PDA

View Full Version : Сервиз в района на Бургас където правят фаровете на 156 като подобие на ГТА???



raffaello
02-05-2009, 07:39
Някой знае ли някъде в района на Бургас, където могат да отворят и да ми пръснат фаровете с черен лак, за да станат по подобие на ГТА???
Нямам време да се занимавам по сваляне на бронята, отваряне, пръскане и залепване на фаровете, така че ако има някое сервизче което е правило и извършва тази услуга.
Бях се навил на фарове DAYLINE, но в тази криза вместо да им падат цените то им ги вдигнали още.

diapper
02-05-2009, 12:06
В Продава има 1 човек,който ги продава готови потърси темата :)

GoPlay
02-05-2009, 12:11
Някой знае ли някъде в района на Бургас, където могат да отворят и да ми пръснат фаровете с черен лак, за да станат по подобие на ГТА???
Нямам време да се занимавам по сваляне на бронята, отваряне, пръскане и залепване на фаровете, така че ако има някое сервизче което е правило и извършва тази услуга.
Бях се навил на фарове DAYLINE, но в тази криза вместо да им падат цените то им ги вдигнали още.
Я стига се излага няма как да нямаш едни 3-4 часа свободни и да си ги направиш ;)

Djalev
02-05-2009, 12:29
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=33778

raffaello
02-05-2009, 22:33
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=33778
не ми се взимат други фарове направени така като на ГТА, защото после ще трябва пък да търся пазар на моите
искам да си направя моите така, иначе видях и чисто нови за 260 лв

Novachev
03-05-2009, 17:24
не ми се взимат други фарове направени така като на ГТА, защото после ще трябва пък да търся пазар на моите
искам да си направя моите така, иначе видях и чисто нови за 260 лв
ако имаш свободен ден ще ги направим замисляме едно такова масово правене на фарове ама да видим колко сме сериозни

raffaello
03-05-2009, 22:36
ако имаш свободен ден ще ги направим замисляме едно такова масово правене на фарове ама да видим колко сме сериозни
нямам вече свободно време приятелю, хвана ме сезона здраво и вече няма мърдане, ще се поосвободя чак към есента

pave
04-05-2009, 17:05
като сте се захванали и аз ще очаствам само кажете кога и каде ще ги отваряме тея фарофе и да ги преправим. ще трябва доста количество бира.