PDA

View Full Version : Айде да не си омазваме постовете, а!



code
27-06-2009, 22:19
Тази проява нещо не мога да я разбера?
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=24484&page=2
Айде "младежа" да не ме пробва втори път, ако обича.
Вината ми е, че се опитах да предпазя хората от поредната глупост написана в този форум и да отидат утре да си налеят в колите неразреден Концентрат на Приста примерно, който повярвайте ми си е чист концентрат и последиците могат да са тежки.

nikolaaaay
30-06-2009, 23:08
Не мога да разбера за чий им е на някои да омазват форума, само защото са получили модераторски права.

pr_00f
30-06-2009, 23:22
Не мога да разбера за чий им е на някои да омазват форума, само защото са получили модераторски права.


Ако имате конкретна забележка - моля споделете я.

nikolaaaay
02-07-2009, 00:36
Ако имате конкретна забележка - моля споделете я.
Забележката ми е, че от известно време някои модове правят глупави коментари и редакции на мнения и трият перманентно съвсем адекватни постове. Това е форум, все пак. Нормалната практика е, в случаите когато не са нарушени правилата на форума, да коментират (щом желаят) мненията на потребителите като обикновени потребители, а не да се намесват грубо в дискусията по свое усмотрение.

pr_00f
02-07-2009, 00:44
Мисля че го казах съвсем ясно - "конкретна забележка"

spe4elist
02-07-2009, 10:21
Може би е време и аз да взема отношение по тази тема.
АЗ СЪМ съгрешилият модератор, който си позволи така нагло да редактира мнението на code.

Нека да не Ви прозвучи като оправдание, може би съм бил под влияние на някоя стопляща се вечерна мастичка и съм навлязъл вероломно в мнението на code.
Просто трябваше като обикновен юзър да го помоля да не заявява тези с непроверена истинност!!! Добре би било всеки, който демонстрира колко много знае, да е абсолютно сигурен в коректността на твърденията си.
Иначе се получава заблуждаване на младите юзъри-автомобилисти, които биха приели информацията от този форум като 100% чиста монета.

Колкото до спора в конкретната тема - не отстъпвам и йота от тезата си. Готов съм да продължа дебата, ако е необходимо, на друго качествено ниво.

@code
Съжалавам, че ти изцапах мнението.

Следващият път ще изпълнявам задълженията си по-тактично!

code
02-07-2009, 12:08
:handshake: Моите уважения! Недоразумението стана ясно тук http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=36553&page=2, анонимноста ти явно е била някакъв бъг, поне аз така го разбрах. Относно Концентрата, аз също не отстъпвам, защото съм сигурен в това което съм написал. Объркването стана от това, че никой в тая дискусия не е наясно кое е Концентрат и кое Антифриз, освен мен. Сорка за самочувствието ми, ако на някой му идва в повече, но това е самата истина. Антифриза в Метро на -60гр. дето на етикета му пише Концентрат ви обърка всички до един.

~NiKoL~
02-07-2009, 16:52
Какво ви става направихте го егати проблема.Според мен @Spe4elist не е трябвало да злоупотребява с факта,че е от мод екипа и ако е искал да каже на колегата @code,че не разбира,както той се изрази трябва да го направи като всички нас включва го в цитат и си пише каквото иска,а не да пише в поста му с червено.

code
02-07-2009, 17:11
Мисля, че вече няма нищо за коментиране и не е интересно на никой. Всичко е уточнено, оттук нататък само ще разтягаме ластици. Хубавото е, че спора завърши на ниво, а не както започна . . :cheers:

pr_00f
02-07-2009, 22:54
Мисля че темата е приключена.