PDA

View Full Version : Огън от ауспуха!?



RoMAN
26-05-2009, 23:24
Малко преувеличено звучи заглавието, но сега ще обесня за какво става дума. Та преди 2 месеца имах малко проблеми и се наложи турбо да сменям и доста масло беше заседнало в гърнето и тръбите ( нямам катализатор и средно гърне а само права тръба) и сега наскоро като я взех от сервиза ми казаха, че определено време ще мине докато изхвърля тия масла от тръбите, но излезе и друг фактор, че когато рязкам колата по жестоко отзаде ми казаха че присвятквало огън от ауспуха и другото нещо, което ме притесняваше, че на празен ход започва да пуши ама ужасно много и след няколко минути се успокоява, това е само когато и давам жега. Като нещо сериозно ли ви звучи? Може ли да е от маслото в тръбите това?

RoMAN
27-05-2009, 02:33
Както и да е заклчвайте темата, вече го няма това нещо. Било е от маслата и вече ги изкарах.

leketo84
27-05-2009, 14:31
Както и да е заклчвайте темата, вече го няма това нещо. Било е от маслата и вече ги изкарах.
Жалко струва ми се че е било хубава гледка да те изпревари АЛФА и да излиза огън от ауспуха ! :go:

Pepo
27-05-2009, 14:34
Жалко струва ми се че е било хубава гледка да те изпревари АЛФА и да излиза огън от ауспуха ! :go:
:rotfl:

RoMAN
27-05-2009, 14:53
Жалко струва ми се че е било хубава гледка да те изпревари АЛФА и да излиза огън от ауспуха ! :go:

Абе огъня е хубава гледка, ама пушилката не беше като караш на свободна или спреш. Даже на връщане зад мен караше едно румънско БМВ той хубаво сигурно е видял огъня като съм го изпреварил, ама и направо му направих димна завеса докато карах пред него. Чак не можех да го видя в огледалото. По едно време си мислех, че халогени ще пусне заради тая изкуствена мъгла дето му създадох.

qpwo
27-05-2009, 23:03
Не че нещо ама преди имаше едни теми за неудачите на туинспарка, а пък сега ми се струва че дизелите водят детаилно по тези параграфи. Все пак искам да кажа че тука му е мястото за взаимопомощ между 166-ците,...:-P

RoMAN
27-05-2009, 23:28
Ами то няма какво да се помага, защото не е от двигателя. Я прочети пак постовете ми ;) Свинспарковете все още сте си неудачни двигатели и водите класациите.

П.П. Това което написа е индиректно подстрекаване на спор между дизели и бензини, което не 1 път е водило до конфилкти. Следователно си подстрекател на такът тип конфликти. Препоръчвам ти да се оттеглиш тихо и кротко, защото се наказват такива действия.

qpwo
27-05-2009, 23:32
Добре

old alfist
28-05-2009, 00:09
Добре

Добре, добре.

pr_00f
28-05-2009, 08:48
:)
Мир

Темата е изчерпана.