PDA

View Full Version : Честита ни група за Евро 2008!!!



pent
27-01-2006, 17:30
Предполагам че има и други които се интересуват от най-великата игра!

Ето го и днешния жребий:

Седма група:
-----------------
1. Холандия
2. Румъния
3. България
4. Словения
5. Албания
6. Беларус
7. Люксембург

моя скромен комантар е че с хубава програма и доста късмет, имаме шанс за второто място. Холандия е безспорния лидер! Румънците са доста силни, както очаквам и гостуванията на Словения, Албания и Беларус да са доооста тежки!

Айде че ми се ходи в Австрия и Швейцария!!!

Mury
27-01-2006, 17:42
Дан и аз мисля че групата е добра стига да не допуснем някоя изненада мое и да се доберем до 2 място

pent
27-01-2006, 17:47
ами ако караме без изненади с отборите на Словения, Албания, Беларус и Люксембург... победа тук над Румъния, най-малко хикс в Букурещ и в Амстердам каквото стане :)

имаме шансове! само да си направим мачовете правилно....

grale
27-01-2006, 18:01
Мда доста добра група ни се падна,а можеше като втори отбор да се падне Италия или Германия
Дано тоя път се класираме :bg:

Az4o
27-01-2006, 18:40
Мда групата е добра определено! На фона на това което можеше да ни се падне .. Само се страхувам сега лъвовете да не си помислят, че сме класирани вече и да стане белята :roll: Иначе за отборите в групата - Холандия според мен не е това което беше преди време и не са невъзможни добри резултати срещу тях 8) Трябва да се внимава с румънците много .. общо взето както каза колегата по-горе ако си изиграем картите както трябва ще се класираме :D

blagun
27-01-2006, 20:14
българи юнаци!!! :bg: