PDA

View Full Version : Въпрос за гърнето? майстор?



v1mof2
01-04-2009, 13:27
Значи проблеми ми е следния имам скъсана мека връзка + искам да ми оставят резонансно гърне, че си махнах катализатора + да сменя всички тампони по гърнетата , живея до студ. град , къде може да ме посъветвате да отида на майстор , където няма да ме одерат кожата :) и горе долу кви пари според вас излиза всичко с работата? аспо центъра е до нас, но май ми се струва доста скъпо! Съвети?

50 cent
01-04-2009, 21:16
Значи проблеми ми е следния имам скъсана мека връзка + искам да ми оставят резонансно гърне, че си махнах катализатора + да сменя всички тампони по гърнетата , живея до студ. град , къде може да ме посъветвате да отида на майстор , където няма да ме одерат кожата :) и горе долу кви пари според вас излиза всичко с работата? аспо центъра е до нас, но май ми се струва доста скъпо! Съвети?

Аспо центъра си смених с резонантно гърне тип пура за 80 лв. Сега е време за меката връзка и ми казаха около 65 лв. Говоря за Аспо центъра който е до ЦСКА-то срещу сервиза за Дунев. Не е от най-евтините, но съм много доволен. На брат ми ГТВ-то пак там го правихме и той е много доволен.

v1mof2
02-04-2009, 01:38
да точно за него имах предвид и все пак други оферти ?

fred
02-04-2009, 11:22
Чувал съм и за М Комплект, както и тука от форумните сервизи, Драго, той е при Бобо, в Екстрийма, ако не се лъжа де, тоест провери в общ технически за телефони