PDA

View Full Version : Честито ми,и аз родих. 2



teodor80
28-04-2009, 21:06
И моята роди.След поредица от няколко хопа на пътя и скорост 120-130 и истекаха водите от долу.Самоче бяха черни.След по обстоен оглед се забелязва;започва да се множи като едноклетъчно-чрез делене.Картера се е разделил на поне 4 парчета.Сега една седмица съм в след-родилни болки.
Давайте колеги да намираме някакво решение за тия ниските коли.Вече втори път ражда моята като прибавя и където съпругата ми и свали радиаторите на земята всичките става три пъти.Вече иска да я продаваме,но мен си ме кефи и искам да си лягам с мисълта за нея а не с мисълта за някой НЕМСКИ КУРНИК.

pinko
28-04-2009, 21:23
Давайте колеги да намираме някакво решение за тия ниските коли.

Аз намерих решение - и не е немски курник.

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/Grand%20Cherokee/IMG_9072.jpg

А пък вие от провинцията добре си помислете за кого ще гласувате - щото аз си купих Жипка заради тоя олигофрен

http://www.svobodata.com/images/others/image/b_borisov-1.jpg

Щото ако до юли не го вкарат в панделата (или поне в предварителния арест), може цяла България да заприлича на София - а тук и Жипка може да счупиш.

Stefo
28-04-2009, 21:24
Колега това твойто раждане е друго раждане ...
На теб само са ти изтекли водите, ако нямаш други поражения може да се радваш, ако двигателя е родил вече лоша работа ;)

164 td
28-04-2009, 21:26
Кофти решение.По зле и от немския курник.

teodor80
28-04-2009, 21:51
Pinko добре си го решил ама нали сме свободна страна,демократична и т.н. - всеке може да избира и аз съм избрал не искам общината или държавата да ме налага да си взимам това което не ми харесва.

VLADius
28-04-2009, 22:28
Pinko добре си го решил ама нали сме свободна страна,демократична и т.н. - всеке може да избира и аз съм избрал не искам общината или държавата да ме налага да си взимам това което не ми харесва.

Да, да - ама не.
Коя е свободна страна бре колега - па и демократична била?
Кой те излъга бе брат - ти на кой свет живееш?
На колко години си и още ли вярваш в дедо ти коледа?
Като чета - имаш жена и книжка - значи си над 18-годишен (щото предполагам не си ром, оженен на 12) - та не разбра ли, че това нещо дето живеем в него по прилича на територия - щото в държавите такива неща не може да се случат - или поне не без последствията за гейовете осрали картинката.
Права е жена ти - заебвай 166, купувай Нива, ма от старите и си №1.
Спирам да пиша повече, само за да запазя добрия тон на форума и за да не обидя някого без да искам.

qpwo
28-04-2009, 22:59
Жалко за главоболията... Но нищо , ще я оправиш. Не продаваи такава кола. Сам знаеш чувството- да притежаваш 166... ... Сигурно Теодор е над 12 , а аз подозирам че е на 29 или тази година ще ги прави...:Tease:

teodor80
29-04-2009, 06:19
Жалко за главоболията... Но нищо , ще я оправиш. Не продаваи такава кола. Сам знаеш чувството- да притежаваш 166... ... Сигурно Теодор е над 12 , а аз подозирам че е на 29 или тази година ще ги прави...:Tease:
Колега трябва да участваш във Ясновидци.:clap:Щом чете човек лесно става.А колегата с по горния пост-нека прочете между редовете(както му се казва)та да схване че говоря с надсмешка,ирония и че няма да продам самолетчето.

code
29-04-2009, 08:16
Такова Чероки съм карал - няма такава трагедия. Все пак за да съм коректен - малко по-старо от това на снимката. Абсолютна щайга.

andro88
29-04-2009, 18:17
Абе,май не Бойко Борисков е олигофрен да ви кажа.Ние сме такова племе,че все някой трябва да ни е виновен,така да ви кажа аз.Ама темата е друга.Често пишат колеги за разбити долници на 166,май май не спящите полицаи са ни виновни,ми колиците са си ниски.
Успех с колата ,колега!

P.S-Ум царува,ум робува,ум Станишев за премиер избира:clap:

ACEHOB
29-04-2009, 20:44
На където го избихте... не мога да повярвам.
Най-вече ми става смешно и жалко, когато някой си "Пешо" си взема някоя абсолютна барака (166), и почва леко по леко да я прави но всички отстрани го сочат със пръст - глей го тоя "олигофрен" как разби колата дееба!
Опичайте си мозъците - и всеки да решава за себе си.
Това тук до колкото си спомням не е предизборно студио - не го забравяйте - още повече и модовете защото става грозно.

teodor80
29-04-2009, 23:35
Абе,май не Бойко Борисков е олигофрен да ви кажа.Ние сме такова племе,че все някой трябва да ни е виновен,така да ви кажа аз.Ама темата е друга.Често пишат колеги за разбити долници на 166,май май не спящите полицаи са ни виновни,ми колиците са си ниски.
Успех с колата ,колега!

P.S-Ум царува,ум робува,ум Станишев за премиер избира:clap:
Колега мисля че доста добре съм описъл как съм я ударил не е на легнал полицай а на не свършената работа от страна на нашата мила КМЕТИЦА която същата реши че данъците в Добрич ще се умножават по 2,2 и трябва да платя данък около 350 лева.Как няма се нервя?
п.с. това бях писал:И моята роди.След поредица от няколко хопа на пътя и скорост 120-130

andro88
30-04-2009, 04:48
Да,да колега.Аз видях ,но мисля ,че имаше една тема "колите ли са ни ниски или общината е за съд" та направи х аналогия.Както и да е.Прави сте ,че не е това мястото да се хулим и говорим за политика.
А аз си мисля ,че ти се е разминало.Според мен, могло е и по зле.Пример и носачи отпред да заминат или щанги да се посукат.Както и да е.Сменяш картера,масло и поемаш пак по републиканската пътна мрежа.

p3shku
30-04-2009, 10:01
Да,да колега.Аз видях ,но мисля ,че имаше една тема "колите ли са ни ниски или общината е за съд" та направи х аналогия.Както и да е.Прави сте ,че не е това мястото да се хулим и говорим за политика.
А аз си мисля ,че ти се е разминало.Според мен, могло е и по зле.Пример и носачи отпред да заминат или щанги да се посукат.Както и да е.Сменяш картера,масло и поемаш пак по републиканската пътна мрежа.

Само да те информирам че тая тема която споменаваш е моя и ако те заведа там кадето стана "нещастието" и с астра и с голф и с пасат и с тойота ще се случи същото шото някой не си е свършил работата и една метална шахта стърчи достатъчно малко за да не я видиш и достатъчно много за да ти изкорми колата. А по повод неуместната ти реплика сменяш картер масло и готово мога само да кажа следното: Картер 800+ лева, кората която стана на трески 250+ лева, маслото 70 лева.... а труд? а разправия? а акта който ми написаха? ... аре са' помисли на кой му се е разминало и после поемай по републиканската ни "пътна" мрежа и пиши глупостии..... ти по цар борис минавал ли си тея месеци да видиш как и джиповете са "ниски" там... или нагоре към владая да видиш на неосветен път без маркировка как са нарязали асфалта и са го за*бали така....

andro88
30-04-2009, 17:38
Добре ,прави сте.Всичките сте прави.Само да кажа ,че няма как да сменят асфалта ,ако не изрежат стария.Тва ,че работниците са бездарни и пияници и че некой е откраднал парите е друга история.Тфа ,че на алфата картера и е 800 лева , никой не ни е виновен.Иначе да кажа има съдилища завеждате си иск,доказвате вината на общината и готово. Айде да спра с "глупостите"

teodor80
30-04-2009, 19:43
Добре ,прави сте.Всичките сте прави.Само да кажа ,че няма как да сменят асфалта ,ако не изрежат стария.Тва ,че работниците са бездарни и пияници и че некой е откраднал парите е друга история.Тфа ,че на алфата картера и е 800 лева , никой не ни е виновен.Иначе да кажа има съдилища завеждате си иск,доказвате вината на общината и готово. Айде да спра с "глупостите"
Ей я малко си ери приказките.Не приказваш на приятелчетата си да коментирате пътното че са пияници и така нататък.Така засягаш и мен.Мисля че по аватара си личи.Умната!!!

p3shku
30-04-2009, 20:20
Добре ,прави сте.Всичките сте прави.Само да кажа ,че няма как да сменят асфалта ,ако не изрежат стария.Тва ,че работниците са бездарни и пияници и че некой е откраднал парите е друга история.Тфа ,че на алфата картера и е 800 лева , никой не ни е виновен.Иначе да кажа има съдилища завеждате си иск,доказвате вината на общината и готово. Айде да спра с "глупостите"

Пфуууу ХА хаха, само не ми говори за съдилища... кажи ми кой да съдя и за какво?

p3shku
30-04-2009, 20:21
Ей я малко си ери приказките.Не приказваш на приятелчетата си да коментирате пътното че са пияници и така нататък.Така засягаш и мен.Мисля че по аватара си личи.Умната!!!

А така градски кажи му :big_bow_down:

nikolaaaay
30-04-2009, 21:28
В момента в моя квартал се асфалтират квартални улички, които не бяха ремонтирани поне 30 години. Аз съм на 33 и не помня такова чудо. Абсурдно е да се обвинява Бойко за всяка дупка. И Господ да стане кмет едва ли може да оправи отведнъж всичко. Факт е обаче, че има голяма разлика в положителна посока. Ама то след усмихнатия крадец, и магаре да е кмет - пак ще е по-добре.

Absente_
30-04-2009, 21:38
[/SIZE]
Давайте колеги да намираме някакво решение за тия ниските коли

решението е в задкормилното устройство

ilin4o
30-04-2009, 22:29
решението е в задкормилното устройство
браво колега това е проблема и на колата и на държавата. Първото се оправя лесно с пари,второто трудна работа,а на колегата няма са даваш ако ще те успокои моята кола ми излезе двоино но така е с АЛФИТЕ,те са като всички жени/коли но за сметка на това са най чаровните така че дерзаи

andro88
01-05-2009, 19:49
Убийте ме с камани.Виновен съм.Ми то какво стана-работниците от пътното-са ок(чест и почитания,колега и извинявай), общината ок,колите -ок,пък се оплакваме.Каква е тая наща незнам.:crazy: Един да каже кой е виновен и да каже какво трябва да стане, а не да си чешем езиците. Айде ,че имам скорости да сменям

П.С Това ,че съм на 20 не значи,че съм луд:innocent:

VLADius
05-05-2009, 00:31
Да, да - ама не.
Коя е свободна страна бре колега - па и демократична била?
Кой те излъга бе брат - ти на кой свет живееш?
На колко години си и още ли вярваш в дедо ти коледа?
Като чета - имаш жена и книжка - значи си над 18-годишен (щото предполагам не си ром, оженен на 12) - та не разбра ли, че това нещо дето живеем в него по прилича на територия - щото в държавите такива неща не може да се случат - или поне не без последствията за гейовете осрали картинката.
Права е жена ти - заебвай 166, купувай Нива, ма от старите и си №1.
Спирам да пиша повече, само за да запазя добрия тон на форума и за да не обидя някого без да искам.


Колега трябва да участваш във Ясновидци.:clap:Щом чете човек лесно става.А колегата с по горния пост-нека прочете между редовете(както му се казва)та да схване че говоря с надсмешка,ирония и че няма да продам самолетчето.

Здравейте отново,

1. teo и между мойте, и между твойте редове е само ирония брат - само ирония, и то доста. Ако с каквото и да е съм те обидил - извинявай. Естествено, че няма да продадеш дзверо. Ако мислех така немаше да млата и мойта 164 из софийските сокаци (е тя поне е по-височка).


2. А виж за пътното не си прав (нищо, че ти работиш там). Когато при частичен ремонт горния слой от асфалта се изрязва (особено ако ще се запълва на другия ден напр.) то мястото се означава по подходящ начин (знаеш, че има как), а не се заебава за утре (в най-добрия случай). Щото ако некой вечерта кривне да избега от трапа и се шибне в нещо - кой е ще крив? Ми трябва да се опне първо изпълнителя на обекта - ма секи е печен шеф в очите на собственика на фирмата ако нема да се харчат пари за тъпи знаци, ламби и прочие инвентар. После вече да се погнат възложителя, КАТ, МАТ, ДАй, земи, почерпи и останалите кенефи. Сещаш се какво имам предвид. Качеството на ремонта на улиците също на повечето места е под секва критика (особено ако зимъска в снега запълваме дупки - щото и тва съм го виждал). Верно е че съм критично настроен, но то за нормален човек не би могло да е иначе.


**** Това следващото е цитат от по-долу споменат форум - нищо лично****

ЦИТАТ: "Писна ми от тия стълби по които караме а дано скоро да слезнем от тях и да не пълнят дупките циганите с лопатите от зила а да вземат да правят улиците като хората данъци плащаме !"


3. За осъждането на общината - не знам как става (може би адвокати, снимки на място, КАТ, некви експертизи), но съм чувал че става. Те секви каубои съдят т. нар. държава в Страсбург, па една община ли ще ни се опре.


4. Между другото вижте колегите от форума на Опел какво правят:

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=54186

МОЖЕ БИ некой наш мод (айде Вoby) да опне една хубава темичка за това, а.

5. И умната.

6. При евентуални съмнения - виж т. 5.

VLADius
05-05-2009, 01:05
Чл. 165. (1) Определени от министъра на вътрешните работи служби:
1. .......
2. .......
3. (изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.)
следят за състоянието на пътя и пътните принадлежности и издават писмени
предупреждения, сигнални писма или разпореждания до собствениците или до
администрацията, управляваща пътя, и до фирмата, поддържаща пътния участък, за
отстраняване на установени неизправности по тях;


Чл. 167. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Собствениците
или администрацията, управляваща пътя, го поддържат в изправно състояние,
сигнализират незабавно препятствията по него и ги отстраняват във възможно най-кратък
срок. Те не могат да предоставят на трети лица ползването на част от обхвата на пътя,
когато това ще затруднява участниците в движението. В населените места тротоарите
могат да се използват за търговски и други цели само ако е запазена площ за преминаване
на пешеходците с широчина не по-малка от 2 метра.

(2) Служби за контрол, определени от кметовете на общините:
1. (доп. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) контролират в населените места изправността и
състоянието на пътната настилка, пътните съоръжения, пътната маркировка, средствата за
организация и регулиране спазването на правилата за паркиране от водачите на пътни
превозни средства, на правилата за движение от пешеходците и на правилното използване
на алармените инсталации, монтирани в пътни превозни средства за тяхната охрана;
(3) (Нова - ДВ, бр. 51 от 2007 г., доп. - ДВ, бр. 69 от 2008 г.) Службите за контрол,
определени от собствениците или администрацията, управляваща пътя извън населените
места, контролират състоянието и изправността на пътната настилка, пътните съоръжения,
средствата за сигнализация и маркировка. Администрацията, управляваща
републиканските пътища извън населените места, контролира общата маса, осовото
натоварване и габаритните размери на пътните превозни средства посредством мобилни
групи от длъжностни лица на управление "Пътни такси и разрешителни" на Национална
агенция "Пътна инфраструктура".


Чл. 170а. (Нов - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Лицата или администрацията,
управляващи пътя, са длъжни:
1. да поддържат в изправност пътя, пътните съоръжения и средствата за
организация и регулиране на движението;
2. да внедряват и поддържат технически средства и системи за регулиране и
управление на движението;
3. ежегодно да извършват оценка и да приемат мерки за ограничаване на
пътнотранспортните произшествия и намаляване на жертвите от тях, дължащи се на
техническото състояние на пътя.
(2) Администрацията, управляваща железния път, е длъжна да поддържа
железопътните прелези и техните съоръжения в изправност.


Чл. 177. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Наказва се с глоба
от 100 до 300 лв.:

10. длъжностно лице, което е предупредено и не предприеме незабавно мерки за
обезопасяване и отстраняване на препятствие от пътя, застрашаващо движението;

ДАЛИ ПО ТОЗИ ЧЛЕН НЕ МОЖЕ ДА НАТАКОВАМЕ ОБЩИНАТА - 100 ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ ПО 100-300лв И НЕКОЙ МОЖЕ И ДА СЕ ЗАМИСЛИ.


ЗА ТЕОДОР - Чл. 178. (1) (Предишен текст на чл. 178 - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002
г.) Наказва се с глоба от 100 до 1000 лв.:

7. (нова - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) длъжностно лице, което не
е взело своевременно мерки за отстраняване или сигнализиране по установения начин на
препятствие на пътя или неизправност на пътните принадлежности, които могат да
застрашат безопасността на движението;

Може би ще се намерят още нещица, хубаво би било да се изкаже и някой правист от форума.

http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/5279C541-3329-44DE-81D1-9E74E9E7F521/0/ZDvP_BG.pdf

Прегледайте си и глава седма. Ега не ви се налага, ма за секи случай.

VLADius
05-05-2009, 01:17
За ТЕОДОР: Знам, че вече ти е писнало от мене - ама виж това:

http://bourgasrc.court-bg.org/img/File/Acts/g%202969-2008.htm

ПИЧОВЕ и КОТАРАЧЕТА - Ето доказателства, че хората ги завеждат и печелят тия срещу ебалниците. Просто вижте как. Гледам че делото е заведено от „ЗПАД А.” АД, така че ТЕО говори със застрахователя си - ако имаш каско.
Ако нямаш каско или вече е късно - соро, студена Н2О му е майката.
Май трябва да си викал и КАТ - поне в това решение пише, че в акта я има спомената и дупката.

Надявам се, че успееш да си върнеш некой лев.
Ако стане така - че додеш до София с валяко да черпиш по бира.
И умната.

teodor80
05-05-2009, 07:31
Нищо ново.Това ми е ясно,но ме хваща яд като ни слагаш всичките под общ знаменател-Алкохалици.Не е правилно.Не,че няма.Има и хора които си гледат работата.После идва другия момент.Ще го работиш този участък от пътя Ти-ама 10 процента от стойноста на обекта са за мен.А това долу горе е печалбата.....

p3shku
05-05-2009, 15:48
Нищо ново.Това ми е ясно,но ме хваща яд като ни слагаш всичките под общ знаменател-Алкохалици.Не е правилно.Не,че няма.Има и хора които си гледат работата.После идва другия момент.Ще го работиш този участък от пътя Ти-ама 10 процента от стойноста на обекта са за мен.А това долу горе е печалбата.....

Ами няма да му даваш 10% бе... той никой като не му даде и може накрая да почнат да се печелят редовно търговете.... ти с тва си изказване знаеш ли кво каза в момента..... "Тея 10% ви ги прехвърлям на вас.... щото нещо трябва да се печели" и ние тея 10% печалба за тебе (щото си дал на някой друг 10%) ни ги прехвърляш в формата на кофти пътища.... тва го няма никаде другаде!!!!!!!!

VLADius
05-05-2009, 18:21
Нищо ново.Това ми е ясно,но ме хваща яд като ни слагаш всичките под общ знаменател-Алкохалици.Не е правилно.Не,че няма.Има и хора които си гледат работата.После идва другия момент.Ще го работиш този участък от пътя Ти-ама 10 процента от стойноста на обекта са за мен.А това долу горе е печалбата.....

Мархаба Тео,
Никъде, ама никъде в мойте думи няма нищо за това, че в пътното са алкохолици. Там е като навсякъде - има и такива, има и истински люде. А за 10-те процента - това винаги ще го има. Има го и на запад, и на изток. Просто е въпрос на време за изграждане на гражданско и обществено възпитание по истинска ценностна система, оттам на декомунизацията на всички нива и после - после можем и да станем истинска държава. Държава, управлявана от силни и коректни политици (дали има такива), а не от мухльовци запленени от манията по собствените кинти и мерак за пълнене на партийните касички. Някога, ега дочекаме.

Соро, че покварих темата - тръгнахме от картера ти, па стигнахме у лайната. Ако модовете намират нещо от казаното не за тук или не по правилния начин - те си знаят що да прават.

И умната.

VLADius
05-05-2009, 18:29
Ами няма да му даваш 10% бе... той никой като не му даде и може накрая да почнат да се печелят редовно търговете.... ти с тва си изказване знаеш ли кво каза в момента..... "Тея 10% ви ги прехвърлям на вас.... щото нещо трябва да се печели" и ние тея 10% печалба за тебе (щото си дал на някой друг 10%) ни ги прехвърляш в формата на кофти пътища.... тва го няма никаде другаде!!!!!!!!

Дай Боже! От твойте уста в божиите уши.
Така требва.
Тогава аз да ви питам: Некой ОСВЕН МЕН да може да се похвали (то за хвалба ли е с тия самолети), че не е подавал кинти на катаджиите ? ? ?
Кажете си истината. И по скоро се замислете, че ако ние не спрем да даваме - то те никога няма да спрат да земат.

Както казваше баща ми (бог да прости, човек хубав беше) - "Докато има телета, ще има и касапи".