PDA

View Full Version : Някой да е свалял задна броня?



Бобби
11-05-2009, 12:24
Въпроса ми е - как се сваля задна броня!?
п.с. освен двата болта който виждам като вдигна задният капак и щипките на подкалниците и тези на кората отдолу....има ли други скрити...:smoke:?

robygas
11-05-2009, 13:20
Под кората има още два.

Бобби
11-05-2009, 16:37
Мерси...ей сега е почвам.....:pimp:

robygas
11-05-2009, 18:38
Досега щеше да свършиш..........:tequilla:

Alexanderbb
11-05-2009, 22:59
и като почнеш да я сглобяваш тези двата долните по-добре не ги слагай. помага при леки удари

Бобби
12-05-2009, 08:47
Досега щеше да свършиш..........:tequilla:
:))..нали трябваше да зредя с подобаващо гориво....:big_beer:...че вече е жега!
п.с. оказа се, че има и трето болтче....отдолу:yawn:

robygas
12-05-2009, 17:55
Е .....твойта явно е по-бърза...Ако беше дошъл ,щяхме да ..... и да свършим работа за 30 мин.::cheers:: А може и повече..:cheers::cheers::cheers::cheers::

Бобби
13-05-2009, 12:27
Е .....твойта явно е по-бърза...Ако беше дошъл ,щяхме да ..... и да свършим работа за 30 мин.::cheers:: А може и повече..:cheers::cheers::cheers::cheers::
А бе, бърза пенсия:))...кво да я правиш...само с бира я поливам...:big_beer: да не я ловят уроки:)...не беше кой знае какъв проблема и сам се оправих...а бира на срещата ще пинем
п.с. днес я качих след няколко нанесени чука по задната престилка...за да се затваря багажника...и пак сме на бира....а наздраве:cheers:

kris11
13-05-2009, 14:08
А бе, бърза пенсия:))..
п.с. днес я качих след няколко нанесени чука по задната престилка...за да се затваря багажника...и пак сме на бира....а наздраве:cheers:

Много погрешен метод . ! гредичка подпряна на 2 та ботуша и здрава дъска на задна престилка и червячен крик . Напъм -проба -напън проба - докато багажника започне да се затваря без грам усилие. Метод изпробван на 2 пъти :cry:

robygas
13-05-2009, 14:26
Какво правите с тези коли ?:dunno: Винаги съм мислил , че ударена от зад Алфа няма!!! Щото никой не може да ги стигне...........:rotfl::rotfl::rotfl:

kris11
13-05-2009, 21:18
:shocking:
Какво правите с тези коли ?:dunno: Винаги съм мислил , че ударена от зад Алфа няма!!! Щото никой не може да ги стигне...........:rotfl::rotfl::rotfl:

да бе да. На 2 пъти ми се къса врата. И дежурната фраза : "извиняай не те видях " :shocking:

1 път Б4 А Хауди - броня- долу, фарове на салата , преден капак повдигнат за тунинг , решетка почти на туршия. на Алфчо драскотини по задна престилка , облена броня и неотварящ се багажник.
2. път 2104 дърта младост - спирачки е имала някога . Равносметка - предни калници, преден капак тунинговани , като калниците са скъсени по дължина , но разширени .фарове на салата , предна броня - крив макарон.
На Алфо багажника отново не се отваря :wow:
Добре , че под бронята има дебели гумени тампони .

Бобби
14-05-2009, 11:12
Какво правите с тези коли ?:dunno: Винаги съм мислил , че ударена от зад Алфа няма!!! Щото никой не може да ги стигне...........:rotfl::rotfl::rotfl:

В задръстване....как да избягаш от умопомрачена блондинка...в едната ръка с червило, в другата с телефон:flex:....и като слезнах и казах- ей сега ще ти върна чукането...:smoke:...тя се обади на мъжа си:))
Няма ядове...щом всичко свърши добре, а по колата няма и следа от интервенцията...:smoke:
п.с. kris11, братле и аз бех преготил една лебедка и тъкмо тръгнах да връзвам кучката за дървото...дойде едно приятелче с чук.....и вика я не се излагай:flex:
взе едно трупче два удара средно леки....и успа нещата:notworthy:....просто деформацията беше незабележима.....

Alexanderbb
14-05-2009, 23:20
Какво правите с тези коли ?:dunno: Винаги съм мислил , че ударена от зад Алфа няма!!! Щото никой не може да ги стигне...........:rotfl::rotfl::rotfl:

няма ли. 5 пъти от как съм я взел, задната броня и десния калник са ми консуматив вече. А заколегите ще кажа че за съжаление поради конструкцията отзад понякога има незабележими но съществени деформации. Просто колата е направена максимално да пази водача и има доста енергопоглъщащи зони

Furious 155
15-05-2009, 00:20
Добре , че под бронята има дебели гумени тампони .
това специален тунинг ли е правен, за да ги има - я дай повече данни!

Бобби
15-05-2009, 08:34
това специален тунинг ли е правен, за да ги има - я дай повече данни!
..фабрично си е така...и много помагат при леки удари:!:

Furious 155
15-05-2009, 08:45
..фабрично си е така...и много помагат при леки удари:!:

мхммм, питам защото броня не съм свалял, но още в началото като си купих колата един смърф ми спря в задната броня с една вектра и бронята си е там де, но удара беше лек, приближаващ се до среден ;). Не съм се занимавал да я свалям и да гледам обстойно какво става отдолу, но и нищо не изглежда счупено.

TRENDi
15-05-2009, 10:17
Ако имате предвид тези на снимката - от плътен стериопор са :idea2:...

Бобби
15-05-2009, 16:07
Ако имате предвид тези на снимката - от плътен стериопор са :idea2:...
..къде видя стериопор бе, братле:?:

TRENDi
15-05-2009, 18:40
Стрелките:

Бобби
16-05-2009, 08:31
Стрелките:
....при мен като е свлих си беше чиста гума тампона.....и само 2 на брой!!!!!!!...тая от снимката, като е гледам е по усилена от мойта....явно има разлики!!!

TRENDi
16-05-2009, 10:49
И на тази са 2, просто ги сложих 1 до друг да не правя панорама на кочината в нас :roll2:. Утре ще домъкна 1 на срещата.

Бобби
16-05-2009, 14:11
И на тази са 2, просто ги сложих 1 до друг да не правя панорама на кочината в нас :roll2:. Утре ще домъкна 1 на срещата.

а...подвеждаш:))....и от стериопор казваш са:innocent:

kris11
16-05-2009, 22:16
Стрелките:

:angry1: Kaква е тая броня ? да не е сменяна ?
При мен беше гумен оребрен тампон от всяка страна .По спомени поне 60 мм надебелина.

TRENDi
16-05-2009, 22:33
`Ми 155-тицова задна браня, свалена от 2.0 докарана от Австрия. Нищо гумено няма по нея. Ще залегна и утре под моята, че направо ме вкарахте в размисли, но тези буфери са си 100% фабрични.

Бобби
17-05-2009, 11:13
Размисли и страсти....и да залягаш, дори да липсва кората....трудно ще видиш нещо, освен ако не ползваш перископ:lupe:....какво значение има...:gruebel:...на някой може да са от стериопор на други, като при мен от гума....