PDA

View Full Version : много ли ви се струва?



vankatabe
13-02-2006, 18:04
взех си врата за алфичката,която е моя цвят и не се налага да я боядисвам. оборудвана, с ел стъкла-само без кората за 220лв. много ли ви се струва? взех я от един пич в перник,от една ударена отпред 145-ца.

valjo
13-02-2006, 18:09
ми аз тиказах, мойта я зех за 120 от италианеца:)

vankatabe
13-02-2006, 18:13
аз ходих там но имаше само една и тя не заслужава дори коментар. сега ми остава да я види еди добър тенекиджия. малко ме притеснявя колонката,щото е мръднала отдолу при прага но дано се оправи.

Dexer
13-02-2006, 18:43
Аз си взех врата в същия цвят на колата ми за 100 лв, но гола като пушка, което за мене е много пари, но пък спестява боядисване и време!
При италианеца е най-тънко, но те имат възможно най-измислениет цветове, които съм виждал...
Но истината е, че като слагаш друга ламарина ,т рябва да се пръска, така че ние с тебе сме направили просто голям компромис, а Вальо не е.

valjo
13-02-2006, 19:10
е алфа росо-то аз нямам два цвята еднакви по мойта кола, кво остава па от друга кола ;))
така че моите майстори преместиха цялата карантия от старата врата на новата и я боядисаха и така... :)

са има някъв яд с пантата де, оказва се че моята и новата явно не са със 1:1 еднакви панти и ми трябва един болт...

vankatabe
13-02-2006, 20:47
е алфа росо-то аз нямам два цвята еднакви по мойта кола, кво остава па от друга кола ;))
така че моите майстори преместиха цялата карантия от старата врата на новата и я боядисаха и така... :)

са има някъв яд с пантата де, оказва се че моята и новата явно не са със 1:1 еднакви панти и ми трябва един болт...

абе тоя пич от Перник каза че ти,Бобо и Мъри сте били при него и сте взимали некви части и сте останали доволни. А честно да ти кажа и аз съм доволен. Верно,скъпичко ми я даде,ама поне е доста запазена(всъщност няма дори и една драскотина-учудващо!) и като и прасна мойта кора ша стане самолет.
А-а-а и пича ми каза че цвета и бил "гран при".
Пп. Ти имаше ли проблеми с напасването,и влиза ли въздух като караш по бързо?

vankatabe
13-02-2006, 20:52
Аз си взех врата в същия цвят на колата ми за 100 лв, но гола като пушка, което за мене е много пари, но пък спестява боядисване и време!
При италианеца е най-тънко, но те имат възможно най-измислениет цветове, които съм виждал...
Но истината е, че като слагаш друга ламарина ,т рябва да се пръска, така че ние с тебе сме направили просто голям компромис, а Вальо не е.

Така е ама има опасност при слагането да не пасне точно :cry: ,и после да свисти като караш бързо. Абе всичко си зависи от майстора.

valjo
13-02-2006, 21:23
мда мойта сега свири дори при 70км/ч :((
а тва как се оправя ?

stefi
13-02-2006, 22:01
мда мойта сега свири дори при 70км/ч :((
а тва как се оправя ?
свири ,защото е издадена от към калника трябва да се прибере съвсем малко по навътре почти незбележимо да е това си е работа на тенекеджията мойта като я сваляха и сега така са я наместили ,че се отваря два пъти по добре от преди и не свири :D

vankatabe
13-02-2006, 22:12
мда мойта сега свири дори при 70км/ч :((
а тва как се оправя ?

може да пробжаш и сам-ако ти се занимава. Поиграй си с болтовете дето държат вратата-2 горе и 2 долу. Развий горните и разхлаби отдолу. После пробвай да прибереш повече орт горната страна и ги стегни. И така докато прилепне плътно. Може пък и да успееш.