PDA

View Full Version : data.bg - платена ?!?



Crusader
03-02-2006, 22:05
Я погледнете тук:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=672974&postdays=0&postorder=asc&start=0
Голям екшън настава :lol: :lol: :lol: , модовете не смогват да трият!

pugsy
03-02-2006, 22:16
тея смешници от дата-та тотално се изпона***ха
особено някой личности които се зимат за големата работа

Geata
04-02-2006, 01:51
И пак има вход-безплатен-------------



СЕКРЕТ...........||||||
Пиши на л.
ОК

blagun
04-02-2006, 19:23
Абе малоумна работа :evil: А абонатите на Homelan няма да плащат :!:

Geata
05-02-2006, 01:23
Дано съм Помогнал на някои хора :o :o
Но за мен лично в Родината е позволено -все още всичко
А това че някой си , е решил ,че трябва да сме на нивото на Е.С. , НАТО , АМЕРИКА жестоко греши...........все още беззаконието(т.е. КОМУНИЗМА) си е водеща сила в България(макар и това да се крие- или просто на някои хора да им е приятно).




Тук подхващам друга ТЕМА , която е МНОГО болна за всеки Българин(опитващ се да Успее по честен път---А те са малко-
--се броят на пръсти---)

Geata
05-02-2006, 01:28
Извинявам се на всеки които е приел моето изказване като Политическо++
Не съм имал това предвид........

DiStefano
05-02-2006, 08:07
ахъм и то само за 2 левчета :lol:

pr_00f
05-02-2006, 14:16
Най - големия майтап е че искат 2 лева без ДДС за да имаш достъп до търсачката им - която пък от своя страна търси в поне 90 % незаконна/пиратска и както искайте я наричайте информация.Много ме съмнява че имат повече от 10 % фрии дата на дата.бг .
Абе да го джмокат, винаги има и други начини

xidra
05-02-2006, 17:09
Аз по-принцип си свалям от DC ++.Там има всичко но за филм сигорно става бавно (не съм си дърпал още) но иначе има сякаква музика :wink: :wink:

pumukle
05-02-2006, 17:48
Абе колеги, да го д**а датата....торентите му е майката ако става дума за даунлоуд...а за фри сървери....ехееееееееееее колко щеш!!
Аз имам акаунт в сървера на датата в сторе3, на който ъплоуда не работеше почти половин година....и като попиташ във форума защо не работи, ти теглят една майна на лични, казват ти че си имат проблеми които не са твоя работа и ти трият поста.......и на тия селяци ще им плащам!!? :shock:
А относно тезата, която някои защитават...че без пари толкова и че и те имат разходи....мога доста да поспоря, защото безплатния сървър автоматично води много юзъри, което пък го прави много атрактивен за рекламодателите.....така, че сметката сами си я правете....типичен пример за лакомия по български......някой тиквеник там си е казал:"леле, батееееее колко акаунти имаме.....ако от половината зеем по една двойка, напрао че си купим новата голф петица...."
и речено-сторено.....
Тва е мойто мнение по въпроса

Crusader
05-02-2006, 19:38
.......
:th_up:

търтей
22-02-2006, 16:07
търсачка за датата
http://dada.hopto.org/

не е пирфектна ама за без пари толко :wink: