PDA

View Full Version : Темите на madboy



Lucky
14-07-2009, 17:10
Към колегите,направете ако обичате темите важни да не се изгубят с времето.Щот инфото е чудесно.Или ги сложете в една важна тема.Говоря за документалните теми за моделите.

Mapтo
14-07-2009, 20:09
Към колегите,направете ако обичате темите важни да не се изгубят с времето.Щот инфото е чудесно.Или ги сложете в една важна тема.Говоря за документалните теми за моделите.

И аз това съм го мислил..
Даже се чудя, дали да му предложа на Венци и да се обърна към Админите и да ги питам дали би било въжможно да направим един подраздел(подфорум) в "Класическия...",
Който да включва всички Теми касаещи се за Технически спецификации и др.важни информации , както и историческите теми..
Че доста мешавици има в нашия раздел.. първите 9-10 теми са важни, а другите по-обикновените ги "избутваме" някак си нататък..
и главната страница се напълни с само с "Важни", не че е лошо , ама...Малко ред да въдворим..

Venci
15-07-2009, 04:11
Не може в раздела да има толкова много важни теми! В никакъв случай! Започва да заприличва на "Продава", а това ме прави нещастлив.

Lucky
15-07-2009, 09:50
Да ма ша са затрият бе.

pr_00f
15-07-2009, 10:01
Подраздел ?

Mapтo
15-07-2009, 10:34
Подраздел ?

Да! Точно това е целта, но нека да видим Венци дали е съгласен.

Venci
15-07-2009, 12:03
Да се затриват. Много други теми са се затрили. Не може да има повече от 3-4 важни теми. Подраздел - може, но само аз да мога да ги местя там. Да няма безразборно писане и сране там и да има изричното условие, че случайни теми там НЯМА да присъстват.

Lucky
15-07-2009, 13:54
Да де само ти си преценяш коя тема да сложиш там,няма да сложиш и темата ''Не ми пръскат чистачките казанчето е празно,защо ли'':roll2:

Mapтo
15-07-2009, 15:44
Да се затриват. Много други теми са се затрили. Не може да има повече от 3-4 важни теми. Подраздел - може, но само аз да мога да ги местя там. Да няма безразборно писане и сране там и да има изричното условие, че случайни теми там НЯМА да присъстват.

Венци, точно за това говорим! СЛУЧАЙНИ теми няма да присъстват там! Нали такава беше идеята?
Нека в подраздела, само да се чете и без такива спамове, гомна и тем подобни!
И по наша преценка, ако дадени теми в главния раздел са наистина смислени ги местим в подраздела!
И част от Важните да отидат също там...