PDA

View Full Version : Вижте!!!!



mimo_
08-07-2009, 17:52
Dear mimo_,

You have received an infraction at Club Alfa Romeo Bulgaria.

Reason: Оставено мнение без връзка с текущата тема
-------
Това не е тема за обсъждане съдържанието на банера!
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=521204
Цитат:
Да бяха поработили над обслужването на клиенти вместо такива отчаяни приоми да използват!
Ако има някой време нека пусне анкета: Бихте ли пазарували от Ал. Ауто!
All the best,
Club Alfa Romeo Bulgaria
НИКЪДЕ НЕ СЪМ ОБСЪЖДАЛ СЪДАРЖАНИЕТО НА БАНЕРА!
НЕ ВИ Е СРАМ!!!

mitaka_cs
08-07-2009, 18:13
НИКЪДЕ НЕ СЪМ ОБСЪЖДАЛ СЪДАРЖАНИЕТО НА БАНЕРА!
НЕ ВИ Е СРАМ!!!

А какво си направил?
Данеби да си похвалил администраторите за новия банер случайно!?

mimo_
08-07-2009, 18:37
А какво си направил?
Данеби да си похвалил администраторите за новия банер случайно!?
A може би трябваше?
Мн. гузна реакция!

mitaka_cs
08-07-2009, 18:52
Нито ме е срам, нито се чувствам гузен!
Ако пак видя същото нарушение ще постъпя по същия начин.

pr_00f
08-07-2009, 19:06
В поста си си написал :


Да бяха поработили над обслужването на клиенти вместо такива отчаяни приоми да използват!
Ако има някой време нека пусне анкета: Бихте ли пазарували от Ал. Ауто

А темата е обсъждане на банера а не обсъждане АА. Просто за момента те са единствените рекламодатели.
Което ще се промени много скоро.

mimo_
08-07-2009, 20:53
В поста си си написал :



А темата е обсъждане на банера а не обсъждане АА. Просто за момента те са единствените рекламодатели.
Което ще се промени много скоро.

И понеже са единствения рекламодател, Им браним името с цената на всичко!
Мн. съм се отклонил, това беше за предупреждение?
Има десетки примери във форума които са по-фрапантни, но не тук става дума за единствения Рекламодател все пак!
Жалка картинка е тоя форум!
Мн. поздрави на Пича който е качил банера по този пр. начин!
Нека ми пише лс. ще му обясня как се прави!
Мн. ме обидихте!

Айде със здраве "Господа"

pr_00f
08-07-2009, 21:34
Грешка,
Ничие име не браня.

Но трябва да ви е ясно че в този раздел спама ще се санкционира моментално и правилата ще бъдат следвани безкомпромисно.
Не стига че целият форум е оспамен до безобразие ( това ще се промени много скоро), че и тук си развявате байраците.
Ами няма да го бъде.

rusiq86
08-07-2009, 21:45
Някой може ли да ми помогне, тази реклама мн ме дразни, как мога да я блокирам, пробвах вс, както и добавката към firefox, немога да се отърва от нея, а направо нервите ми боде.

мерси предварително!

mimo_
08-07-2009, 22:05
Грешка,
Ничие име не браня.

Но трябва да ви е ясно че в този раздел спама ще се санкционира моментално и правилата ще бъдат следвани безкомпромисно.
Не стига че целият форум е оспамен до безобразие ( това ще се промени много скоро), че и тук си развявате байраците.
Ами няма да го бъде.
Никога през живота си не съм спамил!
Просто изразих недоволството си както и всички колеги!
Точно с теб никога не бих предположил, че ще водя такъв спор (за което мн. съжалявам).
Хубаво е да си браниш "Лъвчетата" но трябва и да ги въспитаваш, инак рискуваш да си навлечеш гнева на др. "Лъвове" да влезеш в ненужна война с неясен изход!
Предлагам да намерим някакъв компромисен вариант и да забравим случката!

pr_00f
08-07-2009, 22:20
Аз също не съм си мислил че ще ми се наложи да споря с теб, но такъв е живота, случват се всякакви ситуации.

mitaka_cs
08-07-2009, 22:20
Никога през живота си не съм спамил!
Просто изразих недоволството си както и всички колеги!
Точно с теб никога не бих предположил, че ще водя такъв спор (за което мн. съжалявам).
Хубаво е да си браниш "Лъвчетата" но трябва и да ги въспитаваш, инак рискуваш да си навлечеш гнева на др. "Лъвове" да влезеш в ненужна война с неясен изход!
Предлагам да намерим някакъв компромисен вариант и да забравим случката!

1) Ти изрази недоволство като другите колеги, но то не беше към размера или друго, а към съдържанието на въпросния банер, което не беше по темата.

2)
Грешка,
Ничие име не браня.

3) Изходът от войната вече е ясен!

4) Не е нужен нито компромисен вариант нито да се забравя случката!

mimo_
08-07-2009, 22:45
Някой може ли да ми помогне, тази реклама мн ме дразни, как мога да я блокирам, пробвах вс, както и добавката към firefox, немога да се отърва от нея, а направо нервите ми боде.

мерси предварително!

Момчето също не е писало по темата ДАВАЙТЕ СЕГА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ! Сучаят е идентичен!
Просто го дразни рекламата човека, заслужава ли предупреждение?
П.П. Изхода от войната не е никак ясен!!!
Ще се коментира на др. ниво!

mitaka_cs
08-07-2009, 23:00
Момчето също не е писало по темата ДАВАЙТЕ СЕГА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ! Сучаят е идентичен!
Просто го дразни рекламата човека, заслужава ли предупреждение?
П.П. Изхода от войната не е никак ясен!!!
Ще се коментира на др. ниво!

Щом ще правим отчет...ОК

rusiq86 получи абсолутно същото наказание като твоето от мен точно в 22 часа и 9 минути.
Тоест преди около 47 минути!

П.П: Предупрежденията и наказанията се виждат само от наказаните потребители, модераторите, глобалните модератори и администраторите.
Ако искаш още доказателства ще ти пратя ЛС със съдържанието на наказанието на rusiq86, разбира се с неговото съгласие.

mimo_
08-07-2009, 23:52
Явно не ме разбираш.
Не е правилно за такова нещо да се предупреждава човек. Това не е спам и не сме ние (в случая с колегата) хората от който трябва да чистите форума! Защото аз лично се старая винаги да съм полезен до колкото мога.А колегата можеби не влиза често в този раздел и не знае, че е толкова стриктно тук. И напоследък именно за това се включвам в този раздел, за да помогна с нещо за развитието, а в случая съм третиран като поредния Теен с 1.4 който пита как се слага турбо!
Това е ДИКТАТУРА а тази форма на управление е доказала, че не работи и е пагобна!

mitaka_cs
09-07-2009, 00:34
Явно не ме разбираш.
Не е правилно за такова нещо да се предупреждава човек.

Разбирам те, НО:
Може да не е правилно, но в този форум е ПРАВИЛО.


Това не е спам и не сме ние (в случая с колегата) хората от който трябва да чистите форума!

Правилно, не сте само вие, но ПРАВИЛАТА на форума показват, че "в случая с колегата" сте в нарушение.


Защото аз лично се старая винаги да съм полезен до колкото мога.

Това както pr_00f така и аз мога да потвърдя, но не променя ситуацията.


А колегата можеби не влиза често в този раздел и не знае, че е толкова стриктно тук.

Колегата е натрупал достатъчно заслужени предупреждения и наказания още преди това от тази тема, което не заслужава внимание в случая.


Това е ДИКТАТУРА а тази форма на управление е доказала, че не работи и е пагобна!

Диктатура или не - това са правилата на форума на Клуб Алфа Ромео България и само и единствено администраторите решават работят или не!