PDA

View Full Version : чип за PS2



life style
13-06-2009, 19:37
някои знае ли каде мога да си чипосам сонито, че с тея оригинални дискове ми писна, ако некои знае да дава телефони да званя , също и ако някои продава пиратски дискове да казва !

fred
14-06-2009, 12:44
Ми в София на площад Славейков и ул Солунска, /на стотина метра от мястото на площада много близо/ е пълно с пиратски, всичко има, от Уиндоус до какво ли не, заповядей дет се вика.
Преди да влезем в ЕС ги имаше и сега си стоят.У нас нещата баааавно се променят :biker:

digitalundgrd
14-06-2009, 13:08
Ами и заплатите също....И затова тея ще си седят, защото има пазар :)

Иначе за чип, пробвай в сервизи за компютри там ще те опътят или най-малкото ще са по-добре запознати за чипването ;)

life style
15-06-2009, 17:15
Ми в София на площад Славейков и ул Солунска, /на стотина метра от мястото на площада много близо/ е пълно с пиратски, всичко има, от Уиндоус до какво ли не, заповядей дет се вика.
Преди да влезем в ЕС ги имаше и сега си стоят.У нас нещата баааавно се променят :biker:

мерси за опътването, ама нещо ми е далечко софия, ше пробам във варна :)
иначе питах ф 2 магазина за пц-та и ми предлагат некви от по 45-50 евро и то неква марка дето е неква съмнителна, пък по принцип съм чувал ,че Matrix Infinity 1.99 е наи доброто и е към 50-60лв, ма немога да намеря каде да си го чипна.