PDA

View Full Version : Резервоар



BOXER_33_PLD
26-03-2009, 14:49
Здравейте колеги,

днес като зареждах дизелче на принцесата ми направи впечатление, че пистолета постоянно изключваше и момъка дето пълнеше бая се изнерви.
Никога не се бях застоявал до колата като я зареждат
(обикновенно влизам и зяпам по бензиностанциите ) та не съм сигурен дали и преди не е било така.
Въпроса ми е каква може да е причината?
Не нормално да ми зареждат колата по половин час нали?

Благодаря на всички

RaIDeR
26-03-2009, 21:21
Хаха гърловината е настрани завова изключва , при всички ни е така не се бой , просто като зареждат им казвай да насочват пистолета леко към предницата !
Аз така правя вече щото ми писна да ми изливат бензина на земята и аз да го плащам !

Коки
30-03-2009, 21:53
...Не нормално да ми зареждат колата по половин час нали?...

Аз затова зареждам един път месечно и гледам да е неделя :grin: На всички е така, чувал съм най различни обяснения, най-често свързани с пяната.

leketo84
30-03-2009, 23:21
Аз затова зареждам един път месечно.
Е , Коки аз си зареждам в месаца 3-пъти на сериозно:thumbdown: ! Еми дизела нема кой да го бие в тва отношение ! :yes: :go: :yes:

gigi
31-03-2009, 00:25
Аз затуи си зареждам сам, иначе колегата е писал като се дръпне настрани малко пистолета и си се сипва екстра ама аз го върта към задницата

Коки
31-03-2009, 22:32
Аз затуи си зареждам сам, иначе колегата е писал като се дръпне настрани малко пистолета и си се сипва екстра ама аз го върта към задницата

Треа и аз да му хвана цаката.

EMo0o
01-04-2009, 00:36
Аз винаги си зареждам сам :) Досега не съм имал този проблем .. пистолета изключва едва когато е пълен резервоара :)