PDA

View Full Version : Намерен ключ за Алфа



Gogata
28-06-2009, 18:05
Ключът е намерен на картинг писта Лаута Пловдив преди доста време,но никой не си го е потърсил.Вече е при мен и ако някой си го познае ще се радвам да му го върна.

ФЕРАРИСТ
28-06-2009, 21:43
Ако е за 155 знам едно кораво момче дето кара такава.....

Gogata
28-06-2009, 22:05
Ако е за 155 знам едно кораво момче дето кара такава.....

Ключът е от сгъваемите и изглежда оригинален.Не мога да преценя точно от кой модел е,но си мисля,че трябва да е от някоя по-нова Алфа.Ще гледам да го снимам тези дни,така по-лесно може някой да си го познае.

AntiLuuP
29-06-2009, 03:18
Ключът е от сгъваемите и изглежда оригинален.Не мога да преценя точно от кой модел е,но си мисля,че трябва да е от някоя по-нова Алфа.Ще гледам да го снимам тези дни,така по-лесно може някой да си го познае.
По лесно да си го познае или да злоупотреби ....
Дано се намери собственика ....

SokOtPraskova
29-06-2009, 16:45
Май си го познавам...а някой да ми е виждал Алфата? :D

Сигурно си има втори ключ, ако ли не вече си има нов чифт ключове... :D

pacho_kardana
29-06-2009, 16:48
По лесно да си го познае или да злоупотреби ....
Дано се намери собственика ....

Какъв е смисъла да злоупотребява?

Kostadin`
29-06-2009, 17:21
Какъв е смисъла да злоупотребява?
В смисъл,че някой ще каже:Тва е моя ключ при положение,че знае на коя Алфа е ключа и ще я открадне...

RoMAN
29-06-2009, 18:18
Затова остави ключа в полицията най-добре и да се оправя там собственика.

detelazurno
29-06-2009, 18:33
Май си го познавам...а някой да ми е виждал Алфата? :D

Сигурно си има втори ключ, ако ли не вече си има нов чифт ключове... :D

Нали знаеш какво казало цигането на шивача: "Чиче, чиче я приший един балтон към това копче"


Ключът е от сгъваемите и изглежда оригинален.Не мога да преценя точно от кой модел е,но си мисля,че трябва да е от някоя по-нова Алфа.Ще гледам да го снимам тези дни,така по-лесно може някой да си го познае.

Ако има ключодържател по-скоро него снимай, че те все пак всички ключове от този модел ще са еднакви (освен ако няма някои доста груби белези по него), а по резбата едва ли някой ще си го познае. А не е изключено и да злоупотреби някой както вече се каза, въпреки, че не съм забелязал накой от колегите от форума да е толкова изпаднал тип, че да го направи!

sp_romeo1
29-06-2009, 18:45
Който претендира за собственост,да иде с колата направо

detelazurno
29-06-2009, 18:49
Който претендира за собственост,да иде с колата направо

Ако има втори ключ. Ако не да ходят заедно с момчето, което е намерило ключа до колата и лично да пробва да я отключи. Ако стане и му покажат талона на колата чак тогава да предава ключа в други ръце!

SokOtPraskova
29-06-2009, 19:30
Ако има втори ключ. Ако не да ходят заедно с момчето, което е намерило ключа до колата и лично да пробва да я отключи. Ако стане и му покажат талона на колата чак тогава да предава ключа в други ръце!

Хмм, защо ли ми се струва, че прилича на "Шоуто Невада", само че там Къци беше в главната роля, отключваха Шкода Фелиция и най-вече беше преди около 10-на години.... :D

Замислям се, ако си изгубя единствения ключ - веднага бих предприела нещо, за да мога колкото се може по-бързо да разполагам с автомобила си....Всмисъл такъв, че така или иначе за въпросния човек този изгубен ключ е вече минало, дет' се вика: па, метни го некъде и т'ва е.. :D

Ma7e4k0
30-06-2009, 02:06
Абе колега я пусни снимки :prescription:

BLUE1
30-06-2009, 06:54
Моят ключ е загубен от предишният собственик, но преди повече от година и той не знае къде. Макар, че не ми се вярва да е това ключа все пак къде може да се пробва?

Gogata
30-06-2009, 14:39
Моят ключ е загубен от предишният собственик, но преди повече от година и той не знае къде. Макар, че не ми се вярва да е това ключа все пак къде може да се пробва?

Имаш ЛС колега

Gogata
30-06-2009, 17:56
Имаш ЛС колега

Пробвахме ключа,но не е от на колегата алфата.
Търсенето продължава

Gogata
27-07-2009, 21:56
Търсенето продължава..
ето и снимки на ключа

Gogata
23-08-2009, 11:20
На 166 JTD ключът е същият.Собственикът още се издирва.

ACEHOB
25-08-2009, 16:56
Аз съм с един и не зная дали е имало друг преди да купя колата...