PDA

View Full Version : Проблем с ел.стъклата



Versace
25-06-2009, 16:54
Здравей те, имам проблем с предното ляво ел.стъкло, не иска да се сваля, няколко пъти ми се случи при отворена врата да не иска да се свали, ама като я затворих и се сваляше сега не иска изобщо, но като дам нагоре се чува релето, а на долу не иска да се сваля,отворих и конзолата с 4-те копчета и смених копчето за да пробвам и пак същото, някой да знае решението на проблема?

pioneer
25-06-2009, 17:10
Трябва да свалиш кората и да виидиш дали нещо по водача и жилото не се прецакало, другото /което е по-вероятно/ е да ти се е затлачило моторчето и редуктора (влиза вода)- сваляня разглобване почистване пълнене с грес и всичко е ОК.

Versace
25-06-2009, 17:14
Трябва да свалиш кората и да виидиш дали нещо по водача и жилото не се прецакало, другото /което е по-вероятно/ е да ти се е затлачило моторчето и редуктора (влиза вода)- сваляня разглобване почистване пълнене с грес и всичко е ОК.

Ами като се замисля едвали е по водача, защото не се чува да се подава ток, всякаш като му дам да се сваля не подава ток

pioneer
25-06-2009, 17:18
Ами като се замисля едвали е по водача, защото не се чува да се подава ток, всякаш като му дам да се сваля не подава ток

А буксата при пантите на врата провери ли я?
Аз останах с впечатление че релето щрака а прозореца не върви.

Versace
25-06-2009, 17:19
А буксата при пантите на врата провери ли я?
Аз останах с впечатление че релето щрака а прозореца не върви.

Да гледах я беше неква лепкава напрасках я с контактен спрей но не иска пак стои си така

Versace
25-06-2009, 19:41
Някой има ли схема или снимка на тая букса с описание кои пин за кое е ?

Stranger65
26-06-2009, 15:25
Някой има ли схема или снимка на тая букса с описание кои пин за кое е ?
Ако разбираш от ел. ще се оправиш сам,но ти явно не разбираш и моят съвет е да се обърнеш към знаещ и можещ да ти го оправи преди да си нанесъл други щети

svetlastf
27-06-2009, 11:25
Някой има ли схема или снимка на тая букса с описание кои пин за кое е ?
В мултимедийния диск , който го има в техническия раздел, има схеми и описание на буксите.

Versace
27-06-2009, 18:44
Проблема е решен, скъсан кабел от тия които отиват към буксата на вратата!