PDA

View Full Version : да направим парното да духа отзад



Balagan
19-03-2009, 19:43
Така на вниманието на всички колеги на които отзад не им "духа"...

та неска реших да правя малко интервенции ,като смяна на крушки връзваме на колони и тем подобни и в един момент гледам (което до сега не ми беше правило впечатление ) Снимка 1
Викам я да махна тия 2 болчета...нали сме царе на развалянето- от чисто любопитство :) И махам аз и кфо да вида снимка 2 гофрираната тръба дето отива към задната духална разкачена(или по скоро не беше въобще закачена ) ,дотук горе долу ок...

Обаче тръгнах аз да я закачам аджаба земе се оправи... ок ама не мога да я фкарам нещо май фитата не играят и затова не беше и закачена... как ли не я мъчих и пак нищо ! накрая я оставих горе долу "намушкана"...и пак монтирах капачето :)


И идеята ми е -Колеги дайте да мислим нещо по въпроса и кой как ще го реши...

аз си надрах ръцете и изрекох доста неприятни думи по колата и италианците въобще :D :D :D :native::scherzkeks:

Speeder
19-03-2009, 19:50
И моята е горе-долу напасната.
Според мен така са си излезнали от завода. Не са го измислили нещо.
Иначе можеш да си играеш преходна тръба или изолирбанд. Зависи колко не ти съвпадат тръбите.
Моята духа достатъчно отзад и не искам да правя излишни приспособления.

Balagan
19-03-2009, 20:30
Митак... и аз си мислих за това но не мога да бъркам много смисъл тясно е.... може би трябва да разкачам сичко а тръбата така я бяха сложили че изобщо не беше доближена до другата ебати :D

hollyman_R
20-03-2009, 02:02
И другаде съм го казвал, пичове...
На `талянците трябва да им се наложи мораториум от ООН ли, от НАТО ли, от УНИЦЕФ ли:))), да произвеждат каквото и да е свързано с автомобилите, освен красивите каросерии. И то да им се забрани под заплахата от ядрен удар!!!
Ай със здраве!

Sergey_gigov
20-03-2009, 10:49
пробвай с нещо да нагрееш тръбата и след това да я вкараш

Balagan
20-03-2009, 12:39
Аз си чупих пръстите докато бръкна пък сега ми предлагаш да я запаля :D малко ще да и е :calc:

galinves71
20-03-2009, 18:03
постави я и я залепи със силикон,хем лесно ,хем няма да се шчупи от вибрациите щот е еластично.

Sergey_gigov
20-03-2009, 18:14
Аз си чупих пръстите докато бръкна пък сега ми предлагаш да я запаля :D малко ще да и е :calc:

е толкова ли не можеш да бръкнеш едната ръка през мястото за радиото с другата от това място и да се намести маркуча

Balagan
20-03-2009, 22:28
Е толкова е да след като под радиото имам Crash Sensor няма как да бръкна под него а да нагрявам въобще не мога да си го представя

Balagan
21-03-2009, 17:53
Силикона е велико нещо :)