PDA

View Full Version : пишем ли правилно?



Grim
22-04-2009, 21:28
идеята ми е ако може да се сложи нещо като ауто- коректор,който да поправя грешките че ми писна от малоумници... имаше и други колеги писали по въпроса но глас в пустиня.... не става дума за правописни грешки свързани с грешно натиснат бутон на калвиатурата следствие бързане а наистина резултат от неграмотност.... благодаря предварително....:angry:

spe4elist
22-04-2009, 21:35
Подкрепям, също ако може и някоя друга запетайка да се появява автоматично...

mirchozo
22-04-2009, 22:53
Аз абсолютно подкрепям, дори да се води статистика кой е най-неграмотен,за назидание един вид.

Pepo
22-04-2009, 22:57
идеята ми е ако може да се сложи нещо като ауто- коректор,който да поправя грешките че ми писна от малоумници... имаше и други колеги писали по въпроса но глас в пустиня.... не става дума за правописни грешки свързани с грешно натиснат бутон на калвиатурата следствие бързане а наистина резултат от неграмотност.... благодаря предварително....:angry:
Да разнищим първо теб, а? ;-)

nikolaaaay
22-04-2009, 23:52
идеята ми е ако може да се сложи нещо като ауто- коректор,който да поправя грешките че ми писна от малоумници... имаше и други колеги писали по въпроса но глас в пустиня.... не става дума за правописни грешки свързани с грешно натиснат бутон на калвиатурата следствие бързане а наистина резултат от неграмотност.... благодаря предварително....:angry:
Подкрепям! То вярно, че е форум, а не списание, но явната неграмотност дразни. Особено пък, когато е масова. Ако може да се сложи коректор на форума ще е супер. Пък и ще помогне на некой колеги да си управат правопиза.

Grim
23-04-2009, 08:05
Да разнищим първо теб, а? ;-)

нямаш грижи........:afro:

diapper
23-04-2009, 23:07
Аз направо се изумявам как може да има хора които не знаят кога се пише В или ВЪВ , С или СЪС ,коИто и коЙто
и още много примери,жалко е ....


АЗ СЪМ 100%-тово ЗА ! !! !

deadairplane
24-04-2009, 00:34
В Мозила има достатъчно добър коректор ;-)