PDA

View Full Version : безобразие



galinves71
01-06-2009, 21:59
От 18месеца съм член на този форум и в последния 1 се нагледах на толкова глупости.Как е възможно такова отношение на модераторския екип (с исключение на някои)към съфорумците.Кви са тия значки дето ги лепят по профила на когото и да било?Та ние да не сме репресирани?

Sunny
01-06-2009, 22:30
Какви значки имаш впредвид ?
Порицание за спам или позеленелите никове на мод екипа ?

pr_00f
01-06-2009, 22:36
Колега,
Целта на раздела е да се задават конкретни въпроси и да се дават отговори.
Или ако има проблем потребител да може да се обърне към модератор или администратор.

Така че ако имате въпроси - може да се коментират конкретни ситуации които са ви засегнали.

pr_00f
01-06-2009, 23:04
Между другото имам чувството че доста колеги не знаят, но ако забележат нередност най- правилният начин за действие е да се използва бутона маркиран на картинката със съвсем кратко описание на проблема.

Било то обиди , спам или друго нарушение на правилата.
След всяко такова уведомление в Администраторският раздел се отваря автоматично нова тема, и при всички положения репорта ще бъде разгледан.

MrX
02-06-2009, 08:58
такова отношение

Сподели!

Kris
02-06-2009, 12:08
Какви значки бе колега?

galinves71
02-06-2009, 16:53
Какви значки бе колега?

Ами това под профилът ми-нарушения:0/3 (6).За кво става въпрос,някакъв закон ли съм погазил?До сега на друг не съм виждал,а толкова хора си пишат изреченията с квит си букви искат.

Kris
02-06-2009, 17:05
Това са ти наказанията и предупрежденията. Преди / са предупреждения, след / са наказания. В скобите са точките, които си събрал от наказания. Всяко нарушение си има срок и след време падат.

Далеч не си единственият с нарушения.

diapper
02-06-2009, 17:24
И след обеснението на Kris пак не разбрах за какво става дума .За Rep Power ли ?

galinves71
02-06-2009, 17:24
Това са ти наказанията и предупрежденията. Преди / са предупреждения, след / са наказания. В скобите са точките, които си събрал от наказания. Всяко нарушение си има срок и след време падат.

Далеч не си единственият с нарушения.

Не знам,това според мен е пълна безсмислица.

rusiq86
02-06-2009, 17:28
колега да не те притесняват, и аз си имам :)

galinves71
02-06-2009, 17:39
И след обеснението на Kris пак не разбрах за какво става дума .За Rep Power ли ?

М/у мнения и Rep Power.

pr_00f
02-06-2009, 17:44
Уточнение - Точките за наказания и броят на предупрежденията се виждат само от потребителя на който са наложени и от модераторите и администраторите.
Такива точки се получават само при извършено нарушение.
И при натрупване на определен брой точки потребителя бива изгонен от форума за определено време.
Първата мярка е при 10 точки - 3 дни наказание.
Наказанията се слагат автоматично след натрупване на точки за изгонване и се махат автоматично след изтичане на периода на наказанието.
Надявам се че беше достатъчно изчерпателно.

galinves71
02-06-2009, 17:52
Уточнение - Точките за наказания и броят на предупрежденията се виждат само от потребителя на който са наложени и от модераторите и администраторите.
Такива точки се получават само при извършено нарушение.
И при натрупване на определен брой точки потребителя бива изгонен от форума за определено време.
Първата мярка е при 10 точки - 3 дни наказание.
Наказанията се слагат автоматично след натрупване на точки за изгонване и се махат автоматично след изтичане на периода на наказанието.
Надявам се че беше достатъчно изчерпателно.

Само дет периода не е ясен.

pr_00f
02-06-2009, 17:55
Кой период точно не е ясен ?

А на мен не ми стана ясно какво общо има системата за автоматични предупреждения и наказания с "безобразието" за което говориш ?
И всъщност за какво точно безобразие иде реч ?

galinves71
02-06-2009, 18:03
Кой период точно не е ясен ?

А на мен не ми стана ясно какво общо има системата за автоматични предупреждения и наказания с "безобразието" за което говориш ?
И всъщност за какво точно безобразие иде реч ?

:th_up:Карай.Явно съм недорасъл за някой неща.