PDA

View Full Version : Снимки на рали автомобил група N4



vikoalfa
23-04-2009, 21:04
Днес с колега,който като мен е запален по ралитата(казано жаргонно)решихме да посетим екипа на моя фаворит Пепи Гьошев,два дни преди старта на Траянови Врата.Естествено не можехме много да поговорим защото кипеше усилена работа,тогава ми хрумна идея защо да не направя малко снимки на новото му Ево 9 и да ги постна у форума на най-бързите коли:pokey:Колата е бившата на Ясен Попов,но напълно ревизирана и нов скин,даже по надолу има снимка и на старата турбина.Не си спомням тук във форума да е имало на истински рацерски автомобил,а и може на доста хора да е интересно.Наслаждавайте се....


бтв-Нео,ако искаш качи снимките в рали темата,
качвам и няколко снимки на Рено Клио в ремонт.

vikoalfa
23-04-2009, 21:06
и още

trouble
23-04-2009, 21:18
Успех на всички пилоти на Траянови врата тази събота и неделя. А ние феновете живот и здраве ще се насладим на първия от 15 години насам нощен етап. Шоуто ще е гарантирано.

Ma7e4k0
23-04-2009, 21:24
Тия дни ше мина през B&B Racing Team да ви наснимам една ево 9-ка :furious:

Mury
25-04-2009, 18:11
Аз бях онзи ден,цял ден при Даниел,и съжителствах в гаража с Ланчата.Истината е че не посмях да я снимам,щото той не обича много:unsure::unsure::unsure:Следващия път ще го питам,и ако разреши,ще имаме сериозен снимков матрял:coolio::coolio::coolio:

П.С.Само ще издам,колата е около 550 коня и над 700 Нм:Silent::Silent::Silent:

WhitePower
27-04-2009, 07:15
Аз бях онзи ден,цял ден при Даниел,и съжителствах в гаража с Ланчата.Истината е че не посмях да я снимам,щото той не обича много:unsure::unsure::unsure:Следващия път ще го питам,и ако разреши,ще имаме сериозен снимков матрял:coolio::coolio::coolio:

П.С.Само ще издам,колата е около 550 коня и над 700 Нм:Silent::Silent::Silent:
а истината е че изглежда стокова по мотора ;)
странно нема и един син маркуч на турбо пътищата , и турбината и другите неща са си под капаче , бе като стокови ;)
само ми стана интересно мрежичката от отзаде за бебето ли е ;) да го вози и да не се лашка много

Mury
27-04-2009, 09:48
а истината е че изглежда стокова по мотора ;)
странно нема и един син маркуч на турбо пътищата , и турбината и другите неща са си под капаче , бе като стокови ;)
само ми стана интересно мрежичката от отзаде за бебето ли е ;) да го вози и да не се лашка много
Ти си гледал 'Уличницата" бате,бегачката си е направена отсекъде,и се види всичко:thumbup::thumbup:

Tie
27-04-2009, 10:56
Е тя "уличницата" добре си "треска" ниски 11-ки и после си тръгва с нея, а най-кеф е 4ВД-то което удари средни 12-ки на последния драг. Иначе на Божура за 1-ви път като я извади и даде най-добро 12.9хх и дори един пич с Р8-ца и после друг с новата М3-ка леко му отказаха замерване с 4ВД-то. А иначе си е с поизгнилите калници, оригиналния интериор и стоковите 14-ки - дава си време, качва си 4 човека и си тръгва нормално :big_bow_down:

WhitePower
27-04-2009, 11:34
Ти си гледал 'Уличницата" бате,бегачката си е направена отсекъде,и се види всичко:thumbup::thumbup: аз не споря че не е направена като хората
просто ме учуди че изглежда съпер стоков мотора - нема кабели , нема самкота маркучи ... бе като истинска изглежда

Mury
27-04-2009, 14:58
аз не споря че не е направена като хората
просто ме учуди че изглежда съпер стоков мотора - нема кабели , нема самкота маркучи ... бе като истинска изглежда
Пак ти казвам,сега е направено всичко,Самкота,мамкота всьо:jason2::jason2::jason2:

vikoalfa
27-04-2009, 21:16
аз не споря че не е направена като хората
просто ме учуди че изглежда съпер стоков мотора - нема кабели , нема самкота маркучи ... бе като истинска изглежда

Чакайте сега,WhitePower май визира Лансера на Гьошев.
Почти сток е защото,не може да се бара много,все пак е Група N,те са до 300кс.От там вече скача в А и Х групата за пистови.А мрежата отзад е за студената бира,шегувам се:devil:,това е просто за удобство,за каска,ръкавици и тн.Между другото Пепи Гьошев завърши 3ти,малко късмет не му достигна да измести Ясен Попов от 2рото място на рали Траянови Врата.

бтв Нищо идва рали Вида,там сме първи:jason2:

Ma7e4k0
27-04-2009, 21:20
хоп

vikoalfa
27-04-2009, 21:27
хоп

Тва на Боби Белята ли е?

Давам линк,за торент в Рали Клуб за откъс от Първия етап на фарове от десетина години насам.Имаше факли,заря абе трябва да се види.
http://torrents.rally-club.net/details.php?id=a96f1fba5bda299616f7815ca19adc848c7 63e38
бтв-за да теглиш иска регистрация.

Ma7e4k0
27-04-2009, 21:30
Тва на Боби Белята ли е?

Давам линк,за торент в Рали Клуб за откъс от Първия етап на фарове от десетина години насам.Имаше факли,заря абе трябва да се види.
бтв-за да теглиш иска регистрация.

.

trouble
27-04-2009, 21:36
Същата

Тва на Крум старото Митсу....сега жалко че Борисов не е предвидил рали стартове, а само писта. Иначе и аз бях на нощния етап в събота и беше много готино...

Ma7e4k0
27-04-2009, 21:50
Тва на Крум старото Митсу....сега жалко че Борисов не е предвидил рали стартове, а само писта. Иначе и аз бях на нощния етап в събота и беше много готино...
.

trouble
27-04-2009, 22:21
Абе това е онова жълтото от миналата година просто я боядисано и направено :)

Ами именно де..тва казах на Крум единия от автомобилите от миналите години..Приста Ойл имат 4 коли...сегашното на Крум Дончев С2000, отново сегашното му само за някой състезания например рали Турция Субару Импреза Н14 и 2 от минали години - Субару Импреза Н12 (не знам къде е в момента) и тва на Борисов Лансер Ево 9 с което Дончев се състезаваше няколко старта в родния шампионат