PDA

View Full Version : здравейте.



popai 86
05-04-2009, 13:31
Здравейте на всички.Смятам може би в скоро време да ви стана и колега ,защото в момента съм без кола и може да си взема и една алфа 146 та за това искам някои съвети.
Моля ако някой е запознат с особеностите на точно този модел да пише на какво да обръщам внимание при покупката.Ще съм много благодарен на всички мнения по въпроса ми.

1-кой бензинов мотор?
2-какви да екстите?
Благодаря ви предварително:-) И се извинявам ако темата се повтаря.

Satanism
05-04-2009, 13:36
Ако трябваше да си купувам пак бензинова 146ца, щях да търся 1.8ца.За съжаление са много по-малко сравнено с другите бензинови двигатели....
То...с екстрите...в стандартния пакет в общи линии има всичко нужно...

Оги
05-04-2009, 14:08
Ако аз сега грябва да купувам не бих взел нищо друго освен 1.7 боксер или 2.0 ти.

soldier
05-04-2009, 14:45
И аз бих си взел 2.0ти, ако в момента си взимах кола. Във форума се продават 2 такива май :devil::devil:

nhg
06-04-2009, 11:18
кандидат-колега, огледай раздел ПРОДАВА
вземи си форумна алфа - поне няма да има нищо скрито-покрито
а за двигател - зависи какво търсиш - дали да се надбягваш, дали да ти е 'евтино'...
попрочети старите теми, лесно ще се ориентираш
успех!

Mury
06-04-2009, 11:55
дали да се надбягваш, дали да ти е 'евтино'...

Какво имаш впредвид с това,ако е за разхода разисквали мсе го 100 пъти,че 1.4 харчи съвсем малко,по-малко от 2.0.Единственото е че е малко по-скъпо първоначалното обслужване,заради ремъка на баланс валовете:innocent::innocent::innocent:

П.С.Няма да предлагам на колегата моята кола,защото някой пак ще каже-скъпа,нека той си избере

popai 86
06-04-2009, 15:51
Много ви благодаря за отзивчивоста , да споделите вашите впечатления относно колата.Наистина ще взема да огледам за някоя кола от форума. :-)

nhg
07-04-2009, 00:47
Какво имаш впредвид с това,ако е за разхода разисквали мсе го 100 пъти,че 1.4 харчи съвсем малко,по-малко от 2.0.Единственото е че е малко по-скъпо първоначалното обслужване,заради ремъка на баланс валовете:innocent::innocent::innocent:

П.С.Няма да предлагам на колегата моята кола,защото някой пак ще каже-скъпа,нека той си избере

неее, като 'поддръжка' на двг и колата като цяло -
боксерите са по-непретенциозни (най-общо казано), пък и звука е...ама не могат 'да бягат' като ТС (май трябва да изключим 1.7...?... не знам)
за разлика в разхода май няма смисъл да говорим, зависи от много неща, нои аз съм на мнение, че големия двг има логично по-нисък разход
е, може и данъци/застраховки и пр. неща да смятаме...ама нека колегата сам си реши
пак повтарям: бих му препоръчал някоя форумна кола (напр. една вишнева ti:yes:)

filip_gad
07-04-2009, 09:08
аз също ако сега трябваше да купувам никога не бих си взел 1.4 мотор. Минимум на 1.8 или най-добре направо на 2.0 и нямаш грижи от към вървежа поне ;) Но така или иначе всеки сам си преценя за себе си ... Успех с избора колега.

Mury
07-04-2009, 10:43
неее, като 'поддръжка' на двг и колата като цяло -
боксерите са по-непретенциозни (най-общо казано), пък и звука е...ама не могат 'да бягат' като ТС (май трябва да изключим 1.7...?... не знам)
за разлика в разхода май няма смисъл да говорим, зависи от много неща, нои аз съм на мнение, че големия двг има логично по-нисък разход
е, може и данъци/застраховки и пр. неща да смятаме...ама нека колегата сам си реши
пак повтарям: бих му препоръчал някоя форумна кола (напр. една вишнева ti:yes:)

Нали знаеш че хората са казали-кеф цена няма.Знаеш ли аз как се влюбих в 2.0 ТС.Преди около 3 години имах 145 1.6 боксер,един ден с Бобо отиваме на Божурище,той с неговата кола 145 2.0 ТС Турбо,аз със на бат Насо колата 145 2.0 ТС фейслифт,и е така както си я карах по Сливница,ми беше адски кеф,и си казах това е моята кола,няма начин.Взех с 4 врати защото съм семеен и има малко дете,по-удобно е.Просто се качваш,караш и решаваш-тва е,другото остава винаги на заден план,мислиш ли че съм мислил за данъци и прочие-повярвай ми не съм:evil::evil::evil::evil:Просто си избрах кола оттук,която познавам,и и знам историята,платих я много,но не съжалявам,защото знам с тези ефтините,нов внос,какво става:shoot::shoot::shoot:

nhg
08-04-2009, 00:54
Нали знаеш че хората са казали-кеф цена няма.Знаеш ли аз как се влюбих в 2.0 ТС.Преди около 3 години имах 145 1.6 боксер,един ден с Бобо отиваме на Божурище,той с неговата кола 145 2.0 ТС Турбо,аз със на бат Насо колата 145 2.0 ТС фейслифт,и е така както си я карах по Сливница,ми беше адски кеф,и си казах това е моята кола,няма начин.Взех с 4 врати защото съм семеен и има малко дете,по-удобно е.Просто се качваш,караш и решаваш-тва е,другото остава винаги на заден план,мислиш ли че съм мислил за данъци и прочие-повярвай ми не съм:evil::evil::evil::evil:Просто си избрах кола оттук,която познавам,и и знам историята,платих я много,но не съжалявам,защото знам с тези ефтините,нов внос,какво става:shoot::shoot::shoot:

горе-долу това исках да кажа и аз, ама явно напоследък не се изразявам добре...
все пак колегата си решава; ако сега трябваше да избирам аз също първо бих огледал тукашните коли... освен ако не търся нещо, което не се продава тук:evil:

Mury
08-04-2009, 10:36
горе-долу това исках да кажа и аз, ама явно напоследък не се изразявам добре...
все пак колегата си решава; ако сега трябваше да избирам аз също първо бих огледал тукашните коли... освен ако не търся нещо, което не се продава тук:evil:
Так е всеки си решава сам.Ако дойде колега от форума за мойта кола,цената ще е специална,просто не ми се кара вече тази кола,пък не искам така да седи:punk::punk::punk:

tonov
08-04-2009, 21:05
Дамм, и аз мойта убавица от форума я взех :)