PDA

View Full Version : перката не спира да върти...



hitlol
21-06-2009, 21:31
Проблема ми е че перката не спира да върти. Гаса си колата и тя си продължава докато накрая не падне акумулатора :( Проверих бушончетата за перката при преден ляв фар и едното беше изгоряло и го смених, но проблема си остана, а другото го махнах и перката спря, но пък сега като не върти в това топло време не е добре да се кара. Видях, че има реленца за перката, но нз как да ги проверя, а съм сигурен, че проблема идва от тях :x Точно там където са сложени релетата не може да се отвори защото няма как да изкарам пластмасата. Вижте на снимките как е направено... Някой ако се е занимавал ако може да помогне да го отворя.

ACEHOB
22-06-2009, 22:58
За перките има бушон и реле но не са точно там. Поне при моята не са. Утре ако остане време ще снимам.

hitlol
23-06-2009, 00:23
Ще ти бъда много благодарен ако може да ми помогнеш. Аз видях в AutoData, че там има някакви за перката ама не знам дали са точно те.

em4o1
23-06-2009, 00:29
Същия проблем го имам с Дедрата ми ! А решението е - като отворя таблото с бушоните и релетата почвам да почуквам релетата едно-по едно и уцелвайки точното реле, перката спира да работи. Така е при Дедрата, надявам се да съм ти бил полезен.
Емо

zilala
23-06-2009, 07:49
А много по лесно е да идеш до някоя морга да си видиш покозанието на релето и за някви стинки да си ги смениш,че новите са скъпички :)

ACEHOB
23-06-2009, 12:18
Напротив... релето няма 10 лева... отделно че може и само да се позачисти...