PDA

View Full Version : НАВИГАЦИЯ ЗА 166-ца



sharkbg
21-03-2009, 15:59
Зравйте,драги Алфисти!!!Искам да ви попитам,от къде да си купя дискета за навигация на български за 166-ца!

pinko
21-03-2009, 17:25
Зравйте,драги Алфисти!!!Искам да ви попитам,от къде да си купя дискета за навигация на български за 166-ца!


Такова нещо никога не е имало, няма и няма да има. Така че няма как и да си го купиш.


Приеми фактите.:smackbum:

genusexe
21-03-2009, 18:29
виж диск мое си купиш

sharkbg
26-03-2009, 20:25
Добре де за диск ставаше на въпрос!А от къде мога да го купя или от някъде да го сваля от интернет!!!

old alfist
26-03-2009, 21:29
Ти му говориш, то ти приказва. Май нещо такова се получава.

leketo84
27-03-2009, 01:00
Добре де за диск ставаше на въпрос!А от къде мога да го купя или от някъде да го сваля от интернет!!!
Абе колега земи прочети малко бре :chair:! Няма да намериш такова чудо никъде:dunno: , ако все пак откриеш звънкай !!! :yes:

EMo0o
27-03-2009, 01:43
Аз не знам тая търсачка горе за какво е сложена .. може да не съм писал по темите , но съм прочел поне 2 , в които се обсъжда този въпрос и са се остановили 2 неща - няма работеща навигация на 166 (не знам дали останалите модели имат) а дори да има е адски бавна и дразнеща (това е което съм чел да споделят колеги , имащи въпросната екстра) ;) И за цялата разправия по-добре си купете преносима .. точно може да я ползвате и в друг автомобил ако се наложи :)

fnt
27-03-2009, 10:34
......... няма работеща навигация на 166 (не знам дали останалите модели имат) а дори да има е адски бавна и дразнеща (това е което съм чел да споделят колеги , имащи въпросната екстра) ;) И за цялата разправия по-добре си купете преносима .. точно може да я ползвате и в друг автомобил ако се наложи :)

Браво Емо, вместо да се правят на интересни, така и така пишат, да бяха му казали на колегата. :?

Коки
30-03-2009, 21:34
Зравйте,драги Алфисти!!!Искам да ви попитам,от къде да си купя дискета за навигация на български за 166-ца!

Колега, за тази навигация няма карта на България дори и на патагонски, камо ли на български. Вградените навигации в съвременните автомобили работят с карти на големи производители (НавТек в нашия случай) и не могат да четат нищо, което се сваля от нета. Ето защо, Пинко обича да казва, че навигацията става само да си подпираш с нея балконската врата лятно време. Аз примерно имам оригинален диск, който има някакви карти за Западна Европа, които не съм пробвал, защото не съм имал път натам, но дори и да имам, повече бих се доверил на последните версии на IGo, които имам в телефона, отколкото на карта отпреди 7 години. Освен това, телефонът ми говори на чист български ;)

П.П. Не се сърди на колегите, че реагират остро, но това е 101-вата тема по този въпрос. Просто се разрови с търсачката и ще откриеш 2-3 теми, в които е изписано всичко по този въпрос. Имаше и някакви басове, че имало карта на България, но накрая човекът призна, че са му дали грешна информация. В една от темите има постнат дори email от NavTeq, с който отговарят на запитване на колега от форума.

EMo0o
31-03-2009, 01:32
В крайна сметка какво - навигацията само прави компания на ченджъра в багажника ? :grin:

Коки
31-03-2009, 22:26
В крайна сметка какво - навигацията само прави компания на ченджъра в багажника ? :grin:

Ами едното е момиче, а другото - момче. Може и нещо друго да правят там отзад, в тъмното :tooth:

sharkbg
01-04-2009, 13:08
и какво в крайна сметка няма навигация за Бг.Еми за какво го пишат като екстра тогава,като не може да се ползва?????:director:

EMo0o
01-04-2009, 13:43
и какво в крайна сметка няма навигация за Бг.Еми за какво го пишат като екстра тогава,като не може да се ползва?????:director:

За цена ;)

qpwo
01-04-2009, 22:36
и какво в крайна сметка няма навигация за Бг.Еми за какво го пишат като екстра тогава,като не може да се ползва?????:director:
Добър ден ... Все пак ако закъсаш в зоната на здрача , навигацията ще ти покаже географската дължина и ширина и ще насочиш спасителите си (да не се случва) ... :drunk: