PDA

View Full Version : Проблем с Алфа 166



Sashy
19-06-2009, 19:00
Така реших се да си взема алфичка 166 мои познати имат и много ми я хвалят и аз взех се зарибих ... Та харесах си една(от друг град за съжаление..) и човека по телефона ми каза че колата имала само един проблем - докато я караш вдигала и сваляла обороти сама.. въпроса ми е от какво може да е това? колата е бензинка(поне съм спокоен че не е като с помпите на дизеловите) ако можете да ми кажете и някаква цена горе долу колко ще ми струва ремонта. Мерси предварително

code
19-06-2009, 19:45
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=17090&highlight=%F1%EC%E5%ED%FF%EC+%EF%F0%EE%E1%EB%E5%EC %E0
Дано да е само в това проблема, с тая кола си приготви още 3-4хил. лева и няма да си един от тотално разочарованите в тоя форум. :devil:А те вече са доста!

leketo84
19-06-2009, 21:39
Дано да е само в това проблема, с тая кола си приготви още 3-4хил. лева и няма да си един от тотално разочарованите в тоя форум. :devil:А те вече са доста!
Хахаха то стана верно вече голем смех у форума ! Споко сигурен съм че доста ще си останем очаровани от колите завинаги ;-) ! И мене ме дразнат некой работи , но като цяло мисля че Алфата си остава един добър избор ! Колега не ги плаши :handshake: !!!