PDA

View Full Version : Предизвиквам SandoOne и други!



VFTI
27-04-2009, 22:58
Предизвиквам SandoOne на драг 400м. Дата и място където той си реши...Още тази вечер през ноща, утре когато каже!!! За предпочитане на Бояна че пътя е хубав и е по-безопасно... Аз съм на работа до 20.00 часа така че да е след този час... Специалноооо те очаквам!!!!
Мина 25ти април...А дано не се разболееш, отидеш в чужбина, заминеш в командировка и т.н.!!! Чакамммм!

Предизвиквам още....
146---> 2.0.... 1.8
156---> 2.0.... 1.8
155---> всички двигатели без 1.7

Искам само да сте СТОК. Без допълнителни доработки!....

Просто съм решил да видя, колко е загубила колата ми от мощността след газовата уредба...

Аз съм с 155 2.0 92г. 141коня + 40литра ОБИКНОВЕННА газова уредба....Минал съм вече 7хил км. на газ и колата ми е запушена на бензин, така че ще се пускам на пропан бутан на гонките...

За предпочитане вечер след 22.00 часа на Бояна на новия асвалт... Гонки правя до 140км. 400м-450м.

Ако някой скучае ТАЗИ вечер сега също съм навит... Утре също други ден просто ми пишете тук и ми се обадете....

Не съм се гонил откакто слагах газовата уредба и имам нужда от "тръпката"...


ЛС..
0 888 578 021 -oт 10.00 до 00.00 часа :go:

toki4a
27-04-2009, 23:04
Предизвиквам SandoOne на драг 400м. Дата и място където той си реши...Още тази вечер през ноща, утре когато каже!!! За предпочитане на Бояна че пътя е хубав и е по-безопасно... Аз съм на работа до 20.00 часа така че да е след този час... Специалноооо те очаквам!!!!


Предизвиквам още....
146---> 2.0.... 1.8
156---> 2.0.... 1.8
155---> всички двигатели без 1.7

Искам само да сте СТОК. Без допълнителни доработки!....

Просто съм решил да видя, колко е загубила колата ми от мощността след газовата уредба...

Аз съм 155 2.0 92г. 141коня + 40литра ОБИКНОВЕННА газова уредба....Минал съм вече 7хил км. на газ и колата ми е запушена на бензин, така че ще се пускам на пропан бутан на гонките...

За предпочитане вечер след 22.00 часа на Бояна на новия асвалт... Гонки правя до 140км. 400м-450м.

Ако някой скучае ТАЗи вечер сега също съм навит... Утре също други ден просто ми пишете тук и ми се обадете....

Не съм се гонил откакто слагах газовата уредба и имам нужда от "тръпката"...


ЛС..
0 888 578 021 -oт 10.00 до 00.00 часа :go:
малееееееееееееее;-)

Zhivkov
27-04-2009, 23:54
Предизвиквам още....
146---> 2.0.... 1.8
156---> 2.0.... 1.8
155---> всички двигатели без 1.7



:devil:a GTV??:bad_evil:

D-I-V-A-K-A
28-04-2009, 00:08
Колега аз съм навит за спорта да се пуснем нищо, че вариятора ми се ебава ама важното е кефа ;) и после по нещо друго ( кой каквото пие ;) )

lulin racing
28-04-2009, 00:12
Венцо пак ли ще показваш старата школа какво прави :jason2: Ще дойда в неделя специялно да гледам 55-цата :afro: Стискам палци да е ненормална както преди ;)

VFTI
28-04-2009, 00:13
Дивак утре(ВТОРНИК) те очаквам 22.30 на Бояна??? Остави ми твои координати на ЛС да ти се обадя утре през деня :)


SandoOne --- ЧАКААААААММММММ ТЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!

EDIT:
Люлинчо изобщо не ми се чака до Неделя! Искам още утрееееее :):):):)
Едит: не се хаби :) не ненормална като преди :(

mirchozo
28-04-2009, 00:29
искаме клипчета от гонките

DanewRomeo
28-04-2009, 00:33
Предизвиквам още....
146---> 2.0.... 1.8
156---> 2.0.... 1.8
155---> всички двигатели без 1.7



:devil:a GTV??:bad_evil:

GTV Туин Спарк разновидностите нямат шанс...

SandoOne
28-04-2009, 08:58
Дивак утре(ВТОРНИК) те очаквам 22.30 на Бояна??? Остави ми твои координати на ЛС да ти се обадя утре през деня :)


SandoOne --- ЧАКААААААММММММ ТЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!

EDIT:
Люлинчо изобщо не ми се чака до Неделя! Искам още утрееееее :):):):)
Едит: не се хаби :) не ненормална като преди :(

Що ти е зор виждам и на клипове че колата ти е правена аз ти говора сток мотори СТОК ...... знам колко върват попринцип ти е 129,127 коня стока ти си с 141 а оня пич с 155 цата сме си сменяли за тест алфите така че затова решихме да се пускаме ....

Linkestis
28-04-2009, 09:06
Що ти е зор виждам и на клипове че колата ти е правена аз ти говора сток мотори СТОК ...... знам колко върват попринцип ти е 129,127 коня стока ти си с 141 а оня пич с 155 цата сме си сменяли за тест алфите така че затова решихме да се пускаме ....

Аааа ти с твоита бегачка ..нещо му отказваш май:Tease:
колегата ти пише че на газ ще се пуска.
От се офлянкваш:static::static:

Оф:щом си бързак с постовете,значи си бързак и със скоростите

SandoOne
28-04-2009, 09:24
Аааа ти с твоита бегачка ..нещо му отказваш май:Tease:
колегата ти пише че на газ ще се пуска.
От се офлянкваш:static::static:

Оф:щом си бързак с постовете,значи си бързак и със скоростите

Ma кажи има ли смисъл като ръчкал аз се бегам с такива дето мога да ги дръпна и дето ще има интрига виждам че бие нали му гледам алфата на клип макарче като хода за симионово мога да удара една шайба да се пуснеме на широкото на околовръстното

DJ
28-04-2009, 09:28
Що ти е зор виждам и на клипове че колата ти е правена аз ти говора сток мотори СТОК ...... знам колко върват попринцип ти е 129,127 коня стока ти си с 141 а оня пич с 155 цата сме си сменяли за тест алфите така че затова решихме да се пускаме ....

Аз до колкото знам колата на колегата вече е СТОК преди да сложи газ:no_no_no: продаде чипа(или поне го продаваше). Даже по принцип моторите на 155-цата 2.0 8V са но 143 коня не знам защо колегата Венци пише че неговия е 141 :)

acko88
28-04-2009, 09:30
Има си отправено предизвикателство,другите (семкаджийте) спрете още в зародиш с споровете кой е по,по-най задане замине темата в коша.

BillyBoy`
28-04-2009, 09:50
тука освен страх и оправдания нищо друго не надушвам

Fear
28-04-2009, 10:11
GTV Туин Спарк разновидностите нямат шанс...
Малииии, толкова ли сме зле? :blush:
Аз бих пробвал, ама хич не ме бива в състезанията. Пък и като съм без шанс, съвсем ми отива мерака. :tooth: :crazy:

dido76bg
28-04-2009, 10:15
Въпреки че моята е няма спомената, съм навит...
Колата в момента е мноооого куца - вариатора е сдухан тоталка, скоростите хъркат яко, датчика на разпределителните валова - пътува, с зимни гуми е все още, багажника е като склад... но щом е за тръпкта да гоним малко в лютеницата съм за...
Къде ще е дърпането...

DanewRomeo
28-04-2009, 10:16
Fear, повече ви идват килцата, колега :pizza:

VFTI
28-04-2009, 10:28
Sando какво се оправдаваш бе момче???

Колата ми е сток в момента... Единственото подобрение е ГАЗОВАТА УРЕДБА, която ми подобрява разхода и бъркането в джоба :upsidedwnsmiley: ....

Както казах вече 7хил км. съм с газова уредба и колата не е същата като преди, но поне ми е икономична... Искам да се дръпна да видя твоята колкоооо много върви и моята колко зле е станала :):) И по-скоро искам да разбера дали не си някой "форумен рейцър" който си представя че кара колата на тати...


Чакааааамммм тее...Какво си започнал да ми се оправдаваш от миналата седмица още!?!?!?!... Имаш един куп теми с разни бързи БМВта, Алфи и опели, а сега нещо се оправдаваш?!?!


ЧАКАМ и още някой желаещ за ТАЗИ вечер след 22.00 часа на Бояна... Днес съм тук във форума пишете ми или се свържете с мен... :):) :go: Искам да си сверя колата...Какво всички съм ви наплашил от едно време и никой не иска да се пуснеме :drinking:


П.П 2.0 8В както и 1.8 8В се предлагат с по две версии 141коня и 143 и 126 и 129к.с. :):)...Моята е 141 и върви повече от 143:Tease:

П.П 2 Fear колата ти има шанс :) Колегите те баламосват :) Даже очаквам да ме отупаш хайде тази вечер?

WhitePower
28-04-2009, 10:55
добре де може ли и аз да премеря сили с моята издухала алфичка ;)) ша ма поканите ли

Sergey_gigov
28-04-2009, 11:16
:heavy_cry: що без 1.7 :(

Zhivkov
28-04-2009, 12:01
GTV Туин Спарк разновидностите нямат шанс...

Верно, че килцата са ни в повече, ама чак па да сме издухани Не вярвам

WhitePower
28-04-2009, 12:43
:heavy_cry: що без 1.7 :(

аре ще се пуснем с тебе и ще вървъм на равно

Sergey_gigov
28-04-2009, 13:12
с 2.0 най много да падна малко ма и аз искам :Tease:

zdravio
28-04-2009, 13:32
с 2.0 най много да падна малко ма и аз искам :Tease:
Прав си изпитано е... говорим за коли сток(боксера беше 145) :Tease:

Sergey_gigov
28-04-2009, 13:39
Прав си изпитано е... говорим за коли сток(боксера беше 145) :Tease:

бе за 2.0 ако е със 16 '' джантета и без чип мога да споря

VFTI
28-04-2009, 13:48
Момчета нека да няма излишни коментари :) Да пишат в темата само хора които искат да се пуснат с моята алфа :):) И да ме потърсят или оставят координати :pizza:

Айде някой тази вечер! Никой не ми е писал ЛС...Тази вечер съм свободен и като така без много анагажименти ми се иска да направя някоя дръпка :):) Заредил съм газовата с 30литра Blueforce (цели 74ст./литъра дадох) на Petrol :go:


ЕДИТ:
Орлине перфектен си :) Аз ще ти се обадя за довечера да се доразберем по телефона :)

WhitePower
28-04-2009, 13:49
Момчета нека да няма излишни коментари :) Да пишат в темата само хора които искат да се пуснат с моята алфа :):) И да ме потърсят или оставят координати :pizza:
идвам бе
22 часа сам на бояна

mimouzunov
28-04-2009, 14:24
:Tease: някои пак е гледал бързи и яростни няколко пъти :boost:

drigata
28-04-2009, 15:11
може ли и аз да се включа ,за спорта ,но като се върна от провинцията,тоест след празниците:metal:

Fear
28-04-2009, 15:30
П.П 2 Fear колата ти има шанс :) Колегите те баламосват :) Даже очаквам да ме отупаш хайде тази вечер?
Благодаря, но аз имам още смелост, а и опит да натрупвам докато се реша да застана на чертата. :)
Както казах вече, не съм състезател, а и не ми харесва идеята за "състезания" по пътищата, които не са предназначени за такива неща. ;)

Ако някой може да предложи място, на което няма движение (стара писта, изоставен път) там съм!

oem
28-04-2009, 16:01
Ейййй... как съм ви наблизо. Много искам да се пусна с някой. Мерак ми е за кефа да се пускам. Без значение падам ли, бия ли... :) Ама няма... рука у наше село никой не иска да се пуска.

WhitePower
28-04-2009, 16:38
може ли и аз да се включа ,за спорта ,но като се върна от провинцията,тоест след празниците:metal:
Ми аз съм там
заповядай ;)
22:30 всички горе , кой с каквото може , колело , мотопед , балканче , с маратонки ...
пък който иска да се пуска

lulin racing
28-04-2009, 18:53
Всичко е навито сега и като се отиде горе започва отварянето на пакетчета със семки.Като изключа лайт пауър :clap: :drinking:

fnt
28-04-2009, 19:08
Аз съм тарикат и ще си нося тиквени семки :laughing1:

MUROMAN
28-04-2009, 19:48
Аз съм тарикат и ще си нося тиквени семки :laughing1:

Чшшш Тарикателата ,да не ме молиш после да ти сипа една шепа фъстъчки.:laughing1::tongue2::clap:

Венци ,съжалявам ,че изцапах темата ,но не издържах да отговоря на Цвятко на мислите.:Tease:

ФЕРАРИСТ
28-04-2009, 19:58
Не съм се гонил откакто слагах газовата уредба и имам нужда от "тръпката"...
Имаш ли газова на колата?????

lulin racing
28-04-2009, 20:03
Имаш ли газова на колата?????

Във момента е с газова и на пропан бутан ще се дърпа

SandoOne
28-04-2009, 20:10
Влизам в бокса батко че положението не е каквото го мислех аз му имам тела на пича ще му се обяда обещал съм му дръпката ще я има като оправа колата че си еба майката .....

VFTI
28-04-2009, 20:55
Влизам в бокса батко че положението не е каквото го мислех аз му имам тела на пича ще му се обяда обещал съм му дръпката ще я има като оправа колата че си еба майката .....



Ееееееееееееее...тцтцтцтц да не повярваш...Аз очаквах че ще отидеш първо "извън страната" в командировка и чак след това като се върнеш ще се развали.... Ама ти подрани... Нищо де...след като я оправиш можеш да се "разболееш" да отидеш на "море" или просто да я "продадеш" .....


Просто доказваш че си едно ЛАПЕ...МИШОК и форумен рейцър...Бас ловя, че нямаш и 18г.... и Алфата не е твоя а е на баща ти.... Аре сега бегай да си играеш а след 2-3 години като вземеш книжка и си купиш кола пиши... И повече да не съм ти чул ГЛАСЕЦЪТ в НИТО една тема в която се спори за бензинови двигатели, за гонки, коне за вървеж и т.н....Айде марш да цъкаш на НФС..[

ЕДИТ: ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ТЕЗИ ДУМИ!




За всички сериозни пичове, които се познаваме ...тази вечер 22.15-30 на ОМВ Бояна до Шел..

Днес и FNT ми звъня да идвал :drinking: Така че може да се съберем да си полафим и да се дръпнем :):)


Lulin racing ти ела за да видиш колата на пропан бутан и на БЕНЗИН и да знаеш какво те очаква с твоята...


Както казах ще се гоня на газ, защото на бензин съм със запушени дюзи и е сигурно 90коня :tooth:


Темата ми да остане за да съобщя резулататите от гонките и ако някой друг има предложения да ме пробва :)

Ma7e4k0
28-04-2009, 21:05
мухахахахахах тая тема ме разби от смях :drinking:

vegatta
28-04-2009, 21:06
:)..............




Ама ти нещо друго ли очакваше



все пак "брачеда" ама доста гонки и му се е строшила колата

Furious 155
28-04-2009, 21:14
Пичове не че нещо, ама вън вали...:shocking:


иначе и аз бих се попускал с който и да било, за кеф, но някъде където няма движение и заплаха от отнемане на свидетелството ми за управление...както каза колегата:

Както казах вече, не съм състезател, а и не ми харесва идеята за "състезания" по пътищата, които не са предназначени за такива неща. ;)
Ако някой може да предложи място, на което няма движение (стара писта, изоставен път) там съм!

toki4a
28-04-2009, 21:19
малко сме си далече иначе щтеше да има и пазарджишко присъствие има и едно бавно жетеде мое и с него да се пробвате:Tease:

toki4a
28-04-2009, 21:26
:Tease: някои пак е гледал бързи и яростни няколко пъти :boost:

и ас си мислия че са достаа:Tease:

SandoOne
28-04-2009, 21:29
Ееееееееееееее...тцтцтцтц да не повярваш...Аз очаквах че ще отидеш първо "извън страната" в командировка и чак след това като се върнеш ще се развали.... Ама ти подрани... Нищо де...след като я оправиш можеш да се "разболееш" да отидеш на "море" или просто да я "продадеш" .....


Просто доказваш че си едно ЛАПЕ...МИШОК и форумен рейцър...Бас ловя, че нямаш и 18г.... и Алфата не е твоя а е на баща ти.... Аре сега бегай да си играеш а след 2-3 години като вземеш книжка и си купиш кола пиши... И повече да не съм ти чул ГЛАСЕЦЪТ в НИТО една тема в която се спори за бензинови двигатели, за гонки, коне за вървеж и т.н....Айде марш да цъкаш на НФС..




За всички сериозни пичове, които се познаваме ...тази вечер 22.15-30 на ОМВ Бояна до Шел..

Днес и FNT ми звъня да идвал :drinking: Така че може да се съберем да си полафим и да се дръпнем :):)


Lulin racing ти ела за да видиш колата на пропан бутан и на БЕНЗИН и да знаеш какво те очаква с твоята...


Както казах ще се гоня на газ, защото на бензин съм със запушени дюзи и е сигурно 90коня :tooth:


Темата ми да остане за да съобщя резулататите от гонките и ако някой друг има предложения да ме пробва :)

Само за Баща ми не говори така ТОЙ НЕ Е СРЕД НАС .....
да знаеш аз си я купих не говори аз ще ти се обяда обещавам ти имаш гонката няма да рискувам със разбити носачи ......

164 td
28-04-2009, 21:34
Смях в залата!

ФЕРАРИСТ
28-04-2009, 21:44
Във момента е с газова и на пропан бутан ще се дърпа
Бравос, мноо хубаво, надявам се да намачка тоя и оня, по възможност някой дето си мисли че колата като има газово и на бенз е пълна боза.......

toki4a
28-04-2009, 21:58
Само за Баща ми не говори така ТОЙ НЕ Е СРЕД НАС .....
да знаеш аз си я купих не говори аз ще ти се обяда обещавам ти имаш гонката няма да рискувам със разбити носачи ......

колега и ас си мислия че тук не си правввнеможе така да се говори според мен и то точно тук!!!!

toki4a
28-04-2009, 22:00
Ееееееееееееее...тцтцтцтц да не повярваш...Аз очаквах че ще отидеш първо "извън страната" в командировка и чак след това като се върнеш ще се развали.... Ама ти подрани... Нищо де...след като я оправиш можеш да се "разболееш" да отидеш на "море" или просто да я "продадеш" .....


Просто доказваш че си едно ЛАПЕ...МИШОК и форумен рейцър...Бас ловя, че нямаш и 18г.... и Алфата не е твоя а е на баща ти.... Аре сега бегай да си играеш а след 2-3 години като вземеш книжка и си купиш кола пиши... И повече да не съм ти чул ГЛАСЕЦЪТ в НИТО една тема в която се спори за бензинови двигатели, за гонки, коне за вървеж и т.н....Айде марш да цъкаш на НФС..




За всички сериозни пичове, които се познаваме ...тази вечер 22.15-30 на ОМВ Бояна до Шел..

Днес и FNT ми звъня да идвал :drinking: Така че може да се съберем да си полафим и да се дръпнем :):)


Lulin racing ти ела за да видиш колата на пропан бутан и на БЕНЗИН и да знаеш какво те очаква с твоята...


Както казах ще се гоня на газ, защото на бензин съм със запушени дюзи и е сигурно 90коня :tooth:


Темата ми да остане за да съобщя резулататите от гонките и ако някой друг има предложения да ме пробва :)

колеега мислия ,че не си прав така да говориш и точно тук!!!!!!!!!!

WarsteineR
28-04-2009, 22:10
Ахах яко.. айде аз съм навит да видиш как въври 1.8ТС ..само трябва да си доидеш на габрово, гледам си ЕВ... ии ще се разберем :priest: :crazy:

toki4a
28-04-2009, 22:19
Ееееееееееееее...тцтцтцтц да не повярваш...Аз очаквах че ще отидеш първо "извън страната" в командировка и чак след това като се върнеш ще се развали.... Ама ти подрани... Нищо де...след като я оправиш можеш да се "разболееш" да отидеш на "море" или просто да я "продадеш" .....


Просто доказваш че си едно ЛАПЕ...МИШОК и форумен рейцър...Бас ловя, че нямаш и 18г.... и Алфата не е твоя а е на баща ти.... Аре сега бегай да си играеш а след 2-3 години като вземеш книжка и си купиш кола пиши... И повече да не съм ти чул ГЛАСЕЦЪТ в НИТО една тема в която се спори за бензинови двигатели, за гонки, коне за вървеж и т.н....Айде марш да цъкаш на НФС..




За всички сериозни пичове, които се познаваме ...тази вечер 22.15-30 на ОМВ Бояна до Шел..

Днес и FNT ми звъня да идвал :drinking: Така че може да се съберем да си полафим и да се дръпнем :):)


Lulin racing ти ела за да видиш колата на пропан бутан и на БЕНЗИН и да знаеш какво те очаква с твоята...


Както казах ще се гоня на газ, защото на бензин съм със запушени дюзи и е сигурно 90коня :tooth:


Темата ми да остане за да съобщя резулататите от гонките и ако някой друг има предложения да ме пробва :)


Ахах яко.. айде аз съм навит да видиш как въври 1.8ТС ..само трябва да си доидеш на габрово, гледам си ЕВ... ии ще се разберем :priest: :crazy:

И ас сам навит да се пусна с 2.0 8 в на гас

acko88
28-04-2009, 22:24
уххх малеле :upsidedwnsmiley: форума се запали от толко рацери,ама само тук нали :respect::respect::respect::clap::clap::clap::laug hing1::laughing1::laughing1::laughing1:

toki4a
28-04-2009, 22:33
уххх малеле :upsidedwnsmiley: форума се запали от толко рацери,ама само тук нали :respect::respect::respect::clap::clap::clap::laug hing1::laughing1::laughing1::laughing1:

не е верно у пазарджик ги има секи ден:Tease:!!!
тук как се трошат коли то го нема у целио святт;0

vegatta
28-04-2009, 22:57
уххх малеле :upsidedwnsmiley: форума се запали от толко рацери,ама само тук нали :respect::respect::respect::clap::clap::clap::laug hing1::laughing1::laughing1::laughing1:

Щом така си мислиш


http://www.youtube.com/watch?v=xFoQUdFsZRw
http://www.youtube.com/watch?v=x32IHd_ssgM
http://www.youtube.com/watch?v=9ghjXPQaT4s
http://www.youtube.com/watch?v=F5sX9Or77V0
http://www.youtube.com/watch?v=p_w0IAMndjI
http://www.youtube.com/watch?v=jWXR3Igfczg
http://www.youtube.com/watch?v=KzCrVXwo5xQ
http://www.youtube.com/watch?v=z-2Eu7QrRZU
http://www.youtube.com/watch?v=M_kFMzmaLZ8
http://www.youtube.com/watch?v=1HB-QvczH7Q

ФЕРАРИСТ
28-04-2009, 23:26
Тия гонки що не ги снимат в края им, а се в началото.....

vegatta
28-04-2009, 23:36
и в края има малко


http://www.youtube.com/watch?v=MY_EQXavkn8
http://www.youtube.com/watch?v=C080BY51qfk
http://www.youtube.com/watch?v=jglcMtOv1SA

fnt
28-04-2009, 23:54
Успокойте малко страстите, срещата се състоя :Tease:

The_Game
28-04-2009, 23:56
не е верно у пазарджик ги има секи ден:Tease:!!!
тук как се трошат коли то го нема у целио святт;0



Някой си носят картофи в багажника даже :laughing1:

soldier
28-04-2009, 23:56
Успокойте малко страстите, срещата се състоя :Tease:

Дайте инфо

fnt
28-04-2009, 23:59
Предлагам двамата да си кажат. Имаше и клипче :respect:

VFTI
29-04-2009, 00:00
Резулататите от тази вечер!


Тръгнах от нас към 21.30 часа...
и съответно заредих малко от онова готиното гориво:Tease:
http://media.snimka.bg/2814/011883873.jpg

НА БОЯНА БЕШЕ СУХО и перфектно за гонки :):)

След това се качих към бояна...Бях подранил доста но се отпуснах и послушах музика...Към 22.15-20 дойде Whitepower... И след още 5 мин дойде SandONE...
Вече и fnt беше на линия...
http://media.snimka.bg/2814/011883874.jpg
Изпихме по едно пепси...побъбрихме и решихме да видим какви ще са резултатите :pizza:

Аааа и колегата mimo_ дойде.... Таааа него го качих в Алфата ми за да е навигатор:clap: и за да снима...Налиииии всички искахте видео видео видео...ей ви ся видео :)
Проблема е че той нещо много се надъха и докато викаше "даваййййййй даваййййййй дръжжжжжжж аааааааааааааааа" и т.н... е спрял малко видеото по-рано.... Все пак SandoOne ще потвърди резултата...А той е че си беше зад мен и през цялото време му гледах фаровете в страничното и в огледалото за задно виждане...Разликата 1 кола в моя полза от задната ми броня....

Ето и клипа! Бешеееее многооо добър, но се карайте на mimo_ че е натиснал копчето случайно по рано от вълнение:respect:

http://www.youtube.com/watch?v=MRkm_HAdExc


Ето още няколко снимки:
http://media.snimka.bg/2814/011883889.jpg

http://media.snimka.bg/2814/011883872.jpg

ИЗВОДИ!!!

SandoOne е наистина сериозно момче и се ИЗВИНЯВАМ че го нарекох мишок и останалите неща и т.н....Бих казал че е голям фен и пич:drunk::drunk: Колата му върви доста прилично, но абсолютно НОРМАЛНО за 1.8 144коня 156...Нито повече нито по-малко :upsidedwnsmiley: В крайна сметка важно е удоволствието :):)

Ma7e4k0
29-04-2009, 00:07
Happy End

mirchozo
29-04-2009, 00:17
"разгеле" дето има една приказка, най-сетне някакъв резултат, поздрави от мен, въпреки че не одобрявам това което правите в града

SandoOne
29-04-2009, 00:25
Трябва поняга да се изхаби малко гориво ..... то там не е град

mimo_
29-04-2009, 00:37
Хехе как ми сипа с големия "Черпак"
Еми това е..... то резултата беше ясен, върнахте ме 6-7 годинки назад:) за което съм ви благодарен:)

DanewRomeo
29-04-2009, 00:37
Eвалата, момци!

Djalev
29-04-2009, 00:40
Е това е вече нещо... а не само валиране на клавиатури !
Тая тема дано стане за пример !

SandoOne
29-04-2009, 00:48
Още малко снимки :) :twisted: извинявам се за качеството на снимките Всичко за Спорта

Absente_
29-04-2009, 01:45
Предизвиквам още....
146---> 2.0.... 1.8
156---> 2.0.... 1.8
155---> всички двигатели без 1.7

жалко че не предизвикваш 1.6 :drinking:

ФЕРАРИСТ
29-04-2009, 03:44
Ц-ц-ц-ц......можело и на газ значи....

sa6o_roman
29-04-2009, 05:02
Поздравления!!!
Първата сериозна тема от тип "пишкомер", от много време насам.

lulin racing
29-04-2009, 07:18
как го отнесе на старта като куцо пиле домат :roll2: евалата венци

Novachev
29-04-2009, 07:42
VFTI Ще идваш ли на пролетния италфест в Трявна аз съм навит за гонка там. Че на предния фест когато караше на бензин времето ти беше почти като моето с разлика 0,1 секунда

Fear
29-04-2009, 08:57
Браво за ентусиазма и гонката, иначе - лоши рацери, правят глупости по пътищата! :Tease:
Сега съжалявам, че не дойдох, макар и само да погледам. :blush:
Следващият път ще се постарая да дойда. :)

koolio
29-04-2009, 09:52
Браво, пичове, най-сетне някой да се покаже на писта, а не само във форума! Трябва да ви посетя някой път.

Yureti
29-04-2009, 10:10
Уффф... зер и аз некой ден сколасам да дойда...
:heavy_cry:

Tie
29-04-2009, 10:44
Еииийй - ша та пляскам с дизеловата "сила" :Tease: Майтапа настрана, трябва да се пробваме с "многоклапанната" 155-ца някой път и да се посмееме, че отдавна не съм те виждал :clap:

SandoOne
29-04-2009, 13:28
Като оправа носачите пак ще направиме некоя дръпка ама нека да събереме повече ... казваме дата и сме горе набояна :)

acko88
29-04-2009, 15:25
жалко че не предизвикваш 1.6 :drinking:

С 1.6 просто има резултати :devil::devil::devil::devil::devil:

Tie
29-04-2009, 16:34
Какви?

164 td
29-04-2009, 18:33
Мисля никои не е очаквал различен резултат.Ама чета другите теми и ми става интересно как 156-така бие БМВ-та,фолксвагени и кво ли не.Значи колегата със 155 треба да ги прескача направо.

Absente_
29-04-2009, 18:48
Какви?

много палави :drinking::respect:

The_Game
29-04-2009, 18:53
мен 156 1.8 на 300-350м е пред мен с калник и предна врата. Това със 60кг товар в багажника.

lulin racing
29-04-2009, 18:54
Значи ти е много зле колата ;)

SandoOne
29-04-2009, 19:12
Стига бе и мойта е зле аз кво да кажа ама се дръпнах
няма такова нещо сигорен съм че 1.8 16 В ще бие 1.8 8В там разликата е 15 коня ако са сток двигателите де ....

WhitePower
29-04-2009, 19:20
аз също мога да се пусна с 1.6 , 1.7 с моята 2.0 16В
варианта да падна е голям щотот моята алфа на 400000 много не бяга вече

SandoOne
29-04-2009, 19:27
Мойта е сигорно на 250 , 300 000 хиляди ще я провера щото почна да се чупи щом я купих там некъде е :) поне така си мисля :)

The_Game
29-04-2009, 19:32
Значи ти е много зле колата ;)

Може просто казвам от личен опит. Пък и 156-цата уж я дават по лека и по бърза от 155-ца със същия мотор. Но незнам :)

Но наистина може да ми е зле колата, щом с откачен дебитомер върви повече, значи нещо не е съвсем в ред :(

ancho
29-04-2009, 19:33
:):):) Bravo че сте се дръпнали.

Иначе алфата ти вярно ли е на 400к. :) И предполагам не си правил ремонти :)


Иначе дайте малко инфо относно самото управление по време на такъв тип врътка. Защото аз съм аматьор и онзи ден си симулирах нещо подобно ама бяхме 3ма човека и нещо не стана както трябва. 1ва и 2ра в какви обороти ги вкарвате и т.н :) Сори за аматьорския въпрос ама съм си такъв и за това :) мен на повече от 5хиляди оборота ме е страх да я вкарам, даже и до толкова не стигам :)

164 td
29-04-2009, 19:36
А трябва под 5000 да не падаш!

The_Game
29-04-2009, 19:48
А трябва под 5000 да не падаш!


Аз съм забелязал, че при 6300 6400 вече се усеща как и свършва силата. Не говоря за 6500 като стигне прекъсвача. Аз сменям точно като влезне в лютеницата -6300 някъде. Без чип поголемите обороти са само бучане според мен :?

SandoOne
29-04-2009, 20:03
:):):) Bravo че сте се дръпнали.

Иначе алфата ти вярно ли е на 400к. :) И предполагам не си правил ремонти :)


Иначе дайте малко инфо относно самото управление по време на такъв тип врътка. Защото аз съм аматьор и онзи ден си симулирах нещо подобно ама бяхме 3ма човека и нещо не стана както трябва. 1ва и 2ра в какви обороти ги вкарвате и т.н :) Сори за аматьорския въпрос ама съм си такъв и за това :) мен на повече от 5хиляди оборота ме е страх да я вкарам, даже и до толкова не стигам :)

На дръпката с венци до 7 000 стигах :) тва е алфата дълги скорости сички алфи са такива Прекъсвача ми е на 7500 оборота :)

CrazyElement
29-04-2009, 20:04
:):):) Bravo че сте се дръпнали.

Иначе алфата ти вярно ли е на 400к. :) И предполагам не си правил ремонти :)


Иначе дайте малко инфо относно самото управление по време на такъв тип врътка. Защото аз съм аматьор и онзи ден си симулирах нещо подобно ама бяхме 3ма човека и нещо не стана както трябва. 1ва и 2ра в какви обороти ги вкарвате и т.н :) Сори за аматьорския въпрос ама съм си такъв и за това :) мен на повече от 5хиляди оборота ме е страх да я вкарам, даже и до толкова не стигам :)

Ancho наще колици ги дават , че максималната мощност им е на 6400 оборота ( тогава е 155 коня , поне аз така мисля де :) ). Такаче предполагам ако сменяш там някаде трябва да си 6400-6450.

abart_
29-04-2009, 20:22
....... тва е алфата дълги скорости сички алфи са такива ....

Точно обратното,скоростите са им доста къси,но оборотите са повечко

The_Game
29-04-2009, 20:28
Точно обратното,скоростите са им доста къси,но оборотите са повечко


Дълга първа, нормална 2ра и 3 та, къса 4та и много къса 5та :) Това е според мен.

VFTI
29-04-2009, 20:34
The Game имаш много голям шанс срещу 1.8 156... Както и люлина каза... Все пак ако не караш с АГУ и ако не караш с още един човек до теб :pizza:

mimo_ добре си хапва :pizza::Tease::Tease: ама добре че беше той че иначе нямаше да мога да го дръпна...

Иииии както казах.... Внимавайте да не срещнете някоя Астра Ф ГСи 115коня 8В че ще забравите колко ви вървят алфите по 140коня:upsidedwnsmiley:

П.П The legend 155 сектааааааааааааааааааа :go:

VFTI
29-04-2009, 20:36
Еииийй - ша та пляскам с дизеловата "сила" :Tease: Майтапа настрана, трябва да се пробваме с "многоклапанната" 155-ца някой път и да се посмееме, че отдавна не съм те виждал :clap:

Ей сега като се позатопли времето ще се видим на бояна :) :) Само ще сложа Vitogas ииии :go:

SandoOne
29-04-2009, 20:37
Точно обратното,скоростите са им доста къси,но оборотите са повечко

Аз на 2 ра 110 километра на прекъсвач съм дигал и ако не е дълга незнам

Flame
29-04-2009, 20:44
И първа е къса,като всички скорости на алфата,те затва туин спарковете се вкарват в такива филми с гръмнали мотори,високооборотни с къси скорости,ма мен си ме радват:upsidedwnsmiley:

abart_
29-04-2009, 20:46
Аз на 2 ра 110 километра на прекъсвач съм дигал и ако не е дълга незнам

май не разбра какво съм написъл ,както и да е не ми се спори :cheers:

SandoOne
29-04-2009, 20:51
май не разбра какво съм написъл ,както и да е не ми се спори :cheers:

Да де забравих че вие сте майтори и всичко разбирате без лоши чувства :cheers:

abart_
29-04-2009, 20:56
на ВИЕ ли си говорим :Tease:
ай стига спам

MILEN 76
29-04-2009, 21:25
Мамка му много далеч за състезания ма не сам и състезател мойта е с чип долу горе до 145коня ги докарва ама кой от тях е вътре един господ знае :screwy:

Novachev
29-04-2009, 21:38
Ancho наще колици ги дават , че максималната мощност им е на 6400 оборота ( тогава е 155 коня , поне аз така мисля де :) ). Такаче предполагам ако сменяш там някаде трябва да си 6400-6450.

Ако сменя там ще е по бавен пробвано е някуде около 7 е истината но ако прекъсвача е на 7200 има голяма вероятност да се "изтърве" а така се дърпа много назад.

SandoOne
29-04-2009, 21:44
Ако сменя там ще е по бавен пробвано е някуде около 7 е истината но ако прекъсвача е на 7200 има голяма вероятност да се "изтърве" а така се дърпа много назад.


Там е , там е истината :)

WarsteineR
29-04-2009, 21:46
Мда колегата Novachev е прав, ако колата е 156 1.8тс и е сток мотор на 7к е най-пъргава.. стига да не изтървате скорости щото по-трудничко се вкарва на 7000 :Tease:.
аа относно тва да ме бие 155 на газ .. не ми се вярва ако ще и 2.0 16в да е :respect:, нямам нищо против да пробвам същата и без да е с газова, стига да има навитаци наблизо :lupe: :Bolt:

wrc
29-04-2009, 21:59
Аз съм на близо,моа те пробвам ако искаш:upsidedwnsmiley::Tease:

WarsteineR
29-04-2009, 22:11
хаха :shocking:. Ами ако си свободен утре вечер може да си направим едно петролче ;) силен си ми, но за спорта ще е интересно :drinking:

SandoOne
29-04-2009, 22:16
хаха :shocking:. Ами ако си свободен утре вечер може да си направим едно петролче ;) силен си ми, но за спорта ще е интересно :drinking:
Срещу 2.5 няма да можеш виж с 2.0 155ца пробвай :)

vegatta
29-04-2009, 22:19
Срещу 2.5 няма да можеш виж с 2.0 155ца пробвай :)

а що не се пробвате срещу някое ЖТД

nightroller
29-04-2009, 22:24
а що не се пробвате срещу някое ЖТД
аз бих се метнал горе с голямо удоволствие ама не се натискам особено :)

SandoOne
29-04-2009, 22:26
а що не се пробвате срещу някое ЖТД

Твойта върви батко :) ....

vegatta
29-04-2009, 22:44
Твойта върви батко :) ....

по принцип говоря
Не става въпрос за мойта

SandoOne
29-04-2009, 22:45
по принцип говоря
Не става въпрос за мойта

1.9 с чип ще е интересно например или 2.4 ЖТД сток

wrc
29-04-2009, 22:46
хаха :shocking:. Ами ако си свободен утре вечер може да си направим едно петролче ;) силен си ми, но за спорта ще е интересно :drinking:

Aде 19,30 на петрол да пием по лимонада,пък дръпката сигурно друг път,че съм за смяна на ремъци и ролки.

vegatta
29-04-2009, 22:51
1.9 с чип ще е интересно например или 2.4 ЖТД сток

пробвай с 1.9 без чип тогава ще е интересно

WhitePower
29-04-2009, 23:06
сега като навинтя пунтото мога да се пробвам срещу всички дизеляци

VFTI
29-04-2009, 23:11
Мда колегата Novachev е прав, ако колата е 156 1.8тс и е сток мотор на 7к е най-пъргава.. стига да не изтървате скорости щото по-трудничко се вкарва на 7000 :Tease:.
аа относно тва да ме бие 155 на газ .. не ми се вярва ако ще и 2.0 16в да е :respect:, нямам нищо против да пробвам същата и без да е с газова, стига да има навитаци наблизо :lupe: :Bolt:


Аххх вие с тия бързи 1.8 156 ... Не се научихте да не се превъзнасяте толкоооовааа много...:grandpa::grandpa: Както казах...ще ви мине път някоя астра 115коня и ще се чудите от къде ви е дошло...И колега без лоши чувства, но случайно да видя какво стана на клипа? С двама човека в колата...

Тааа давайте го по-кротко и не се превъзнасяйте за да няма после :blush::blush::blush:

Колите ви вървят много добре като за 1.8...но нищо повече....

ФЕРАРИСТ
29-04-2009, 23:13
аа относно тва да ме бие 155 на газ .. не ми се вярва ако ще и 2.0 16в да е :respect:, нямам нищо против да пробвам същата и без да е с газова, стига да има навитаци наблизо :lupe: :Bolt:
Ако махне 100 кила от купето, и без особен сиромашки тунинг да има мое да те тресне......

SandoOne
29-04-2009, 23:39
Незнам са влизам в бокса може и по бърза да стане знаеш ли бех си приготвил пари за чип ама сега ще отидат за носачи ..... има много работа по мойта

Zhivkov
29-04-2009, 23:59
Аз се надявам, някой с ГТВ да отиде и да се пробва да видим дали килцата са толкоз от значение:unsure:

:cheers:

D-I-V-A-K-A
30-04-2009, 00:01
Аз се надявам, някой с ГТВ да отиде и да се пробва да видим дали килцата са толкоз от значение:unsure:

:cheers:

Колега нормално е да са от значение при положение, че двигателите са 1:1 а и скотостните кутий не се различават особенно ;)

Zhivkov
30-04-2009, 00:12
Колега нормално е да са от значение при положение, че двигателите са 1:1 а и скотостните кутий не се различават особенно ;)


Прав си!, ама аз пък съм си Уптимист:cheers:

The_Game
30-04-2009, 00:12
Аз се надявам, някой с ГТВ да отиде и да се пробва да видим дали килцата са толкоз от значение:unsure:

:cheers:

HINT: Килограмите са най-големия фактор.

Zhivkov
30-04-2009, 00:29
HINT: Килограмите са най-големия фактор.

е защо.....?? първо не са дълги не са високи като отвриш капака има място за хладилник, а в сащото време са тежки кое?? тежи толкоз и защо са ги нправили толкоз тежки като се води за спортен автомобил.

lulin racing
30-04-2009, 00:48
Стига бе и мойта е зле аз кво да кажа ама се дръпнах
няма такова нещо сигорен съм че 1.8 16 В ще бие 1.8 8В там разликата е 15 коня ако са сток двигателите де ....

Дали тая от подписа ще я биеш 1.8 8в ? Ако искаш в неделя мога да се кача на бояна със 100 процентов заминал съединител,с развален дебитомер и пак да се пробваме?!И без това гледам да я дотроша по-бързо да влиза в бокса

WarsteineR
30-04-2009, 01:35
Хах ама да ви кажа, не аз се превъзнасям много... просто написах че искам да се пробвам. От кола до кола и от шофьор до шофьор разлика много, VFTI като виден рейсър би трябвало да го знаеш :cheers:. Пак казвам докато не ме бие такава няма да съм съгласен с теб! Смея да твърдя че колата ми е в перфектно техническо състояние.. не като на колегата сандо(400000 както каза) знам свойте способности, както и на колата! Не разбирам кво лошо има някой да ми докаже че 155 върви повече:roll:. Все пак не ми се пише напразно, като намеря колега с такава ще споделя какво е станало. Хайде лека и безавариина :BIGsmile:

WarsteineR
30-04-2009, 01:41
Aде 19,30 на петрол да пием по лимонада,пък дръпката сигурно друг път,че съм за смяна на ремъци и ролки.
:offtopic:
Колега амии аз ми беше мерака да се замерим, пиши като я вкараш в кондиция, пък тъкмо ще комбинираме и лимонадата с дръпката :cheers:, а може и да се съберем повечко алфмобили да си направим сверки като хората аз познавам от търновлиите Кънчев и Лъчо.. ще се разберем Поздрави :afro:

SandoOne
30-04-2009, 01:44
Хах ама да ви кажа, не аз се превъзнасям много... просто написах че искам да се пробвам. От кола до кола и от шофьор до шофьор разлика много, VFTI като виден рейсър би трябвало да го знаеш :cheers:. Пак казвам докато не ме бие такава няма да съм съгласен с теб! Смея да твърдя че колата ми е в перфектно техническо състояние.. не като на колегата сандо(400000 както каза) знам свойте способности, както и на колата! Не разбирам кво лошо има някой да ми докаже че 155 върви повече:roll:. Все пак не ми се пише напразно, като намеря колега с такава ще споделя какво е станало. Хайде лека и безавариина :BIGsmile:

Еми тогава се пуснете

SandoOne
30-04-2009, 01:46
Дали тая от подписа ще я биеш 1.8 8в ? Ако искаш в неделя мога да се кача на бояна със 100 процентов заминал съединител,с развален дебитомер и пак да се пробваме?!И без това гледам да я дотроша по-бързо да влиза в бокса

Некой път в тунела на Люлин там иначе са до бояна ем близо съгласен .... от Сфетора в посока Вардар - Западен парк почваме като пресечеме транвайните линий до края на тунела :) ма ако направа още една дръпка мога на пътя да остана че и при мене работите са сериозни ....

WarsteineR
30-04-2009, 01:51
Далечко сме колега:unsure: иначе с удоволствие. Да допълня със 155 съм се гонил само с 1.7 боксер мотора и бая бой яде.. затова така ми се бори с такава съученичка на моята:starwars:

SandoOne
30-04-2009, 01:57
Далечко сме колега:unsure: иначе с удоволствие. Да допълня със 155 съм се гонил само с 1.7 боксер мотора и бая бой яде.. затова така ми се бори с такава съученичка на моята:starwars:

Стига да ти е наред колата много ще накжеш фен съм на 156 така че съм пристрастен затова с 155 ще се пускам :) абе с квото падне 1 бмв пати за сега ....

TRENDi
30-04-2009, 04:01
... Да допълня със 155 съм се гонил само с 1.7 боксер мотора и бая бой яде.....

Обърка се нещо за мотора :waving:. Иначе 2-ка 156 ми прави бинокъл и не се закачам с тях :crazy:.

lulin racing
30-04-2009, 08:08
Некой път в тунела на Люлин там иначе са до бояна ем близо съгласен .... от Сфетора в посока Вардар - Западен парк почваме като пресечеме транвайните линий до края на тунела :) ма ако направа още една дръпка мога на пътя да остана че и при мене работите са сериозни ....

Ако по някакаква случайност се дърпам АЗ,се дърпам само на бояна! В тунела на люлин има много трафик,а и от Западен парк....светофара до началото на тунела) съм на 140........ докрая колко ще е??? Главата още несъм решил да си троша както и на околните ;) А от клипа на Венци просто видях как те изтегли брутално.Явно приятелю хич не ти е в час колицата и аз се чудя след тоя клип как ги бягаш тия БМВ-та по 200 коня! БТВ тая изкорубена 55-ца от подписа върви колкото 2.0 16в или повече зависи от колата и шофера ! Някой път ще се засечеме на Бояна ;) Поздрави

D-I-V-A-K-A
30-04-2009, 09:55
Ако по някакаква случайност се дърпам АЗ,се дърпам само на бояна! В тунела на люлин има много трафик,а и от Западен парк....светофара до началото на тунела) съм на 140........ докрая колко ще е??? Главата още несъм решил да си троша както и на околните ;) А от клипа на Венци просто видях как те изтегли брутално.Явно приятелю хич не ти е в час колицата и аз се чудя след тоя клип как ги бягаш тия БМВ-та по 200 коня! БТВ тая изкорубена 55-ца от подписа върви колкото 2.0 16в или повече зависи от колата и шофера ! Някой път ще се засечеме на Бояна ;) Поздрави

Слави споко бе брат ;) Не се нерви то ще си проличи всичко, няма смисъл сега да се палиш. Аз съм 100% сигурен, че ще му скъсаш шортите. :boxing:

VFTI
30-04-2009, 10:48
Ако по рано имаше такива теми...изобщо нямаше да си слагам газова уредба а щях редовно да се разхождам по търновско, габровско и софийско за да демонстрирам какво значи АЛФА РОМЕО ДВИГАТЕЛ TS два вала 8 клапана :boxing: Ама да не влизаме в задочни спорове :crazy: Момчета...НЕ всичко е коне...

http://alfisti.bg/index.php?step=module_action&modname=blog&modaction=view&blog_id=14&template=alfisti&lang=2

Иначе сектата 155 нееднократко е показала, че 156 е кола за по-комфортно пътуване спрямо 155 отколкото за гонки :waving: :waving:

Yureti
30-04-2009, 11:38
Днес ще се събирате ли ?:crazy:

toki4a
30-04-2009, 19:27
сега като навинтя пунтото мога да се пробвам срещу всички дизеляци

аз ,лично не ти го препоръчваммм:roll2::crazy:,да на колегата дизела нещто не върви напоследък така ,че мое и се пробвате:roll2:,ама си земете баия бира !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vegatta
30-04-2009, 23:59
Аххх вие с тия бързи 1.8 156 ... Не се научихте да не се превъзнасяте толкоооовааа много...:grandpa::grandpa: Както казах...ще ви мине път някоя астра 115коня и ще се чудите от къде ви е дошло...И колега без лоши чувства, но случайно да видя какво стана на клипа? С двама човека в колата...

Тааа давайте го по-кротко и не се превъзнасяйте за да няма после :blush::blush::blush:

Колите ви вървят много добре като за 1.8...но нищо повече....

нещо гледам че 2-3 поста споменаваш тия бързи Астри и с 8 клапана

Дане би такава да ти е сипала нещо та толкова те е страх от тях

vegatta
01-05-2009, 00:08
сега като навинтя пунтото мога да се пробвам срещу всички дизеляци

немаш ядове :Yeeeehaaa:


мойта е сток


твойта е .............. нема да говорим


аз се пускам със всичко така че нема проблеми и да се пусна с теб тамун ще си свериш колата

Ици ми взима 1/3 от 400 м.

Mitko_155
01-05-2009, 00:51
немаш ядове :Yeeeehaaa:


мойта е сток


твойта е .............. нема да говорим


аз се пускам със всичко така че нема проблеми и да се пусна с теб тамун ще си свериш колата

Ици ми взима 1/3 от 400 м.
Какво време даваш на 400м. с това ГТД колега.

slav40
01-05-2009, 09:38
Тва ЖТД ако е сток няма да е под 17 на Божура!

Tie
01-05-2009, 13:57
А чипнато под 16 :mrgreen:

WhitePower
01-05-2009, 23:25
:rockon:а а под 15

Furious 155
01-05-2009, 23:35
нещо гледам че 2-3 поста споменаваш тия бързи Астри и с 8 клапана

Дане би такава да ти е сипала нещо та толкова те е страх от тях

ами като видях параметрите на колата като килограми, ускорението 0-100 и макс. въртящият момент на мотора в кои обороти е, а колата е 115 коня :)! Ето справка:http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7776.html

The_Game
01-05-2009, 23:50
ами като видях параметрите на колата като килограми, ускорението 0-100 и макс. въртящият момент на мотора в кои обороти е, а колата е 115 коня :)! Ето справка:http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/7776.html


E да ама макс. въртящ момент за какво ми е в 2600об ? Като смениш на по висока предавка и паднат оборотите къде остават 2600-те оборота и максималния въртящ момент ?


За 200-те кг по малко съм съгласен.
Астрата има 108hp/тон
155-ца 1.8 8V има 102hp/тон

Сяда в астрата един 60-70кг човек и вече килограмите са изравнени.
Остава разликата в динамиката на моторите и предавателните числа.

slav40
02-05-2009, 11:53
E да ама макс. въртящ момент за какво ми е в 2600об ? Като смениш на по висока предавка и паднат оборотите къде остават 2600-те оборота и максималния въртящ момент ?


За 200-те кг по малко съм съгласен.
Астрата има 108hp/тон
155-ца 1.8 8V има 102hp/тон

Сяда в астрата един 60-70кг човек и вече килограмите са изравнени.
Остава разликата в динамиката на моторите и предавателните числа.

Алфата сама ли ще се кара!?

The_Game
02-05-2009, 12:16
Алфата сама ли ще се кара!?


Приемам, че и двамата шофьори са еднакво тежки и с еднакви умения, затова не сложих шофьора в сметката.

D-I-V-A-K-A
02-05-2009, 12:33
Приемам, че и двамата шофьори са еднакво тежки и с еднакви умения, затова не сложих шофьора в сметката.

Хахахахахах е нали разликата в килограмите, ще се запази като и двамата тежите еднакво? :Tease:

SandoOne
02-05-2009, 12:57
Сега наскоро се возих в една Астра 2.0 ДТИ незнам ква беше полицайска ако ти кажа как върви с нищо в града не можеш да избегаш онея си признават че са ги подсилили ама кво са им слагали незнам иначе най - големите бози са 1.4 :) от астрите

Mury
02-05-2009, 15:01
Сега наскоро се возих в една Астра 2.0 ДТИ незнам ква беше полицайска ако ти кажа как върви с нищо в града не можеш да избегаш онея си признават че са ги подсилили ама кво са им слагали незнам иначе най - големите бози са 1.4 :) от астрите

Даааа и случайно този мотор на Опел ДТЦИ,е 1.9 ЖТД:clap::clap::clap:

SandoOne
02-05-2009, 18:20
Даааа и случайно този мотор на Опел ДТЦИ,е 1.9 ЖТД:clap::clap::clap:

бе незнам кво е ама е като полицайските Крайслери едно време километража им е до 200 и 170 от рас ги дигат тва астрите са новия вариант .....

vsd
06-05-2009, 09:19
Сега наскоро се возих в една Астра 2.0 ДТИ незнам ква беше полицайска ако ти кажа как върви с нищо в града не можеш да избегаш онея си признават че са ги подсилили ама кво са им слагали незнам иначе най - големите бози са 1.4 :) от астрите

е чак с нищо да не можеш да избягаш :flamingdevil:

SandoOne
06-05-2009, 13:56
е чак с нищо да не можеш да избягаш :flamingdevil:

В града с кво да им избягаш то може ама не е една патрулка камери има на много места един френд изгоре за месец 200 лева глоба за бягане от патрулка

DiStefano
09-05-2009, 09:19
Даааа и случайно този мотор на Опел ДТЦИ,е 1.9 ЖТД:clap::clap::clap:

бат Мъро ЦДТИ е ...
и да верно е 1.9 ЖТД
и малко понавървява повече от Алфата

ronin_
11-05-2009, 14:58
Хахахахахах е нали разликата в килограмите, ще се запази като и двамата тежите еднакво? :Tease:


Колегата казва, че освен шофера в Астрата ще има пътник 60-70кг. Така се изравняват килограмите. :th_up:

thecleaner
23-06-2009, 01:11
Нещо умря хубавата тема, толко одавна не съм се смял, последно да не са уредели Легендите :hump: гледам май повече ги правите отколкото карате

Furious 155
23-06-2009, 11:41
последно да не са уредели Легендите :hump: гледам май повече ги правите отколкото карате
не ги правим, а ги подобряваме ;) ти сега с чипнат вагон ли искаш да се пробваме ?! :)

Sunny
24-06-2009, 20:23
Я да си лягате с тия 1,8т.с 16v. и 1,9jtd , че да не ставате смешни . Много сте ми далече да ви покажем как бега параход ако сте забравили . 1,8T.S. 16V посмъртно не може да догони 2,0 T.S. 8V и на 400м и на max speed . И понеже не ми харесва да оставам в облак от сажди и 1,9 jtd сток забрави да догони 155-ца или 164-ка 2,0 T.S. 8V . С бас каса , усилвател , 22Кг куфар с инструменти и 5л туба течност за чистачки + това на ГАЗ може да си станете за смях . Карайте си Фиятите и не се редето до моторите на Алфа ;)

thecleaner
24-06-2009, 22:34
Я да си лягате с тия 1,8т.с 16v. и 1,9jtd , че да не ставате смешни . Много сте ми далече да ви покажем как бега параход ако сте забравили . 1,8T.S. 16V посмъртно не може да догони 2,0 T.S. 8V и на 400м и на max speed . И понеже не ми харесва да оставам в облак от сажди и 1,9 jtd сток забрави да догони 155-ца или 164-ка 2,0 T.S. 8V . С бас каса , усилвател , 22Кг куфар с инструменти и 5л туба течност за чистачки + това на ГАЗ може да си станете за смях . Карайте си Фиятите и не се редето до моторите на Алфа ;)

Не те е драл спален вагон май май. Ако пътуваш към Сф. Заповядай!!!

lubo_red
25-06-2009, 18:08
Я да си лягате с тия 1,8т.с 16v. и 1,9jtd , че да не ставате смешни . Много сте ми далече да ви покажем как бега параход ако сте забравили . 1,8T.S. 16V посмъртно не може да догони 2,0 T.S. 8V и на 400м и на max speed . И понеже не ми харесва да оставам в облак от сажди и 1,9 jtd сток забрави да догони 155-ца или 164-ка 2,0 T.S. 8V . С бас каса , усилвател , 22Кг куфар с инструменти и 5л туба течност за чистачки + това на ГАЗ може да си станете за смях . Карайте си Фиятите и не се редето до моторите на Алфа ;)
Това Алфа 164 2.0тс са бързи само в главите на шофьорите им:-P

thecleaner
26-06-2009, 00:28
До понеделник който е фен да го тествам да пише особено за ризниците се отнася, иначе си пиша служебна победа и 156 1.8 16в. става по бърза от 155 forewer :duel::duel::duel:

SandoOne
26-06-2009, 19:48
В понедалника на Бояна ли сте :)

thecleaner
27-06-2009, 20:18
В понедалника на Бояна ли сте :)

Няма мераклии Сашо, освен да идем с теб двамата

SandoOne
27-06-2009, 20:23
Няма мераклии Сашо, освен да идем с теб двамата

Не бе аз съм мераклия ентосиаст съм може и тримата да се пуснеме :) и четирима :)

RoMAN
27-06-2009, 21:43
Я да си лягате с тия 1,8т.с 16v. и 1,9jtd , че да не ставате смешни . Много сте ми далече да ви покажем как бега параход ако сте забравили . 1,8T.S. 16V посмъртно не може да догони 2,0 T.S. 8V и на 400м и на max speed . И понеже не ми харесва да оставам в облак от сажди и 1,9 jtd сток забрави да догони 155-ца или 164-ка 2,0 T.S. 8V . С бас каса , усилвател , 22Кг куфар с инструменти и 5л туба течност за чистачки + това на ГАЗ може да си станете за смях . Карайте си Фиятите и не се редето до моторите на Алфа ;)

С 2.4 JTD заигравал ли си се? или чипосан 1.9 JTD?

SandoOne
27-06-2009, 21:49
С 2.4 JTD заигравал ли си се? или чипосан 1.9 JTD?

Не бе колега сигyрно е имал предвид за 164 ка ама 3.0 че 2.0 не мое да тръгне за 3.0 може и да не може да я настигнем ние с 1.8 Т.С 16В

Furious 155
27-06-2009, 22:16
До понеделник който е фен да го тествам да пише особено за ризниците се отнася, иначе си пиша служебна победа и 156 1.8 16в. става по бърза от 155 forewer :duel::duel::duel:

няма грижи, стига да не е по улиците... ако има някое подходящо място свиркайте!

thecleaner
27-06-2009, 22:40
няма грижи, стига да не е по улиците... ако има някое подходящо място свиркайте!
Не че подценявам 1.8 8v ама мисля че стоковите не са ми в категорията. А иначе в Сф. през седмицата има доста места вечерно време където може да се позабавляваме

diapper
28-06-2009, 02:08
Абе,колеги стига спорове правили само идвам с 1.4 и напраооо умирате.... от смях,ма е със спортен филтър кво знаете :pokey:


По темата.Права евала на момчетата,че казаха и отидоха горе и доказаха,че не са клавиатурни рейсъри ЕВАЛА :)

BillyBoy`
28-06-2009, 08:35
Това Алфа 164 2.0тс са бързи само в главите на шофьорите им:-Pжалко че на 1912 парахода не е жив иначи да видиш бърз параход как ще те праи точка във огледалото

Stefan Caromov
29-06-2009, 00:35
VFTI Колега ,утре вечерта(понеделник ) след 21:00 свободен ли си ? Искам да видя тая моята става ли за нещо ? Не съм рейсър ,но бих се пробвал ..пък квото стане стане ...до сега четох темата ,интересна е ,ама само една гонка е организирана .Ако си свободен ,драсни да си направим кефа ,да пием по водка и да си ходим хе хе хе

digitalundgrd
29-06-2009, 00:38
Той алкохол май не пие ;) С друго треебе да го поблазниш :)

thecleaner
29-06-2009, 01:59
VFTI Колега ,утре вечерта(понеделник ) след 21:00 свободен ли си ? Искам да видя тая моята става ли за нещо ? Не съм рейсър ,но бих се пробвал ..пък квото стане стане ...до сега четох темата ,интересна е ,ама само една гонка е организирана .Ако си свободен ,драсни да си направим кефа ,да пием по водка и да си ходим хе хе хе

С 1.8SW искаш ли да се пуснеш ти си селе аз съм комби тамън ще сме на кантар. Кат нема легенди поне 156ците да се отсрамиме.

Stefan Caromov
29-06-2009, 09:44
[QUOTE=thecleaner;512160]С 1.8SW искаш ли да се пуснеш ти си селе аз съм комби тамън ще сме на кантар. Кат нема легенди поне 156ците да се отсрамиме.[/QUOTE

съгласих се ::))
На мен ми се ще да направя равносметка колко губя от тоя селлеспиид
Какво ще кажеш 22:00 часа ,ама къде ? Номера на колата ми е СА9998ВВ

thecleaner
29-06-2009, 12:16
[QUOTE=thecleaner;512160]С 1.8SW искаш ли да се пуснеш ти си селе аз съм комби тамън ще сме на кантар. Кат нема легенди поне 156ците да се отсрамиме.[/QUOTE

съгласих се ::))
На мен ми се ще да направя равносметка колко губя от тоя селлеспиид
Какво ще кажеш 22:00 часа ,ама къде ? Номера на колата ми е СА9998ВВ
имаш Л.С.

SandoOne
29-06-2009, 20:10
Да кажете какво се е случило, че ще бъде много интересно :)

Stefan Caromov
29-06-2009, 20:19
Е кво да се случи ,ще ме намаже на бързо и готово

lubo_red
29-06-2009, 20:35
жалко че на 1912 парахода не е жив иначи да видиш бърз параход как ще те праи точка във огледалото
Говоря за сток 164:prescription: 2.0тс
Нека да ме гледа в огледалото:drive:

Stefan Caromov
29-06-2009, 21:15
Говоря за сток 164:prescription: 2.0тс
Нека да ме гледа в огледалото:drive:

Бе да ти кажа , имах такава 164 и бая вървеше ...даже май повече от сегашната ми 126 ца ... не съм сигурен ,но поне чувството беше такова ,може и колата да лъже знам ли


Как шиибано заваляяяяяя.Кво ще праим ,седим си на светофара и си мисля деееа

thecleaner
29-06-2009, 23:00
Да кажете какво се е случило, че ще бъде много интересно :)
Вагона инкасира 2ра. победа. Чакам Легендите и най-вече Венци

soldier
29-06-2009, 23:17
Вагона инкасира 2ра. победа. Чакам Легендите и най-вече Венци

Клип?

thecleaner
29-06-2009, 23:19
Клип?
Няма клип

soldier
29-06-2009, 23:20
Няма клип

Здраве да е. Честита победа и следващия път с камерата, за да се кефим и ние хората, дето не посещаваме такива мероприятия :)

Stefan Caromov
29-06-2009, 23:32
Наказаха ме ,ама е заради селето....не става срещу скорости и това е би ме 2 на 0

digitalundgrd
30-06-2009, 03:43
колко беше разликата половин, 1 кола или повече??

Stefan Caromov
30-06-2009, 07:03
колко беше разликата половин, 1 кола или повече??
половин ,че и малко отгоре

VFTI
30-06-2009, 10:42
Какво ме чакаш :hump: Нека първо се затопли малко времето, да сменя възд. филтър и направим едно регулиране на газовата и съм готов :go:

П.П Само не забравяй да споменеш че имаш и чипче:go::evil: а пък и си на 90хил км. нова кола... Тааа селеспиида е имал шанс ако си бил сток...Той пак има шанс, ама селето има нужда от много добър шофер :) (аз не съм и незнам колегата как се справя :))

slav40
30-06-2009, 11:18
Наказаха ме ,ама е заради селето....не става срещу скорости и това е би ме 2 на 0

Може и да не е заради селето.Горе долу около половин кола прави чипосан 1.8 на 2.0 сток при еднакви състояния на колите и шоферите!

VFTI
30-06-2009, 12:24
Славчо забравяш, че 1.8цата е комби, а 2.0 селето е седан...Има си голяма разлика в кг... Все пак разлика от половин кола/една е минимална:go:

Mitko_155
30-06-2009, 12:54
Е айде като се разберете кога и къде може и аз да дойда да се пунсна с някой да видим дали варви мойта Алфичка.

slav40
30-06-2009, 16:11
Славчо забравяш, че 1.8цата е комби, а 2.0 селето е седан...Има си голяма разлика в кг... Все пак разлика от половин кола/една е минимална:go:

По разни интернет сайтове дават 1.8т.с. СпортВагон 1280кг. ,а 2.0т.с. 1250кг.! Сега да кажат колегите кой колко килограма е да направим сметката :) . А може и данните да не са верни!
Аз моята съм теглил с пълен резервоар + пълна бутилка газ(30литра) - без мен вътре- 1390кг.!

thecleaner
30-06-2009, 16:14
Какво ме чакаш :hump: Нека първо се затопли малко времето, да сменя възд. филтър и направим едно регулиране на газовата и съм готов :go:

П.П Само не забравяй да споменеш че имаш и чипче:go::evil: а пък и си на 90хил км. нова кола... Тааа селеспиида е имал шанс ако си бил сток...Той пак има шанс, ама селето има нужда от много добър шофер :) (аз не съм и незнам колегата как се справя :))

Ок Венци като си готов пиши


Е айде като се разберете кога и къде може и аз да дойда да се пунсна с някой да видим дали варви мойта Алфичка.

Когато кажеш само да не вали че съм с нови гуми да нема после оправдания

Mitko_155
30-06-2009, 16:39
Да колега ще е интересно, пък ако падна може да се пробваш и с моето Пунто.:jumping:

thecleaner
30-06-2009, 16:42
Да колега ще е интересно, пък ако падна може да се пробваш и с моето Пунто.:jumping:
Имаш Л.С.

SandoOne
30-06-2009, 21:34
Вагона инкасира 2ра. победа. Чакам Легендите и най-вече Венци

Евала :) честита победа :)

thecleaner
01-07-2009, 21:02
Айде колеги като нема мераклий от 155 ците, някой ако иска да де пробва с друга Алфа срещу вагона да пише. С ясната идея съм че QV, Ti, и Jtd та с чип са значително по бързи от мене, но не бих им отказал старт.

MUROMAN
01-07-2009, 22:12
По разни интернет сайтове дават 1.8т.с. СпортВагон 1280кг. ,а 2.0т.с. 1250кг.! Сега да кажат колегите кой колко килограма е да направим сметката :) . А може и данните да не са верни!
Аз моята съм теглил с пълен резервоар + пълна бутилка газ(30литра) - без мен вътре- 1390кг.!

добре ,че тебе те е нямало ,че и ти си още 100 кила ненужен на колата товар.:bouncing_smiley::tongue2:

MUROMAN
01-07-2009, 22:13
Айде колеги като нема мераклий от 155 ците, някой ако иска да де пробва с друга Алфа срещу вагона да пише. С ясната идея съм че QV, Ti, и Jtd та с чип са значително по бързи от мене, но не бих им отказал старт.

Евалата - наказваш.8-)

slav40
01-07-2009, 22:15
добре ,че тебе те е нямало ,че и ти си още 100 кила ненужен на колата товар.:bouncing_smiley::tongue2:

:offtopic: Аз съм слабо дете де :):):) 88 кила съм ко толкова! :bouncing_smiley:

thecleaner
04-07-2009, 00:02
Какво става колеги? Май като гледам ви вървят колите само на компа иначе тишинааааааааа. Докато некои не ме дръпне обявявам 156SW 1.8 16v. , за най-бързата атмосверна Алфа от 4 цилиндровите. :devil::devil::devil:

П.С. Ако некой тръгне да ми обяснява във форума колко му върви колата, да заповяда на дръпка иначе ич да не се мъчи.
Дотук хора които са сериозни за само SandoOne и Stefan Caromov

souze
04-07-2009, 00:23
Какво става колеги? Май като гледам ви вървят колите само на компа иначе тишинааааааааа. Докато некои не ме дръпне обявявам 156SW 1.8 16v. , за най-бързата атмосверна Алфа от 4 цилиндровите. :devil::devil::devil:

П.С. Ако некой тръгне да ми обяснява във форума колко му върви колата, да заповяда на дръпка иначе ич да не се мъчи.
Дотук хора които са сериозни за само SandoOne и Stefan Caromov

:rip:Това беше всичко с Легендите :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Stefan Caromov
04-07-2009, 00:30
Я да попитам бензина голяма роля ли играе в тия гонки .....?другия път да ръгна малко по як и да се пробвам пак ,белким се поотсрамя мъничко
че я съм си бедничък и сипвам на театър софия от тая шано бензиностанцията в двора на сотаджиите ..и ако някой друг сипва там да каже бензина добър ли е или не

thecleaner
04-07-2009, 00:32
Я да попитам бензина голяма роля ли играе в тия гонки .....?другия път да ръгна малко по як и да се пробвам пак ,белким се поотсрамя мъничко
че я съм си бедничък и сипвам на театър софия от тая шано бензиностанцията в двора на сотаджиите ..и ако някой друг сипва там да каже бензина добър ли е или не
В твоя случай скоростите са най-големия проблем Селето за драг не става :-(

Stefan Caromov
04-07-2009, 00:40
В твоя случай скоростите са най-големия проблем Селето за драг не става :-(

аз попитах понеже чета тук как взависимост от бензина едва ли не колата ти излитала ,затова :)
аз си я карам с тоя шаното ,ама да си призная като сипя и 100 октана не съм скивал разлика ,затова попитах ,ако някой е сипвал от тая бензиностанция да си даде мнението какъв е бензина
па мое повторим ::)) ще отскоча до летището за малко керосин ::))

SandoOne
04-07-2009, 00:56
аз попитах понеже чета тук как взависимост от бензина едва ли не колата ти излитала ,затова :)
аз си я карам с тоя шаното ,ама да си призная като сипя и 100 октана не съм скивал разлика ,затова попитах ,ако някой е сипвал от тая бензиностанция да си даде мнението какъв е бензина
па мое повторим ::)) ще отскоча до летището за малко керосин ::))

Няма да има разлика ако сложиш чип ще има :)

Stefan Caromov
04-07-2009, 01:19
Няма да има разлика ако сложиш чип ще има :)

сипвал ли си от там ?

Mitko_155
04-07-2009, 12:15
Aйде колеги тази неделя сигурно ще се събираме на Бояна, ако можете минете да се видим, пък може и да се дръпнем.

Alfredo
04-07-2009, 12:24
Дамм заповядайте - да напълним бензиностанцията с италянки :)

thecleaner
04-07-2009, 17:50
Бояна в неделя вечер ми звучи като "големи неприятности". Все пак ако размисля може да мина. Може някъде ако някои иска преди или след Бояна.

TRENDi
04-07-2009, 18:58
Айде колеги като нема мераклий от 155 ците,...

То може и да има, ама как да стане при това положение :rotfl: :

SandoOne
04-07-2009, 19:10
Ще ми се и аз да дойда ама в неделя заминавам за провинцията

thecleaner
04-07-2009, 19:52
То може и да има, ама как да стане при това положение :rotfl: :
Мале па сте шашави, да не почнахте да ги продавате на части.:rotfl: Ще фалирате Никола Николов еииииииии...
П.С. Направихте ли филтрите.

TRENDi
04-07-2009, 19:58
Мале па сте шашави, да не почнахте да ги продавате на части.:rotfl: Ще фалирате Никола Николов еииииииии...
П.С. Направихте ли филтрите.

`Ми... не(моя си е финална версия вече, де). Желаещият да си бръмка дойде леко неподготвен и утре ще се ходи на пазар, че не можахме да завършим, без липсващата(в случая) съставка за V6 звук (90 градусово коляно).

MUROMAN
04-07-2009, 20:07
`Ми... не(моя си е финална версия вече, де). Желаещият да си бръмка дойде леко неподготвен и утре ще се ходи на пазар, че не можахме да завършим, без липсващата(в случая) съставка за V6 звук (90 градусово коляно).

Да му такова мамата и на коляното и на чудото.
Уж се бях подготвил ,ама пусти невървеж и това си е .:dunno:

thecleaner
04-07-2009, 20:11
Да му такова мамата и на коляното и на чудото.
Уж се бях подготвил бре.:dunno:
Стегайте машините че скоро ще сменяш подписа. Всичко се изпокри иначе като става въпрос за 156vs.155.

MUROMAN
04-07-2009, 20:16
Стегайте машините че скоро ще сменяш подписа. Всичко се изпокри иначе като става въпрос за 156vs.155.

Always 155 will be forward than 156. *кирилизатова събота и неделя не работи*

Mitko_155
04-07-2009, 21:42
Бояна в неделя вечер ми звучи като "големи неприятности". Все пак ако размисля може да мина. Може някъде ако някои иска преди или след Бояна.
Ами ние който сме от Люлин се събираме на Лукойла преди тунела към 20.30ч. и после тръгваме за Бояна, ако искаш ела там, ще се разходим до Бояна и после може да си тръгнеш ако не ти се остава.

thecleaner
04-07-2009, 21:43
Ами ние който сме от Люлин се събираме на Лукойла към 20.30ч. и после тръгваме за Бояна, ако искаш ела там, ще се разходим до Бояна и после може да си тръгнеш ако не ти се остава.

Утре в 20.30 съм на Люлин :jason2:

mimo_
05-07-2009, 00:55
Стегайте машините че скоро ще сменяш подписа. Всичко се изпокри иначе като става въпрос за 156vs.155.
Ей... колко пък толко да върви тва 1.8 16 макар и чипнато:spiteful:
Ако успея ще мина:coolio:

fnt
05-07-2009, 08:10
Ей... колко пък толко да върви тва 1.8 16 макар и чипнато:spiteful:
Ако успея ще мина:coolio:

Няма да е лошо да дойдеш да ме видиш и с 3-ката, че ми писна да ти махам когато съм с нея и ти да ме подминаваш :go:

Alfredo
05-07-2009, 10:04
Утре в 20.30 съм на Люлин :jason2:

Все пак да уточня, че става въпрос за Лукойл-а преди тунела на Люлин посока центъра :)

mimo_
05-07-2009, 15:08
Няма да е лошо да дойдеш да ме видиш и с 3-ката, че ми писна да ти махам когато съм с нея и ти да ме подминаваш :go:
Леле.... верно ли бе брат?
Имай предвид, че последните 3 седмици беше без ляво огледало и ресурса за странични наблюдения беше нулев! А и попринцип бащами я кара тая кола.
Така както се очертава ще съм свободен след 21:30ч. ако сте още там ще мина!

thecleaner
05-07-2009, 19:12
Все пак да уточня, че става въпрос за Лукойл-а преди тунела на Люлин посока центъра :)

Знам къде е Лукойл-а но няма да мина по късно. Днес цял ден тунинговахме една 155ца с видни Алфисти и се подкарахме на бира, та ми станаха бая биричките. Иначе легендата стана мнооо спортна.

Mitko_155
05-07-2009, 19:21
Знам къде е Лукойл-а но няма да мина по късно. Днес цял ден тунинговахме една 155ца с видни Алфисти и се подкарахме на бира, та ми станаха бая биричките. Иначе легендата стана мнооо спортна.
Е нищо другата семдмица..., айде тогава Наздраве!!!!:bouncing_smiley:

thecleaner
05-07-2009, 19:23
Е нищо другата семдмица..., айде тогава Наздраве!!!!:bouncing_smiley:
Наздраве да полеем победата пък от утре съм онлайн на пътя.