PDA

View Full Version : Опасност от хромирани ОПЕЛИ !!!



Orm
02-05-2009, 17:14
Абе бях на гости в Опел форума и се натъкнах на това (тя малко стара темата де ) :
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=9103
А сега си представете хромирана Вектра с пернишка регистрация и с лепенка " Господ ми е навигатор " :)

За сравнение : http://warnet.ws/news/30277 - тия верно заслепяват :)

Пиша всичко това НЕ ЗА ДА ОБИДЯ НЯКОЙ а просто ми стана весело а и може някой колега да иска да си хромира някоя лайсна или там нещо си :)

galinves71
02-05-2009, 17:23
абе тези лъскавини не са ли забранени?

ludkanar
02-05-2009, 17:24
Абе бях на гости в Опел форума и се натъкнах на това (тя малко стара темата де ) :
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=9103
А сега си представете хромирана Вектра с пернишка регистрация и с лепенка " Господ ми е навигатор " :)

За сравнение : http://warnet.ws/news/30277 - тия верно заслепяват :)

Пиша всичко това НЕ ЗА ДА ОБИДЯ НЯКОЙ а просто ми стана весело а и може някой колега да иска да си хромира някоя лайсна или там нещо си :)

ех колега пак почваме с тоя пернишка регистрация несе убиждам ма малко се дразня.то верно че има такива цигани в перник ма дане забравим че и в другите градове па дане говорим че и в софия има мн жалки гледки...и пак казвам несъм се убидил

Orm
02-05-2009, 17:28
ех колега пак почваме с тоя пернишка регистрация несе убиждам ма малко се дразня.то верно че има такива цигани в перник ма дане забравим че и в другите градове па дане говорим че и в софия има мн жалки гледки...и пак казвам несъм се убидил

Човек аз преди се чудех защо така викат ама видях едно рено дето ми изясни всичко .... Иначе естествено , хора със собствено мнение относно тунинга си има навсякаде ;)

ludkanar
03-05-2009, 08:04
ахам,е това рено ако е от перник можеш дами го опишеш да видя дали го знам

Balagan
03-05-2009, 20:10
Абе незнам кфо къде кфо ама днес във Сливен на Драг състезанието се нагледахме на секфи тЮнинговЪни коли от цела България циганията покрай Бързи и Яростни яко ни тресе !!!


Без да се обиждате ама класика си е ГоУф III PK- reg power !

MaDHaCkEr
03-05-2009, 20:43
В Перник има доста сполучливи тунинговани коли, а колкото до циганийте има ги в всеки град и най-вече по селата.

А колкото до темата мисля че на каквато и кола да се направи това ще седи уникално, но това удоволствие не е по нашия джоб, за това хората предпочитат черен мат.

ludkanar
04-05-2009, 19:06
В Перник има доста сполучливи тунинговани коли, а колкото до циганийте има ги в всеки град и най-вече по селата.

А колкото до темата мисля че на каквато и кола да се направи това ще седи уникално, но това удоволствие не е по нашия джоб, за това хората предпочитат черен мат.

братле мерси всепак че подкрепяш,но дане забравяме че те са много малко.повечето са цигании

MARTI ALFAMEN
05-05-2009, 13:16
Ето нешто от перник което според мен е добро изпалнение

ludkanar
05-05-2009, 17:03
Ето нешто от перник което според мен е добро изпалнение
даже много добро,но повярвай ми голямо приключение е да я караш от личен опит ти го казвам.

MaDHaCkEr
05-05-2009, 17:35
братле мерси всепак че подкрепяш,но дане забравяме че те са много малко.повечето са цигании

Знам че повечето са циганий, но съм виждал доста добри изпълнения. Пари да имаш само всичко може да се направи. А колкото до тая Алфа не е правена в Перник но е добра :) но за съжаление не е за наще улици.

ludkanar
05-05-2009, 19:46
Знам че повечето са циганий, но съм виждал доста добри изпълнения. Пари да имаш само всичко може да се направи. А колкото до тая Алфа не е правена в Перник но е добра :) но за съжаление не е за наще улици.

то и аз мислех да я взема,и добре че нея взех че ква е ниска.тва момчето дето я купи почти нея кара

Flame
05-05-2009, 22:41
Тая алфа наскоро пак се продаваше в мобилето,представям си в кви филми се е вкарвал най-малко с предната броня:bored:

ludkanar
06-05-2009, 00:04
значи мога да твърдя че колата е много малко карана в перник щото е много ниска и си я пази момчето

diapper
06-05-2009, 00:59
Тва за перник е просто тъп лаф ... Кво като е Перник,София,Пловдив хубава кола може да има във всеки град както може и да има цигании във всеки град :P

ludkanar
06-05-2009, 01:07
тва е така,ма нали знаеш че пернишкия гоуф е най-бързата кола:grandpa::go::bouncing_smiley::tooth::roll2:

Bubuto
06-05-2009, 18:48
За това лошо име на ПК допринесоха единствено Голфарите.Всичко започна от там.