PDA

View Full Version : алфа или ауди



zverski
24-07-2009, 11:19
извенете за въпроса и може би не зададен където точно трябва но искам да питам всички.така предстои ми покупка на кола спрял съм се на няколко модела а те са ауди А4,митцубиши галант и естествено алфа 156 коя бихте ми препоръчали и бъдете конкретни,изчел съм много за всичките марки и всяка си има плюсове и минуси но да си призная алфата ме грабна с визия чакам мнения благодаря предварително :-P

lubo_red
24-07-2009, 11:24
извенете за въпроса и може би не зададен където точно трябва но искам да питам всички.така предстои ми покупка на кола спрял съм се на няколко модела а те са ауди А4,митцубиши галант и естествено алфа 156 коя бихте ми препоръчали и бъдете конкретни,изчел съм много за всичките марки и всяка си има плюсове и минуси но да си призная алфата ме грабна с визия чакам мнения благодаря предварително :-P
Всичко си е до лично предпочитание,ако сега трябваше да си избирам кола от изброените от теб марки и модели,пак бих си избрал алфата и не им вярвай на тия които приказват,че не се трошат аудитата,защото това не е така.
Ако се ориентираш към Алфа си вземи по-нов дизел за предпочитане да не е нов внос(да не те боли главата после):-P

koolio
24-07-2009, 11:30
Алфа Ромео 156 и Ауди А4 са от един клас, произвеждани са горе-долу по едно и също време, така че база за сравнение има. Цената на поддръжката е една и съща. Алфата е по-широка, по-ергономична, има по-добро пътно поведение. И двата модела имат добри дизелови двигатели, но алфовият е по-модерна технология. В полза на Ауди не виждам никакви аргументи.

rusiq86
24-07-2009, 11:31
една алфичка, ако попаднеш и на мотор 2.4 жтд си номер едно, ще останеш изумен и доста доволен бих казал по отношение вървене и разход

thecleaner
24-07-2009, 11:35
Ако си купиш Алфа и си късметлия ще правиш окачване и дребни неща по електрониката, ако си купиш Ауди ще правиш отново окачване и 80% рейка. Покарай колите преди това и сам ще си вземеш решението.

zverski
24-07-2009, 11:57
благодаря ви за бързите отзиви аз лично принципно съм се насочил към алфата но все пак исках да чуя от хора които са се сблъсквали с такива модели иначе наистина визията е прекрасна както отвънка така и отвътре много стил и красота

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:51 ----------

забравих да попитам колегата които по горе ми е отговорил да се насоча към дизелов ама да не е нов внос защо да не е нов внос примерно от италия или швейцария прецакани ли са :-P

Jivko7777
24-07-2009, 12:13
Купи си Ауди и не се занимавай с глупости ;)

zverski
24-07-2009, 12:17
що бе батка що така я сподели защо ауди и да не се занимавам с глупости

oem
24-07-2009, 12:37
Ауди А4 единсвено ако е 1.8 Турбо Куатро.

DerMeister
24-07-2009, 12:38
Щом се чудиш, значи си вземи Ауди. Ако не си решил твърдо да си купиш Алфа и нищо друго, значи не е за теб. После само ще подсмърчаш и ще се чудиш що не си взел яката здрава немска машина. Сериозно говоря.

spe4elist
24-07-2009, 12:45
що бе батка що така я сподели защо ауди и да не се занимавам с глупости

Батката се шегувка!

Купи си Алфа, само ако си влюбен в марката...

Ако отсега си правиш сметката за поддръжката, тази марка не е за теб. Ако ти дрябва кола да отидеш на работа или до супермаркета, има по-подходящи марки и модели.

Но ако се обръщаш след всяка Алфа и се кефиш, ТОВА е твоят автомобил. Алфа Ромео не е средство за придвижване. Алфа Ромео е страст, любов, отдаденост...

Ако изпитваш тези чувства, иди и си избери една. Послушай сърцето си, ако някоя те грабне от пръв поглед. Но не забравяй - вторият поглед в сервиза за диагностика. И си вземи човек с теб, който е виждал алфи и знае какво да гледа...

Успех в избора

zverski
24-07-2009, 12:46
значи за чудене ко да се чудя най си ми харесва алфата просто питам кое от двете е по примерно подходящо за ежедневна употреба освен градско и извън градско много ще се ползва бангията и дали митът за скоростните кутии на алфа че се пукта е верен моля някой да ми каже от личен опит мерси предварително

Sunny
24-07-2009, 12:52
.... спрял съм се на няколко модела а те са ауди А4,митцубиши галант и естествено алфа 156.... :-P

Сега повечето ще наскачат ,че съм анти сектант ама аз бих заложил на Мицубишито и на бензина .

ФЕРАРИСТ
24-07-2009, 13:14
Така като гледам темата, си за Ауди.....

zverski
24-07-2009, 13:24
няма нищо такова че съм за ауди просто се насочвам а да си кажа че алфата си е красива и ме грабва с пръв поглед пък и да си призная че когато дойде време да зимам и ако е алфа най много да направя пазарлък с някои от форума който си продава колата че тия алфи по автосалоните не се знае колко са зле иначе гледаш ги лъскарки ама кво се крие отдолу не се знае се пак пари ще се дават поне да има по малко за доискосряване

spe4elist
24-07-2009, 13:27
... и ако е алфа най много да направя пазарлък с някои от форума който си продава колата че тия алфи по автосалоните не се знае колко са зле ...

Тук няма да сбъркаш.

marian
24-07-2009, 13:47
значи за чудене ко да се чудя най си ми харесва алфата просто питам кое от двете е по примерно подходящо за ежедневна употреба освен градско и извън градско много ще се ползва бангията и дали митът за скоростните кутии на алфа че се пукта е верен моля някой да ми каже от личен опит мерси предварителноНезнам от кьде е тоя мит за скоростните кутии,и аз сьм чувал нещо подобно.Сменяш маслото сменяш и кутията,пьлни глупости....
Две Алфи карам и ако трябва пак да купувам....отново ще е Алфа.

Dodo 155
24-07-2009, 14:17
...тия алфи по автосалоните не се знае колко са зле иначе гледаш ги лъскарки ама кво се крие отдолу не се знае се пак пари ще се дават поне да има по малко за доискосряване
Това важи за всяка една марка :spoko:
На Горубляне се продават 100 Алфи, примерно, и 1 000 Алдита :wow: Ти сега кажи какъв процент са напудрените?

Jivko7777
24-07-2009, 14:17
Щом се чудиш, значи си вземи Ауди. Ако не си решил твърдо да си купиш Алфа и нищо друго, значи не е за теб. После само ще подсмърчаш и ще се чудиш що не си взел яката здрава немска машина. Сериозно говоря.


Така като гледам темата, си за Ауди.....

Аз затова още в началото казах да си вземе Ауди и да не се занимава с глупости...Човек който обича и харесва Алфа първото на което не се замисли въобще какво да си купува...А пък и той каза че му трябва кола да всекидневни нужди...Значи отговорът на въпроса ти е ясен Ауди А 4

Коки
24-07-2009, 14:24
...В полза на Ауди не виждам никакви аргументи.

Ами цената е в полза на Ауди - по-висока е :):):)

pacho_kardana
24-07-2009, 14:35
Моят съвет е да си купиш алфа,но както казаха колегите ако още от сега си правиш сметката за части и т.н. не ти трябва!Аз като видях мойта си казах "това е колата!":drool: За всекидневни нужди аз ти препоръчвам 1.9 JTD 115к.с. върви прилично и харчи не повече от 8-8.5 с яко ама яко ръчкане!Успех!

k1lcone
24-07-2009, 14:36
купи си кола която ще ти е кеф да си е краш и поддържаш. без значение алфа ли е , бмв ли е , москвич ли е.

pacho_kardana
24-07-2009, 14:39
Отиваш някъде гледаш например а4 или 156 и в която се влюбиш и ти хареса тя ще е най-правилния избор...поне после няма да съжаляваш толкова много аз не попаднеш да позапазена кола!

koolio
24-07-2009, 14:47
Ама как се дразня на тия сектантски приказки - "само ако си влюбен в Алфа" и т.н. Алфа Ромео е кола като кола, само дето е по-хубава от другите:super:. И друго - запазено Ауди е всякак по-добре от издухана Алфа.

Към колегата, пуснал темата - недей слуша глупости, а търси запазен и гледан екземпляр. Като гледам моделите, към които си се насочил, надявам се, си преценил, че можеш да си позволиш по-скъпа поддръжка. Така че вместо Ауди можеш да помислиш и за БМВ например.

pacho_kardana
24-07-2009, 14:53
Ама как се дразня на тия сектантски приказки - "само ако си влюбен в Алфа" и т.н. Алфа Ромео е кола като кола, само дето е по-хубава от другите:super:. И друго - запазено Ауди е всякак по-добре от издухана Алфа.

Към колегата, пуснал темата - недей слуша глупости, а търси запазен и гледан екземпляр. Като гледам моделите, към които си се насочил, надявам се, си преценил, че можеш да си позволиш по-скъпа поддръжка. Така че вместо Ауди можеш да помислиш и за БМВ например.

Колато види колата и си каже,че трябва да я има тогава вече е правилен избор!Например когато си взимах мойта нито видях дали е удряна нито знаех състоянието на двг нито нищо,но просто ми хареса и я взех и да чукна на дърво съм много доволен от нея и не съм и правил почти нищо!

zverski
24-07-2009, 14:59
да за подръжката че е по скъпа и на трите е така ама съм преценил че мога да подържам такъв вид кола. поне това за сега не ми е проблем но ако е алфа и то май вероятноста да е алфа е почти 99% най вероятно ще е от форума а не от автосалони

RAT
24-07-2009, 15:42
В автосалоните има само нови коли, няма да сбъркаш.
Ти си убеден, че ще си купиш АР, ама малко те е страх. Наслушал си се на много неща за алфите.
Аз не съм сектант, моята я взех без да я карам.
:tequilla:
Послушай онзи мускул дето помпа кръв, онова дето му викат "слушай сърцето си", то няма такова нещо, просто там има доста блуждаещи нерви, и когато има яка емоция, там се свива всичко........Не купувай кола, за да ти върши работа, купи я защото те кефи, и когато слизаш от нея се обръщаш да я погледнеш, а всички ние с алфите го правим. Успех.............

zverski
24-07-2009, 15:54
мерси за коментара пич това тотално ме насочи вече към алфата и както съм казал по нагоре просто ме грабна с визия има тука някой др във варна ама ако не си харесам тука може и да прая среща с някои от форума дет си продава алфата

lubo_red
24-07-2009, 16:04
мерси за коментара пич това тотално ме насочи вече към алфата и както съм казал по нагоре просто ме грабна с визия има тука някой др във варна ама ако не си харесам тука може и да прая среща с някои от форума дет си продава алфата
Точно тъова имах на предвид в началото,гледай да е от форума или добре прегледана в добър сервиз,за да не изпищиш после когато смениш маслото:lupe:
Но всичко си е до късмет,пожелавам ти да си намериш най-здравата Алфа и да си я караш много км. без ядове

marian
24-07-2009, 16:06
В автосалоните има само нови коли, няма да сбъркаш.
Ти си убеден, че ще си купиш АР, ама малко те е страх. Наслушал си се на много неща за алфите.
Аз не съм сектант, моята я взех без да я карам.
:tequilla:
Послушай онзи мускул дето помпа кръв, онова дето му викат "слушай сърцето си", то няма такова нещо, просто там има доста блуждаещи нерви, и когато има яка емоция, там се свива всичко........Не купувай кола, за да ти върши работа, купи я защото те кефи, и когато слизаш от нея се обръщаш да я погледнеш, а всички ние с алфите го правим. Успех.............Това ме изкефи:big_bow_down:

lord_chuldarkar
24-07-2009, 17:32
Сега повечето ще наскачат ,че съм анти сектант ама аз бих заложил на Мицубишито и на бензина .

И аз така бих направил - твърдо за Галанта.



купи си кола която ще ти е кеф да си е краш и поддържаш. без значение алфа ли е , бмв ли е , москвич ли е.

Ако ще включваме москвич се отказвам от галанта в полза на москвича.


Отиваш някъде гледаш например а4 или 156 и в която се влюбиш и ти хареса тя ще е най-правилния избор...поне после няма да съжаляваш толкова много аз не попаднеш да позапазена кола!

Хората не се влюбват в коли - те се влюбват в себе си.


да за подръжката че е по скъпа и на трите е така ама съм преценил че мога да подържам такъв вид кола. поне това за сега не ми е проблем но ако е алфа и то май вероятноста да е алфа е почти 99% най вероятно ще е от форума а не от автосалони

Правилно си забелязал че и трите имат скъпа поддръжка - ако искаш евтина поддържка ти трябва кола от 90та година.

А алфата ако щеш от луната да я вземеш може да има проблеми - това важи за всички коли. Затова виж дали представителя на алфа за БГ не предлага коли втора ръка с някаква гаранция.

Иначе успех с новата алфа.

code
24-07-2009, 17:47
Ако като видиш да минава Алфа Ромео по улицата нещо трепва в теб, присвива те сърцето, усещаш слабост в коленете и ти се вие свят потърси лекар.

пп Не се сдържах :Tease:

lubo_red
24-07-2009, 18:10
Ако като видиш да минава Алфа Ромео по улицата нещо трепва в теб, присвива те сърцето, усещаш слабост в коленете и ти се вие свят потърси лекар.

пп Не се сдържах :Tease:
по-добре психиятар:bouncing_smiley:

RoMeO_156_GTA
24-07-2009, 19:03
Май това е колата , а и гледам че е смъкнал доста , около 5400 http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=29954 :)

code , има доста болни тук май :bouncing_smiley:

lord_chuldarkar , беше се изгубил тук , липсваха ми мненията ти :)

lord_chuldarkar
24-07-2009, 20:44
...

lord_chuldarkar , беше се изгубил тук , липсваха ми мненията ти :)

по-добре изгубен, че като ровя из форума обикновено е свързано с проблем :bouncing_smiley:

Kamen666
24-07-2009, 21:19
да за подръжката че е по скъпа и на трите е така ама съм преценил че мога да подържам такъв вид кола. поне това за сега не ми е проблем но ако е алфа и то май вероятноста да е алфа е почти 99% най вероятно ще е от форума а не от автосалони

Колега,гледам те че си мераклия а и си ми градски :) кажи до колко парички си способен да отделиш за алфичка,че пак се чудя дали да не продам моята и да се метна на 159 ;)

SandoOne
24-07-2009, 22:09
По темата Аудито специално А4 е много бъгава до 2000 година са проблемни за Митсубишито съм чувал добри отзиви за здравина а алфата красота интериор дизайн сичко хубаво в едно ще те гледат хората като я караш иначе не се чупи толкова зависи как я караш

lubo_red
25-07-2009, 00:19
По темата Аудито специално А4 е много бъгава до 2000 година са проблемни за Митсубишито съм чувал добри отзиви за здравина а алфата красота интериор дизайн сичко хубаво в едно ще те гледат хората като я караш иначе не се чупи толкова зависи как я караш
Зависи как я е карал тоя преди тебе:-(

k1lcone
25-07-2009, 01:11
я стига глупости. със сърцето ши купува кола. аз ку тряяше да купувам кола според сърцето си щях да зема москвич с четрито кръгли фара и да го тунинговам. отиваш караш една две сто коли и ще разбереш коя е за тебе. на мен лично алфата ми хареса защото вътре е по красива, докато другите коли вътре километражите са се едно мерцедес 190д. звука ми хареса как реве хем е дизел. и естествено вървенето. аз като е покарах и са посрах от кеф. тва не го е имало в други дизелови коли дето пробвах и за това е зех.

CrazyElement
25-07-2009, 02:15
Аз затова още в началото казах да си вземе Ауди и да не се занимава с глупости...Човек който обича и харесва Алфа първото на което не се замисли въобще какво да си купува...А пък и той каза че му трябва кола да всекидневни нужди...Значи отговорът на въпроса ти е ясен Ауди А 4

Е остави човека да реши де. Той се е насочил към двете коли и е ясно , че пита за алфа щото е чул адските митове, които гласят , че няма здрава алфа и само се чупят и какво ли не...

П.П се пак има и по - предпазливи хора не като нас :)

spe4elist
25-07-2009, 08:44
я стига глупости. със сърцето ши купува кола. аз ку тряяше да купувам кола според сърцето си щях да зема москвич с четрито кръгли фара и да го тунинговам. ...


.... на мен лично алфата ми хареса защото вътре е по красива, докато другите коли вътре километражите са се едно мерцедес 190д. звука ми хареса как реве хем е дизел. и естествено вървенето. аз като е покарах и са посрах от кеф. тва не го е имало в други дизелови коли дето пробвах и за това е зех.

Май сам си противоречиш!!!

k1lcone
25-07-2009, 09:12
Май сам си противоречиш!!!
защо да си противореча? на сърце се зима само за хоби. алфата се зима щот е по хубава от другите коли (не говора за москвичи защото няма нищо общо).

rusiq86
25-07-2009, 09:31
Колега за поддръжка са горе-доло еднакви нещата. Но помисли си само като мине а4 загледждаш ли се, аз дори не ги забелязвам, а при вида на една красива добре сложена алфа (ми то като жена звучи), нз за какви двг говориш, ще поясниш ли поне, иначе съм твърдо зад дизел на алфа, ако може и 2.4 двг ще си номер едно...

остави ги тези трепети и почувстай я.. все пак това са доста *к лева,няма да даваш пари само заради сърцето си,ако беше така да съм купил диаманти нажените и кво ли не още,затова имаме глави и се различаваме от жените,да мислим и да вземаме най-доброто логично решение,иначе един колега беше прав аз като сляза от колата и се обръщам и се възхищавам и и се радвам.Нито една дадена стотинка не е напразно,като ги дам даже се радвам,викам ей това нема да скърца, или ще работи както трябва милата. Аудито е остаряла машина ако питаш мене, няма дизайн, нито излъчване, от към технически характеристики АР156 е в пъти по-добра, има си дребни болежки като вс друга, но се са фрапатни. за дизел смея да твърдя, че са мн корави машини,и бих препоръчал на всекиго, ходова част е по-добра от на аудитата, те с тез много носачи и то все алуминиеви, не мерси, това не е кола за бг, ще сменяш носачи както аз гаджета, не ти треа. Никога не съм и предполагал, че ще си купя алфа, но ето ме на и съм доволен, глезя си я, извеждам я, чистя си я, полирам си я, и ми прави кеф на душата, честно да си я гледам така милата ми прави кеф повече от секса :bigracer:
Не искам да ти казвам какво да купуваш, а ти казвам че си се насочил мн добре за тези пари, има страшни колици, гледам един колега от Варна ти е предложил, неговата е мн гледана сладураната, има и други такива, бих те помолил да пишеш към какво двг си се насочил?!
Има няколко страхотни екземпляра в форумът които се продават и няма да збъркаш с тях колега...успех и не се поддавай на спекулации, вземай алфата

rusiq86
25-07-2009, 09:55
Голата и неподправена истина, никакви галанти и аудита, това е единственото логично решение-АР.

Sunny
25-07-2009, 09:56
Еееей станахте по-големи католици и от Папата .

k1lcone
25-07-2009, 10:02
Голата и неподправена истина, никакви галанти и аудита, това е единственото логично решение-АР.
ай на бас че галанта не отстъпва по нищо на алфата ? аз не зех галант щото беше 10 бона и щот няма дизел(може и да има ама не ме кефи японски дизел)

lubo_red
25-07-2009, 10:09
ай на бас че галанта не отстъпва по нищо на алфата ? аз не зех галант щото беше 10 бона и щот няма дизел(може и да има ама не ме кефи японски дизел)
Е точно па Галанта не виждам с едно нещо с което да превъсхожда Алфа 156 :drive:

k1lcone
25-07-2009, 10:23
Е точно па Галанта не виждам с едно нещо с което да превъсхожда Алфа 156 :drive:
по обем в купето и багажника като за старт на предимствата му

Sunny
25-07-2009, 10:27
Е точно па Галанта не виждам с едно нещо с което да превъсхожда Алфа 156 :drive:

Здравината и визията му са в пъти по добри . И не е толкова масов като за начало .

lubo_red
25-07-2009, 10:27
по обем в купето и багажника като за старт на предимствата му
А като интерйор,динамика и цени на части и консумативи,пък да не говориме че е един калас на горе от 156

k1lcone
25-07-2009, 10:36
едва ли е по разваляем от алфата. интериора си е на ниво. никой неможе да стигне италиан дизайн се пак :)

Sunny
25-07-2009, 10:36
А като интерйор,динамика и цени на части и консумативи,пък да не говориме че е един калас на горе от 156

Интериора му е в пъти и класа нагоре - талянски е . Не забравяй ,че Мицубиши имат и модели с дизаин на Пининфарина .
Динамиката ще те изненада повярвай ми .
Цените на частите не са по-високи от качествените на Алфа .
Единствено ако държиш да е дизел се намира малко по-трудно , но не е невъзможно .
:not-fair:

rusiq86
25-07-2009, 10:40
галант - мн кофти интериор, не виждам нищо красиво нито отвън, нито отвътре, задницата е отвратителна, има дизелаци, ама кво как е, японците са по бензинки, тази кола не си заслувава парите, и определено не е по-ефтина като поддръжка от алфата, вътре с това грозно табло прилича на нещо от 93 година.
галанта е с оборудване в повечето слувай от 96 година, по-малка максимална скорост,говоря за два еднакви тубодизелови двг-ли, 90 литра има по-голям багажник да,като возия ще е същото, нямат почти разлика, има нисък въртящ момент за дизел галанта, предно окачване като на пежо, и ако знаеш как боли там, как се сменя и колко струва...за разход заводско го дават да гори повече от алфата между един и два литра при еднакви условия, добавяме интериор и екстериор, цени на части и кво следва че за горе-доло едни пари си купуваш мн по-добра кола АР, пазара е залят с дизели сега, ето и малко снимки на интериора на галанта: снимките са от интериора от 94-2006 година модели, като само тази на 2006 е различен(последната снимка, личнос съм се возил в екземпляр от 00') дърво си е отвдякаде.(на мазда 323, 97' на един авер е почти същото, а частите на япоснките на мазда, митсубиши,еклипс, не са никак ефтини )
И какво е това 2.0 тди 90 кс

lubo_red
25-07-2009, 10:47
галант - мн кофти интериор, не виждам нищо красиво нито отвън, нито отвътре, задницата е отвратителна, има дизелаци, ама кво как е, японците са по бензинки, тази кола не си заслувава парите, и определено не е по-ефтина като поддръжка от алфата, вътре с това грозно табло прилича на нещо от 93 година.
галанта е с оборудване в повечето слувай от 96 година, по-малка максимална скорост,говоря за два еднакви тубодизелови двг-ли, 90 литра има по-голям багажник да,като возия ще е същото, нямат почти разлика, има нисък въртящ момент за дизел галанта, предно окачване като на пежо, и ако знаеш как боли там, как се сменя и колко струва...за разход заводско го дават да гори между един литър и два при еднакви условия, добавяме интериор и екстериор, цени на части и кво следва че за горе-доло едни пари си купуваш мн по-добра кола АР
А бензиновия шестак(2л) е бърз само в главата на собственика му
:drive:

k1lcone
25-07-2009, 11:03
един комшия има чистоново мицубуши лансер. вътре таблото е като на алфата. сичко е еднакво. http://www.topcars.bg/uploads/tinymce/tret/mitsubishi-lancer-interior-dashjpg.jpg направо си го вижте. пък и голям хаир видях от пъргавоста на алфата. постоянно нещо тропка по предницата щот много трудно са пропускат дупки като си залепен на седалката

rusiq86
25-07-2009, 11:07
хаха колега това е добро, но мисля че не говорихме за нови коли нали, и има разлика между лансър и галант. Колега вземай алфа

k1lcone
25-07-2009, 11:09
аз съм на мнение че старите коли са по добри от новите понякога

Jivko7777
25-07-2009, 12:28
Е остави човека да реши де. Той се е насочил към двете коли и е ясно , че пита за алфа щото е чул адските митове, които гласят , че няма здрава алфа и само се чупят и какво ли не...

П.П се пак има и по - предпазливи хора не като нас :)

Хората поне мислят не като нас :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RPWWD
26-07-2009, 12:43
Аз пък ще предложа на човека да си вземе едно Мондео след 2002-ра година и да не слуша разни сектанти по форумите, че после ние ще сме му виновни ;-)

lord_chuldarkar
26-07-2009, 13:40
Аз пък ще предложа на човека да си вземе едно Мондео след 2002-ра година и да не слуша разни сектанти по форумите, че после ние ще сме му виновни ;-)

Ти направо го прати на поляната - да ходи пеша по добре.

Незнам мондеото от 2002 дали е с ztec двигател - ама тяхната газификация била епопея.

П.П.: бензинова кола без газ си е чиста набутвация :D

RPWWD
26-07-2009, 13:42
Затова каручката на форд си има TDCI модификация :biker:

zverski
28-07-2009, 16:08
благодаря ви за мненията,но за сега ще разглеждам тук и там модели пък накрая квот съм си харесал.
А към колегата от Варна който си предлага алфата като му дойде времето ще ти пиша да видим,пък може и да те огрее да я взема само ако искаш на лични ми прати ориентировъчна цена.

spe4elist
28-07-2009, 17:44
благодаря ви за мненията,но за сега ще разглеждам тук и там модели пък накрая квот съм си харесал...

Считам темата за изчерпана...