PDA

View Full Version : Има ли голяма нужда от кората под двигателя?



dyni
06-08-2009, 16:27
Здравейте, колеги!
Преди известно време чукнах предната броня и от каското ми я смениха.Обаче се оказа че новата броня е без кората отдолу, а това нещо го видях доста по късно.....и то като видях че висят кабелите на халогените.:mad:Та интересува ме има ли смисъл да търся кора от някоя морга или така да си карам.....?Може ли да стане някакъв проблем на частите отдолу по двигателя?

zdravio
06-08-2009, 16:32
Здравейте, колеги!
Преди известно време чукнах предната броня и от каското ми я смениха.Обаче се оказа че новата броня е без кората отдолу, а това нещо го видях доста по късно.....и то като видях че висят кабелите на халогените.:mad:Та интересува ме има ли смисъл да търся кора от някоя морга или така да си карам.....?Може ли да стане някакъв проблем на частите отдолу по двигателя?
Въобще не е хубаво вода, прах. Ремъците си заминават по-бързо, двигателя се охлажда "принудително" от локвите, въобще е кофти работа.

Mitko-Dc
06-08-2009, 16:33
Хъбаво е да си я имаш тази кора...не се цапа мотора,а и спомага за аеродиманиката,отвежда въздуха който влиза отдоло по бързо..ако ти падне нещо от някои морга си вземи :)

dyni
06-08-2009, 16:41
Май ще е добре наистина....Почвам да пиша на наште хора с моргите :)

краси
06-08-2009, 17:46
Освен, че зимата пази топлото служи и за обезшумяване :!:

spe4elist
06-08-2009, 17:49
Хубави и изчерпателни отговори!