PDA

View Full Version : батериите падат :)



търтей
12-01-2006, 11:18
ех тея батерии ех тея лампи (http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2089&sectionid=2&id=0000401)

jorko
12-01-2006, 11:26
"Това ли е най-големият проблем, нали хората искат да ни виждат, а не да се крием по храстите?", коментира вчера пред "Сега" ген. .
След издаването на въпросното окръжно бе коментиран въпросът дали то не е в противоречие със Закона за движение по пътищата. Според него полицейските автомобили могат да ползват специален режим на движение, при който подават едновременно светлинен и звуков сигнал. От дирекцията на полицията обясниха, че няма нарушение на закона, защото в случая патрулките пускат само светлините на буркана, но не и звука му, т.е. това не се счита за специален режим.

на батко кретена , леле колко е тъп :(

lazy
12-01-2006, 11:36
"... Още по-лошо - акумулаторите на някои патрулки се изтощавали и на униформените им се налагало да ги бутат. Започнали да се развалят и радиостанции..."

:tooth: А тия с електромобили ли са ? :tooth: Или нямат алтернатори ? :tooth: Ми да им сложат по едни педали тогава :tooth:

търтей
12-01-2006, 11:37
споко
имат реотани на задното стъкло да не им е студено кат бутат :roll2:
ама явно приходите са спаднали от кагота се виждат от далече :roll2:

santo_traficante
12-01-2006, 11:41
??? ?? ?????? ?????????? ?? ????? ??? ?????? ?? ???? ???????? ???:)????
________
Bmw R60/2 (http://www.bmw-tech.org/wiki/BMW_R60/2)

VM164
12-01-2006, 11:52
тея си търсят оправдание да карат без буркан че няма далавера съсхаха.

Ама май си е точно така виждат се отдалече по-всяко време(бандиту ги скива отдалеко така има преднина :D ). А по въпроса със бутането, тия с астричките са най прецакани не и работят нагревателите, то на Опела кво ли му работи :lol:

kekc
12-01-2006, 11:55
споко
имат реотани на задното стъкло да не им е студено кат бутат :roll2:
ама явно приходите са спаднали от кагота се виждат от далече :roll2:
И реотаните хабят батериите !? :roll2:

Как може това да излезе във вестник? Тоя Валентинчо дали знае какво е успял да сътвори?

santo_traficante
12-01-2006, 12:01
??? ?? ?????? ??????:)????? ???? ????????? ????? ?? ???? ?????????? ? ??????? ?? ??? ??? ??????:)? ????? ???????? ????????? ?? ????????? ? ?????? ?????? :spiteful: ??? ??? ???????? ? ?????? ?? 5 ???? ?????? ??? ?? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ????? :!:? ??? ??? ?? ????? ??? ??? ?? ?? ?????? ?? ??????? :evil:
________
BUY MFLB (http://www.vaporshop.com/mflb-vaporizer.html)

umax
12-01-2006, 12:29
... единия фар не и свети ама няма кой да го смени :!:...
и в Люлин една патрулка обикаля с един фар :boxed: . Сигурно го спират да компенсират разхода на ток :tooth:

gigi
12-01-2006, 13:06
Абе нямат далавера с тия буркани вчера един кара до мене и нещо ми маха реших че му преча и дадох газ на светофара обаче като спрях тия бам до мене и слизат викам опаааааааа, провериха ми документите накараха ми се задето не съм им спрял ама аз викам че откъде да знам че искате да спра и тия като почнаха да се оплакват не им работела сирената бензин нямали че и не можели да спират защото бурканите им нонстоп светат и всички като мене си мислят че просто минават а най гадното било че като спрели някъде пак трябвало да са с буркани и всеки ги виждал и нямало как да хванат никой нарушител. Ей спуках се от смях тя баба-ми по малко се жалва от тия :coolio: :coolio:

koolio
12-01-2006, 13:13
"Ако говорим за ефективност от тази заповед, няма такава. Когато колегите трябва да се придвижат по някаква спешна задача, вече не им дават път както преди, защото хората свикнаха със светещите буркани. А пък бандитите ни виждат отдалеч и се покриват", коментира дългогодишен полицай.
Ама това ние много добре го знаеме, само министър Петков още мисли, че идеята му е гениална. Румене, Румене, що си не седя да си пикаеш във фонтаните в Плевен :screwy: :boxed:

Dodo 155
12-01-2006, 19:00
Абе нямат далавера с тия буркани вчера един кара до мене и нещо ми маха реших че му преча и дадох газ на светофара обаче като спрях тия бам до мене и слизат викам опаааааааа, провериха ми документите накараха ми се задето не съм им спрял ама аз викам че откъде да знам че искате да спра и тия като почнаха да се оплакват не им работела сирената бензин нямали че и не можели да спират защото бурканите им нонстоп светат и всички като мене си мислят че просто минават а най гадното било че като спрели някъде пак трябвало да са с буркани и всеки ги виждал и нямало как да хванат никой нарушител. Ей спуках се от смях тя баба-ми по малко се жалва от тия :coolio: :coolio:
Те добре, че не са ти изпросили някое ЛЕВ-че за бензин :lol: :lol: :lol:
Скоро като ни спират ще се оглеждат в акумулаторите, стрелките на бензина, крушките и кой има в повече от тези 3 неща дупе да му е яко :lol: :lol:

Gogata
12-01-2006, 19:48
те тепърва ще започват с акциите сега :) то било винетки,застраховки :smoke: нали и те са хора :pokey: