PDA

View Full Version : Тунингисти... спорове...



Bobo
16-05-2009, 19:30
Аз пък вече знам за 147ца с достигнати такива коне от този двигател на човек от фурма е. Верно не съм видял графики, но въпросния човек ми се стори доста сериозен и не мисля, че ме качил на върбата. :)

Може пък и той да си е на върбата :roll2:

S_G_M
16-05-2009, 19:38
Аз съм се возил на 147 на човек от форума ,която е правена ... и според мен наистина тази си ги имаше кончетата за 200 не знам ,но +/- 1 със сигурност ,и май по спомен не се возихме на върбов ден... :big_bow_down:

ne0
16-05-2009, 19:47
Аз съм се возил на 147 на човек от форума ,която е правена ... и според мен наистина тази си ги имаше кончетата за 200 не знам ,но +/- 1 със сигурност ,и май по спомен не се возихме на върбов ден... :big_bow_down:

и какво й беше правено на колата.... ?

S_G_M
16-05-2009, 20:06
Ми на Петко ( KGB) e 147 -та, какво точно е правено най- добре питай него .

ne0
16-05-2009, 20:09
ако са верни поне малко резултатите от Серес.... моята алфа 145 1.6 със 128 коня и тегло 1160 кг. върви наравно с 200 коня на Петко... ти си прай сметката ;) за въртящ момент няма да споменавам и чр 147-цата е с торсен диф.

за данните имам документи от Проспийд и Надин ;)

тука може да се спами много.. ама много ти е промит мозъка.. не ти го казвам с цел да те обидя просто към момента си задблуден.

а голяма част от тунинга е правен от собственика на Екстрийм Тунинг ЕООД Добромир Христов и колата си я знаем перфектно.. па Петко още по-добре.

Яко си на върбата, ма много яко

S_G_M
16-05-2009, 20:18
Може , за твоята кола не знам , просто съм се качвал на коли с 200 кончета и знам как вървят, а 147-та си имаше същото вървене , правя сравнение с коли на които съм се качвал... нека да не спамим по темата повече .. от мен лека вечер и всичко добро :cheers:

Rado145QV
16-05-2009, 21:09
ако са верни поне малко резултатите от Серес.... моята алфа 145 1.6 със 128 коня и тегло 1160 кг. върви наравно с 200 коня на Петко... ти си прай сметката ;) за въртящ момент няма да споменавам и чр 147-цата е с торсен диф.

за данните имам документи от Проспийд и Надин ;)

тука може да се спами много.. ама много ти е промит мозъка.. не ти го казвам с цел да те обидя просто към момента си задблуден.

а голяма част от тунинга е правен от собственика на Екстрийм Тунинг и колата си я знаем перфектно.. па Петко още по-добре.

Яко си на върбата, ма много яко
като сте толкова отворени даите да се видим на пистата да видим коя как варви тук е много лесно да нареждате елате да се срешнем на пьтя

Bobo
16-05-2009, 21:21
като сте толкова отворени даите да се видим на пистата да видим коя как варви тук е много лесно да нареждате елате да се срешнем на пьтя

избери си една кола от тия дето са ни у двора:


ГТВ 3.2 24V
145 2.0 Турбо
145 1.6 ТС
Фиат Браво 1.9 ЖТД
155 2.0 ТС
156f 1.9 JTDm 150+
156f 1.9 JTDm 200+

говорим за италианките само нали ;)
казвай срещу какво,за колко и къде

abart_
16-05-2009, 21:22
.... моята алфа 145 1.6 със 128 коня и тегло 1160 кг........

странно тогава защо в една обява прочетох други работи :whistle:
да не споменавам че на други трасета е давала по-лоши времена и от 1.4 Т.С :crazy:

ne0
16-05-2009, 21:56
странно тогава защо в една обява прочетох други работи :whistle:
да не споменавам че на други трасета е давала по-лоши времена и от 1.4 Т.С :crazy:

колега давай да ги мерим с твоя турбо дзвер а?

и колеги споко лятото пистата в Калояново е само за италианки и който има гащи ще е там и ще дава газ

abart_
16-05-2009, 22:31
колега давай да ги мерим с твоя турбо дзвер а?

и колеги споко лятото пистата в Калояново е само за италианки и който има гащи ще е там и ще дава газ


Батка,моята кола е мнооого бавна,не се пускам с такива расови автомобили! дори и гонка не съм си търсил.....
ако искам,има с кого да меря-с Алфи не ми е интересно
но със Гошо ще се пуснем за спорта,като я завърши :super:
Аре стига спам

ne0
16-05-2009, 22:42
a кой е Гошо?

Desi323
16-05-2009, 23:22
гошо е алфа 145 3.0 v6

:roll2:

S_G_M
16-05-2009, 23:38
Гошо е собственика на 145 3.0

WhitePower
16-05-2009, 23:38
само неразбрах екстремистите пишките ли илскате да си мерите с човека или да се заяждате
и 2 та проекта са направени за удоволсвие на собсвеника на колата който не иска на никой да доказва нишо вземете се във ръце и изчистете спама

Desi323
17-05-2009, 00:01
в момента пиша от на сестра ми компютара;от отдавна следя темата разни мнения на професори акьли савети и разни други глупости и започнах малко да се засягам.пробвал сам почти всичко на всякакви алфи почти всеки пат финансите се оказват дефицит на финала и мотора е вече на пихтия но този пат мисля да го достигна.не че 145-та е нешто кои знае какво ама живот и здраве на феста ште се види всичко било то на максим.ск. на дрифт на спиране или в проход сьс завои и разни други центрове на тежести.да не забравите и колите от двора.ако искате всичките ги докараите пак които бие евала.важно е да се види нешто не само празни приказки.аиде успех на всички проектанти и лека

KGB
17-05-2009, 01:26
ако са верни поне малко резултатите от Серес.... моята алфа 145 1.6 със 128 коня и тегло 1160 кг. върви наравно с 200 коня на Петко... ти си прай сметката ;) за въртящ момент няма да споменавам и чр 147-цата е с торсен диф.

за данните имам документи от Проспийд и Надин ;)

тука може да се спами много.. ама много ти е промит мозъка.. не ти го казвам с цел да те обидя просто към момента си задблуден.

а голяма част от тунинга е правен от собственика на Екстрийм Тунинг ЕООД Добромир Христов и колата си я знаем перфектно.. па Петко още по-добре.

Яко си на върбата, ма много яко

Ненчо, като си продаваше мотора пишеше на хората, че е 170кс. сега пишеш, че е 128кс.

Има два варианта:

1. ЛЪЖЕШ хората в тази тема

2. ЛЪЖЕШ хората които биха имали интерес към твоя мотор.

И в двата случея си си чист Лъжец!!!


ОТНОСНО моята кола;

Когато Драго е правил нещо по нея...демек спортно гърне и тръбите за новия коолер....то той въобще не е имал нещо общо с Екстрим тунинг (то тогава и гледачките не знаеха, че някога ще има подобна фирма)...като гледам последните ти писания, то Драго и в момента няма нищо общо с вас.

...А ти дори и Алфа не си имал тогава!!!

От страшно много време в колата ми единственото нещо останало от Драго е 15см-рова тръба преди мотора...полирана и т.н.

Във вашия сервиз единственото правено по моя кола е сменята на здрав дебитомер преди няколко години, с нов дебитомер които не е за нея....тогава за соленойд и управление на турбо не бяхта и чували...като гледам колата на Поох, май и сега не знаете за какво става на въпрос!!!


Относно Серес....жалка картинка....време измервателната техника била неточна, друг бил карал колата на Бобо...само дето по снимките от пистата и часа в който е дадено въпросното време...всичко съвпада. С едно 3 секунди на обиколка е по-бавна вашата икона "300коня със шпер и сликове"...спортни седилки, 4 слика и т.н.



Повече нямам какво да ви напиша....сами си го изпросихте.

Останете си горе на върбата...и не занимавайте хората с вашите простотии.

Живи и здрави.

ne0
17-05-2009, 01:43
Петка що се излагаш като ученичка....

отговарям ти щото те уважавам ;)

моторите за които говориш (който продавах и предния който счупих ) са различни и просто няма какво да пиша повече за това.

И ТЕ ПРЕДИЗВИКВАМ
1. С МЕГА БЪРЗИЯ ТИ КЮМУР СРЕЩУ МОЕТО СКРОМНО БРАВО )и то е кюмур) А БОБО ще стартира зад нас на 10 метра където поискаш, за каквото поискаш, когато поискаш ;)

2. За Серес, ето пред всички ти поемам разходите до серес, Ще ти купа и гуми и се гоним ти с твоя дзвер аз след теб с червената и клипове... смях смях..... не се претиснявай ще си купа хубава течност за чистачки не че ще ми е нужна. Кой губи поема празходите.

отностно работата на Драго мисля няма какво да коментирам.


А и чиповете ти са кенеф и искам да намериш човек на тая земя дето съм му взел пари за лъжа... аз мога да дам пример
за теб... ок лъжеца вика дръжте лъжеца

Истината е че бърза алфа не мое да ни изкарате и ще ви скъсаме дупетата.

п.с. Имам алфа от 2004 ;)

KGB
17-05-2009, 01:54
Хората сами си преценяват кой колко струва...

Bobo
17-05-2009, 03:24
Във вашия сервиз единственото правено по моя кола е сменята на здрав дебитомер преди няколко години, с нов дебитомер които не е за нея....тогава за соленойд и управление на турбо не бяхта и чували...като гледам колата на Поох, май и сега не знаете за какво става на въпрос!!!


Относно Серес....жалка картинка....време измервателната техника била неточна, друг бил карал колата на Бобо...само дето по снимките от пистата и часа в който е дадено въпросното време...всичко съвпада. С едно 3 секунди на обиколка е по-бавна вашата икона "300коня със шпер и сликове"...спортни седилки, 4 слика и т.н.



Повече нямам какво да ви напиша....сами си го изпросихте.

Останете си горе на върбата...и не занимавайте хората с вашите простотии.

Живи и здрави.

Първо се извинявам на момчето че му насрахме темата щото е фен и прави нещо ценно!

Ти Петко явно или друсаш или имаш халюцинации :haha:

А за смяна на дебитомер на твоята кола спомен нямам но явно ти самият си много зле щото номера на оригиналния няма кой да ти убърка ;) А кой бе умнико ти раздвижи умрялата геометрия на турбината като не бяхме чували за управление на такава бе - аз и Драго! Като гледаш колата на Пух ше си останеш с гледането мой толко коне ти само можеш да сънуваш ;)

Относно серес - за времеизмерването аз само ще кажа че искам да обесниш на Фераритата и Поршетата и то най-бързите на пистата как алфа Мито е по-бърза от тях ? Останалото за времеизмерването да напишат другите които бяха там и видяха. А ти лично в петък ми даде транспондера и ми каза да си го сложа в колата при положение че си бил уведомен че трябва да е на предната броня е евала ти правя за спортсменството ;)
За моята кола да с шпер спортни седалки и т.н и кво те притеснява? Ти нали стартира точно зад мен в събота когато гумите ми бяха на парцали още от петък и при положение че навъртях обиколка на тримата последни ти като беше толкова бърз що не ме изпревари ами изостана бе бързия? Мойте приказки могат да ги потвърдят всички на пистата! А я кажи сега как мойта супер бавна кола в петък гръцките най-бързи ГТА-та неможаха да я стигнат и хората дойдоха да ме поздравят за това пък ти явно си бил поне 3-4 секунди по-бърз от ГТА-тата там :calc:?

Аз повече няма да ти отговарям на интригантските мнения и няма скоро да ме видиш на тая твоя висока върба дето си се качил ;)

KGB
17-05-2009, 04:30
Явно няма с какво да се похвалите и решихте да се опитате да лъжете хората, че моята кола вие сте я правили....хахахахахха...КОЛКО НИСКО ПАДНАХТЕ ти и Нео...

БОБО когато Драго ми е правил нещо по колата то ти не си, си и помислял да се занимаваш със сервизни дейности и ремонти на коли.

Аз от работата на Драго съм доволен и до ден днешен...и за това на накрайника на аспуха все още имам надпис "Драгон" и единствената причина да спря да му ползвам услигите сте Ти и Нео...заради вашите интриги, злоба и ненавист.


За Серес...освен да се срамуваш от лъжите които си написал друго не виждам какво може да направиш...

Вземи си погледни собствената чиния и не гледай в тази на другите....стига злобяхте срещу нас, срещу Орлин (WhitePower) срещу Радо, срещу Лисан, срещу Румен......

Погледните си вашите неща и се опитайте да се подобрите....защото само с плюене по другите и страхотна злоба не става.

Успех ви пожелавам.

Bobo
17-05-2009, 04:33
Гледам пак дърпаш на където ти е удобно ама тоя път си дърпай аз няма да ти се вържа ;)

Да ти кажа с хвалби не става тая работа ;) За Драго ти колко глупости изприказва представям си от някой като не си доволен кво ше стане :D

Ти недей гледа нашта паница тя си е добре;) И пак ти казвам не забравяй че на серес не си бил само ти ами и доста други хора ;) С/у гореспоменатите лица не плюя пиша във форума и в спорове с тях влизам да кво те брига тебе :D

Айде успех и глей са да не откараш темата към държавна политика ;)

KGB
17-05-2009, 04:59
Айде живи и здрави.

SandoOne
17-05-2009, 05:03
На Пътя сичко се изяснява :) не се карайте смисъл няма пише пише се ..... важно е да има действие

KGB
17-05-2009, 05:15
На Пътя сичко се изяснява :) не се карайте смисъл няма пише пише се ..... важно е да има действие

Викаш да излезнем на пътя и да се избием???

.........

По-скоро да седнем някъде да се почерпим и да поспорим.

SandoOne
17-05-2009, 05:48
Викаш да излезнем на пътя и да се избием???

.........

По-скоро да седнем някъде да се почерпим и да поспорим.

Mи така се разбира кой на кво ниво е :) иначе след това може :) важно е тръпката да я има :)

ShoxXx
17-05-2009, 06:02
Силно се надявам да си пишете още, защото ми стана много интересно. Очаквам го с нетърпение дори повече от следващия епизод на "Забранена любов"

ne0
17-05-2009, 10:10
за таквази работа се искат топки.....

Grigor
17-05-2009, 11:02
Нямам никакво намерение да влизам в споровете ви за миналото ( дето не го знам цялото и без това ), но за Серес ще се намеся:

- И петък и Събота имаше доказани проблеми с измервателната апаратура.

- Който е бил там знае, че имаше момент в който ДЕМО Митото на местния представител даде времето на Ф430 :-)

- Събота когато стартираха всички БГ коли аз и Илиан 75 бяхме на старт/финала да снимаме БГ колите и това което помня на 1-во четене (без да правя справки с снимки и видео е):
1. Бобо задмина Митото ( А Косьо от Милано мотор определено МОЖЕ да кара ) + още 1-2 коли преди да се прибере в бокса (1-2 обиколки преди края ). Мислехме че има проблем, но се оказа че просто няма гуми.

2. Петко не можехе да поддържа темпото на Бобо ( май тръгна след него на старта ).

Самите Гърци си признаха за проблеми и грешки в измерването и Петко много добре знае за това тяхно признание.. лично аз не бих пуснал списъка с резултатите от Серес без това уточниение ( както направи той в друга тема ). Не става дума кой е по-бърз, а за това че има ДОКАЗАН ПРОБЛЕМ и ГРЕШКА в измерването.

Според мен споровете трябва да се решават на писта/път - поне в този бранш. Ако имате претенции кой е по-по-най... С БГ нямаме Серес, но 400 и повече метра асфалт и в БГ си имаме и можете да решите всеки един спор на него, а не да се карате излишно тука.

didiod
17-05-2009, 12:48
:blah:

pacho_kardana
17-05-2009, 12:51
Става все по-интересно...

hristiqn
17-05-2009, 13:06
:gayfight: :starwars:

StarChild
17-05-2009, 13:12
Стана манджа с грозде!;)

Balagan
17-05-2009, 13:25
Дескта ралта и яко мерене на пишки !

KGB
17-05-2009, 13:34
Нямам никакво намерение да влизам в споровете ви за миналото ( дето не го знам цялото и без това ), но за Серес ще се намеся:

- И петък и Събота имаше доказани проблеми с измервателната апаратура.

- Който е бил там знае, че имаше момент в който ДЕМО Митото на местния представител даде времето на Ф430 :-)

- Събота когато стартираха всички БГ коли аз и Илиан 75 бяхме на старт/финала да снимаме БГ колите и това което помня на 1-во четене (без да правя справки с снимки и видео е):
1. Бобо задмина Митото ( А Косьо от Милано мотор определено МОЖЕ да кара ) + още 1-2 коли преди да се прибере в бокса (1-2 обиколки преди края ). Мислехме че има проблем, но се оказа че просто няма гуми.

2. Петко не можехе да поддържа темпото на Бобо ( май тръгна след него на старта ).

Самите Гърци си признаха за проблеми и грешки в измерването и Петко много добре знае за това тяхно признание.. лично аз не бих пуснал списъка с резултатите от Серес без това уточниение ( както направи той в друга тема ). Не става дума кой е по-бърз, а за това че има ДОКАЗАН ПРОБЛЕМ и ГРЕШКА в измерването.

Според мен споровете трябва да се решават на писта/път - поне в този бранш. Ако имате претенции кой е по-по-най... С БГ нямаме Серес, но 400 и повече метра асфалт и в БГ си имаме и можете да решите всеки един спор на него, а не да се карате излишно тука.

На Косьо Митото беше съм зимни гуми и той въобще и не му е давал газ, това може да се види и от времената които е дал...колата се пускаше, за да може Пинко да я снима за списанието.


За второто вземи и ВИЖ времената на двете коли точно от този момент...Бобо е по-бавен с около 3 сек. от мен на обиколка!!!

Знам, че много мразиш дизелите, но в този случей това е Истината. Ако беше станало обратното, както миналата година, когато колата ми не вървеше като хората и имаше проблем...пак щяхте да се насерете от велики изказвания в стил..."дизел на писта не вирее" както Нео тръбеше на всякъде и пишеше из форума.

Единствения проблем в време измервателната система беше времето на едно Гръцко Мито от Петък...това време беше изтрито. В събота проблеми с измервателната техника нямаше!!!

Аз претенции нямам, Нео и Бобо имат претенции, че ми били правили колата...(смешно ми е, че стигнаха до там да се хвалят с моята кола)...

Grigor
17-05-2009, 13:42
Аз не съм "те" и не мразя - просто не харесвам. Има разлика.

Не влизам пряко в спора ви, защото не съм ви мерил, а снимал.

Проблеми с измервателната апаратура имаше и двата дни, и Гърците си го казаха. Венци, Стишо и всички Българи, които бяха там също видяха за неточностите в измервателната апаратура.

Ако Бобо беше по-бавен с 3 сек. ти щеше да го застигнеш още на 3-тата обиколка и да го минеш на в 1-вата половина на 4-тата обиколка.

KGB
17-05-2009, 13:50
Може и да са ти верни изчисленията, но както сам си написал в предишния пост Бобо влезна по-рано в бокса.

Относно харесваме и не харесване, това че не харесваш дизел да речем не означава, че той не върви.

Погледни WTCC, погледни IRC 2WD и виж коли с какви мотори са шампиони...в подписа ми го пише:-)

По-късно може да мина да ми видиш новите джанти, да ми кажеш дали ти харесват или не:-)

mik mik
17-05-2009, 14:52
Първо искам да кажа, че неискам да се карам с никого и че не съм бил там, но чисто теоритично към колега КГБ- имаш ли представа в едно състезание разлика от 3 секунди на обиколка колко много е......


п.с. а иначе за дизелите на пистата, на скорошното 6 часово състезание "СПА" дизелите на пежо се доказаха като доста доминиращ- от началото на състезанието дръпнаха с уникална преднина и никой неможа да ги стигне до края така че....

ne0
17-05-2009, 15:07
Айде успех и глей са да не откараш темата към държавна политика ;)


абе Бобо голяма знахарка излезе.... Петко я кажи сега как колата ти ще свали правителството...

Какви световни шампионати.. какви пет лева ела до сервиза да ти покажа мотор на Н Технолоджи компютърен геймър...

Давай да ти наритам дизела с Бравото и да приключваме :):):)

викам вече по телефона да не става шоу тука

Mitko_155
17-05-2009, 16:03
Колеги ако не се лъжа дизеловите колите в тези шампионати са турбо, а бензиновите атмосферки, малко нечестно май а.....:question:

to6ko
17-05-2009, 16:48
аз пак си мисля 4е тоя спор наи добре 6а се ре6и на маса!седнете напиите се кат хората пак на кои е по няма зна4ение!

MainaCore
17-05-2009, 16:49
Що не направите един тунинг батъл Екстремисти с/у Черните ангели на Калояново, когато има свободно каране - 400 метра и тайм атак. Вадите си всичките коли и се замерват времена, така се вижда всичко. И вие ще си направите густото, ще потринирате за Алфисти тракдей-я и ще си направите реклама на колите и услугите, които предлагате. Според мен това е много добра идея, вижте кога е следващото свободно каране, входа е 2 лева, няма много коли и може да се кара спокойно. Само на пистата се вижда коя кола как е, защото в тунинг.бг се пише за коли по 700 whp, обаче на последния драг в Сливен имаше 10 коли на кръст. Мисля, че един такъв батъл ще е интересен за всички.

ne0
17-05-2009, 16:59
брат ела на Калояново следващата събота...цяло Орландивци ще е там.. ако не се счупи зелената сме там.. :) както обикновено... па гонките с това което правим да си вадим хляба няма нищо общо мисля ни познаваш :)

ShoxXx
17-05-2009, 20:23
Само искам да ви кажа като на хора, които познавам доста отдавна, че става сериозна излагация и който спре ще направи най-правилното нещо.

Ivo Skoklev
17-05-2009, 20:24
брат ела на Калояново следващата събота...цяло Орландивци ще е там.. ако не се счупи зелената сме там.. :) както обикновено... па гонките с това което правим да си вадим хляба няма нищо общо мисля ни познаваш :)
Еййии как и аз искам да ви видя бързите алфи,за 24 май говориш нали?

Rado145QV
17-05-2009, 21:25
Първо се извинявам на момчето че му насрахме темата щото е фен и прави нещо ценно!

Ти Петко явно или друсаш или имаш халюцинации :haha:

А за смяна на дебитомер на твоята кола спомен нямам но явно ти самият си много зле щото номера на оригиналния няма кой да ти убърка ;) А кой бе умнико ти раздвижи умрялата геометрия на турбината като не бяхме чували за управление на такава бе - аз и Драго! Като гледаш колата на Пух ше си останеш с гледането мой толко коне ти само можеш да сънуваш ;)

Относно серес - за времеизмерването аз само ще кажа че искам да обесниш на Фераритата и Поршетата и то най-бързите на пистата как алфа Мито е по-бърза от тях ? Останалото за времеизмерването да напишат другите които бяха там и видяха. А ти лично в петък ми даде транспондера и ми каза да си го сложа в колата при положение че си бил уведомен че трябва да е на предната броня е евала ти правя за спортсменството ;)
За моята кола да с шпер спортни седалки и т.н и кво те притеснява? Ти нали стартира точно зад мен в събота когато гумите ми бяха на парцали още от петък и при положение че навъртях обиколка на тримата последни ти като беше толкова бърз що не ме изпревари ами изостана бе бързия? Мойте приказки могат да ги потвърдят всички на пистата! А я кажи сега как мойта супер бавна кола в петък гръцките най-бързи ГТА-та неможаха да я стигнат и хората дойдоха да ме поздравят за това пък ти явно си бил поне 3-4 секунди по-бърз от ГТА-тата там :calc:?

Аз повече няма да ти отговарям на интригантските мнения и няма скоро да ме видиш на тая твоя висока върба дето си се качил ;)
Колеги тук стана много напечено стига с тези спорове на кои колко му варви колата, нашите коли ги правим САМО за нас.аз скоро в този форум няма да вляза,тук се пишат само глупости и се спори. На мен спорове не ми се правят.аз уважавам всеки фен на ALFA ROMEO но тук уважение няма.

SandoOne
17-05-2009, 21:28
Не бе има писти отсечки разбирате се и готово смисъл от спорове закани няма важно да има бира че сърцето спира :big_beer:

S_G_M
17-05-2009, 21:46
МИ да праим една маса събота и неделя в Поморие по нашенски тертип :BBQ:

Kris
17-05-2009, 22:05
аз уважавам всеки фен на ALFA ROMEO но тук уважение няма.

в оригинал

DiabL0
17-05-2009, 22:47
ХАхахахХАХ
Добър ден !

Целия форум е Пълна Порнография ! В прекия и пренисния смисъл !!

Чудя се как не са си снимали хуй*вете да си ги покажат, да видим на кой му е по-дълЪг.

Не се осещат как сами се излагат...

Ама нормално, в наща държава е така.... "не е важно аз да съм добре, важното е на вуте да му е зле"
Все тряя гледаме в чуждата паница... Глеей си в твойта бе...
Колко вървяла на тоя и на ония колата... ми върви... кво да напраиш...
Колкото толкова... кво ти пука на теб...
Разбиирам че ви е тръпка да ви вървят колите... ама то ващо е мания за величие...
бе резил...

Осъзнайте се малко ... деца....

75 turbodelta
17-05-2009, 22:50
и ся кои бил по голям педерас че не разбрах аз :Tease:

Sunny
17-05-2009, 22:54
Аз опатках един пакет семки на тази тема ;)
Кой е по-по-най ;)
Момчета нищо нищо не доказахте , станахте за срам .
Тоя форум както е тръгнал скоро може да застигне съдбата на Фиятския ми се струва .

75 turbodelta
17-05-2009, 23:06
а аз и две бири пих ма пак не разбрах кои на кого го е слагал чии .....е по голям :ph34r:

S_G_M
17-05-2009, 23:07
Колеги спрете да спамите .... кой какво с кого си мери да си мери излишните коментари си ги запазете.... тези които си мерят знаят какво си мерят ,те са си и в отделна тема да не се получава спам като вашия в тази .. лека и със здраве :big_beer:

SandoOne
17-05-2009, 23:08
Пак ви казвам ше направат дръпката хората ще пуснат клип като нас с венци отидехме дръпнахме се и така ..... оставете ги хората се разберат на пътя аз предлагам да изчакаме събитието после след това може да коментираме сега смисъл още да пишем няма :) :strong:

Sergey_gigov
18-05-2009, 00:10
:spell:

ФЕРАРИСТ
18-05-2009, 00:23
Добре де ся, аз не мога да разбера защо разваляте такава интересна кавга.....

CrazyElement
18-05-2009, 01:23
Мда спора е интересен.. Хора с различни виждания и като гледам са на ти с колите :).

Sunny
18-05-2009, 02:41
Добре де ся, аз не мога да разбера защо разваляте такава интересна кавга.....

Напротив ;)
Дори и се наслаждаваме и чакаме развръзката .
Тука поне се очертава да е интересна гонката , маса семки , бира и кебапчета може да заминат на пистата ;)

И мокри кърпички , че тия димящи дизеляци дето ги спрягат ;)

SandoOne
18-05-2009, 09:33
Напротив ;)
Дори и се наслаждаваме и чакаме развръзката .
Тука поне се очертава да е интересна гонката , маса семки , бира и кебапчета може да заминат на пистата ;)

И мокри кърпички , че тия димящи дизеляци дето ги спрягат ;)

Палите огън чеверме .... ракия :)

Grigor
18-05-2009, 09:45
Момчета,

Не съм много съгласен с вас, защото:

1. Темата на клуба, марката и точно този раздел е с малко или много спортна насоченост (е, преди е била спортна на марката де... )

2. Ако трябва да си мерят .. конете това е правилния раздел.

Единственото, е че на моменти малко пада нивото на култура, но на фова на някой други форуми сме си направо добре....


Това че се спори на кой е по-бърза не пречи нито на клуба, нито на форума, нито на представянето ни в Гърция - там нямаше подобни скандали пред Гърците. А и де да знаеш.. може и те да спорят, ама аз лично не им разбирам езика...

Sergey_gigov
18-05-2009, 10:16
абе и аз не го разбирам техния език ма я -тва май го разбрах
http://www.youtube.com/watch?v=LS6Ly9CG_IA&feature=related
интересно тоя с каската кой е - на мене ми прилича на наш боби 33 -баси отношението честно

WhitePower
18-05-2009, 10:24
И лека полека нещата отиват ккъм бой
момчета всеки може да погледне разпечатката от серес ( ако някой има неуспорими доказателсва да я убори да я покаже )
Само искам да кажа че услугите на Драго също спряхме да ги ползваме от както Бобо и Нено са там

за утношение , хора то се вижда каквито сте у форума , такива сте и на пътя.


Само искам да отбележа - Вие наистина се заяждате със всички - какво искате да доказжате - че вашите коли са най бързи и най най и че вие правите нещата най най ...?.....?..


Човек за да прави нешо първо трябва да са го възпитали на отношение а след това да дава акъли

Имам тука едно записче на един човек от форума дето може да се види колко струва но си го пазя за по люти ситуаци
Така че предлагам , нека като де се обичаме поне да не се мразим и убиждаме - аз уважавам до някаде това което правите - Уважавайте и вие другите колеги , и така ще е мирно и тихо

вие как мислите ?

pacho_kardana
18-05-2009, 11:12
абе и аз не го разбирам техния език ма я -тва май го разбрах
http://www.youtube.com/watch?v=LS6Ly9CG_IA&feature=related
интересно тоя с каската кой е - на мене ми прилича на наш боби 33 -баси отношението честно

:rotfl: И аз това го разбрах...смях се доста,докато го гледах..

WhitePower
18-05-2009, 11:30
:rotfl: И аз това го разбрах...смях се доста,докато го гледах..

еми поне виждаш ( ако е някой от нас ) колко ни е културата

а щом ти е смешно дано не ти се случва с тебе така да се отнасят

Stefo
18-05-2009, 12:09
Абе дет се вика - недейте да разваляте хубавия бой с излишни спорове :-D

Sergey_gigov
18-05-2009, 12:14
мисълта ми беше в малко по- друга насока ,но ........
и все пак ако се държат така с гости ............... направо да си го кажа - еби му мамата -изобщо защо ли забравяме че се намираме на едно място ,което се нарича балкански полуостров ?

ne0
18-05-2009, 12:21
ти накарай ЕКЗИБИТ да покаже най-бързия ТС мотор.... че те не са чували за него ;)

Balagan
18-05-2009, 12:39
Ае вие изпаткахте е хора вече не мога да фана и кфи мизериуми си пишете ! :big_whoops:

75 turbodelta
18-05-2009, 12:46
и ся кво кои е по по наи че не са разбра :plane:

hristiqn
18-05-2009, 14:44
Te са видни мутри , тунингисти , култиристи и незнам какво ли не вече :gruebel: Почвате да досаждате вече на всички , пуснете се с супер бързите си коли да видим резсултата най-накрая !!!

Sergey_gigov
18-05-2009, 15:02
ти накарай ЕКЗИБИТ да покаже най-бързия ТС мотор.... че те не са чували за него ;)

е на таз годишния фест мислиме да пишеме участие нали знаеш какво ще се случи в него клас :)

Sergey_gigov
18-05-2009, 15:04
Te са видни мутри , тунингисти , култиристи и незнам какво ли не вече :gruebel: Почвате да досаждате вече на всички , пуснете се с супер бързите си коли да видим резсултата най-накрая !!!

а я ти разкажи малко за спиров тунинг лтд . кво стана с 5-ка

ФЕРАРИСТ
18-05-2009, 16:26
Ц-ц-ц-ц-ц.....тръгне ли Лисан по гонки или да прай бегачки и моментално се отказвам от него......

Ivo Skoklev
18-05-2009, 16:45
ти накарай ЕКЗИБИТ да покаже най-бързия ТС мотор.... че те не са чували за него ;)
Тоя бързия Екзибит....ти ми беше казал 4е ГТВ кара,така де интересно ми е на 1400 кила колко му дава на 400м бързия мотор:shock:

hristiqn
18-05-2009, 16:57
а я ти разкажи малко за спиров тунинг лтд . кво стана с 5-ка
Нямам право да пиша тук :on_da_beach:

gaidata
18-05-2009, 17:22
ти накарай ЕКЗИБИТ да покаже най-бързия ТС мотор.... че те не са чували за него ;)

ко да покаже ... аз съм на мението че само лъжете хората и неправите почти нищо по колите им !
ето я алфата на XZIBIT

http://www.vbox7.com/play:0cc620b4 ето вижте си работата само вии си знайте колко пари взехте на момчето и какъв е резултата ? вече ми е ясна твоята прехвалена алфа ... и мисля да спра до тука

Sergey_gigov
18-05-2009, 17:27
Тоя бързия Екзибит....ти ми беше казал 4е ГТВ кара,така де интересно ми е на 1400 кила колко му дава на 400м бързия мотор:shock:

тоя екзибит кара 146 2.0 ТИ една черна алфа дето не миналия , а по миналия фест беше 1-ва в класа си - проблема е че от тогава изтече много вода и колата върви много повече :big_whoops:

Sergey_gigov
18-05-2009, 17:29
ко да покаже ... аз съм на мението че само лъжете хората и неправите почти нищо по колите им !
ето я алфата на XZIBIT

http://www.vbox7.com/play:0cc620b4 ето вижте си работата само вии си знайте колко пари взехте на момчето и какъв е резултата ? вече ми е ясна твоята прехвалена алфа ... и мисля да спра до тука

а аз пък мисля че ти много ма много говориш , без да знаеш за какво става дума - наясно ли си че колата нямаше вариатор ?
щото пък аз съм на ясно какво е правено по ГСИ-то

gaidata
18-05-2009, 17:35
а аз пък мисля че ти много ма много говориш , без да знаеш за какво става дума - наясно ли си че колата нямаше вариатор ?
щото пък аз съм на ясно какво е правено по ГСИ-то

СЕРГО защитавай ги още то си е твоя работа явно бая са ви промили мозъците с хммм "рейсингови мотори" нямам против нищо Илия даже му се кефя а относно астрата да астрата има чип алфата на илия и тя има и доколкото се сещам колата му тъкмо се беше върнала от екстреем тунинг ....

Sergey_gigov
18-05-2009, 17:44
СЕРГО защитавай ги още то си е твоя работа явно бая са ви промили мозъците с хммм "рейсингови мотори" нямам против нищо Илия даже му се кефя а относно астрата да астрата има чип алфата на илия и тя има и доколкото се сещам колата му тъкмо се беше върнала от екстреем тунинг ....

освен че имаше проблеми като и давахме гас нали - че се наложи бобо да идва от софия да я настройва -както и да е не искам да плюя по никой, а ида фваля никой неща - просто казвам каква е ситуацията . Мисля че сме си приказвали вече за килограми , мисля че сме приказвали и а Опелите - особенно за тея със шпер ,нали - няма какво повече да приказваме -опитах ли аз да уговоря красйо и илия да се пуснат пак ? опитах и какво стана ? сега не сум си напудрил бензина - беше отговора нали ;)

ПП. тоя от клаипа дето много му лае устенцата му викат Минчо енерцията (аз съм Минчо с голффффф -валови иликтроники)

gaidata
18-05-2009, 17:56
освен че имаше проблеми като и давахме гас нали - че се наложи бобо да идва от софия да я настройва -както и да е не искам да плюя по никой, а ида фваля никой неща - просто казвам каква е ситуацията . Мисля че сме си приказвали вече за килограми , мисля че сме приказвали и а Опелите - особенно за тея със шпер ,нали - няма какво повече да приказваме -опитах ли аз да уговоря красйо и илия да се пуснат пак ? опитах и какво стана ? сега не сум си напудрил бензина - беше отговора нали ;)

ПП. тоя от клаипа дето много му лае устенцата му викат Минчо енерцията (аз съм Минчо с голффффф -валови иликтроники)

и аз неискам да плюя никой ни най малко илия явно не ме разбра и пак казвам че ннямам нищо против него просто когато се обади красио беше си намерил евтин бензин и имаше повече от половин резервоар а колата с този чип невърви добре(със слаб бензин) ... ако искаш ще се обадя на красио и пак ще ги пробват .... ако чипа за 100 лв от келеша и хубавия бензин са повече ++++++ сякаш вии бяхте с 92 :-| няма значени е имам наблюдения от работата им и мога да кажа от лично наблюдение че разликата е минимална .... а ако наистина колата не е била наред невиждам смисъл от всичките 3 или 4 гонки които направиха също така и вии казахте да извикам красио ...... не той е искал да ги пробват ако вие

Sergey_gigov
18-05-2009, 18:00
именно работата беше да разбереме как се променя работат със и без вариарор ма малко не можахме да разбереме -иначе ако се разбереш с красйо илия е навит

acko88
18-05-2009, 18:04
СЕРГО защитавай ги още то си е твоя работа явно бая са ви промили мозъците с хммм "рейсингови мотори" нямам против нищо Илия даже му се кефя а относно астрата да астрата има чип алфата на илия и тя има и доколкото се сещам колата му тъкмо се беше върнала от екстреем тунинг ....

Да,найстина много говориш,всяко едно клипче качено от тебе в описанието изкарваш всяка алфа с ебатиии тунинга а противника (обикновенно Опел) казваш че е сток...Еее малко децко постъпваш,а тука с това ти мнение си противоречиш,мислех че си се променил малко и можем да си говорим на друго ниво (приятелски).

acko88
18-05-2009, 18:06
освен че имаше проблеми като и давахме гас нали - че се наложи бобо да идва от софия да я настройва -както и да е не искам да плюя по никой, а ида фваля никой неща - просто казвам каква е ситуацията . Мисля че сме си приказвали вече за килограми , мисля че сме приказвали и а Опелите - особенно за тея със шпер ,нали - няма какво повече да приказваме -опитах ли аз да уговоря красйо и илия да се пуснат пак ? опитах и какво стана ? сега не сум си напудрил бензина - беше отговора нали ;)

ПП. тоя от клаипа дето много му лае устенцата му викат Минчо енерцията (аз съм Минчо с голффффф -валови иликтроники)

А това като го чух в клипчето паднах от стола :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Sergey_gigov
18-05-2009, 18:12
нали , а като погледнеш къв палячо го казва и направо да се надрискаш от смях :big_whoops:

gaidata
18-05-2009, 18:14
Да,найстина много говориш,всяко едно клипче качено от тебе в описанието изкарваш всяка алфа с ебатиии тунинга а противника (обикновенно Опел) казваш че е сток...Еее малко децко постъпваш,а тука с това ти мнение си противоречиш,мислех че си се променил малко и можем да си говорим на друго ниво (приятелски).

нз брат за абати тунинга ама тая алфа за да се кефи (нео лии нено ли ) си представи ... да кажа че красио и илия са познати и момчето с астрата си каза още от самото начало че колата му има чип ...

иначе серго току що говорих с красио и каза че ще си зареди нормален бензин от бензиностанцията пред теб и е готов да слезем след малко да ги пробват пак !

Sergey_gigov
18-05-2009, 18:34
нз брат за абати тунинга ама тая алфа за да се кефи (нео лии нено ли ) си представи ... да кажа че красио и илия са познати и момчето с астрата си каза още от самото начало че колата му има чип ...

иначе серго току що говорих с красио и каза че ще си зареди нормален бензин от бензиностанцията пред теб и е готов да слезем след малко да ги пробват пак !
отговора вече го знаеш казах ти го по телефона

gaidata
18-05-2009, 18:48
отговора вече го знаеш казах ти го по телефона

окей като се освободи Илийчо се обадете :duel:

monfalcone
18-05-2009, 18:53
:big_whoops:

ne0
18-05-2009, 20:15
Gaida ща пращам бри Белата да му се отчиташ. Нали ти забраних да даваш глупави мнения... аз съм карал Ц20ХЕ преди 4 години а Бобо е шампион с такава кола Какво да ти пиша мамин... моля те не пиши глупости щото няма да отговарям а ще трия ;)

SandoOne
18-05-2009, 20:27
И какво стана сега ще има ли дръпка или не :)

acko88
18-05-2009, 20:31
И какво стана сега ще има ли дръпка или не :)

Ти пък само масло в огъня наливаш :guillotine:

gigi
18-05-2009, 20:33
Баси хората, тоя гниларник опела не тежи повече от 1100кг а 146 е поне 1340кг. Я сложи 200кила в опела и да видим какво ще стане няма да може да откине. И много ми е интересно каква е третата кола за която не се споменава. А отгоре на сичкото астрата е със сигурност пипана, с моита 145-ца биех сток астри или малко пипани пък нямах валове, дори филтъра винаги ми е бил хартиен, Бобо само чип ми беше праснал а пък много правени вектри що бой са изяли ама тежът почти колкото 145-цата. Та преди да пишеш глупости по нечии адрес земи свери данните на самолетите опел които незнам защо слагат двигатели от Алфа а Фиат иска да ги купи щото са фалирали:shock:

MainaCore
18-05-2009, 20:52
Интересно ми е как малко пипан 16В ТС бие малко пипано Ц20ХЕ, тоя мотор е адски добър и в по-лекото купе просто нашите любими италианки нямат шанс :)

Аз пак призовавам всички в събота на Калояното да дадете времене да и да видим какво що ;)

75 turbodelta
18-05-2009, 21:36
последно кое е по добре да ти голяма устата:clapping: или големи лаината :mf_Flush:

mladfen
18-05-2009, 21:53
Интересно ми е как малко пипан 16В ТС бие малко пипано Ц20ХЕ, тоя мотор е адски добър и в по-лекото купе просто нашите любими италианки нямат шанс :)

Аз пак призовавам всички в събота на Калояното да дадете времене да и да видим какво що ;)
Взе ми думите от направо от устата
Ц20ХЕ е доста добър двигател, като е мапнат в купе на вектра и астра се движи около средни 15-ски, а сивата калибра която доскоро идваше на Калояново даваше 15,8-15,9 напълно сток /поне човека го познавам/

Sergey_gigov
18-05-2009, 22:03
И какво стана сега ще има ли дръпка или не :)
дръпка ще има макар и не тез дни , резултата на мен ми е ясен , защото знам и 2-те коли , но ще видим все пак де да не говоря на празно

gaidata
18-05-2009, 22:04
Gaida ща пращам бри Белата да му се отчиташ. Нали ти забраних да даваш глупави мнения... аз съм карал Ц20ХЕ преди 4 години а Бобо е шампион с такава кола Какво да ти пиша мамин... моля те не пиши глупости щото няма да отговарям а ще трия ;)
слушай сега нз за кой път да ти кажа че гайдата и аз сме различни хора с колио белата сме комшии и нямам никакви проблеми ! ко да пиша глупости май ти ги пишеш ,,,, всички ти видяха работата за хиляди левове ....незнам как някокой дето сте му тунинговали колата не е дошъл да ви обеси с ангренажния си ремък ... също съм чувал и как сте правили тунинг и основен ремонт и след 2 седмици пак основен ремонт на свършената ви работа .... ами ще триеш то друго неможеш да направиш ако бъркам ме поправи с аргументи !

kpacuo
18-05-2009, 22:11
Обаче голяма реклама правите на всички тунери ..... Едвали ще има човек прочел тази тема който ще иска да иде в тунинг фирма да му ровят колата.....
Кой как защо няма голямо значение той ne0 беше написал,излизате на пистата и си решаваре споровете :)

monfalcone
18-05-2009, 22:29
слушай сега нз за кой път да ти кажа че гайдата и аз сме различни хора с колио белата сме комшии и нямам никакви проблеми ! ко да пиша глупости май ти ги пишеш ,,,, всички ти видяха работата за хиляди левове ....незнам как някокой дето сте му тунинговали колата не е дошъл да ви обеси с ангренажния си ремък ... също съм чувал и как сте правили тунинг и основен ремонт и след 2 седмици пак основен ремонт на свършената ви работа .... ами ще триеш то друго неможеш да направиш ако бъркам ме поправи с аргументи !
:prescription:

Mury
18-05-2009, 22:39
Олееееее майкооооооооооооо :big_whoops::big_whoops::big_whoops::big_whoops::b ig_whoops::big_whoops::big_whoops::big_whoops::big _whoops::big_whoops::big_whoops::big_whoops::big_w hoops:

75 turbodelta
18-05-2009, 22:48
добрее взе да се получава клоаката вече почна и да мирише ....:clapping: браво на всички спомогнали за така приятната тема и евала на модератора дет са сети да отдели от другата тема само каимака :notworthy:

SandoOne
18-05-2009, 23:14
дръпка ще има макар и не тез дни , резултата на мен ми е ясен , защото знам и 2-те коли , но ще видим все пак де да не говоря на празно

Това да се чува :)

Sunny
18-05-2009, 23:35
добрее взе да се получава клоаката вече почна и да мирише ....:clapping: браво на всички спомогнали за така приятната тема и евала на модератора дет са сети да отдели от другата тема само каимака :notworthy:

За нас беше удоволствие да се насладим на тази тема в цялата и прелест :notworthy::notworthy::notworthy:

Sergey_gigov
19-05-2009, 00:18
някой знае ли защо жълтите вестници се купуват най много ?-щото в тях има хранилка много яко -човек винаги е търсил зрелищата
а да ви е сладко

Sunny
19-05-2009, 00:27
някой знае ли защо жълтите вестници се купуват най много ?-щото в тях има хранилка много яко -човек винаги е търсил зрелищата
а да ви е сладко

Хляб и зрелища . :th_up::thumbdown:
Това му трябва на народа

Sergey_gigov
19-05-2009, 00:35
ми като няма пари за хляб ще ядът пасти

Bobo
19-05-2009, 01:40
И лека полека нещата отиват ккъм бой
момчета всеки може да погледне разпечатката от серес ( ако някой има неуспорими доказателсва да я убори да я покаже )
Само искам да кажа че услугите на Драго също спряхме да ги ползваме от както Бобо и Нено са там

за утношение , хора то се вижда каквито сте у форума , такива сте и на пътя.


Само искам да отбележа - Вие наистина се заяждате със всички - какво искате да доказжате - че вашите коли са най бързи и най най и че вие правите нещата най най ...?.....?..


Човек за да прави нешо първо трябва да са го възпитали на отношение а след това да дава акъли

Имам тука едно записче на един човек от форума дето може да се види колко струва но си го пазя за по люти ситуаци
Така че предлагам , нека като де се обичаме поне да не се мразим и убиждаме - аз уважавам до някаде това което правите - Уважавайте и вие другите колеги , и така ще е мирно и тихо

вие как мислите ?


Ти мой на отношение не ме учи че снощи се правеше на ущипана госпожица и здравей не каза;) А кво сега ти даваш акъл а пък кой беше и кво направи че да те слушаме и кво ти е отношението? Да ти кажа на живо не ми липсваш нито на мене нито на Драго;) Тука във форума си голям интелигент и много културен ма не спираш да плюеш :clapping: Земи звънни да се видиме на едно кафенце да се разбереме не само да ме гледаш ровнешката и здравей да не казваш - отгоре на тва дебнеш нещо да се случи и веднага да :dyrvo_v_kenefa:
Айде успех ти желая и да знаеш че чакам да се обадиш;)

Bobo
19-05-2009, 01:40
Уж лайна пък глей колко народ в лайната :lol:

И кво сега освен един дето се обади да се извинява друг не ми е звъннал за гонка :calc:

Аз доста дълго не писах тука ма разни хора плюят дрискат та викам чай поне публично да се види кво става ;)

За тия дето са бързи с колите на разни техни приятели нема да коментираме те са ясни ;)

Аз да ви кажа досега бих приел предизвикателството за на маса ама като гледам кво лицемерие и завист е по-добре само на пистата да се вижда;)

И ша ви замоля да погледнете от къде всъщност тръгна темата и кой влезна с краката напред и го тресна на бара :tooth: ;)

Аре със здраве

to6ko
19-05-2009, 01:56
Уж лайна пък глей колко народ в лайната :lol:

И кво сега освен един дето се обади да се извинява друг не ми е звъннал за гонка :calc:

Аз доста дълго не писах тука ма разни хора плюят дрискат та викам чай поне публично да се види кво става ;)

За тия дето са бързи с колите на разни техни приятели нема да коментираме те са ясни ;)

Аз да ви кажа досега бих приел предизвикателството за на маса ама като гледам кво лицемерие и завист е по-добре само на пистата да се вижда;)

И ша ви замоля да погледнете от къде всъщност тръгна темата и кой влезна с краката напред и го тресна на бара :tooth: ;)

Аре със здраве

много си прав:clapping:

SandoOne
19-05-2009, 05:24
Ее аз не мога да се мера с тебе ама на бояна на лаф парти мое да се видиме не бих отказал дръпка пак с некой сток :) ..... е така за шоуто

На маса не бих отказал ма да си е маса Салатата и Ракията па кой иска да кара ...... :)

WhitePower
19-05-2009, 10:38
Ти мой на отношение не ме учи че снощи се правеше на ущипана госпожица и здравей не каза;) А кво сега ти даваш акъл а пък кой беше и кво направи че да те слушаме и кво ти е отношението? Да ти кажа на живо не ми липсваш нито на мене нито на Драго;) Тука във форума си голям интелигент и много културен ма не спираш да плюеш :clapping: Земи звънни да се видиме на едно кафенце да се разбереме не само да ме гледаш ровнешката и здравей да не казваш - отгоре на тва дебнеш нещо да се случи и веднага да :dyrvo_v_kenefa:
Айде успех ти желая и да знаеш че чакам да се обадиш;)

аз въобще не съм те видял където и да си бил че да ти кажа здрасти
знаеш и на феста не съм се крил като мишка
тва че не се обичаме си го напраихме ние ( нищо че едно време беше друго )
а за звънкането за кафе ще се разберем ще пием кафе
не обичам да плюя по хората но , както се вика каквото повикало такова се обадило

detelazurno
19-05-2009, 11:22
Ооооо, ма тук сме си имали много арна тема бре танасе :plane:
Айде да не съм съвсем офф, ще се включа с live превод на онова клипче дето се чудите какво казват. Нищо интересно. Опитват се да интервюират тоя червения:
-Искам едно изказване от вас
-Мой е, мой е (в смисъл "ще се справя с него")
-Другият обаче не говори...

kocta
19-05-2009, 12:01
24-ти май 2009-та опен трак дей , Калояново!
Има времеизмерване ...(рулетка за пишки)...
Айде надъхахте се време е да се види кой е по-по-най!!!

acko88
19-05-2009, 12:17
24-ти май 2009-та опен трак дей , Калояново!
Има времеизмерване ...(рулетка за пишки)...
Айде надъхахте се време е да се види кой е по-по-най!!!

ООоооо бацка знаеш ли колко млади марулки са абитуриентки на тази дата,вие докато се печете на пистата аз мисля да си разтривам черния дроб :drunk:

gaidata
19-05-2009, 12:39
ООоооо бацка знаеш ли колко млади марулки са абитуриентки на тази дата,вие докато се печете на пистата аз мисля да си разтривам черния дроп :drunk:
внимавай само тебе да не те объркат с някоя абитуриентка че с тая твоя коса ..... и да не ти разтрият нещо друго

acko88
19-05-2009, 12:49
внимавай само тебе да не те объркат с някоя абитуриентка че с тая твоя коса ..... и да не ти разтрият нещо друго

Нещо си се объркал майче :thumbdown: одавна май неси ме виждал,пък и несам толко лесен за разтриване :plane:

kokless
19-05-2009, 12:54
внимавай само тебе да не те объркат с някоя абитуриентка че с тая твоя коса ..... и да не ти разтрият нещо друго

Е ти вече се окапа сериозно:doctor:

SandoOne
19-05-2009, 14:01
:big_whoops: Вие сте маниаци бе леле......

ne0
19-05-2009, 16:16
that is... shit