PDA

View Full Version : Въпрос относно КАТ



goro
18-05-2009, 11:56
Здравейте,колеги.Имам един въпрос,свързан с КАТ,дано някой да може да ми отговори.Та направо: синът ми изкара шофьорските изпити и преди 2 седмици си подаде документи за книжката на бавна услуга(до 1 месец).Казали му да иде на церемония в киносалона на КАТ да си я вземе.Въпросът е,може ли да отиде още сега,или трябва да чака до изтичането на този 1 месец.Питам,защото всички знаем,че самата книжка физически е готова много по-рано от този срок.Идеята на питането ми по-скоро е дали на всяка церемония (2 пъти седмично) дават книжките,гледайки срока от подаването,или гледат името като отидеш и ако ти е готова те пращат на "официалното събитие" без да те връщат. ;) Предварително благодаря за отзивчивостта :P

RoMeO_156_GTA
18-05-2009, 12:52
Колега малко не разбрах за каква церемония става дума , но тук във ВТ може да се вземе и преди датата . Няколко приятели така си взеха . Чакаха поне около две седмици обаче

Много безаварийни километри на сина ти и го чакаме в сектата :th_up:

detelazurno
18-05-2009, 13:00
Може. Няма да го върнат. Още повече, че те сами са го викнали. Те на самата церемония не гледат кога си подал и кога ти изтича срока, бил той 1 месец, 1 седмица или не знам си какво. Имат си там едни списъци с имена, които да извикват и една купчина книжки за раздаване. Като се чуе става смело и отива да си вземе книжката. Да му е честита, много безаварийнi kilometri, а ти колега като примерен баща да не забравиш да му направиш кефа като излезне да му връчиш ключа да те заведе на някъде да те черпи :P

DerMeister
18-05-2009, 13:09
Едно време ако срока за издаване примерно беше 2 седмици, книжката е готова по-рано и отидеш да попиташ ти я даваха. После знам, че престанаха да го правят, ами дори да е готова ти я дават, когато мине срока, за да не са прецакани хората, които си плащат за по-бърза процедура. Но това е старо инфо, дали още е така...

goro
18-05-2009, 13:30
Може. Няма да го върнат. Още повече, че те сами са го викнали. Те на самата церемония не гледат кога си подал и кога ти изтича срока, бил той 1 месец, 1 седмица или не знам си какво. Имат си там едни списъци с имена, които да извикват и една купчина книжки за раздаване. Като се чуе става смело и отива да си вземе книжката. Да му е честита, много безаварийнi kilometri, а ти колега като примерен баща да не забравиш да му направиш кефа като излезне да му връчиш ключа да те заведе на някъде да те черпи :P
Супер значи ! Човека е голям мераклия и няма търпение да скочи в Алфата (не,че не я е карал и преди,но винаги с мен ;) ) Благодаря,колеги.

goro
19-05-2009, 15:58
Мисията е успешна ! Момчето си я взе днеска книжката,2 седмици по-рано от срока ;) След малко се качваме на Алфата ! Благадаря за съдействието,колеги !:notworthy:

RoMeO_156_GTA
19-05-2009, 16:08
Айде още един път честито и се замисляй за още една Алфа :Tease:

Kostadin`
19-05-2009, 16:13
Мисията е успешна ! Момчето си я взе днеска книжката,2 седмици по-рано от срока ;) След малко се качваме на Алфата ! Благадаря за съдействието,колеги !:notworthy:
Ай да му е честита книжката.Много безаварийни километри и както каза колегата по-горе време е за още една Алфа.

goro
19-05-2009, 22:07
Ай да му е честита книжката.Много безаварийни километри и както каза колегата по-горе време е за още една Алфа.
Е той иска gtv,но ще трябва и да поработи :)

CrazyElement
20-05-2009, 20:33
Абре колега да те попитам как стана тая схема.. Защото и аз взех преди месец книжката бях я пуснал на бърза и ми дадоха дата която беше 7 дни след подаването и като отидох там 1 жена си даде квитанцията където е платила за книжката и на нея пишише дата както и на моята. Погледнаха и датата и и казаха , че трябва да доиде на посочената дата..

Иначе честита му книжка и безаварийно шофиране.

ЕДИТ: моята дата за вземане беше 24 април а на книжката пиши, че е издадена на 22.

Kostadin`
20-05-2009, 21:29
Абре колега да те попитам как стана тая схема.. Защото и аз взех преди месец книжката бях я пуснал на бърза и ми дадоха дата която беше 7 дни след подаването и като отидох там 1 жена си даде квитанцията където е платила за книжката и на нея пишише дата както и на моята. Погледнаха и датата и и казаха , че трябва да доиде на посочената дата..

Иначе честита му книжка и безаварийно шофиране.

ЕДИТ: моята дата за вземане беше 24 април а на книжката пиши, че е издадена на 22.
Щото се правят на интересни.За моята подадох на 10.11.2008,в нея пише,че е издадена на 12.11.2008,а аз си я взех на 17.11.2008.Бяха ми казали да ида да си я взема 10дни след подаването защото пуснах бърза,но на 7 мия си я взех,ако имаш познат там може и на 3-тия,демек ден след като ти е издадена.