PDA

View Full Version : предни дискове и накладки за 156



wenss
30-04-2009, 18:13
Колеги,здравейте.
Може ли някой да ми препоръча предни дискове и накладки /марка/ за алфа 156 1.9 JTD,по възможност в Пловдив или региона.Преди около 2 месеца си купих райкам-предни и задни,но изобщо не съм доволен от тях-спират,но много и свират.Казаха ми да им направя по един канал и като ги свалих забелязох че са се напукали,горе долу точно по средата.Направих им,но ефект никакъв.

oem
30-04-2009, 18:22
Колеги,здравейте.
Може ли някой да ми препоръча предни дискове и накладки /марка/ за алфа 156 1.9 JTD,по възможност в Пловдив или региона.Преди около 2 месеца си купих райкам-предни и задни,но изобщо не съм доволен от тях-спират,но много и свират.Казаха ми да им направя по един канал и като ги свалих забелязох че са се напукали,горе долу точно по средата.Направих им,но ефект никакъв.

Само АТЕ! Няма свирене, спират и при екстремно загрети дискове! Мекички са и не износват диска толкова колкото райкама. И аз бях с райкам. Смених ги след 2 месеца.

sp_romeo1
30-04-2009, 18:30
По-добро мнение едвали някой ще даде,и аз страдам от райкам.Иначе дискове метнах Метели

wenss
30-04-2009, 18:55
Само АТЕ! Няма свирене, спират и при екстремно загрети дискове! Мекички са и не износват диска толкова колкото райкама. И аз бях с райкам. Смених ги след 2 месеца.

Да благодаря.Сега остава само да намеря от къде да си ги купя.

mirchozo
30-04-2009, 19:50
Колега Сп-Ромео я сподели нещо за тези дискове Метели, че ми ги предлагат на добра цена, пък нямам много излишни пари за в момента и ще трябва нещо по евтинко.

krasy k
30-04-2009, 21:13
Колеги,здравейте.
Може ли някой да ми препоръча предни дискове и накладки /марка/ за алфа 156 1.9 JTD,по възможност в Пловдив или региона.Преди около 2 месеца си купих райкам-предни и задни,но изобщо не съм доволен от тях-спират,но много и свират.Казаха ми да им направя по един канал и като ги свалих забелязох че са се напукали,горе долу точно по средата.Направих им,но ефект никакъв.


Я виж ФЕРАРИСТ в раздел "Продава" какво предлага. Вярно , втора употреба ,но си заслужават.
За нови търси при Kamen666,той ще ти помогне.

Георги Савов
30-04-2009, 21:34
Колеги,само нови дискове си взимайте.Стига боклуци.
Вземете си Брембо,по-скъпи са но са качествени.
Както казва колегата Шумахер"Една кола може да не върви ,но трябва да спира"
В раздел продава има колега,който продава такива.