PDA

View Full Version : Който разбира,тук се спира :>



agr3s00r
15-04-2009, 15:04
Добър ден колеги ...времето почна да се пооправя (е не точно ся тез дни),слънцето почна да понапича-жега,големи деколтета,къси полички ...опс малко се увлякох.Та ся да си дойдем на думата-наскоро ми влезна една голяма муха в главата ...да изкарам "А" кат. и молбата ми е ако някой който познава добър инструктор,който добре да ме научи а не само парите да ми вземе ще съм вери хапи :-D
P.S.Досега само скутерчета съм карал и 1-2 пъти да съм се качвал на мотор :stumm:
Мерси предварително .:metal:

Бобби
15-04-2009, 17:22
Нещо не разбрах заглавието....:roll:
Но за да си счупиш главата, инструктор не ти трябва!
п.с....за да си рокер, трябва да ти е в кръвта...:biker:...от малък е трябвало да се изметкаш...сега е късно за кръвопреливане:boost:..:gruebel:

galinves71
15-04-2009, 17:27
Добър ден колеги ...времето почна да се пооправя (е не точно ся тез дни),слънцето почна да понапича-жега,големи деколтета,къси полички ...опс малко се увлякох.Та ся да си дойдем на думата-наскоро ми влезна една голяма муха в главата ...да изкарам "А" кат. и молбата ми е ако някой който познава добър инструктор,който добре да ме научи а не само парите да ми вземе ще съм вери хапи :-D
P.S.Досега само скутерчета съм карал и 1-2 пъти да съм се качвал на мотор :stumm:
Мерси предварително .:metal:

я си карай 4тириколесното и си трай.:rosso_racers:

Kuku
15-04-2009, 17:29
0896 833 966 - Сашо
Школата се казва "Стелт" и офиса се намира на Централна гара, а полигона се намира в Костинброд!
Миналата година карах там курсове и определено мога да кажа, че си струва всеки лев, НО тази година цената е доста повишена, заради новите изисквания :(
Обади се на Сашо и се разберете - ще ти обясни всичко подробно.
Кажи му, че си взел телефона от Киро от София - ако трябва, мога и аз да му се обадя, да го предупредя, че ще звъннеш ;)
Ето ти един форум (http://www.bikerz.bg/index.php) и още един форум (http://forum.moto-zone.bg/index.php) да почетеш малко.
Успех и безаварийно :th_up:

mim
15-04-2009, 17:33
ами късно, аз вкъщи си отглеждам едно такова от късните и никак не му липсва а-групата в кръвта, чак мен вози :biker:

той ходи в автошкола Станоев, някъде в младост, преди това не беше се качвал на мотор, така че там се учи

Absente_
15-04-2009, 18:27
Нещо не разбрах заглавието....:roll:
Но за да си счупиш главата, инструктор не ти трябва!
п.с....за да си рокер, трябва да ти е в кръвта...:biker:...от малък е трябвало да се изметкаш...сега е късно за кръвопреливане:boost:..:gruebel:

:thumbup:

Оги
15-04-2009, 18:28
В тинейджърските години доста карах мотори и много ме влечеха ,докато не паднахме с мотора на жп.релси пред идващ влак от тогава един път съм карал и то до 2-ра само и лекинко.Вече е късно пак да почвам както казахапо нагоре.

Kuku
15-04-2009, 19:26
Точно защото това трябва да ти е в кръвта - няма "късно" ;)
Ако не го влече, той сам ще се откаже!
По-добре да разбере, че не му харесва, отколкото да се пребие, нали?!
Нека отиде на курс и после да преценява на колко гуми му е удобно да се движи :idea:

agr3s00r
15-04-2009, 20:03
Аз още от малък доста съм запален...сумати списания и картинки кат малък събирах,всяка вечер до късно стоях да гледам повторението на мотоGP.Но поради различни обстоятелства и проблеми не можах да карам мин год курсовете за което мн сажалявам,щото тая год с тия измислени работи скочиха курсовете двойно ;( ама ко да се прави.И май за лудостта граници и години няма :go:

agr3s00r
15-04-2009, 20:05
0896 833 966 - Сашо
Школата се казва "Стелт" и офиса се намира на Централна гара, а полигона се намира в Костинброд!
Миналата година карах там курсове и определено мога да кажа, че си струва всеки лев, НО тази година цената е доста повишена, заради новите изисквания :(
Обади се на Сашо и се разберете - ще ти обясни всичко подробно.
Кажи му, че си взел телефона от Киро от София - ако трябва, мога и аз да му се обадя, да го предупредя, че ще звъннеш ;)
Ето ти един форум (http://www.bikerz.bg/index.php) и още един форум (http://forum.moto-zone.bg/index.php) да почетеш малко.
Успех и безаварийно :th_up:

колега ама ще ми е доста далечко на мен...да пътувам от Враждебна до Костинброд доста соленко ще ми излезне тоя курс

agr3s00r
15-04-2009, 21:51
След дълго търсене,ровене и четене по мото форумите.Открих Автошколата "Станоев" за която добри думи се чуха и тия дни ще бъде посетена да видим какво и що :devil::devil::devil: