03-2009, 16:14
Да бе ,ти си прав.Като я хванеш стабилно не би трябвало да дрънчи. Пък и ще я прорежеш на повече места /предполагам/ от оригиналната .А би ли могло да се залепи някаква вата от стара кора ???

Как ти хрумват такива идеи...

Хайде прави я и качи снимки да я видим преди да я монтираш.

Успех!

zimin
18-03-2009, 16:17
вата ли? за каква вата говориш,моята няма вата :hmm:

krasy k
18-03-2009, 16:29
да ползвам темата и да ви попитам
някой правл ли си е защита на картера по някакъв начин
и ако да, бихте ли споделили как се е получило

Аз направих някаква защита с Т-образен алуминиев профил ,който ми беше останал от ремонта на апартамента.

Едно напречно парче съм сложил от единия до другия краен болт на кората.Това са тези болтове които като погледнеш отдолу колата се намират близо до задната част на предните гуми.За това напречно парче с 5мм болтчета съм хванал две надлъжни парчета,които отиват напред /около картера/ колкото ти си прецениш.
Можеше още по-защитено да стане , но и така е по-добре. Зимата като се налагаше да маневрирам на заден ход тази своеобразна рамка пазеше кората да не се огъва като събере сняг.
Е, все пак трябва да се съобразявам че карам кола а не танк....

krasy k
18-03-2009, 16:33
вата ли? за каква вата говориш,моята няма вата :hmm:

То не е точно вата,но незнам как се казва тази материя.Тя служи за намаляване шума от двигателя.Сигурен съм че и ти имаш но не си обръщал внимание.Като свалиш кората я пипни от страната към двигателя и ще я видиш.

fade
18-03-2009, 16:37
Аз съм го "защитил" ако мога така да го нарека. Направих си кройка от хартия и на плазма изрязах от 1.5 мм поцинкована ламарина задната част на кората (която е под картера). Застъпил съм към 40-50 мм преди чупката, след това чупката на абкант на две стъпки (за да я стабилизира и заякчи) и назад към ушите. За да не кроя ботушите и да утежнявам "конструкцията" на задните два отвора сложих две дистанциращи втулки от фиброфлекс (полиуретанови тампони за щанци) и прихванах през тях с дълги болтове към шасито. На предните уши (по широките с които е захваната кората към пластмасовите протектори на под-калниците направих по два Г образни държача от ламарина 2 мм. и ги заварих към основната част. Цялото после го опръсках с грунд преди да го залепя за пластмасовата кора. След "залепването с дебел слой "BODY" (ако питате мене същата работа върши и битум разтворен в бензин) по цялата обиколка на кората прихванах с 4х6 нитове със скрита глава (поп-нитове) като от страната на пластмасата слагам шайби за да не я "прошие" главата на нита. Цялото това "нещо" стана не повече от 3-4 кг в плюс. Първо бях сложил метални тръбички нос се появи един ниско-честотен шум и ги замених с полиуретановите тампони, за да не се придават вибрациите към купето и да има някаква гъвкавост във връзката тъй като се случва да натисне човек в някой бордюр. Мисля си, че и подходящи парчета от маркуч високо налягане за хидравлика биха могли да свършат същата работа. За съжаление в момента не мога да ви покажа снимки. Но имам скоро работа по автомобила на канал и ако не забравя ще щракна няколко снимки.

krasy k
18-03-2009, 16:54
Звучи интересно...Качи снимки да погледнеме как е станала кората.

lubo_red
18-03-2009, 17:00
Аз съм го "защитил" ако мога така да го нарека. Направих си кройка от хартия и на плазма изрязах от 1.5 мм поцинкована ламарина задната част на кората (която е под картера). Застъпил съм към 40-50 мм преди чупката, след това чупката на абкант на две стъпки (за да я стабилизира и заякчи) и назад към ушите. За да не кроя ботушите и да утежнявам "конструкцията" на задните два отвора сложих две дистанциращи втулки от фиброфлекс (полиуретанови тампони за щанци) и прихванах през тях с дълги болтове към шасито. На предните уши (по широките с които е захваната кората към пластмасовите протектори на под-калниците направих по два Г образни държача от ламарина 2 мм. и ги заварих към основната част. Цялото после го опръсках с грунд преди да го залепя за пластмасовата кора. След "залепването с дебел слой "BODY" (ако питате мене същата работа върши и битум разтворен в бензин) по цялата обиколка на кората прихванах с 4х6 нитове със скрита глава (поп-нитове) като от страната на пластмасата слагам шайби за да не я "прошие" главата на нита. Цялото това "нещо" стана не повече от 3-4 кг в плюс. Първо бях сложил метални тръбички нос се появи един ниско-честотен шум и ги замених с полиуретановите тампони, за да не се придават вибрациите към купето и да има някаква гъвкавост във връзката тъй като се случва да натисне човек в някой бордюр. Мисля си, че и подходящи парчета от маркуч високо налягане за хидравлика биха могли да свършат същата работа. За съжаление в момента не мога да ви покажа снимки. Но имам скоро работа по автомобила на канал и ако не забравя ще щракна няколко снимки.
ще съм много благодарен ако щракнеш снимки когато имаш работа под нея
за по-реална представа

toshko69
18-03-2009, 20:14
няма да дрънка, на предната кола си правих и аз ламаринена , сега в големия сняг си счупих моята на две та ще си барна и аз от ламарина

zimin
18-03-2009, 20:34
То не е точно вата,но незнам как се казва тази материя.Тя служи за намаляване шума от двигателя.Сигурен съм че и ти имаш но не си обръщал внимание.Като свалиш кората я пипни от страната към двигателя и ще я видиш.

свалях я и си я поправях,но не видях да има никъде вата,само пластаса... както и да е,но не ми звуи логично там да има каквото и да е за заглушаване на звука от мотора!? я някой да коментира!

toshko69
18-03-2009, 21:33
и по моята няма вата само самата кора не е точно от пласмаса а е с някакви нижки и аз не знам как се казва този материал но не е вата

krasy k
18-03-2009, 22:14
свалях я и си я поправях,но не видях да има никъде вата,само пластаса... както и да е,но не ми звуи логично там да има каквото и да е за заглушаване на звука от мотора!? я някой да коментира!

Незнам,може само на дизела да е така.

zimin
19-03-2009, 14:36
може!?

mirchozo
20-03-2009, 19:11
Абе поправете ме ако греша ама тази кора не се ли хваща опред в бронята.т.е. какъв ще е ефекта от тая ламарина след като отпред се хваща за пласмасовата броня,най-много ако се запъне някъде и да откърти бронята.
Все пак я покажете къде се захваща отдолу въпросната кора

ФЕРАРИСТ
20-03-2009, 20:16
Поправяме те - грешиш - не се хваща за бронята, на нея има нещо като жлебчета който влизат леко под болтовете, които мисля се държат на гредата на която лежи водния радиатор.....

rusiq86
20-03-2009, 21:12
колеги на някой треа ли му кора за дизел 1.9,оригинална втора ръка,да пише лс ако има,тънка лайсна

rusiq86
21-03-2009, 17:19
колеги, кората пристигна днес,монтирахме я,уникална просто (пише на нея RICAMBI ORIGINALI), има си вата, и е мн стабиларка, пасна си идеално от първия път, няма тракане, супер...кофти е че струваше 360 лева (ама на застрахователите :spiteful:)

ЗМЕЯ!
23-03-2009, 00:18
http://www.avtosklad.bg/8/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B4+%D0%B4 %D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F/1/Alfa+Romeo/10288/Alfa+Romeo-156.html
Тук ги има и са на добра цена

Толкоз около 120.00 лв. вървят, не са чааааак толкоз скъпи нали...?! :)

fade
28-10-2009, 10:25
Здравейте колеги...
Понеже наближава зимата и понеже имам неизпълнено обещание от преди половин година ето обещаниете в този (http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32460&page=2#23) пост снимки:
32924

32925

32926

Jivko7777
28-10-2009, 13:30
Здравейте колеги...
Понеже наближава зимата и понеже имам неизпълнено обещание от преди половин година ето обещаниете в този (http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32460&page=2#23) пост снимки:
32924

32925

32926

Ето това вече е едно сериозно решение...Браво на теб колега :notworthy:

fiore
28-10-2009, 16:09
Преди време имаше тема за метални кори но както винаги се затъна в споровеколко е скъпи и т.н. иначе предполагам и в момента могат да се внесат от гърция метални.

ФЕРАРИСТ
28-10-2009, 18:11
Здравейте колеги...
Понеже наближава зимата и понеже имам неизпълнено обещание от преди половин година ето обещаниете в този (http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32460&page=2#23) пост снимки:
32924

32925

32926
Браво, браво, добро изпълнение....

pla_y_men
28-10-2009, 21:31
Някой да намери начин да внесе ето това:
http://www.avtosani.ru/Netshop/Zaschita-Kartera/ALFA-ROMEO/156-19972001/catalog_421.html
Веднага си пазарувам!

Stranger65
28-10-2009, 22:43
Някой да намери начин да внесе ето това:
http://www.avtosani.ru/Netshop/Zaschita-Kartera/ALFA-ROMEO/156-19972001/catalog_421.html
Веднага си пазарувам!
Тя ще стане миноустойчива!

fade
28-10-2009, 23:16
Някой да намери начин да внесе ето това:
http://www.avtosani.ru/Netshop/Zaschita-Kartera/ALFA-ROMEO/156-19972001/catalog_421.html
Веднага си пазарувам!

Ако Ви направя такава ще я напазарувате ли за 150 лв? :flirt:

Jivko7777
29-10-2009, 09:14
Някой да намери начин да внесе ето това:
http://www.avtosani.ru/Netshop/Zaschita-Kartera/ALFA-ROMEO/156-19972001/catalog_421.html
Веднага си пазарувам!

Ето това вече е едно доста сериозно решение...
Това спокойно дори може да се каже не кора ами подкартерна решетка!

fiore
29-10-2009, 10:43
Някой да намери начин да внесе ето това:
http://www.avtosani.ru/Netshop/Zaschita-Kartera/ALFA-ROMEO/156-19972001/catalog_421.html
Веднага си пазарувам!

Все си мисля че плътна кора не е добре. Все пак трябва да влиза въздух. Нали трябва да се осигури достъп на въздух до оребряването на картера и масления охладител...

pla_y_men
29-10-2009, 20:48
Колега, можете да бъдете абсолютно сигурен, че знам колко тежи, интересно е дали колегата който има мерак за такава кора знае... :tooth:
Въпросът ми беше по скоро ироничен... моето укрепване е приблизително или малко по-голямо от 1/3 от цялата площ, направено е от 1,2 или 1,5мм (не помня вече) ламарина и тежеше към 1,5-2 кг
Иначе тя е прихваната на три места отпред към напречната греда и отзад също е прихваната на две места здраво към шасито... няма да поломи нищо... но наистина ще бъде адски тежка. Като гледам тия руснаци каква инженерна .... 2 мм стомана... ужас!!!
Най-добре е от рифелован алуминиев лист 2,5-3мм... и да се направи CNC програма за плазма и да се огъне на призмен абкант ... но ми трябва кройка пък и алуминия е по-скъп..
Ето тази (http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=5725&highlight=%E5%EA%EE+%EA%EE%F0%E0#9) изглежда мноо добре!

Всичко което искам, е да защитя картера. Изобщо не ме влече нещо голямо или тежко или "вентилирано" и т.н. Чакам някой да каже - предлагам "това" за "толкова" кинти...

ФЕРАРИСТ
29-10-2009, 21:55
Начи лично аз мисля че една по дебела и юнашка кора, може и да е по опасна, тъй като тогава картера ще е милиметър по рано подложен на удър и натиск, който може да го счупи, не мисля че една лека ламарина мое да го спаси - тя ще се огъне нагоре и пак ще е същото......

ЗМЕЯ!
15-12-2009, 13:25
Начи лично аз мисля че една по дебела и юнашка кора, може и да е по опасна, тъй като тогава картера ще е милиметър по рано подложен на удър и натиск, който може да го счупи, не мисля че една лека ламарина мое да го спаси - тя ще се огъне нагоре и пак ще е същото......

Да...но не и когато е от лекия и 3 пъти по-здрав ДУРАЛУМИНИЙ ;) :smoke:

Bobo
15-12-2009, 14:42
Да...но не и когато е от лекия и 3 пъти по-здрав ДУРАЛОМИНИЙ ;) :smoke:

Освен че си го изписал грешно съм съгласен на 100%, ма тва решение не е ли доста скъпо?

romeo must die
15-12-2009, 14:58
аз все още чакам новата си кора от застрахователите . :firstprize:

ЗМЕЯ!
16-12-2009, 00:55
Освен че си го изписал грешно съм съгласен на 100%, ма тва решение не е ли доста скъпо?

Ехх Бобо ся и правопистните грешки ли ще си поправяме...аре да не издребняваме де :smoke:

Малко инфо за дуралУминий-я:

"Основният недостатък на алуминия е малката механична здравина. Ето защо обикновено се използва сплав с малки количества мед и магнезий, известна под името дуралуминий (дурал). Тя широко се използва в производството на самолети и други летателни апарати, както и във военната техника. Дуралуминият е як като желязо, но е три пъти по-лек от него."

Ами такава кора излиза около 310 лв. с доставката от Ибей,но си заслужава всяко пени,защото обгръща отдолу двигателя изцяло и го запечатва...особено полезно за ниски коли като моята :tooth:

oem
16-12-2009, 09:29
Ехх Бобо ся и правопистните грешки ли ще си поправяме...аре да не издребняваме де :smoke:

Малко инфо за дуралУминий-я:

"Основният недостатък на алуминия е малката механична здравина. Ето защо обикновено се използва сплав с малки количества мед и магнезий, известна под името дуралуминий (дурал). Тя широко се използва в производството на самолети и други летателни апарати, както и във военната техника. Дуралуминият е як като желязо, но е три пъти по-лек от него."

Ами такава кора излиза около 310 лв. с доставката от Ибей,но си заслужава всяко пени,защото обгръща отдолу двигателя изцяло и го запечатва...особено полезно за ниски коли като моята :tooth:

Сигурен ли си, че тези от ибей са от дуралуминии?

fiore
16-12-2009, 10:37
Да...но не и когато е от лекия и 3 пъти по-здрав ДУРАЛУМИНИЙ ;) :smoke:

И що трябва да е дурал, като може да е само Al . предполагам не ходиш на офроуд с тази кола. А и вече хората предложиха по евтини решения. Аз съм с пластмаса която ми струваше 100 лв и нямам никакви проблеми. За две години не се е счупила нито издраскала.

rusiq86
16-12-2009, 22:14
Аз съм с оригинална, закупена преди 8 месеца, директно от Итали, мн съм доволен, мн здрава. Защото съм със спортно окачване и понякога опира и то зверски кората, не е мръднала.

Bobo
17-12-2009, 01:10
Сигурен ли си, че тези от ибей са от дуралуминии?

Да ако е вярно си е направо супер цената ;)

ФЕРАРИСТ
17-12-2009, 12:57
Да...но не и когато е от лекия и 3 пъти по-здрав ДУРАЛУМИНИЙ ;) :smoke:
Мда, ама 300 кинта за кора нещо множко идват......а и аз кора слагам за да пазя двг от гряз и мъзгия, не картера......

ЗМЕЯ!
18-12-2009, 18:57
Да ако е вярно си е направо супер цената ;)

Така е Бобо,а корите са невероятни...слагаш веднъж и Во Веки Веков..Алелуя! :notworthy:

До колегите с пластмасовите реплики,дуплики и всекви други полиетиленови китайчета... :smoke:
Мда на картинка корите изглеждат много добре...но малко след това следва вълнообразно нагъване тип "дунавска вълна" за тези,които са без прорез в средата,че и за някои,които са със... :tooth:

fiore
18-12-2009, 20:20
Така е Бобо,а корите са невероятни...слагаш веднъж и Во Веки Веков..Алелуя! :notworthy:

До колегите с пластмасовите реплики,дуплики и всекви други полиетиленови китайчета... :smoke:
Мда на картинка корите изглеждат много добре...но малко след това следва вълнообразно нагъване тип "дунавска вълна" за тези,които са без прорез в средата,че и за някои,които са със... :tooth:

до заядливите колеги. Нека прочетат, че вече две години дрънкам пластмасарка и не се е огънала даже като вълна на Марица(когато има вода)

ЗМЕЯ!
19-12-2009, 00:32
до заядливите колеги. Нека прочетат, че вече две години дрънкам пластмасарка и не се е огънала даже като вълна на Марица(когато има вода)

До по-малко заядливите колеги...нека прочетат,че не слагам абсолютно всички "пластмасарки" под общ знаменател ;) :smoke:

digitalundgrd
19-12-2009, 01:44
Колко тежи (кг) алуминиевата алтернатива ??

ЗМЕЯ!
19-12-2009, 08:59
Колко тежи (кг) алуминиевата алтернатива ??

Алуминиевата незнам колко точно ще е докторче,но дуралуминиевата е около 5-6 кг....алуминиевата тряя да е некъде между 12-15 кг. мисля :smoke:

Serjinko
15-02-2010, 23:14
Kora za pod dvigatelq na 146 nqkoi moje li da mi kaje nesto.. ?
------------------------------------------------
Колега, тук е раздел 156/147/GT! А писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в целият форум!

Поздрави
moderator spe4elist

ФЕРАРИСТ
27-02-2010, 12:23
Снощи направих две бързи кори за под двигател, влизат малко по назад, и малко по настрани в часта си около носачите, така почти напълно закриват пролуките през който може да влезе вода към ремъците и прочее чаркалъци на двг-то - снимките са малко кофти, но когато сваря да вдигна колата по нависоко за да заварим два болта на моста където по принцип се хваща кората че там резбите са ми кофти ще направя по детайлни снимки......но по скромното ми мнение тоя вариант е доста по добър от оригиналната кора, не дрънка въпреки че не е хваната за малките подкалници, нарочно покарах по паваж......
http://i1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/th_IMG_4802.jpg (http://s1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/?action=view&current=IMG_4802.jpg)http://i1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/th_IMG_4803.jpg (http://s1020.photobucket.com/albums/af327/ferrarist75/?action=view&current=IMG_4803.jpg)

BatGergi
27-02-2010, 17:09
Ако ги доизкусуриш може да ги пусниш серийно аз ще съм първия който ще си купи поздравления за интересното хрумване.

ФЕРАРИСТ
27-02-2010, 19:21
Мда, остана ми материал за още една, но ще я оформям при вдигната кора на подемник, щото ако се оформи детайлно ще е още по добре.......а материала е лек, което е плюс.....

leorotax
10-06-2010, 13:44
ето аз каква кора си направих днес за 2-3 часа на моят алфа 156 нито дранка или вибрира супер стана снимките не са мноо добри бях си напараил тела да снима черно бяло и забравих и така сам снимал сега като свалих снимките и се сетих ама пак се вижда
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/3f92b694c916e443af47f543341d186e/DSC06214
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/c8eae1990fa089a22d62f9c164726c3c/DSC06215
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/3bec435a1c5c02a9b62e41c4e2427b43/DSC06216
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/66146d3f646997793034caff78130854/DSC06217
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/4244fa9202a0afc76f868ec8340b9468/DSC06218

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/3f92b694c916e443af47f543341d186e/dsc06214http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/c8eae1990fa089a22d62f9c164726c3c/dsc06215http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/3bec435a1c5c02a9b62e41c4e2427b43/dsc06216http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/66146d3f646997793034caff78130854/dsc06217http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/4244fa9202a0afc76f868ec8340b9468/DSC06218

alfaMilen
04-10-2012, 11:05
Моята кора също я взех от автокори. Водят се универсални за 156 за бензин и дизел, само при дизела трябвало да се изреже на едно място за кулера или за филтъра!
Здравейте за колко я взехте кората ?

svetlastf
04-10-2012, 11:11
Колега,
темата е от преди 2 години ... Едва ли са актуални цените.

stefoo
04-10-2012, 12:30
Здравейте за колко я взехте кората ?




Кора под двигател за ALFA ROMEO 156 от 1997 до 2003
Продуктов номер: 138
Цена: 89.30 лв.
Състояние: Нова част

Към днешна дата