PDA

View Full Version : моля за съвет-заден ляв прозорец



undy
04-08-2009, 19:34
здравейте колеги,блокира ми заден ляв прозорец и най кофтито е,че остана отворен.като замерих на буксата която е за бутона на вратата се оказа,че няма ток в нея.куплунга който е на вратата си е добре,говорителя свири,централното си работи.моля за помощ,че колата ми трябва всеки ден.мерси предварително.

tonov
04-08-2009, 20:29
А от бутона на шофьорската врата също ли не ще?
Нищо чудно именно там да е проблема, през него минава веригата към задните бутони. Също така не е лошо да погледнеш и копчето "LOCK".

SandoOne
04-08-2009, 23:31
здравейте колеги,блокира ми заден ляв прозорец и най кофтито е,че остана отворен.като замерих на буксата която е за бутона на вратата се оказа,че няма ток в нея.куплунга който е на вратата си е добре,говорителя свири,централното си работи.моля за помощ,че колата ми трябва всеки ден.мерси предварително.

Разкачила се на свифката на вратата връзката имах същия проблем само че на предна лява свалих джама до доло и не можа да отлепи повече ''Връзката в гофрето на вратата''

undy
05-08-2009, 17:48
А от бутона на шофьорската врата също ли не ще?
Нищо чудно именно там да е проблема, през него минава веригата към задните бутони. Също така не е лошо да погледнеш и копчето "LOCK".
.значи бутона LOCK си работи,няма проблеми.но няма плюс на копчето за задния прозорец,на другите бутони си има,но на тоя не.буксата си е добре,явно щом няма ток и отпред и отзад има прекъснат кабел някъде.мислех си дали няма някъде бушончета за всяка врата или е само тоя под волана един за всички.

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

щеше ми се да открия проблема,но в крайна сметка,ще сложа мостче от друг бутон да взема плюса,но ще продължа да се интересувам къде е въпросното място.ще се радвам ако има ваши коментари.

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

ако има някой няква схема на ел.инсталацията,ще съм много благодарен.а и няма де е само в моя полза.

svetlastf
05-08-2009, 19:48
http://193.219.82.238/~manual/Workshop%20manual%27s/Alfa%20Romeo%20156%20ver.%2032.2.124.rar

undy
10-08-2009, 16:48
мерси,колега