PDA

View Full Version : WORLD RACING 2



plamen petkov
27-05-2009, 14:51
Това е игра с която можете да сборите алфа с бмв ,фолксваген и много други серийни автомобили . хубавото е че освен 180-те коли в играта може да поставите още много аз например имам над 300 нови коли . приятна игра с почти реално управление . ето и сайта от кадето може да си сваляте коли има и снимки http://www.games.reveur.de/en/worldracing2/addons/fans/cars/

plamen petkov
30-05-2009, 13:42
Ето малко снимки.

mitaka_cs
31-05-2009, 22:24
Готина игра!
Ето минималните системни изисквания:
System: Pentium IV 1.8 GHz or equivalent
RAM: 256 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 1700 MB

155-цата отпред е като джип:metal:

plamen petkov
01-06-2009, 09:41
http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=wr2 http://www.youtube.com/watch?v=-YVDEGwrGog&feature=related http://www.truveo.com/World-Racing-2-Mods/id/1358053129 Това е една от малкото игри където АЛФА е представена в реалния си блясък и бързина тук тя е по-бърза от бмв 3 и голф защо ли ??? А не като NFS-carbon да я дават в началото като най бавната а след това да отключваш супер [бързия] ГОУФ!!!

plamen petkov
03-06-2009, 21:08
Времена на различни коли на една писта -maiami- 17. ALFA 155-150ps-1min 26sek 45 st. :plane: vw beatle-150ps-1,29.20 :baby: vw golf 1 gti-110ps-1,26.46 reno megan -136ps -1,29.55 ALFA 156 -190ps-1,17.65 :shoot: bmw 328-190ps-1,24.25 reno laguna-190ps- 1,25.87 toyota celica-190ps-1,19.22 vw gouf gti-200ps-1,20.96 ford focus st-225ps-1,18.07 НАДЯВАМ СЕ ДА СА В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ТАКИВА !

Stefan Caromov
07-06-2009, 18:54
Бе не разбрах много много ,видях я в замундата тая игра преди време ,ама като проетох там коментарите ,нещо ..... това да не е игра без мисии,в която е реално представено ускорението драйвинга на даден автомобил ,както е в реалността ?
Щото в замундата четох ,че и некви сценарии си правиш ,за да играеш или нещо такова ?

plamen petkov
07-06-2009, 22:31
Играта си има мисии но може да си намериш програма с която да си ги правиш.иначе играта не е от лесните по скоро като gameplay я оприличавам на COLIN MCCRAE 05 има всякакви коли от лада 1600 до супер тунинговани нереални коли .основната разлика е че има по земни коли като нашите ето например всички алфи са стабилни в завоите но малко недозавиват ,а бмв задниците им поднасят за мен това е доста близко до реалноста докато в едно нфс само разлика в дизайна и шума на колите много могат да се учат EA

Stefan Caromov
07-06-2009, 22:47
ще я сваля да я видя ,въпреки ,че сега играя и яко съм зарибен по test drive...ако имам трудности с инсталацията ,ще пиша

Derry
08-06-2009, 20:29
Какво стана играта бива ли я?

Stefan Caromov
08-06-2009, 21:27
аз я свалих ,но не съм я инсталирал още ,защото стана време за работа . Утре вечер ,кано се прибера ще я инстална и ще изкажа мнение.

Но на клиповете ,определено изглежда много добре...Въобще не знам тия ниид фор спииди,що ги комерсиализират така ,а не гледат да инвестират в игри ,които са колкото се може по близки до реализма

Derry
08-06-2009, 22:52
Пари правят хората, затова.

Stefan Caromov
09-06-2009, 13:37
сега инсталирах игщрата в работата . Начи според мен не е лоша ,но тест драйва си ми е на сърце повече ...управлението на тая е малко по различно и плавно ,което я прави доста лесна и за любителите на дрифта ,доста ефектна ...... ще я поиграя като свърша с тест драйва

Furious 155
09-06-2009, 18:04
Какво стана играта бива ли я?

играта я пробвах преди време- води се за 3+ години и симулация почти реално няма ;)...иначе на графика става, поведението на различните коли е различно, но не винаги достатъчно реално!

plamen petkov
09-06-2009, 20:47
100% реалност само на пътя но не мога да я сравнявам с НФС и поне 90% от игрите тук може да видите и реалните параметри на колите а не като НФС звездички и други детски неща играл съм и други игри включително тест драйв но такъв реализъм няма ако изключа COLIN MCCRAE 05 която много уважавам :bowdown:

Stefan Caromov
09-06-2009, 22:20
100% реалност само на пътя но не мога да я сравнявам с НФС и поне 90% от игрите тук може да видите и реалните параметри на колите а не като НФС звездички и други детски неща играл съм и други игри включително тест драйв но такъв реализъм няма ако изключа COLIN MCCRAE 05 която много уважавам :bowdown:

аз мисля ,че ще поспоря. Заиграх я тази игра , наистина кефи ме ,но в сравнение с тест драйва е пълна скука ...нито идеята ,нито управлението е толкова истинско ...защото как така може да тръгна да правя дрифт и колата сама да се изправя и да си дава контра волан ....сама си спира на острите завои ..... ,ако може да се изключи ,кажи как ,да опитам само аз да я карам тая кола .... и нещо все ми се струва ,че много плавно се работи с колата ,а в реалността не е точно така ....(все едно карам на лед постоянно)

Derry
09-06-2009, 22:40
Петков пробвай се на Richard Burn's rally или GTR 1&2, като симулация са добри.

Колкото до test drive просто няма такива пътища и такива състезания никаде другаде, в тази игра либсва само малко повече реализъм, като сипване на гориво и трошене на колите.

Stefan Caromov
09-06-2009, 22:48
Петков пробвай се на Richard Burn's rally или GTR 1&2, като симулация са добри.

Колкото до test drive просто няма такива пътища и такива състезания никаде другаде, в тази игра либсва само малко повече реализъм, като сипване на гориво и трошене на колите.

абсолютно съм съгласен ,,,треаше да измислят и ремонти на двигателя ,тогава щеше да е номер едно ...и да го направят така че да си пазиш сам колата ,а не карай миме драго ми е ...
откакто играя тест драйв ,не заглеждам дори други игри. ..а и ,ако имаше опции да си легнеш да поспиш и да т исе изострят сетивата ,или да се изкъпеш преди да се преоблечеш ... ,да гледаш новините и да говорят за теб ,че те издирват куките ..... да се плашиш да не ти налетят баретите ... супер щеше да е ..колкото до реализма ,тест драйва май май е най реалистичната игра ..до момента играна от мен

Derry
10-06-2009, 12:34
...да гледаш новините и да говорят за теб ,че те издирват куките ..... да се плашиш да не ти налетят баретите ...

Бандитското в теб проговори :flamingdevil:.
По едно време се говореше за TDU 2 ама от известно време нищо не се чува.

Stefan Caromov
10-06-2009, 14:04
Бандитското в теб проговори :flamingdevil:.
По едно време се говореше за TDU 2 ама от известно време нищо не се чува.

хех , ама наистина щеше да у супер готино ...все едно изживявах един живот... аз така и така вече съм влязъл яко в играта . А ако се е говорело за тду2 ,това мисля ,че ще бъде игра на годината ..ако я направят де ...,само че сещай се какви изисквания ще иска ..леле майко

plamen petkov
10-06-2009, 14:04
Тук не става въпрос за измислици в стил лошо момче пример MOST WANTED където с някакво измислено голфче мачкаш големи американски полицейски коли при WR 2 не може FOCUS ST ДА бие alfa 147 gta докато при NFS carbon alfa brera я дават по бавна от тъпото голфче . АКО ТОВА Е РЕАЛИЗЪМ .... :prescription:

Stefan Caromov
10-06-2009, 14:25
Тук не става въпрос за измислици в стил лошо момче пример MOST WANTED където с някакво измислено голфче мачкаш големи американски полицейски коли при WR 2 не може FOCUS ST ДА бие alfa 147 gta докато при NFS carbon alfa brera я дават по бавна от тъпото голфче . АКО ТОВА Е РЕАЛИЗЪМ .... :prescription:

НФС по горе съм писал ,че са най комерсиализираните игри ,не ги давай поне на мен като пример ,щото аз след мост уонтед нататък не съм играл и не мисля да ги играя .
Я да те питам сега ,как точно се играе ,щото като пусна кариера ,ми дава първа писта с някаква кола ,минавям я ,след това втора писта с друга кола ,минавам и нея ,след това с некви голфове състезание ,мтам станах трети и, до там ..... не ми отваря други писти ..((
разкажи мако за хитринките на играта

plamen petkov
10-06-2009, 15:41
Хитринки при тази игра няма просто трябва да се целиш в първото място иначе не ти отваря друго не случайно на края ти пускат клип DRIVER N 1 .НЯКОЙ БЕШЕ казал че е за 3+ ама хора които играят НФС играта им е супер трудна и се отказват :th_up:

Stefan Caromov
10-06-2009, 15:43
Хитринки при тази игра няма просто трябва да се целиш в първото място иначе не ти отваря друго не случайно на края ти пускат клип DRIVER N 1 .НЯКОЙ БЕШЕ казал че е за 3+ ама хора които играят НФС играта им е супер трудна и се отказват :th_up:

играта не е много трудна ,просто е малко ..как да кажа ............ поднася колата повече от необходимото ::)) а тия с нфс тата ..... да играят нфс

plamen petkov
10-06-2009, 15:59
има и wr 3 ..COBRA 11 ГРАФИКАТА Е ЗВЕРСКА полицейски мисии здрав екшън но не е типично състезателна препоръчвам ти и GRID АКО търсиш състезателни автомобили това е играта http://www.gametrailers.com/video/exclusive-ebay-grid/33134

Stefan Caromov
10-06-2009, 16:14
има и wr 3 ..COBRA 11 ГРАФИКАТА Е ЗВЕРСКА полицейски мисии здрав екшън но не е типично състезателна препоръчвам ти и GRID АКО търсиш състезателни автомобили това е играта http://www.gametrailers.com/video/exclusive-ebay-grid/33134

ще я видя ,аз се обърках с колина последния

plamen petkov
10-06-2009, 16:47
Имам пълните сейвове и на трите ако се затрудниш някъде насреща съм

plamen petkov
12-06-2009, 09:48
Започнах тази тема за да се обърне внимание на игри които не са известни и не се рекламират очите на хората трябва да се отворят хората сме като коне с капаци NFS=GOLF=ЧАЛГА какво се играе в България NFS ,CS ,DELTA FORCE ,WAR CRAFT ,GTA 4 ,GRAND TURISMO PS .Забележете че всички тези игри са на големи компании които дават повече пари за реклама отколкото за самата игра .Същото както при FORD ПОВЕЧЕ реклами отколкото продукт . някой набляга на рекламата а друг на качеството МОЛЯ ВИ НЕ ГО БЪРКАЙТЕ ! Пример-колко реклами сте видели на FERRARI и колко на FORD ???:calc:

plamen petkov
13-06-2009, 09:55
Колко хора са чували за S.T.A.L.K.E.R. ? Повечето хора като чуят че е украинска и бягат а че е супер реалистична с много добра графика и идея за Чернобил тази игра е много по близка до нас отколкото екшъните за супер американския рейнджър който ходи и убива по целия свят враговете на американския ИМПЕРИЯЛИЗЪМ.:usaflag:

Derry
13-06-2009, 23:19
Сталкера е хубава игра :), книгата и тя.

Поиграх малко тоя WR2, разочарован съм, че съм изключил ASR, ABS и всякакви асистенций, а не мога едни гуми да превъртя, колата малко като залепена на пътя стои.

Stefan Caromov
14-06-2009, 00:08
Сталкера е хубава игра :), книгата и тя.

Поиграх малко тоя WR2, разочарован съм, че съм изключил ASR, ABS и всякакви асистенций, а не мога едни гуми да превъртя, колата малко като залепена на пътя стои.

И при мен е така . Не знам що .Нещо не ме грабва тая игра

Kris
14-06-2009, 11:46
Колко хора са чували за S.T.A.L.K.E.R. ? Повечето хора като чуят че е украинска и бягат а че е супер реалистична с много добра графика и идея за Чернобил тази игра е много по близка до нас отколкото екшъните за супер американския рейнджър който ходи и убива по целия свят враговете на американския ИМПЕРИЯЛИЗЪМ.:usaflag:

Тая игра я чаках да излезе от 2003та, отлагали са я около 15 пъти. Като излезе всъщност беше доста бъгава, но пак уникалната атмосфера си я имаше. Просто уникална ..

plamen petkov
14-06-2009, 16:57
на коя си играл сянката на чернобил или чисто небе ? аз съм ги играл и двете чисто небе е малко по добра но като цяло и двете са страхотни играл съм и други подобни игри обаче не могат изопщо да се сравняват http://www.youtube.com/watch?v=h7bsD-AnCzw

Kris
14-06-2009, 20:35
Точно това ниво, което е на клипа си е холивудска простотия. Не това е чара и жилката на уникалната атмосфера. Чисто небе не съм я играл още, но ще я уважа след ъпгрейд на компа.

Извинявам се на колегата модератор за спама.

mitaka_cs
14-06-2009, 21:51
Извинявам се на колегата модератор за спама.
Няма проблем, в S.T.A.L.K.E.R. си има коли за каране, значи е автосимулатор:biker:
Ето ЗАЗки, УАЗки, ГАЗки, ЗИЛки и т.н. от играта:
http://www.youtube.com/watch?v=p1ytPcpwiNk
http://www.youtube.com/watch?v=5zjUsJ1HEl4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3lXfJkn-Ank&feature=related - Лада Нива

П.П: По темата за World Racing 2...ето Алфа 155 и 156 в действие:
http://www.youtube.com/watch?v=OiQuENuszDY
http://www.youtube.com/watch?v=_shvWSHeuxQ
http://www.youtube.com/watch?v=jOuVKP58yZ4

Kris
14-06-2009, 22:30
Това е мод, първоначално беше замислено да е с МПС-та, но ги махнаха заради не толкова големите карти за експлоатиране с автомобил ;)

plamen petkov
15-06-2009, 20:55
днес превъртих SUFERING 2 от 2005 г графиката не е добра но идеята, ужаса ,екшъна и особенно трудноста са на ниво а по едно и също време изтеглих и suferinga и F.E.A.R 2 но феара макар че е по нова игра и с по добра графика ме оттегчи ужасно и ще я изтрия :sick1:

vikoalfa
16-06-2009, 01:46
Няма проблем, в S.T.A.L.K.E.R. си има коли за каране, значи е автосимулатор:biker:
Ето ЗАЗки, УАЗки, ГАЗки, ЗИЛки и т.н. от играта:
http://www.youtube.com/watch?v=p1ytPcpwiNk
http://www.youtube.com/watch?v=5zjUsJ1HEl4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3lXfJkn-Ank&feature=related - Лада Нива

П.П: По темата за World Racing 2...ето Алфа 155 и 156 в действие:
http://www.youtube.com/watch?v=OiQuENuszDY
http://www.youtube.com/watch?v=_shvWSHeuxQ
http://www.youtube.com/watch?v=jOuVKP58yZ4

Митак,Крис е прав.Даже има в един подлез много запазена УАЗКА и в началото си мислих,че може да я подкарам.Украинците са искали да заимстват идеята от FAR CRY.Сетих се по въпроса,който говорехме
Half Life 2 има за каране и кола,и нещо като джет.
Колкото до темата леле как ме дразни тая игра,стигнах до ниво да правя дрифт с разбит Мерцедес 123:screwy:,няма такъв шит....:drinking:
До горния колега,ако искаш да се изплашиш и F.E.A.R. ти е скучен изтегли си DOOM 3.

plamen petkov
16-06-2009, 09:20
Дрифта при wr 2 е реалистичен не може да го правиш на всякъде естествено е хора които са играли нфс да им е трудно . doom 3 е наблегнато на ефектното но в другото е пълна нула -превъртал съм я .S.T.A.L.K.E.R. също си е страшен той просто е универсален особенно с модовете и има нещо общо с WR 2 че има руски машини :go:

vikoalfa
16-06-2009, 10:13
Дрифта при wr 2 е реалистичен не може да го правиш на всякъде естествено е хора които са играли нфс да им е трудно . doom 3 е наблегнато на ефектното но в другото е пълна нула -превъртал съм я .S.T.A.L.K.E.R. също си е страшен той просто е универсален особенно с модовете и има нещо общо с WR 2 че има руски машини :go:
Ок,донякъде съм съгласен с дрифта WR2 стига да пипнеш настойките.Не ми харесва точкуването,тва шиб.... ниво няма минаване.

Kris
16-06-2009, 10:14
ако ще пълним гащите - doom 3, cold fear, the thing, condemned: criminal origins

plamen petkov
16-06-2009, 11:16
На това ниво се набляга на завоите трябва достатъчно да засилиш колата преди завой правил съм и повече от двойно точки на тази писта .играта не е от лесните .КЪСА НЕРВИ но има за какво .ако я превъртиш играта след това играй НФС и ще откриеш огромната разлика .На мен ми се доспиваше от НФС :yawn:

plamen petkov
17-06-2009, 14:00
Някой пробвал ли е да си слага нови коли addons car на WR 2 .Става още по интересно с тях днес ги направих 325 -AUDI A6 DIESEL 170 ks.по бавна е от ALFA 155 2.0 :haha:

mirchozo
17-06-2009, 21:43
Колеги дайте линк от където можем да си свалим играта, че нещо все на проблемни неща попадам напоследък.
Ако може и някакво инфо за инсталирането.
Благодаря предварително.

Stefan Caromov
18-06-2009, 01:59
Колеги дайте линк от където можем да си свалим играта, че нещо все на проблемни неща попадам напоследък.
Ако може и някакво инфо за инсталирането.
Благодаря предварително.


Az ia svalih ot tuk
http://zamunda.net/details.php?id=103115&hit=1

P.s. Sori za latinicata ot telefona otgovariam

plamen petkov
20-06-2009, 10:16
Колега какво стана с дрифта наблегни на това което ти казах и проблемите ще бъдат по малко мога да ти направя клип как се минава това ниво обаче няма да ми даде да го кача както не ми даде да кача и сейвовете на доста игри

plamen petkov
22-06-2009, 11:24
Колега специялно за теб минах нивото с дрифта няма невъзможни неща на първия завой се правят много точки УСПЕХ :boost:

vikoalfa
24-06-2009, 11:06
Отказах се временно от играта,незнам немога и немога.Имам чуството,че ако отида с Алфата ми повече точки ще направя:devil:.Сега съм на тема самолетча и си хвърчим яко.

Stefan Caromov
24-06-2009, 11:21
Аз пък поиграх тия дни малко на тази игра и взе ,че ми хареса бая... интересното е ,че с каквато и кола да се пусна на състезанията , все съм последен и готиното е ,че трябва да усетя къде намаляват другита в завоите ,за да ги изпреварвам ..това ми харесва. А дрифтовете с мерцедеса -първите дрифтове са много лесни и готини

plamen petkov
24-06-2009, 14:31
да минаваш коли на права като твоята го има само в НФС играх на pro street с golf gti бяха всички в гонката обаче само до първия завой от последен станах първи как става така не ми е ясно .Е ако беше GTA а не GTI разбирам да ги мина амааа :pokey: .Точно сега тегля ALFA MITO 1.4 -155 KS за WR2 :bowdown:

Stefan Caromov
24-06-2009, 18:47
да минаваш коли на права като твоята го има само в НФС играх на pro street с golf gti бяха всички в гонката обаче само до първия завой от последен станах първи как става така не ми е ясно .Е ако беше GTA а не GTI разбирам да ги мина амааа :pokey: .Точно сега тегля ALFA MITO 1.4 -155 KS за WR2 :bowdown:

Дай линкове за коли и обясни как се теглят и се слагат в играта ..моля

plamen petkov
24-06-2009, 20:48
Ако ми дадат възможност от форума ще вдигна всички мои коли да се теглят а сайта съм го дал още в първия си пост -правите папка в инсталираната игра addons в нея папка cars в нея поставяте изтеглените и разархивирани коли не е трудно . Това MITO ги кърти :machinegunner:

plamen petkov
26-06-2009, 10:40
Ето снимки на най новата кола за WR2 ALFA MITO 1.4 .На втората снимка вижте в огледалото това е AUDI TT 180 ks митото бие и бмв 525. с около 2 секунди прави по бърза обиколка от алфа 155 2.0 и 6 секунди от vw beattle 150 ks :drums:

Stefan Caromov
26-06-2009, 11:55
Ето снимки на най новата кола за WR2 ALFA MITO 1.4 .На втората снимка вижте в огледалото това е AUDI TT 180 ks митото бие и бмв 525. с около 2 секунди прави по бърза обиколка от алфа 155 2.0 и 6 секунди от vw beattle 150 ks :drums:



Добре де ,свалих митото, направих папка addons в нея папка cars и готово .Само дето не знам как да си намеря сега в играта митото ..... къде да го търся и как мога да го карам,защото като играя кариера ,не мога да го намеря.На какво да карам ,за да карам свалените коли ? и как да ги търся в играта ?

plamen petkov
26-06-2009, 14:03
Започваш отначало с нов сейв профил минаваш първото ниво на кариера дава ти 300 точки влизаш в free ride купуваш си кола и писта там ще ги има новите коли като играеш на free ride също дава точки не всички коли от сайта се движат реално имай го в предвид има и пежонца по на 100коня които вървят като ферари

Stefan Caromov
27-06-2009, 10:15
Започваш отначало с нов сейв профил минаваш първото ниво на кариера дава ти 300 точки влизаш в free ride купуваш си кола и писта там ще ги има новите коли като играеш на free ride също дава точки не всички коли от сайта се движат реално имай го в предвид има и пежонца по на 100коня които вървят като ферари

е баце няма го това мито във фрии райд .търсих го един час ,а направих всичко както ми каза ,направих си и нов профил

plamen petkov
27-06-2009, 12:51
Извинявай не папка cars a autos бях писал по спомени .времето на митото на 17 писта Маями е 1.24.04 по добро и от бмв 325 1.24.25

Stefan Caromov
27-06-2009, 13:14
Извинявай не папка cars a autos бях писал по спомени .времето на митото на 17 писта Маями е 1.24.04 по добро и от бмв 325 1.24.25

Значи имам си папка AUTOS и без да е нужно да правя папките addons i autos вътре в нея.
само че в тази папка ,колите са ми в самостоятелни папки ,а митото ми е като някакъв файл ...

plamen petkov
27-06-2009, 13:48
правят се задължително нова папка addons и в нея папка autos това е за новите коли .изтеглените коли са в рар, зип или като програма .в рар зип може да има и звуци които се слагат в папката motoren, в cars се слага само папката с името на колата

plamen petkov
28-06-2009, 09:11
колега стана ли работата има нови 2 коли С 55 АМГ ПО бърза е от М3

Stefan Caromov
28-06-2009, 12:58
колега стана ли работата има нови 2 коли С 55 АМГ ПО бърза е от М3


Не ,не става .
Правя папкааддонс ,в нея аутос ,новите коли ,аз само мито съм свалил , слагам цялата папка в аутос и кур ,нищо не става ,нов профил ,минавам нивото ,купувам писта ,тръгвам да търся мито и няма ........направо се отказвам ,иначе играта наистина я бях подценил малко или много . Доста по реална е от тия детските нфс-та и тем подобни

plamen petkov
28-06-2009, 13:51
изтегли и други коли разархивираш колата и слагаш само папката с името на колата а не всички разгледай как са сложени в оригиналната папка аутос до сега нямам кола която не е тръгнала пробвай с начални големи букви Addons Autos успех

Stefan Caromov
01-07-2009, 10:49
Отказах се да слагам други коли..
Имам обаче въпрос към пламен

Стигам до една мисия ,на която един Туарег минава чек поинти в един надземен паркинг. Взимам бронз ,а за сребро или злато не мога да си и помисля.Просто времето е адски малко. Та как се минава за злато...отделно ,следващата мисия ми е забранена ,защо ? Мисията се казва BIG CITY 2
Хелп моля ...е сега пак се опитах да я мина ,пак бровнз и не ме пуска на следващата мисия.
Опитвах да скачам направо от покрива ,не става
Как по дяволите се минава тая проста мисия

plamen petkov
01-07-2009, 11:56
на покрива има място където да скочиш с колата и става много по-бързо

Stefan Caromov
01-07-2009, 12:00
на покрива има място където да скочиш с колата и става много по-бързо

е сега отивам да мъча и да търся

Минаааааааааах гооо

plamen petkov
01-07-2009, 12:15
колега не се отказвай да слагаш нови коли напиши ги с начални главни букви много по добре е !!!! ако имаш други въпроси питай :rosso_spider:

Stefan Caromov
01-07-2009, 12:25
колега не се отказвай да слагаш нови коли напиши ги с начални главни букви много по добре е !!!! ако имаш други въпроси питай :rosso_spider:

Ама новите коли в мисиите участват ли или само във free ride ?
Щото ми е адски тъпо само да си карам и обикалям нагоре надолу ..

plamen petkov
01-07-2009, 14:02
новите коли е хубаво да ги имаш по този начин можеш да провериш например дали бмв 328 е по бърза от алфа 156 2.5 новите не участват в мисиите знам че има програма за правене на нови мисии с нови коли обаче не знам как става .нищо не ти струва да си ги сложиш аз имам над 300 и играя повече с тях

Stefan Caromov
01-07-2009, 14:52
новите коли е хубаво да ги имаш по този начин можеш да провериш например дали бмв 328 е по бърза от алфа 156 2.5 новите не участват в мисиите знам че има програма за правене на нови мисии с нови коли обаче не знам как става .нищо не ти струва да си ги сложиш аз имам над 300 и играя повече с тях

А бе прав си ,не е лошо да си ги имам ,ама нещо като не става и не става .Правя всичко,точно ,както си описал ,но като погледна в папките с сток колите ,има файлове ,които ги няма в допълнителните.
Правя втора папка addons в нея слагам autos и нищо не става . Опитах и в оригиналната папка addons пак нищо не става

plamen petkov
01-07-2009, 17:08
в повечето пъти като разархивираш колата ти иска парола има я в текстовия файл ако не напишеш паролата се разархивира но файловете са празни .напиши ги така Addons .току що си изтеглих FIAT COUPE 2.0 T

Stefan Caromov
01-07-2009, 17:24
в повечето пъти като разархивираш колата ти иска парола има я в текстовия файл ако не напишеш паролата се разархивира но файловете са празни .напиши ги така Addons .току що си изтеглих FIAT COUPE 2.0 T

Като се прибера от работа ще се мъча на лаптопа ми ... ще ти пиша какво става
но мен за митото не ми иска никаква парола

plamen petkov
02-07-2009, 10:36
колега ето снимах необходимите папки.също и фиата и бмв м6 исках да ти дам и BG ТАБЕЛИ ама отново не ми дава да качвам :furious:

Stefan Caromov
02-07-2009, 10:48
колега ето снимах необходимите папки.също и фиата и бмв м6 исках да ти дам и BG ТАБЕЛИ ама отново не ми дава да качвам :furious:

Начи аз така ги правя паките , аутос е в аддонс и там разархивирам ,ама нищо ... е снощи пак ,тва мито не тръгва и това си е

plamen petkov
02-07-2009, 11:01
не не се слага всичко в тази папка само последната папка с името на колата[ погледни как са сложени в оригиналната папка Autos ] всъщност папката с колата е сложена в поне 2 други папки те само ти казват като наименование къде да я сложиш изкарай тази папка ALFA MITO 1-4 вт и я сложи в Autos няма как да не стане

plamen petkov
03-07-2009, 19:58
Колега какво стана с новите коли и с кариерата в WR 2 :BBQ:

Stefan Caromov
03-07-2009, 21:28
Още нищо ,не съм играл ,че си имам работа бая

plamen petkov
09-07-2009, 13:07
в текстовия файл са най добрите времена на 200 коли и снимка на пистата на която са правени времената

plamen petkov
11-07-2009, 15:48
Пробвал ли си да дадеш на 100% симулация ,днес поиграх на писта тест център 2км успях да разбера къде половината т,е, 1км /имам заводските измервания на някои коли за 0-1000 м / за мое голямо учудване колите които тествах даваха до 1 секунда разлика от истинските ,това за мен е чист симулатор :notworthy:

Stefan Caromov
11-07-2009, 18:00
Не съм пробвал ,защото не знам как ..Апропо пак започнах да играя ... не е зле играта ,ама се запалих много и по една Classic pacing и тя е готина

plamen petkov
11-07-2009, 19:44
Това нещо е в опции FREE RIDE има скала simulation и arkade доста трудно се удържат колите и вървят по бавно,ако си разгледал текстовия файл който бях вмъкнал в по пдедишния пост там разликата във времената става около 15% ,но просто голямата прилика с времената на реалните коли ме разби ,преди около 2 години бях си поиграл с wr 1 и nfs undergrund 2 да видя какъв спирачен път ще дадат колите от 100км до 0 при wr 1 беше над 20 м а при нфс 5-7 м така че дори и старата версия има доста общо с реалността

plamen petkov
13-07-2009, 15:40
Драг на 100% симулация ,вдигнал съм няколко клипчета http://vbox7.com/user:plamenpetkov?p=allvideos (http://vbox7.com/user:plamenpetkov?p=allvideos)

tanatos
13-07-2009, 21:06
Драг на 100% симулация ,вдигнал съм няколко клипчета http://vbox7.com/user:plamenpetkov?p=allvideos (http://vbox7.com/user:plamenpetkov?p=allvideos)


То хубаво си ги направил тези симулации ама бъди пи точен в цифрите, нито 8с е 400(450 к.с.) нито R8 е 400 а е 420к.с. А иначе разликата на 400м между тях е 1 секунда в полза на Алфата.

plamen petkov
14-07-2009, 10:22
специално за 8с и р8 съм го направил защото много шум се вдига около р8 даже в нфс карбон беше най -бързата :roll2:дори го наричаха убиец на поршета обачеееее няма нищо вярно даже тук в Добрич си имаме такъв дзвер мисля да пусна и други драгчета може да давате заявки само да ги имам колите де

tanatos
14-07-2009, 11:14
Е много общо ги говориш нещата...R8 е по бавно от Порше Турбо, но от стандартна Карера е доста по бързо. Пък и за кой двигател иде реч на R8 4,2, 5,2... То в тея игри мног неща не са верни ама карай ся, все пак са направени за забавление. Както и да го погледнеш R8 доста по красиво от тещ поршета които приличат на пантофи и за мен са едни от най грозните коли..

plamen petkov
14-07-2009, 11:48
В интерес на истината и аз мислех че една игра не може и малко да се доближи до реалността , Обаче като я бутнах на 100% симулация направо ми падна шапката , ускорението и взимането 0-1000 м са 1:1 ,бях намерил реални времена на Хокенхайм пробвах се със същите коли които са правени времената и разликата беше едва 2-3 секунди Не знам какво да кажа !!! :bowdown:

tanatos
14-07-2009, 13:10
Ба ли мааа му не съм си играл чак толкова да я бутам играта. Потроших за 1 месец два волана на такива игри и ми писна. Най добрата игра за мен е гран турисмото. Ама нема време за игри..

plamen petkov
14-07-2009, 14:53
играл съм гран туризмо на плейстешън хареса ми като мисии обаче като управление не сьвсем играл съм и на последното гран туризмо в техномаркет там работех по-добра графика но управлението е същото ,не ти препоръчвам да играеш с волан пробвал съм и не ми хареса ,качвам още клипчета

Derry
14-07-2009, 23:38
GT 5 може да се играе само с волан ако са ти изключени асистенцийте. Заради тая глупавата игра си взех ps3 и след 2 месеца го продадох, не беше това което очаквах.

mirchozo
23-07-2009, 23:40
Колеги, някой успявал ли е да превърти играта? Аз преди време доста я ръчках, но ми останаха няколко (5-6) нива, и колкото и да играя, няма минаване. Причината не е в мен, всичко си правя както трябва, но играта решава че на дадена писта трябва да караш уж само 2 писти по 2 обиколки, минаваш ги, и следва 3-та писта, после 4-та и т.н. абсолютно еднакви като предната , минавал съм над 30-40 писти една след друга, и все едно и също... Сещам се за нивото със Шкода Октавия ВРЦ (рали версията) , е няма минаване това ниво, имаше още няколко, но не се сещам кои точно са....
При някой появявало ли се е подобно нещо? Аз така или иначе се отказах да я играя тази игра преди доста време, но понеже гледам има доста ентусиасти, та ми стана интересно...

plamen petkov
24-07-2009, 10:21
нивото с фабия врц е наистина трудно и съм го минавал но пък не си спомням ниво да има 30-40 писти обикновенно не са повече от 4 препоръчвам ти да я инсталираш на ново ако запецнеш някъде ще се опитам да ти помогна имам и сейвове обаче не ми дава да ги кача

mirchozo
25-07-2009, 16:49
Ами то няма такова ниво с 30-40 писти. Проблема е там, че въпросното ниво е с 2 писти, минавам 1-вата, вс ОК, почвам 2-рата писта, пак завършвам на първо място, Дотук добре, но ми пуска 3-та писта (абсолютно еднаква като предната),после 4-та писта и така безкрай. Явно има проблем в някой писти, или в играта като цяло.Пробвал съм да я преинсталирам, ама същата работа, и впоследствие се отказах изобщо.Затова питам на някой случвало ли се е това, щото е безмислено да търся играта наново и да се окаже пак дърво.

plamen petkov
25-07-2009, 17:49
Изтегли си я наново защото може да има някакъв проблем превъртал съм я но е нямало такова ниво

Stefan Caromov
27-07-2009, 23:03
А бе Пламене, в работата минах 67процента , но сега вкъщи ,когато играя , зациклих яко на едно ниво и няма минаване ...дай жокер ,как да мина нивото с алфа дейтоната ,в което трябва да направя четири обиколки на пистата,да вдигна пет пъти над 300 и да имам макс спиид над 285 ...вече втори ден се тормозя и си чупя ляптопа

mirchozo
27-07-2009, 23:20
Колега Каромов, караш зад другите коли, влизаш им в струята и по този начи колата се ускорява малко повечко, но достатъчно за да стигнеш 300км/ч. И така няколко пъти.... Мъка си е, няма как, затова играта е интересна.

Колега Петков, понеже спомена че си превъртал играта, можеш ли да дадеш линк на тази версия която работи безпроблемно, че моята я пробвах няколко пъти ама е дръвце.

Stefan Caromov
27-07-2009, 23:45
Колега Каромов, караш зад другите коли, влизаш им в струята и по този начи колата се ускорява малко повечко, но достатъчно за да стигнеш 300км/ч. И така няколко пъти.... Мъка си е, няма как, затова играта е интересна.

Колега Петков, понеже спомена че си превъртал играта, можеш ли да дадеш линк на тази версия която работи безпроблемно, че моята я пробвах няколко пъти ама е дръвце.

А бе пич , на това ниво СЪМ САМ ,няма други коли ..... 37 % дейтона Алфата ,която обикаля стадиона

plamen petkov
28-07-2009, 09:16
Единственото ниво което не съм минал е точно това с 301 км мисля че съм стигал до 2 пъти само тази скорост фатката е да стоиш възможно най високо в овала обаче е много трудно и се излита за другия колега вр 2 я има в замунда ,мога да кача тук доста неща но не ми дава ,поиграх си доста на една драг писта 1240м и записах времената и скороста на 180 коли скоро ще ги кача според мен са много близки до реалноста

emo86
29-07-2009, 13:09
Добър ден някой може ли да разясни как се слагат новите писти(сценарии) в играта че нещо не мога да се справя.Благодаря предварително.

plamen petkov
29-07-2009, 17:43
Първо си теглиш wr manager и го поставяш в инсталираната игра, като разархивираш самата писта има различни папки те всъщност ти показват в коя папка да поставиш файла ,стартираш wr manager и даваш отметка на новата писта и на сейва си и готово

emo86
30-07-2009, 12:21
Нещо не става правя всичко както си го описал ама като стартирам wr manager не ми излиза новата писта а само тези които ги има в играта.Колите успявам да ги вкарам без проблем ама с тея пусти писти нещо не мога да се справя.Нещо пропускам ама и аз не знам какво.

Stefan Caromov
30-07-2009, 12:38
споко,аз също не се оправям с пистите ,аз дори с колите не мога да се оправя още ,по едно време се бях предал ,но сега понеже играя пак и съм се запънял като магаре на мост

plamen petkov
30-07-2009, 18:10
Трябва първо да се убедите че всички файлове са на точното място ако пак не става преинсталирайте я ,колега Stefan Caromov (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1457) преди да ти даде да разархивираш колата вкарваш ли дадената от текстовия файл парола ,ако не я поставиш пак ти я разархивира и ти излизат папките и файловете но те са празни ,скоро намерих времена на Хокенхайм реших да видя със същите коли на тази писта какви времена ще дам аз най-голямата разлика беше 5 секунди на 100% симулация ,според мен ако реално съм там ще дам много по голяма разлика

Stefan Caromov
30-07-2009, 20:23
В момента ,не съм се заигравал да слагам коли ,искам първо да я превъртя. Вече съм на 40 процента ,апропо минах овалната писта с дейтоната .... ама 1 седмица ме мъчи хи хи хи

plamen petkov
31-07-2009, 09:58
Ето и времената на драг писта 1240м 100% симулация прави ми впечетление че местата на колите се различават на драг и на писта със завои до имената на колите съм написал и местата им на писта с завои например 56-

WarsteineR
02-08-2009, 19:15
Тва ниво с деитоната не е трудно просто завивайте минимално и стойте към края на пистата(най-отгоре), също е хубаво да сте със ръчни скорости а проблема не е да вдигнеш 5х300 а да направиш средна 285 :punk:

Stefan Caromov
02-08-2009, 19:36
Тва ниво с деитоната не е трудно просто завивайте минимално и стойте към края на пистата(най-отгоре), също е хубаво да сте със ръчни скорости а проблема не е да вдигнеш 5х300 а да направиш средна 285 :punk:

Ами аз го минах вече , 9 по 301 и average speed 286

WarsteineR
02-08-2009, 20:19
Да, видях после. Интересна е игричката няма спор
:bounce8:

Stefan Caromov
02-08-2009, 21:26
а бе как се минава нивото точно на 50% ,в което караме некъф туарег и треа да минем чек поинти , и на всеки чек дават сек....аз стигам до една пирамида и ми свършва времето ..карам като полудел ,ама нищо не става

plamen petkov
03-08-2009, 10:04
Точно за нивото не се сещам но потърси по пряк път не винаги само скороста е най важна,разгледа ли времената на драг писта 99% съм сигурен че и в действителност са такива

plamen petkov
10-08-2009, 15:44
Ето тази Брера ме накара да пусна темата кои са по бързи новите или старите коли
брера 200 кс -7,7сек 0-1240м-39,79сек
156 190кс -7,3сек 0-1240м-38,11сек

Bodom
10-08-2009, 16:09
drag пистата допълнително ли се инсталира?
аз не я намерих :(

plamen petkov
10-08-2009, 16:46
Да допълнително назад има доста писано как се слагат коли и писти ако нещо не ти е ясно ме питай

plamen petkov
11-08-2009, 15:36
Ето тук има 50 писти http://www.games.reveur.de/en/worldracing2/addons/fans/scenarios/

Stefan Caromov
16-08-2009, 10:48
Така и така е тръгнала тая тема да е с игри , да попитам някой знае ли откъде да си сваля играта правена по серияла Stargate?

kongogo
19-08-2009, 11:51
А как е с волан играта и по-точно с Logitech G25. Аз преди съм я играл ама без волан, та сега може пак да я заиграя:th_up:

plamen petkov
19-08-2009, 11:57
Играта наистина е много добра особенно с новите коли не съм я играл с волан само с джойстик и пак е добре

Stefan Caromov
19-08-2009, 17:11
Аз пишман станах с тая игра. 1 месец , не мога да мина едно ниво и това си е . Направо се отказах вече

plamen petkov
19-08-2009, 19:48
Я ми кажи точно за кое ниво става въпрос че аз да се занимая

Stefan Caromov
19-08-2009, 21:29
Я ми кажи точно за кое ниво става въпрос че аз да се занимая


казва се EXPEDITIONS

plamen petkov
20-08-2009, 17:40
Ето колега минах го специялно за теб,лесно е само трябва да запомниш къде са вратите в едната пирамида има телепортатор

Bako_Marto
20-08-2009, 18:33
хах колеги ицчетох цялата тема и много ме зарибихте сега я свалям от доста време търся такава игра а за реализъм мого да препоръчам Live for speed но просто графиката е отврат :jumping:

plamen petkov
20-08-2009, 20:36
Играл съм я доста е трудна LIVE FOR SPEED но пък е 100% симулатор ,с WORLD RACING 2 няма да сгрешиш според мен е много добра и най-важното има много алфи успех !

plamen petkov
25-08-2009, 07:47
Колега Stefan Caromov (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1457) мина ли го това ниво не е трудно само трябва да улучиш телепрота в пирамидата ,ето и снимки на най новата кола LANCIA STRATOS управлението е почти същото като в COLIN MCCRAE :bowdown:

Stefan Caromov
25-08-2009, 09:12
Колега Stefan Caromov (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1457) мина ли го това ниво не е трудно само трябва да улучиш телепрота в пирамидата ,ето и снимки на най новата кола LANCIA STRATOS управлението е почти същото като в COLIN MCCRAE :bowdown:

Не съм го минал още мамка му ...Къде е тоя шибан телепорт .....

plamen petkov
25-08-2009, 12:43
Мисля че беше след 6-тата врата в една от пирамидите ,препоръчвам ти първо да обходиш маршрута и да запомниш къде долу горе са вратите иначе нивото е доста забавно отдавна не бях играл на кариера :Yeeeehaaa:

plamen petkov
27-08-2009, 14:32
Скоро мисля да направя клип с минаването на това ниво и ще го кача в v-box

Stefan Caromov
27-08-2009, 14:37
Скоро мисля да направя клип с минаването на това ниво и ще го кача в v-box

Аз го минах ,сега проблема ми е ,че съм на 54% но не ми дава следващо ниво.Трябвало да съм на 55% за да ми го отвори. Продължавам да тръскам играта ,нямам злато само на нивото с Алфите ... може би затова не ми дава 55% .
Апропо ,превъртя ли я , почвам много стриктно да играя с нови коли и да си правя нови писти ,ако ще да се разчуе хех

Въпреки ,че сега играя и на една игра Big mama trucker 2 или нещо то сорта

WarsteineR
27-08-2009, 14:47
Мен пък ме дразни едно ниво с едни шкоди фабия.. вече съм на 25-та писта и всичките са еднакви и незнам дали не се е сбагясала играта щото тва е невъзможно :paddle:

Stefan Caromov
27-08-2009, 14:48
Мен пък ме дразни едно ниво с едни шкоди фабия.. вече съм на 25-та писта и всичките са еднакви и незнам дали не се е сбагясала играта щото тва е невъзможно :paddle:

И аз бях с тея шкоди така (ако не се лъжа) ама се оказа ,че имам нитро хах ,иначе се чудех как така всички ме изпреварваха

plamen petkov
27-08-2009, 21:31
Колега Stefan Caromov (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=1457) трябва да имаш злато за да те пусне напред,в сайта дето го дадох новите коли станаха 799 но все пак не всички са с реални характеристики което ме дразни има например vw bora 1,8 -200кс дето върви като бмв м3 отсявай ги

WarsteineR
28-08-2009, 01:12
абе аз тва още немога да се справя с него аз си ги минавам то там трябва да събереш 150 от дрифт до 23% да ти е счупена колата и да си 1-ви .. също така преднината която си имал ти я дава в следващото състезание .. някой да помогне, че се отчаях :goodnight:

Stefan Caromov
28-08-2009, 09:20
абе аз тва още немога да се справя с него аз си ги минавам то там трябва да събереш 150 от дрифт до 23% да ти е счупена колата и да си 1-ви .. също така преднината която си имал ти я дава в следващото състезание .. някой да помогне, че се отчаях :goodnight:

С един стар мерцедес ли е нивото ?
Не трьябва да ти е счупена колата на 23% ами да ти е счупена максдимално 23 процента.Дрифтовите нива са ми любими ,адски са лесни

plamen petkov
28-08-2009, 18:43
Колега WarsteineR (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=3400) кажи точно как се казва това ниво и ще видим как да ти помогнем

plamen petkov
29-08-2009, 15:16
Две клипчета с Лексус дизел 177 кс срещу Алфа 155 150кс и Алфа мито 155кс ,дизела винаги ще си остане дизел имаше една такава тема дизел срещу бензин а тук коментара е излишен http://vbox7.com/category:%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%BE%D1%82%D0%BE

plamen petkov
30-08-2009, 18:37
Ето и времената им на 1240м драг
LEXUS DIESL-177ps-43.54 sec-201 km/h
ALFA -155 --150ps-43.96 sec -195 km/h
ALFA MITO--155ps-41.78 sec- 203 km/h

WarsteineR
03-09-2009, 04:20
нивото се казва No Escape :) ще съм благодарен на 76% съм

plamen petkov
03-09-2009, 13:43
Колега току що минах 26-тата писта направо ми се взе здравето не е проблем трудноста а многото обиколки в момента съм на -18 сек пред тях ,трябва да преценяваш дали ти трябва време или дамаж важни за това са скоковете / ще трябва да си сменя ръцете /:grin:

WarsteineR
04-09-2009, 02:29
и на мен не ми е зор да ги резвам и всичко да е както трябва, накрая ги вземах с по обиколка, ама колко обиколки трябва да мина за да свърши това :sickness:

plamen petkov
04-09-2009, 11:27
Колега май го разбрах едно от условията е да оставиш втория на 0,1 сек от теб ама май 2 пъти спомням си като я превъртах че бяха много близо до мен

Stefan Caromov
05-09-2009, 18:17
а бе верно и аз зациклих на това ниво ... не мога да не си прееба колата ,как се правят тия скокове ,за да не ти взима демидж

WarsteineR
06-09-2009, 12:44
еми на 4-та 5-та без газ ги минаваш двата .. на 4-та без газ минаваш за 1-вото водно препядствие и гледаш да си най вляво.. а пък като хванеш пистата ще им правиш бая ластик аз до 7-то ниво два пъти ги затварям с по 3 обиколки ааз завършвам те не са стартирали .. и пак незнам каде му е края :bash:

k1lcone
06-09-2009, 13:30
аз защо немога да е пусна? крак друг ли трябва да сваля

Stefan Caromov
06-09-2009, 14:13
А бре колко defautl race са ? Аз стигам едва до третото и до там ,не мога да мина нивото с по малко от 23 процента демидж...


Някой да знае кога ще излиза TEST DRIVE UNLIMITED 2 ?
е това ще еиграта за следващата година две за мен
Някой да има впечатления от GTR Evolution? Трейлъра в ютуб е много готин и ми изглежда трудно управлението

plamen petkov
06-09-2009, 20:43
Колега k1lcone (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=8186) аз я играя с изключено CD иначе не ми тръгва ,На 11 септември излиза COLIN MCCRAE DIRT 2 гледах няколко клипчета просто е неземна :super:

plamen petkov
08-09-2009, 13:31
Ето и клипче на новия COLIN MCCRAE DIRT 2
http://www.youtube.com/watch?v=laUhdf8GFGo&feature=related
:bowdown:

Kris
08-09-2009, 17:39
много се отдалечиха от врц-то ... аз ше си цъкам колин 2ката :)

Stefan Caromov
08-09-2009, 18:13
момчета , смислената и интересна игра е test drive unlimited .Играя world racing щото просто тест драйва ми свърши вече.,Излезе ли тест драйв 2 това ще е играта

plamen petkov
08-09-2009, 20:31
Ей това е игра новата WORLD RACING казва се COBRA 11 http://www.youtube.com/watch?v=jq_j8ZD8P-M различна е от другите става въпрос за полицейски преследвания има и състезания графиката е много добра :picnic:

Kris
14-09-2009, 04:17
това е по-добро ... баш симулатор

http://www.youtube.com/watch?v=hsHSZnPoMH8&eurl=http%3A%2F%2Fforum.virtualracing.org%2Frfacto r-mod-forum%2F71041-toyoata-supra-mkiv-1-0-by-some1-and-niels-heusinkveld.html&feature=player_embedded

Stefan Caromov
14-09-2009, 11:59
Ей това е игра новата WORLD RACING казва се COBRA 11 http://www.youtube.com/watch?v=jq_j8ZD8P-M различна е от другите става въпрос за полицейски преследвания има и състезания графиката е много добра :picnic:


Това си е COBRA 11 burning wheels.Няма нищо общо с world racing. Самата игра е правена по сериала кобра 11 и е разработена от RTL.
Аз играх първата част на играта ,но нещо не ми хареса геймплей-а. Свалих и втората ,но въпреки че ,лаптопа ми покрива абсолютно всички изисквания и то на макс,играта ми насича

plamen petkov
16-09-2009, 09:18
Честито на всички любители на NFS излезе SHIFT,копирали са от GRID на CODEMASTERS компанията която прави COLIN MCCRAE :bowdown: и като графика и като геймплей и се е получило нещо добро ,Явно трябва да преписват от другите за да им се получат долу горе игрите ,с досегашните улични ''бози'' е свършено ,очаквам в скоро време да излезе и NFS-DIRT :roll2:

plamen petkov
04-10-2009, 09:39
Нови 3 автомобила за WORLD RACING 2 -NISSAN 370Z. DODGE VIPER GTS-RACING. RENO 5 WRC, Излезе новият :nuke: S.T.A.L.K.E.R. CAL OF PRIPIAT :nuke: играта е само 2,8 гб

plamen petkov
25-10-2009, 15:03
Нови автомобили алфа гт-2,0 жтс 165 кс много върви това чудо бмв 328 го прави смешно ,ситроен с2-100кс и субару импреза врц

plamen petkov
13-11-2009, 20:56
Алфа ромео SZ лошото е че е със задно ,Бмв 3 GT 2 и прадядото на нисан скайлайн 2000гтр от 1971 г 160кс :plane:

plamen petkov
18-11-2009, 15:45
Ауди А4 ДТМ ,Ауди Р8 лмс ,ФВ Джета 1,8 гт

Ma7e4k0
20-11-2009, 15:17
Алфа ромео SZ лошото е че е със задно

Защо да е лошо?

plamen petkov
22-11-2009, 07:31
Със задно предаване колите поднасят на завоите и скороста им пада имам и алфа 90 QO с 156 кс на драг повече върви от алфа 155 150кс но на завои изостава почти със секунда така е и с SZ макар че е с 205кс пада от 156 190кс ,за това не ми харесва задното ,а иначе колата е добра и дизайна и е страшен

plamen petkov
29-11-2009, 15:04
Mercedes SLK 200 kompresor 163 ps драг 1240м 40,96сек 213км/ч
VW CORADO VR6 190 ps драг 1240м 39.66сек 219км/ч
TOYOTA CELICA WRC :go:

plamen petkov
10-12-2009, 12:04
ALFA 147 GTA 250 PS драг 1240м 34,99сек 247км/ч :evil:
BMW M3 280 PS драг 1240м 36,29сек 242км/ч
BMW M3 345 PS драг 1240м 34,77сек 255км/ч

plamen petkov
27-12-2009, 09:34
ALFA 156 2.0 TS-драг 1240м 42,59сек 203км/ч:firstprize:
BMW 320I150 PS-драг 1240м 43,05сек 201км/ч
VW GOLF 3 GTI-драг 1240м 42,97сек 196км/ч
PEJO 206 1.6 -драг 1240м 48,58сек 171км/ч
FORD focus 1.6-драг 1240м 47,70сек 175км/ч

drajko145
28-12-2009, 22:12
А на виста тръгва ли тази игра ?

plamen petkov
29-12-2009, 15:47
Не съм я пробвал на виста но според мен ще тръгне :cheers:

drajko145
29-12-2009, 18:54
да стана ! упорито потърсих някакъв patch за тази крива Glista :Silent:

plamen petkov
31-12-2009, 11:24
Как е WORLD RACINGA най интересното е да си слагаш нови коли ето сега си тегля една голф 2 гти ако имаш някакви проблеми пиши :rosso_racers:

plamen petkov
05-01-2010, 13:47
VW GOLF 2 GTI 129 PS-доста се опира на голф 3 гти
VW GOLF 4 1.6 100 PS-малко по бърз от ford focus 1.6
ALFA 147 1.9 JTD 105 PS-върви по добре от голф 4 1,6

plamen petkov
13-01-2010, 10:13
BMW 520I 170PS-драг 1240м-208км/ч-42.37 сек
HYUNDAI COUPE V6 170PS-драг 1240м-209 км/ч-42.23 сек

plamen petkov
17-01-2010, 15:37
BMW 320I 1994 -1240M ДРАГ -44,33сек 196 км/ч:picnic:

plamen petkov
02-02-2010, 10:10
FIAT 500 1.4 драг 1240м 49,22сек 0-100км/ч-10.3
FIAT 1.4 TURBO драг 1240м 43,84сек 0-100км/ч-7.9
на писта са още по добри :sniper:

T3/5...
02-02-2010, 16:56
Зарибихте ме колеги с тази игра и сега стигнах до 46% и не мога да продължа нататък за да ме пусне на следващото ниво ми иска 47% като се има впредвид че досега съм спечелил всички мисии и състезания имам купена една писта и и една кола !!! От къде да го изкарам този 1% че да продължа играта ???

plamen petkov
02-02-2010, 18:00
Тя иска повечето да са ти на първо място може това да е,играта е супер но на мен повече ми харесват новите коли които си слагам успех с играта

T3/5...
03-02-2010, 00:53
Ами аз съм така до сега само 1-ви места и само злато съм взимал ...иначе искам първо да мина основната игра и след това да слагам нови коли и писти ... Може нещо бъгава да съм я изтеглил ще е помъча още малко :)

Bodom
04-02-2010, 14:05
Зарибихте ме колеги с тази игра и сега стигнах до 46% и не мога да продължа нататък за да ме пусне на следващото ниво ми иска 47% като се има впредвид че досега съм спечелил всички мисии и състезания имам купена една писта и и една кола !!! От къде да го изкарам този 1% че да продължа играта ???

Повтори някои от състезанията, които си минавал още няколко пъти. Особено тия дето са за време да минеш някакъв маршрут. Ако си първи - с колкото по-голяма е разлика от еталонното време за първо място - толкова по-добре. Мисля, че има значение и бонус точките които ти дава след състезание за прогреса в играта.
На мен ми се е закучвала така на два пъти, когато един процент не ми достига да отключи следващото състезание, а съм минал всичко с победи преди това. Така съм се измъквал - с повторения на стари състезания.

T3/5...
05-02-2010, 17:05
Точно в точките е проблема върнах се назад направих няколко състезания натрупах точки станаха ми 18 000 и гледам станала на 50% . На мисията ''Have a nice... се трупат наи много тъи като там караш за време докато ти даде някакво непосилно време от порядака на 1.05мин.сек !!!

plamen petkov
09-02-2010, 14:36
Преди малко видях че са качили Алфа Ромео 164 3,0
:biker:

pr_00f
09-02-2010, 14:43
Като се появи 164 Pro-car се обади да си я сложа и аз тази игрица :)

plamen petkov
16-02-2010, 22:01
OPEL VEKTRA 2.2 155 PS 0-100-9.4 SEK
не върви колкото 156 2,0тс:boost:

plamen petkov
03-03-2010, 13:49
PEOGEOT 206 GTI
MERCEDES SL BLACK EDITION 3.8sek 0-100 km/h :big_bow_down:

plamen petkov
11-03-2010, 09:21
FIAT GRANDE PUNTO RALY - 270 PS -4.9 SEK 0-100 KM /H
:rosso_racers:

plamen petkov
05-04-2010, 14:22
GOLF COUNTRY 1.8
LAMBORGINI LP 670
FIAT 131 ABART
CITROEN C2 WRC
OPEL VEKTRA DTM
:Tease:

plamen petkov
23-04-2010, 13:30
MITSUBISHI L 200
TOYOTA TUNDRA BAJA
MAZDA RX-8

plamen petkov
02-05-2010, 20:01
0-1024m drag 34.24 sek 258km -> MASERATI QUATROPORTE 400PS
0-1024m drag 31.63 sek 284km -> MERCEDES CLS 63 AMG
:director:

plamen petkov
21-05-2010, 10:05
FERRARI F 430 SCUDERIA
AUDI RS6 576 PS
MASERATI GRAN TURISMO S 434 PS
:biggringift:

plamen petkov
04-06-2010, 11:24
MERCEDES ML 63 AMG
TOYOTA CELICA 1.8 VVT-I
VW SIROCO

plamen petkov
16-06-2010, 10:34
ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-136 PS :native:
MERCEDES SLS -570PS
PORSHE PANAMERA

plamen petkov
22-06-2010, 10:46
OPEL CALIBRA 2.0 16V C20XE
JAGUAR XFR
BMW X6 M

plamen petkov
26-06-2010, 10:33
Вече може да се провери кой е по бърз в състезанията WTCC /макар че всички знаем Кой/ :devil:

plamen petkov
27-06-2010, 10:00
Ето и нагледно какво се случва с бмв-тата във WTCC :chair: както и в играта. алфа N 1 -10 години 10 титли
http://www.youtube.com/watch?v=-r0vEHLPWN0

plamen petkov
08-07-2010, 12:27
Нещо ново
SEAT IBIZA CUPRA-180 PS
BENTLEY CNTINENTAL SUPER SPORT -621 PS
BMW X5 3.0 D

plamen petkov
03-08-2010, 11:12
MERCEDES CL 65 AMG
ALFA GTV 2.0
HONDA PRELUDE 2.0

plamen petkov
13-08-2010, 11:45
ALFA 8C SPYDER :tank:
VOXHOL INSIGHNIA OPC

pr_00f
13-08-2010, 17:37
Vauxhall ?

plamen petkov
15-08-2010, 08:53
Да правилно ,това е Опел с обратна дирекция /произвежда се в Англия /;-)

plamen petkov
07-01-2011, 11:00
Малко да пораздвижим хубавата тема че наизлязоха доста нови коли
И МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ЗАЩО МИ ИЗТРИХА ТЕМАТА КЪДЕТО МОЯТА 156-ЦА БИЕ ТУНИНГОВАНА GSI-КА ???!!! явно е по добре само да се пишат глупости в този форум да са живи и здрави