PDA

View Full Version : Проблем със стопове



zumitaka
29-07-2009, 08:51
Здравейте колеги.
От вчера съм собственик на алфа 166 2.4 JTD:Yeeeehaaa:
Имам проблем със стоповете, а ми казаха че през КАТ няма да ме пуснат без работещи стопове. Значи десния стоп от време на време присветва, левия никакъв го няма. Проверих крушките - работят. Сега мисля да видя кабела, който минава през сгъвката на задния капак, да не би да е прекъснал и да не дава добре контакт. Но ако не се оправи не знам какво да погледна. Ако може да ми дадете адрес на сервиз в София където да погледнат.
Благодаря.

Lucky
29-07-2009, 09:54
Първо честито,да я караш със здраве.
Най вероятно проблема ще е в перхода на кабелите от купето към капака на багажника.
Инак лично мое мнение звънни на 0888198470 Нено.

mr.kostov
29-07-2009, 10:27
Честито колега, погледни стоп машинката, в нея има една прожинка която се чупи. Поне моя проблем беше такъв и си сложих прожинка от химикалка :)

zumitaka
29-07-2009, 23:07
Оправихме го. Благодаря.
Другото, което ме интересува от къде купувате части. Трябва ми мигач, този който е отстрани на калника ?
(от София съм),

qpwo
29-07-2009, 23:59
Оправихме го. Благодаря.
Другото, което ме интересува от къде купувате части. Трябва ми мигач, този който е отстрани на калника ?
(от София съм),
Части от коли за части...Ама много не им се вързвай на търговците ,че с 5 чарка искат да си избият колата... И пиши какво им имаше на стоповете и как ги оправи ...

zumitaka
30-07-2009, 00:06
Ами оказа се, че в самия куплунг има като нагар нещо и не дава добре контакт. Другата крушка си беше отишла.

p3shku
31-07-2009, 21:02
Колега ти да не караш сива алфа с номер 6767.... щото ако е така нищо не сте оправили... ако си ти днес на няколко пъти те разминах с едно чершено кади при долен богров...