PDA

View Full Version : капачка



shen
31-03-2009, 20:47
абе днес спрях да сипя високооктанов, всичко ок и след това не моем затворим капачката!! то не е капачката към резервоара ами външната, на бронята...по принцип не съм с ключ а си я отварям от купето, ръчката до тази на багажника но след зареждането не се затваря и това е??? търсих в търсачката нъц! струва ми се че ръчката нещо не дърпа..пък и толкова разбирам...идеи:surrender:

SandoOne
31-03-2009, 21:35
абе днес спрях да сипя високооктанов, всичко ок и след това не моем затворим капачката!! то не е капачката към резервоара ами външната, на бронята...по принцип не съм с ключ а си я отварям от купето, ръчката до тази на багажника но след зареждането не се затваря и това е??? търсих в търсачката нъц! струва ми се че ръчката нещо не дърпа..пък и толкова разбирам...идеи:surrender:

При мене не мога да я отвора с отверка поняконга я отварям и кога си иска се отваря и затваря тя не е към централното и се чуда и аз от кво е ....м/у другото сд алпина нали и кеноод са колоните ти нали .....

Pebles
31-03-2009, 22:27
абе днес спрях да сипя високооктанов, всичко ок и след това не моем затворим капачката!! то не е капачката към резервоара ами външната, на бронята...по принцип не съм с ключ а си я отварям от купето, ръчката до тази на багажника но след зареждането не се затваря и това е??? търсих в търсачката нъц! струва ми се че ръчката нещо не дърпа..пък и толкова разбирам...идеи:surrender:
dudeslav:Аз у багажника от дясната страна имам една връвка и като я дръпна ми отваря капачката- тва е на 156 ни.

shen
01-04-2009, 18:21
Kenwood ми е мп3то, Alpine са ми предните 4, DLS са ми задните 4.