PDA

View Full Version : alfa GT



wenimont
14-06-2009, 22:19
Здравейте колеги регистриран сам от много време в този форум но не пиша много:big_heat:.Предпочитам само да си го чета:notworthy:.Сега обаче искам да споделя с вас тези снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=389289 От 2 години работя в сервз за атотенекеджийски услуги в кипър и ето тази красавица дойде за ремонт.Малко беше чукната но собственика е МАНИАК всички ламарини са сменени с нови и в момента колата е в перфектно състояние. Дано и в България някои ден започнем да ги правим така, имам в предвид собствениците на такива класики да не мислят за пари а само за въстановяване което е възможно най-бизо до оригинала.Тази кола няма да стои в гараж а се кара всеки ден :notworthy:.Всичко по колата е оригинално с изклюение на мотора,но тук е нещо като мода:notworthy:.105 серия с силен мотор:plane: Надявам се че ще ви харесат снимките.Не сам професионален фотограф толкова мога :gruebel: Поздрави

wrc
14-06-2009, 23:28
Страхотна,и това ми е супер любим модел...направо е невероятна

littlesister
15-06-2009, 00:09
Гунди точно такава е имал май.

icedoc
15-06-2009, 00:18
Гунди точно такава е имал май.
;) http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23047&highlight=%C3%F3%ED%E4%E8

Mapтo
15-06-2009, 00:34
Здравейте колеги регистриран сам от много време в този форум но не пиша много:big_heat:.Предпочитам само да си го чета:notworthy:.Сега обаче искам да споделя с вас тези снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=389289 От 2 години работя в сервз за атотенекеджийски услуги в кипър и ето тази красавица дойде за ремонт.Малко беше чукната но собственика е МАНИАК всички ламарини са сменени с нови и в момента колата е в перфектно състояние. Дано и в България някои ден започнем да ги правим така, имам в предвид собствениците на такива класики да не мислят за пари а само за въстановяване което е възможно най-бизо до оригинала.Тази кола няма да стои в гараж а се кара всеки ден :notworthy:.Всичко по колата е оригинално с изклюение на мотора,но тук е нещо като мода:notworthy:.105 серия с силен мотор:plane: Надявам се че ще ви харесат снимките.Не сам професионален фотограф толкова мога :gruebel: Поздрави


Здрасти колега,
радвам, се че все пак си решил да споделиш с нас впечатленията си от тоя прекрасен екземпляр наречен: Alfa "GT" не всеки би имал възможността, като теб да бъде част в процеса на възстановяването и съживяването на тази абсолютна Класика!:respect:
Но сред Алфаманиаците(и феновете на Задното...)тук в Бг се забелязва напоследък малък , но убедителен напредък , в областта на реставрацията, което може само да ни радва и да ни бъде , като пример и стимул ;)
Снимките ти са чудесни!!!

Venci
15-06-2009, 00:48
Колегата, ... току-що хвърли бомба... направо ме уби! Колата е уникална. Очите ми станаха като паници и се разширяваха с всяка следваща снимка, докато видях мотора с бубините и т.н. и щях да получа припадък.
Имал съм удоволствието да работя по 3-4 толкова стари алфи и си спомням като болен алфист как съм докосвал всеки един детайл. Отнесох се... КОЛАТА Е УНИКАЛНА !!!

kolev
15-06-2009, 13:58
уникална кола с уникален цвят

@lex
15-06-2009, 22:01
Това е колата! Завиждам ти.

wenimont
15-06-2009, 22:45
за съжаление не е моя но направих едно кръгче:biker:и е невероятна за годините си е просто извънземна много върви:clap2:. аз имам 155 2.0 и си мислех че имам бърза кола да ама не това е самолет. След 1-2 месеца вероятно ще доиде и една julia 105 series пак с 2.0 мотор.Ако дойде ще има снимки ама много повече.Julia та може би ми харесва повече защото малко прилича на жигула но какъв глас има напрво не е за вярване а като я погледнеш си казваш нищо особенно да ама НЕ. ДАНО успея и аз някои ден да се сдобия с julia нищо че ги смятат за грозновати:clap2:.За сега не мога да си позволя 2500е за кола която трябва да се прави ПОЗДРАВИ

proper
16-06-2009, 03:53
Невероятен автомобил... прекрасни снимки колега!!!

madboy
20-06-2009, 01:42
КРАСОТА !!! най доброто от сер.105 1300ГТ ДЖУНИЪР но с много сериозен АГРЕГАТ от 75 куплиран с два ЯКИ БЛИЗНАКА VEBER 45DCOE M51-52 на този двигател с тези карбуратори и някои други малки подробности много малко автомобили могат да му противостоят
БРАВО !!!

icedoc
20-06-2009, 12:41
КРАСОТА !!! най доброто от сер.105 1300ГТ ДЖУНИЪР но с много сериозен АГРЕГАТ от 75 куплиран с два ЯКИ БЛИЗНАКА VEBER 45DCOE M51-52 на този двигател с тези карбуратори и някои други малки подробности много малко автомобили могат да му противостоят
БРАВО !!!
Така като чета редоветети , ми се прийсква да е карбуратор и моята лястовичка ;)