PDA

View Full Version : пак проблем



kemo_nike
23-03-2009, 19:25
здр.пак проблеми след смяна на дебитомер.колата придарпва6е и пука6е яко казаха ми 4е е за дебитомер и аз си взех втора рака сега варви перфектно непука а и си е супер,но оборотите по4наха да играят от какво ли може да е моля помагаи те.и едно уто4нение само като е по инерциа на место са си стабилни

tonov
23-03-2009, 22:31
Много е писано по въпроса, дебитомер втора ръка е меко казано бъркане в чувал. Иди на диагностика.

пс: кръщавай ги тия теми по-смислено

kemo_nike
23-03-2009, 23:40
еми маи 6те ходя ама ина4е колата сега е перфектна отдавна небе6е летяла така

PacheV
23-03-2009, 23:56
колега можеш ли да ми опишеш старият ти проблем с пукането защото аз сам маи подобен като твоя проблем и нз кое да сменя вече....тея дни само да зема пари и смятам да смянам ремаци ролки и както каза колегата (tonov) в моята тема ще жидя дали колата е зацепена както трабва и дано се оправи 6те ти бъда благодарен ако ми каве6 повече за проблема ти благодаря както на теб така и на колегата TONOV за мненията изказани от него :respect:

kemo_nike
24-03-2009, 10:08
еми пукането бе6е,като е студена някаде 15 мин и трябват да се оправи освен 4е пука6е няма6е никва мо6тност,като и дам газ и се дави и забива предницата абе трагедиа не се кара6е така в4ера от както сложих дебитомера вси4ко това из4езна,но сега пак оборотите се базикат

tonov
24-03-2009, 19:37
еми пукането бе6е,като е студена някаде 15 мин и трябват да се оправи освен 4е пука6е няма6е никва мо6тност,като и дам газ и се дави и забива предницата абе трагедиа не се кара6е така в4ера от както сложих дебитомера вси4ко това из4езна,но сега пак оборотите се базикат

Значи може и още нещо да й има, освен дебитомера.

Xtrime7
24-03-2009, 21:22
За менкането на оборотите може да ти трябва и адаптиране на др. клапа.
За пукането може да е от много неща ,нищо че като си сменил дебитомер и се е оправила(може да трябва и по-добре да върви).

kemo_nike
24-03-2009, 22:12
За менкането на оборотите може да ти трябва и адаптиране на др. клапа.
За пукането може да е от много неща ,нищо че като си сменил дебитомер и се е оправила(може да трябва и по-добре да върви).

адаптиране на др. клапа това какво е и как се оправя.А за пукането от какво друго да е като сам и сменил кабелите и све6тите ама и това непомогна:calc: а сега из4езна зна4и е било от това поне аз така мисля де пи6и ми ако мисли6 друго де интересно ми е:th_up: може пак не6то да излезне

me4ogt
27-03-2009, 00:21
Когато е студено я държа сутрин поне 5 минути да загрее за да не се получават излишни проблеми :):devil: