PDA

View Full Version : Помощ за части!!!



Eraser
05-08-2009, 12:38
Колеги купих си нови амортесйори и носачи и др. /цялата предница/ но никаде не намерих прашници или както се казва това гуменото /маншон/ на амортесйора. Дайте идея или ако някой има направо да пише едно л.с.
Благодаря предварително!

b_angelov
05-08-2009, 16:27
Най-добре е да си купиш чисто нови колега, макар че пак не е гаранция, че са качествени.

Аз като сменях амортисьорите си ги купих от първия срещнат магазин, по 35 лв./ двата броя (ако не се лъжа)

kalvach
05-08-2009, 16:28
Колега от къде си купи предните амотисьори, колко ти струваа и каква марка са?
А за маншона пита ли в александър ауто ?

The Dark Knight
05-08-2009, 18:38
Аз сменях предни и задни скоро и се спрях на "Monroe". Знам че доста хора ги плюят ама предлагат най-добър сервиз(гаранция) - предни, задни горе долу еднаква цена около 250 кинта . Прахозащитни не намерих за тези амотисьори по магазините и след дълго търсене взех от Евро 07 най-близки бяха от Alfa 164. Дано съм помогнал
http://www.euro07.bg/catalog/catalog.php?action=results&searchType=searchByCode&id=17355

Eraser
05-08-2009, 18:49
Колега от къде си купи предните амотисьори, колко ти струваа и каква марка са?
А за маншона пита ли в александър ауто ?

ами от приятел има магазин. Излязохами по 210 лв. броиката. Марката е Monroe има си 2 години гаранция.Самоче нямат тези тъпи прашници.

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:47 ----------


Най-добре е да си купиш чисто нови колега, макар че пак не е гаранция, че са качествени.

Аз като сменях амортисьорите си ги купих от първия срещнат магазин, по 35 лв./ двата броя (ако не се лъжа)

Е аз нови търся много ясно кой би сложил стари при положение че сменям цялата предница