PDA

View Full Version : Предупреждение за автомивка във Варна



Vankoto
25-03-2009, 23:53
Хора, недейте да ходите на автомивката намираща се малко преди/след входа на Военна Болница във Варна, зависи откъде идваш. Това е автомивката дето има и две клетки за самообслужване. Цялата ми кола е на петна от препарата им, но не да ми е прецакан лака, ами все едно някои е ръсил с четката фасаген по колата ми. Абсолютно цялата ми кола е на капчици - брони, джанти, огледала, калници, капаци, гюрук, даже под капака дето е влизал препарата има. И по време на скандала ме изкараха, че съм си изцапал колата и съм искал тях да натопя, че са я осрали.

Направо не знам кого да удуша или да убия - шефа им дето ми се прави на интересен или бачкатора (ама той какво е виновен???)

А само ги помолих да си проверят препарата и да ми я изчистят и оттам тръгна скандала.

Използват един и същи препарат за самообслужването и в клетките



:sad:

life style
26-03-2009, 10:27
брато как се казва мивката ?

The_Game
26-03-2009, 10:36
Хора, недейте да ходите на автомивката намираща се малко преди/след входа на Военна Болница във Варна, зависи откъде идваш. Това е автомивката дето има и две клетки за самообслужване. Цялата ми кола е на петна от препарата им, но не да ми е прецакан лака, ами все едно някои е ръсил с четката фасаген по колата ми. Абсолютно цялата ми кола е на капчици - брони, джанти, огледала, калници, капаци, гюрук, даже под капака дето е влизал препарата има. И по време на скандала ме изкараха, че съм си изцапал колата и съм искал тях да натопя, че са я осрали.

Направо не знам кого да удуша или да убия - шефа им дето ми се прави на интересен или бачкатора (ама той какво е виновен???)

А само ги помолих да си проверят препарата и да ми я изчистят и оттам тръгна скандала.

Използват един и същи препарат за самообслужването и в клетките



:sad:



Боята на колата червена ли е ?

sevens
26-03-2009, 15:44
колега по добре дай 7лв. да ти я измият като хората, аз ходя на една от която съм много доволна, тя се намира долу на околовръстния на ЖП-то след моста и преди светофара посока тополи. не съм много сигурна, но можеш да ги питаш дали ще могат да махнат това чудо от колата ти.

Инфото ти поне си заслужава за незнаещите.


Хора, недейте да ходите на автомивката намираща се малко преди/след входа на Военна Болница във Варна, зависи откъде идваш. Това е автомивката дето има и две клетки за самообслужване. Цялата ми кола е на петна от препарата им, но не да ми е прецакан лака, ами все едно някои е ръсил с четката фасаген по колата ми. Абсолютно цялата ми кола е на капчици - брони, джанти, огледала, калници, капаци, гюрук, даже под капака дето е влизал препарата има. И по време на скандала ме изкараха, че съм си изцапал колата и съм искал тях да натопя, че са я осрали.

Направо не знам кого да удуша или да убия - шефа им дето ми се прави на интересен или бачкатора (ама той какво е виновен???)

А само ги помолих да си проверят препарата и да ми я изчистят и оттам тръгна скандала.

Използват един и същи препарат за самообслужването и в клетките



:sad:

Vankoto
26-03-2009, 18:33
Колата ми е синя перла


е тука
http://media.snimka.bg/2493/011240505-big.jpg

achkar
26-03-2009, 18:43
Сори за офтопика, ама каква е колата?

Vankoto
26-03-2009, 23:20
Опел Астра Кабрио 96-та - един немец роден в Италия ;-)

ital_fen
26-03-2009, 23:24
Ами колега иди в квартала на мивката до КАТ.. .Много добре мият и цените са добри...

П.С. Ти случайно да нямаш брат на име калин???

rumenti77
26-03-2009, 23:55
колега по добре дай 7лв. да ти я измият като хората, аз ходя на една от която съм много доволна, тя се намира долу на околовръстния на ЖП-то след моста и преди светофара посока тополи. не съм много сигурна, но можеш да ги питаш дали ще могат да махнат това чудо от колата ти.

Инфото ти поне си заслужава за незнаещите.

Е ,как може да си вечно недоволна и после да си доволна,ебати.Не се сърди майтап да става:-)
Аз мисля ,че не е до мивка ,а до паста.Колега от кога ти е колата?

Vankoto
27-03-2009, 00:09
Ами колега иди в квартала на мивката до КАТ.. .Много добре мият и цените са добри...

П.С. Ти случайно да нямаш брат на име калин???

Съвсем случайно да, Гриша.;-)

DiabL0
27-03-2009, 01:46
Ами колега иди в квартала на мивката до КАТ.. .Много добре мият и цените са добри...

П.С. Ти случайно да нямаш брат на име калин???

земи си смени аватара, че хората те бъркат :)

ital_fen
27-03-2009, 08:31
Vankoto хаха, не съм гришата
Ама пак се познаваме отдавна като се видим ще ти обясня...
Diablo чакам да си измия колата да я подредя до черната алфа и да ги снимам двете.....

Vankoto
27-03-2009, 10:12
Бързо казвай кой си, че ми е интересно, а наистина с тоя аватар дето го имаш се обърках.

ital_fen
27-03-2009, 14:13
Познавам те още когато караше 19-ката.
С гизмото идвахте при нас... Всъщност по-добре се знаем е брат ти (колко пъти сме се напивалииии) Но и с теб се знаем само не помниш.. Като се видим ще ти обясня :)

Vankoto
27-03-2009, 16:15
Когато кажеш :)

sevens
27-03-2009, 16:38
Е ,как може да си вечно недоволна и после да си доволна,ебати.Не се сърди майтап да става:-)
Аз мисля ,че не е до мивка ,а до паста.Колега от кога ти е колата?

абе замислих се да го питам да не би да е паста, ама ще стане че съм се обадила неподготвена. тя и мойта има тук таме останала още като я взех и си я пристъргвам :biggrin:, а пък за доволното или недоволното не ти се сърдя просто съм си такава. трудно мога да остана доволна :grin:.

spe4elist
27-03-2009, 16:46
Да използвам темата - автомивката над "Тримата мускетари" (дето си пием бирата), много бързо и качествено мият - "Доволни ша останити" !!!

reptli
28-03-2009, 10:45
препоръчвам ако някой ходи на безконтактно миене да спре да ходи :wallbash:

spe4elist
28-03-2009, 10:50
препоръчвам ако някой ходи на безконтактно миене да спре да ходи :wallbash:

и що така?

reptli
28-03-2009, 11:19
защото след едно такова миене падна част от гланца на боята:wallbash:

oem
28-03-2009, 11:23
защото след едно такова миене падна част от гланца на боята:wallbash:

Е то навсякъде е безконтактно вече :(

reptli
28-03-2009, 11:51
Е то навсякъде е безконтактно вече :(

ами ние само на ОМВ си я мием вече :) беше един единствен случай,в който я михме на безконтактно и стана тая беля :wallbash: след случката говорихме с един бояджия и той каза,че това е най-големия враг на боята :cussing: само се замисли как става номера без да докосва колата да я измие :no:

diapper
28-03-2009, 23:59
И аз само на безконтактно мия :gruebel:

reptli
29-03-2009, 22:23
И аз само на безконтактно мия :gruebel:

дори и никога да нямаш проблем,като моя,това не значи,че не вреди на колата ти ;)

LeoVin4i
29-03-2009, 22:51
дори и никога да нямаш проблем,като моя,това не значи,че не вреди на колата ти ;)

Я обясни как точно вреди.

reptli
30-03-2009, 00:57
Я обясни как точно вреди.

аз да не съм специалист?Просто споделих как ми е навредило това безконтактно:idea: два поста по-нагоре съм задал въпрос в който се садържа и отговора ми :)

Kris
30-03-2009, 01:26
колега, можеш ли да опишеш момчето което ти я ми?

Pepo
30-03-2009, 07:54
и що така?


Я обясни как точно вреди.

1. За да сваля цялата мръсотия за нула време и то без търкане, представи си що за киселина е
2. Вижте си гумите като изсъхнат след безконтакно - ръждиво-кафяв цвят. Направо прегарят от химията
3. Който е пастирал знае - 1-2 безконтактни и чао на пастата
Търкане на ръка с гъба и автошампоан му е майката

Във форума има мивкаджии - нека и те да кажат

sevens
30-03-2009, 12:44
аз да не съм специалист?Просто споделих как ми е навредило това безконтактно:idea: два поста по-нагоре съм задал въпрос в който се садържа и отговора ми :)

а аз като закарах колата на бащата да я мият контактно стана тъй 4е я надраскаха, и айде отивай да обясняваш на лудия си баща що е надрана цялата. най добре на село/лозето, макар и да е забранено пред блока/с марку4а и гъбата и си ти:on_da_beach:

spe4elist
30-03-2009, 16:10
Търкане на ръка с гъба и автошампоан му е майката


А всички песъчинки от мръсотийката, дали няма да играят ролята на едра шкурка, а?

Къ мислиш?

Pepo
30-03-2009, 16:25
А всички песъчинки от мръсотийката, дали няма да играят ролята на едра шкурка, а?

Къ мислиш?
Па, да...
Ако не плакнеш добре
Нали преди тва ''издухваш'' с пароструйка
Глей как се прави :grin: http://www.metacafe.com/watch/640131/the_most_expensive_ferrari_car_wash_in_the_world/

spe4elist
30-03-2009, 17:21
Хи хи..

Нал няма да ма караш да си купвам водоструйка/пароструйка ?!?

Освен това, живея на 3-ти етаж и малко ще се озоря да мъкна кофите с компресията :super:

Сбъркал си филма, пич :grin:

Pepo
30-03-2009, 17:24
Хи хи..

Нал няма да ма караш да си купвам водоструйка/пароструйка ?!?

Освен това, живея на 3-ти етаж и малко ще се озоря да мъкна кофите с компресията :super:

Сбъркал си филма, пич :grin:
Във Варна нямате ли автомивка, където може да си платиш за ръчно измиване? Ако се разходиш до Пловдив или Сф, ще те черпя една такава :wink:

Tedo
30-03-2009, 17:45
работил съм на мивка и са ми казвали само изгорелите бои да се мият с шампоан.Като има лаково покритие няма проблем да се мие с безконтактно а относно състава доколкото помня имаше яко сода каустик

spe4elist
30-03-2009, 18:01
Във Варна нямате ли автомивка, където може да си платиш за ръчно измиване? Ако се разходиш до Пловдив или Сф, ще те черпя една такава :wink:

От 23 години ми мият колите на автомивка, откакто има безконтактно - само така. Веднъж си оставих колата, отидох да пия кафе и като се върнах - чудо! миячката върти яко гъбата, горката ми Ланча беше на красиви кръгове одрана.
Благодаря! Няма нужда!

пс Плащам си и не пипам! Не знам дали скоро ще дойда до Пд или Сф, ама ти ако дойдеш във Варна, аз ще те черпя бири на клубното заведение и ще гледаме как ти мият колата на клубната автомивка! И мивката черпя!:wink:

Pepo
30-03-2009, 20:53
От 23 години ми мият колите на автомивка, откакто има безконтактно - само така. Веднъж си оставих колата, отидох да пия кафе и като се върнах - чудо! миячката върти яко гъбата, горката ми Ланча беше на красиви кръгове одрана.
Благодаря! Няма нужда!

пс Плащам си и не пипам! Не знам дали скоро ще дойда до Пд или Сф, ама ти ако дойдеш във Варна, аз ще те черпя бири на клубното заведение и ще гледаме как ти мият колата на клубната автомивка! И мивката черпя!:wink:
Еее, на кофти миячка си попаднал :saint:
Приемам предложението за бирите, за мивката - ще се жертвам веднъж на безконтактно :drunk:
Обаче при условие, че после бегаме в A-Lounge или A-Lounge Beach на мохито за моя сметка :grin:

Orm
30-03-2009, 21:11
Абе , аз до колкото знам само червения цвят матира от безконтактно , между другото червения металик не матира ... Преебават се хромираните лайсни ( ако имате такива ) ....
Между другото какво мислите за автомивката на 4-ти километър точно на кръговото? Май се казваше Sity car